![]() |
Wie ktoś czy będzie gdzieś w internecie transmisja z magazynu LM z N-ki ?
|
Unirea awansuje jeśloi zremisuje na wyjeżdzie ze Stuttgartem. A jesli przegra to agra w 1/16 Ligi europejskiej....
|
Oglądałem 1 połowę Barcy z Interem i drugą Unirei z Sevillą. Barca w sumie z niczego te bramki.
A Unirea gra zabójczy antyfutbol :) |
E tam antyfubol - 2 setki w 2 drugiej połowie.Sevilla dopiero przycisnęła na końcu a wcześniej nie stworzyli sobie ani jednej sytuacji;)
|
To był komplement ;p Ciężko znaleźć inne określenie tego stylu.
Wracając, to grali bardzo dobrze, ale czegoś mi brakuje. Widać, że każdy jest technicznie o poziom zaawansowania wyżej niż polskie gwiazdki, jednak Dan nie preferuje radosnego klepania. Bo to jednak jest zagrożenie stratą, kontrą itp. Czy w lidze grają w podobny sposób ? I jak to wygląda ze słabeuszami. O ile tacy występują :) |
Cytat:
Te sukcesy trochę namiszały Danowi - miały być 2, max 3 sezony i jakiś lepszy zespół - Teraz to na prawde szkoda by było taką drużynę zostawić.Unirea już zdobyła ponad 7 mln ojro a według mnie potrzebuje 2 konkretnych zawodników - napastnika i rozgrywającego |
Cytat:
Unirea - Sewilla - wynik do przewidzenia. Po pierwsze dlatego, że Rumuni pokazali wcześniej, że są bardzo solidną ekipą. Po drugie - nie oszukujmy się, mobilizacja u pewnych awansu Hiszpanów nie była za wysoka. Ich to 600-700 tys E za zwyciestwo w LM ani nie grzeje ani nie ziębi, wolą zatem dzielić siły i pozostawic troche na weekendową lige. |
Wg mnie Sevilla się starała i to bardzo mocno. A jak wpuścili młodego Argentyńczyka Perottiego, to myślałem, że on sam do bramki wejdzie. Co ten chłopak wyprawiał to kosmos. Obrońcy Unirei siadali na dupie tak nimi kręcił :) No, ale dali sobie radę.
1q2, no to prawda co do tej skuteczności. Varga trochę napsuł sytuacji, ale wybitnie klarownych nie miał. Fakt faktem, skuteczny napastnik kosztuje bardzo dużo. Tylko z tą techniką jakoś ciężko mi się zgodzić. Wg mnie oni mają ją na odpowiednim poziomie. Kiedy trzeba nie boją się wejść w pojedynek 1 na 1. Momentami miałem wrażenie, że nawet za często holują tę piłkę. |
Cytat:
|
Ha ha widzialem kawalek skrotow na Polsacie i w przerwie przed meczem Apoelu Borek nie mogl przezalowac ze Wisla stracila Kose
ale dobrze Kowlaczyk mu odpowiedzial ze Kosa pyka sobie na dobrych murawach po 25 stopniach C,i gra z Chaelsea ,Porto itd a tu tulal by sie po Sosnowcu i gral dla 3 tys luidzi. |
Cytat:
|
2 bramka dla Barcy to było totalne rozjechanie Interu. Tam poszla taka akcja, że 2 linia i panowie z obrony do dziś sie zastanawiają co sie stało. A swoją drogą Pedro też to ładnie wykończył.
|
Cytat:
|
Wojtuś Kowalczyk ma swoje jazdy :) on niech sie raczej skoncentruje na swojej stołecznej dróżynie i zabawianiu w niedzielne poranki Kołtonia :)
|
Ojj szybko nam się strzelanie rozpoczęło w tej kolejce.
|
Marcin Żewłakow walnął brameczkę przeciwko Chelsea na Stamford Bridge i APOEL prowadzi 1:0. :)
|
Cytat:
Nie czesty obrazek..zeby polak strzelal w LM:-p |
Jutro w gazetach...Żewłakow w Premiership:)
A ja z innej beczki. bilety na Bayern - Juventus kosztowały 80 euro:),musiałem się tym z kimś podzielić A tak poza tym to gdzie na cyfrze jakiś mecz mi idzie? |
I już 1:1, ciekawe czy przy straconej bramce Żewłakow też miał udział. No też z chęcią bym w TV jakiś meczyk oglądnął, bo stream to jednak nie na mój internet.
|
Cytat:
Czemu miałby mieć udział przy straconej, przecież to napastnik? :D |
A no rzeczywiście, nazwisko Żewłakow i od razu pomyślałem o Michale, nawet nie skojarzyłem, że przecież gra on w Grecji heh mój błąd;)
|
Ma ktoś jakiś dobry link na sopcasta z angielskim komentarzem do Juve-Bayern?
Nie zdzierżę słuchać tego spazmującego debila, który komentuje na n |
Cytat:
Czy to w eliminacjach było? |
Cytat:
|
Cuda się dzieją bramkarz strzela z karnego a Żewłakow pakuje Chel$ea gola o_O
|
Cytat:
|
Cytat:
Ale 80 € to raczej nie za najlepsze miejsca. Podobnie jak za 150 $ za wejście na półfinał konferencji wschodniej (Boston Celtic) - to było miejsce do oglądania meczu z lornetką. A u nas za marne 250 złotych to ja mogłem nawet łysinkę na głowie Zidana porządnie oglądnąć;) |
a jak tam Kuszczak się spisuje?
|
Ależ mecz w Turynie...
Nasi chłopcy w takim tempie wytrzymaliby jakieś 15 minut. W sumie. |
Właśnie skończył się mecz Juve-Bayern i jestem w szoku!!!
Juve nie istniało w tym meczu, rządził i dzielił Bayern. A Olic jest super, takiego pilkarza brakuje nam, i nie chodzi o umiejętności tylko o waleczność ... |
Kto awansuje do LE ?
Atletico czy Apoel ? |
Panowie, wiecie może o której będą jakieś skróty? Lub gdzie je można obejrzeć?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Skróty LM jutro na Polsacie po meczu Inter-Rubin. I do Ligi Europejskiej awansował Apoel który zremisował ostatecznie na Stamford Bridge z Chelsea.
A co do meczu Juve..niestety dzięki Buffonowi Stara Dama unikneła kompromitacji tylko..niepotrzebnie po strzeleniu gola odrazu przyszło im do głowy typowe włoskie Catenaccio chyba poza tym. |
Cytat:
Włoska piłka upada... Nie żeby mnie to jakoś szczególnie martwiło. |
Cytat:
|
Przeciez Atletico awansowalo do LE(lepszy bilans w starciach bezposrednich)...
Jutro oczywiscie obejrzymy kolejny beznadziejny mecz na Polsacie...nie wiem, kto wybiera ta ramowke? Przeciez arcyciekawy mecz w Stuttgarcie, gdzie 2 ekipy beda bic sie o awans. |
Cytat:
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:55. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl