Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Ekstraklasa 2008/2009 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4560)

WrbJohny 23.08.2008 19:37

Dajcie sobie już wszyscy spokój z tym zasranym Kuchenkorzem!! A to mają najlepszych kibiców, a to najlepiej grają...-gówno prawda to MY Wisła jesteśmy najlepsi w obydwu względach!!

Barbarossa 23.08.2008 19:38

Lech w tej chwili gra lepiej od Wisły, ale z ekipy Smudy zejdzie wkrótce powietrze, bo nie było takiej drużyny w historii ligi, żeby przez cały sezon grała na takim poziomie jak Lech teraz. Nawet Wisła, choć zakończyła ostatni sezon z 14-punktową przewagą, to w wielu meczach nie graliśmy z taką miażdżącą przewagą na jaką wskazywałby wynik (innymi słowy byliśmy bardzo skuteczni).

Nasz dotychczasowy sukces polega na tym, że nawet jak ktoś z podstawowej "11" pauzuje (kontuzja, kartki) to eksperymentalnie ustawiony zmiennik prezentuje się zaskakująco dobrze (Junior Diaz z Beitarem czy Kowalski z Bełchatowem). I oby tak dalej! :)

Pablo84 23.08.2008 20:00

Moim zdaniem Lech gra gorzej od Wisły.Pokazuj to np ilość zdobytych punktów.

Jeśli chodzi o względy estetyczne, to też gra Wisły bardziej mi się podoba.Być może miałem niefarta, ale gdy włączyłem w 70 min mecz Lech-Górnik, to zobaczyłem jedynie pare fajnych akcji Lecha i przestraszonego Górnika, który w ostatnich minutach nieśmiało przyatakował.

Zupełnie nie rozumiem tego co tu się wypisuje.Prawdę mówiąc nie mogę się doczekać bezpośredniego pojedynku z "Kuchenkorzem"- już niedługo...
Bardziej od pojedynku z Lechem obawiam się o derby....

St@chu 23.08.2008 20:01

Nie róbcie z Lecha Barcelony... Jak czytam wpisy niektórych to wydaje mi się że opisują nie tą drużyne, której nazwe wymieniają...

Jeśli stwierdzamy na podstawie trzech spotkań, że jakakolwiek drużyna, w tym przypadku Lech, jest zajebista to równie dobrze możemy powiedzieć że Wisła jest świetna bo wygrała z Beitarem 5-0, a mogła wyżej...

Liga trwa Bogu dzięki prawie rok i myślę, że jeszcze nie raz zobaczymy Lecha takiego jak w pierwszym meczu pucharowym w Azerbejdżanie, tak samo jak nie raz zobaczymy Wisłę z meczu z Beitarem...

Lech w każdym sezonie miał wielkie wzloty, ale potem następowały równie spektakularne upadki.... Być może to będzie ich sezon, tego nie można wykluczyć, ale na dzień dzisiejszy nie można tak skrajnych opinii wydawać, że mają pakę, że idą na mistrza, etc.

A tak już kończąc to znając Smude zajedzie ich w zimie i będzie po ptokach w rundzie wiosennej, o ile utrzymają nawet dobrą dyspozycje do grudnia :P

Arked 23.08.2008 20:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maćko (Post 590552)
"Lech idzie na mistrza", "Lech gra świetnie", itd.
Licytujcie się dalej.
Tabela, tabela.

E:
Charlie_ - otóż to.

Oby tabela tak wyglądała za kilkanaście kolejek. Narazie Lech prezentuje się wyraźnie lepiej od nas i kolejność w tabeli może się szybko zmienić. Nasza szansa polega na tym, że mogą być efektowni ale nie efektywni. Ofensywnie wyraźnie nas przewyższają. My jednak w poprzednim sezonie udowodniliśmy, że potrafimy wygrywać przegrane mecze (doświadczenie, cwaniactwo, szczęście), a Lech ma odwrotną tendencję (często przegrywa będąc lepszym).

Zobaczymy jak obie drużyny będą utrzymywać formę i radzić sobie w trudnych sytuacjach (kartki, kontuzje).

Nie rozumiem reakcji niektórych. Lech narazie gra świetnie i nie boję się tego napisać. W kontekście żenującego okna transferowego w naszym wykonaniu mistrzostwo dla Wisły jest poważnie zagrożone.

Ogryzek 23.08.2008 20:35

Majewski po ekscesach alkoholowych na kadrze już wytrzeźwiał i rozgrywa dobre zawody na ŁKS. Na razie remis 1-1 w Łodzi:)

A ŁKS jak Cracovia lubi sporo pośpiewać o lokalnym rywalu....

PS
Jest już 2-1 dla Polonii

Gwiaździsty 23.08.2008 21:01

Cytat:

Narazie Lech prezentuje się wyraźnie lepiej od nas i kolejność w tabeli może się szybko zmienić
Na podstawie czego tak wnioskujesz ? Wypocin dziennikarzy, które klepiesz naokoło czy obserwacji własnych jako fachowca ?
Do tej pory gralismy, zarówno poznaniacy jak i Wisła z jednym i tym samym zespołem i to w obu przypadkach u siebie czyli .... Bełchatowem. Znam wyniki obu tych meczów :) I wyraźnie lepiej prezentował się zespół akurat nie ten co wymieniłeś.

Skończcie już w końcu klepać mądrości zasłyszane w TV lub przeczytane w szmatławcach rozgłaszane przez "fachowców" jak z koziej d... trąba !

Oldpara 23.08.2008 21:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pablo84 (Post 590568)
Moim zdaniem Lech gra gorzej od Wisły.Pokazuj to np ilość zdobytych punktów.

Jeśli chodzi o względy estetyczne, to też gra Wisły bardziej mi się podoba.Być może miałem niefarta, ale gdy włączyłem w 70 min mecz Lech-Górnik, to zobaczyłem jedynie pare fajnych akcji Lecha i przestraszonego Górnika, który w ostatnich minutach nieśmiało przyatakował.

Zupełnie nie rozumiem tego co tu się wypisuje.Prawdę mówiąc nie mogę się doczekać bezpośredniego pojedynku z "Kuchenkorzem"- już niedługo...
Bardziej od pojedynku z Lechem obawiam się o derby....

Mam dokładnie takie samo wrażenie.
Wczoraj byłem na Wiśle, potem jeszcze sobie odświeżyłem mecz na Canal+ o 23.30 i Wisła grała na prawdę fajną piłkę. Sam Brożek powinien strzelić dodatkowe 2 bramki, do tego kilka innych sytuacji (min. Zieńczuka, Boguskiego). Bez spięć i ciśnień, więc wynik nie powala na kolana.
Dziś oglądałem Lecha i .... z 4 sytuacji mieli 3 gole. Górnilk, w I powłowe, zanim nie dostał cisou na 0:2 z wolnego czasami przyciskał Lecha aż miło. Tylko trochę im szczęścia brakło.

Wydaje mi się że na prawdę Lech jak trafi na Wisłę, to będzie mieć problem, i peany na jego cześć są przedwczesne. Wisła prezentuje się lepiej

kubawislak 23.08.2008 21:08

Spoko0jnie. Nasz zespół to banda starych wyjadaczy, strzelimy tyle ile trzeba i spokojnie kończymy mecz. W Lechu jest sporo młodszych graczy, którzy w piłce osiągnęli nie wiele i są głodni sukcesu, ale często gubią pkt. patrz mecz z PGE. Także spokojnie Lech nas postraszy ale uważam, ze i tak wygramy. Nie zdziwiłbym się gdyby nawet Legia go w końcu przegoniła...

Awe 23.08.2008 21:33

Jak by Brożek strzelił 3 bramki to by było pisanie, że Wisła nie ma konkurencji w tym sezonie. Ja na razie widzę Wisłę grającą na 40% możliwości i Lecha, który gra ładnie, ale co z tego jak stracił punkty z przeciętniakami u siebie.
Z resztą Lech ma Smudę, niech przyjdą ze dwa remisy pod rząd i się okarze, ze Lewandowski to tak na prawdę świetny boczny obrońca ,a Stilic ma zadatki na solidnego stopera.

Deever 23.08.2008 22:07

Trele morele, a Kuchenkom radość.

Na pytanie kto będzie mistrzem AD 2009 odpowiedź jest jedna. Brzmi: ch*j wie.

Lech to pikuś przy Legii równo sprzed roku. Ta to nie "szła na majstra", tylko waliła z grubej rury, prosto z mostu, między oczy i od razu do LM. Pismaki się spuszczały z zachwytu, Salak z Kudłatym bredzili o hiszpańskiej piłce i joga bonito, co gorliwsi forumowicze siali panikę i wieszczyli nadchodzące klęski, Urban miał być trenerem kadry...

...aż do 8. kolejki. :)

zim zum 23.08.2008 22:42

Gancarczyk ze Śląska to jest klasa. Zieńczuk i Łobodziński powinni się przyjrzeć jak powinien grać skrzydłowy, który ma kontrakt..12 tys na miesiąc. Od razu mówię, że nie wystawiam ocen na podstawie jednego meczu. Gość może wkrótce być gwiazdą ekstraklasy. Wisła powinna pomyśleć o takim grajku, póki co tani i w gazie.'

Generalnie to Śląsk gra super piłkę. Mogę pokusić się o stwierdzenie, że gra o klkasę bardziej widowiskowo niż Wisła.

Pablo84 23.08.2008 22:47

Są gdzieś skróty na necie do obejrzenia?

rafalek 23.08.2008 22:48

Śląsk gra widowiskowo, ale nie o to chodzi. W poprzednich meczach tez gral tak i co..i dwa remisy. Niestety nie dają punktów za wrażenia artystyczne, tylko za skuteczność w wygrywaniu, a tej Śląsk jak narazie nie ma.

zim zum 23.08.2008 22:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafalek (Post 590676)
Śląsk gra widowiskowo, ale nie o to chodzi. W poprzednich meczach tez gral tak i co..i dwa remisy. Niestety nie dają punktów za wrażenia artystyczne, tylko za skuteczność w wygrywaniu, a tej Śląsk jak narazie nie ma.

bo w piłce gra też przypadek i fart

frano_rozrywka 24.08.2008 00:09

ja bym raczej powiedział, że w piłce liczy się skuteczność i tyle.

Arked 24.08.2008 01:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gwiaździsty (Post 590603)
Na podstawie czego tak wnioskujesz ? Wypocin dziennikarzy, które klepiesz naokoło czy obserwacji własnych jako fachowca ?
Do tej pory gralismy, zarówno poznaniacy jak i Wisła z jednym i tym samym zespołem i to w obu przypadkach u siebie czyli .... Bełchatowem. Znam wyniki obu tych meczów :) I wyraźnie lepiej prezentował się zespół akurat nie ten co wymieniłeś.

Skończcie już w końcu klepać mądrości zasłyszane w TV lub przeczytane w szmatławcach rozgłaszane przez "fachowców" jak z koziej d... trąba !

Oczywiście, że wnioskuje to tylko i wyłącznie ze swoich obserwacji. Nie czytam gazet, a na temat polskiego dziennikarstwa sportowego mam bardzo kiepskie zdanie.

Obejżyj sobie mecz Lecha z Bełchatowem. Jego przebieg to potwierdzenie tego o czym pisałem w poprzednim poście. Przeczytałeś go w całości czy tylko fragment?

Jeśli chcesz brać udział w dyskusji to się do niej najpierw przygotuj bo piszesz bzdury.

Ciastek1 24.08.2008 02:38

Co do Lech to nie wiem czemu wszyscy tak się ich grą podniecaja a zwłaszcza dziennikarze , którzy już koronują Kolejorza na Mistrza .Przecież oni zagrali jak na razie jeden dobry mecz , ze Szwajcarami , którzy w Polsce graliby najwyżej o środek tabeli .Ale komentarze po meczu były takie jakby co najmniej wygrali z Barceloną .Uważam , że Beitar o klasę przewyższa Szwajcarów.W lidze Lech wygrał ze słabiutka Jaga która będzie walczyć o utrzymanie i z Górnikiem który jest cieniem zespołu z poprzedniego sezonu . Dzisiejsza gra Lech z Górnikiem też nie powalała na kolana . Przereklamowany zespół i przereklamowani kibice - nie mówie , że kibiców mają słabych bo wg. mnie są w pierwszej 3 ale on uważają się za Europejska elitę . Zobaczycie , że Leszek z meczu na mecz będzie co raz słabszy , przyjdzie zmęczenie meczami w PU , a jak wiadomo w Lechu jest duzo młodych zawodników którzy wypruwają sobie żyły w każdym meczu co się zle dla nich skończy , w Wiśle są piłkarze ograni w pucharach i widać po nich doświadczenie , a mianowicie wygrywanie jak najmniejszym nakładem sił w Ekstraklasie . Wystarczy , że z ich skłądu wypada Bosacki lub Arboleda i obrona sie sypie lub Murawski i środek pomocy nie istnieje .Mimo wszsytko życze Lechowi jak najlepiej czyli 2 miejsca na koniec sezonu .

skttrbrain 24.08.2008 02:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Konrad. (Post 590493)
chciał zarabiać tyle samo co Brożek...

Lewandowskiemu Wisła oferowała większy kontrakt niż Lech. Ile zarabia Brożek nie wiem, jakoś nie chce mi się wierzyć, że Lewy w Lechu tyle kasuje co Brozinho.
Lewandowski wybrał miejsce gdzie może grać, a powiedzcie sami, czy w Wiśle wychodzilby w pierwszym składzie? Nie.

Lech dziś zagrał słaby mecz, szczególnie w pierwszej połowie, coś podobnego przytrafiać sie nam nie może, bo w końcu znów nas ktoś powiedzie przypadkiem jak Bełchatów.

harthausen 24.08.2008 06:48

na dużo lepszą piłkę liczyłem w Zabrzu. Co tam się z nimi dzieje, pieniądze są, skład na papierze całkiem całkiem a wyników brak?

Czyżby syndrom nażartego kota, który nie musi się wysilać? Szkoda byłoby, Górnik to Górnik.
W Chorzowie to pewnie nikogo nie martwi :)

Szczurek_PB 24.08.2008 07:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez harthausen (Post 590712)
na dużo lepszą piłkę liczyłem w Zabrzu. Co tam się z nimi dzieje, pieniądze są, skład na papierze całkiem całkiem a wyników brak?

Czyżby syndrom nażartego kota, który nie musi się wysilać? Szkoda byłoby, Górnik to Górnik.
W Chorzowie to pewnie nikogo nie martwi :)

Zapewniam Cię, że nie tylko w Chorzowie :D

AYALA 24.08.2008 08:38

te wszystskie Sląskie kluby (m.in Górnik) grały najlepiej i wygrywały lige jak składy miały oparte na rodowitych Ślązakach.Grały twardo i zdecydowanie, przed nikim nie pękali.Dziś w Górniku w pierwszej jedenastce doliczyłem sie raptem 3 graczy wywodzących sie ze Śląska (Danch,Pitry,Nowak).Dawniej jak Zabrzanie czy Ruch wygrywały lige to ich jedenastki składały sie w 90 % z zawodników dawnego woj. Katowickiego.

Pablo84 24.08.2008 09:26

W Wiśle też ciężko znaleźć rodowitych krakusów ;-)

djjamajczyk 24.08.2008 10:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ciastek1 (Post 590710)
Co do Lech to nie wiem czemu wszyscy tak się ich grą podniecaja a zwłaszcza dziennikarze , którzy już koronują Kolejorza na Mistrza .Przecież oni zagrali jak na razie jeden dobry mecz , ze Szwajcarami , którzy w Polsce graliby najwyżej o środek tabeli .Ale komentarze po meczu były takie jakby co najmniej wygrali z Barceloną .Uważam , że Beitar o klasę przewyższa Szwajcarów.W lidze Lech wygrał ze słabiutka Jaga która będzie walczyć o utrzymanie i z Górnikiem który jest cieniem zespołu z poprzedniego sezonu . Dzisiejsza gra Lech z Górnikiem też nie powalała na kolana . Przereklamowany zespół i przereklamowani kibice - nie mówie , że kibiców mają słabych bo wg. mnie są w pierwszej 3 ale on uważają się za Europejska elitę . Zobaczycie , że Leszek z meczu na mecz będzie co raz słabszy , przyjdzie zmęczenie meczami w PU , a jak wiadomo w Lechu jest duzo młodych zawodników którzy wypruwają sobie żyły w każdym meczu co się zle dla nich skończy , w Wiśle są piłkarze ograni w pucharach i widać po nich doświadczenie , a mianowicie wygrywanie jak najmniejszym nakładem sił w Ekstraklasie . Wystarczy , że z ich skłądu wypada Bosacki lub Arboleda i obrona sie sypie lub Murawski i środek pomocy nie istnieje .Mimo wszsytko życze Lechowi jak najlepiej czyli 2 miejsca na koniec sezonu .

Jednak troszke obiektywizmu by sie przydało . Lech gra w chwili obecnej najbardziej widowiskowo w lidze i prezentuje skuteczny , ofensywny football. To trzeba im oddac.
LEch to 2 siła naszej ligii w chwili obecnej rzcz jasna.W tym poście piszesz troche jak bys miał jakieś kompleksy na ich punkcie, nie trzeba ich obrażac ani deprecjonowac klasy np. Helwetów (sądze ze nie mieli by problemów z naszej "lidze" :P ). A Kolejorz ma naprawde niezłych kibiców więc zycze im 2 miejsca a lidze , bo im mocniejsze zespoły w europucharach tym lepiej dla nas a do Lecha nigdy nie zywiłem zadnej urazy (vive Cracovia haha :D )
A skład ... dokonali trafionych transferów graczy młodych(Lewandowski) jak i doświadczonych(Arboleda) wiec maja mała przewage nad nami w postaci niezłej (dobrej jak na rodzime warunki) ławki.
Tylko czekac na mecz naszej Wisełki z Lechem :D W tym meczu możemy pokazac kto ma lepszych kibiców , zawodników , wić nie ma co obrażać sie nawzajem . tylko czekać na mecz.

Jachcik 24.08.2008 10:46

Ale o co tyle krzyku?... Moim zdaniem przynajmniej 7 zespołów powinno byc takich jak Lech, aby nasza piłka nie cofała sie tylko szła do przodu! To chyba dobrze że mamy w lidze zespół którego nie będziemy mogli zlekceważyc pod żadnym względem?

wisl@k_TS 24.08.2008 11:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skttrbrain (Post 590711)
Lewandowskiemu Wisła oferowała większy kontrakt niż Lech. Ile zarabia Brożek nie wiem, jakoś nie chce mi się wierzyć, że Lewy w Lechu tyle kasuje co Brozinho.
Lewandowski wybrał miejsce gdzie może grać, a powiedzcie sami, czy w Wiśle wychodzilby w pierwszym składzie? Nie

Otóż nie, Lewandowski chciał zarabiać tyle co Brożek i dlatego nie przeszedł do Krakowa. I to nie jest żadna tajemnica. Więc śmiało przypuszczam ze w Poznaniu inkasuje najwięcej ze wszystkich grajków. Chłopak jest świadomy tego że jest dobry jak na polskie warunki i dobrze wie (albo raczej jego menago) czego chce. A czy w Wiśle by grał? Dla mnie odpowiedź retoryczna.

Oldpara 24.08.2008 11:08

Lech i Wisła już są na wysokim poziomie. Legia wyjdzie z marazmu prędzej, czy później. A aspirują Górnik (silny sponsor) i prędzej czy później Śląsk Wrocław i Lechia Gdańsk (nowe stadiony na Euro, nowe możliwości, dużo kibiców, więc sponsorzy się znajdą).
Szkoda, że Łodź przespała sprawę EURO, bo marazm tam przez to straszny...rozpadające się stadiony, brak dobrego klimatu dla piłki, a szkoda takich fajnych kibiców.

Ja tam bym chciał, żeby do czołówki doszlusowała także.... Cracovia :D. Tak, tak...najfajniejsze derby jakie pamiętam, to były, jak i Wisła i Craxa walczyły razem o wejście do I ligi. Wole, że byśmy co roku lali Pasy które są na 3 miejcu i strasznie pompują atmosfere, niż bić ich kiedy wloką się w ogonie.

djjamajczyk 24.08.2008 11:12

Więc sprawę Lewandoskiego mozna podsumoac nastepująco -> dla Polskiej piłki ( nie klubowej) to świetnie że GRA w Lechu , rozwija się , zdobywa doświadczenie i umiejętności. Dla Lecha to sprawa wspaniała , szansa na przyszły zarobwek i relane wzmocnienie składu , dla Nas , dla Wisły to duzy błąd że go nie sprowadzilismy . A co do grania , to nie mozna teraz wyrokowac czy by chłopak grał czy nie grał , może był by system z 2 w napadzie , może nie , ale wzmocnienie by było i to duze.
Więc jak wszystko sa dwie strony medalu . :D

Ogryzek 24.08.2008 11:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Oldpara (Post 590776)
Lech i Wisła już są na wysokim poziomie. Legia wyjdzie z marazmu prędzej, czy później. A aspirują Górnik (silny sponsor) i prędzej czy później Śląsk Wrocław i Lechia Gdańsk (nowe stadiony na Euro, nowe możliwości, dużo kibiców, więc sponsorzy się znajdą).
Szkoda, że Łodź przespała sprawę EURO, bo marazm tam przez to straszny...rozpadające się stadiony, brak dobrego klimatu dla piłki, a szkoda takich fajnych kibiców.

Ja tam bym chciał, żeby do czołówki doszlusowała także.... Cracovia :D. Tak, tak...najfajniejsze derby jakie pamiętam, to były, jak i Wisła i Craxa walczyły razem o wejście do I ligi. Wole, że byśmy co roku lali Pasy które są na 3 miejcu i strasznie pompują atmosfere, niż bić ich kiedy wloką się w ogonie.

W Łodzi Widzew ma dobrego sponsora który sporo inwestuje w klub. Kupił np. do I (dawna II) Marcina Robaka z Korony. Nikogo nie sprzedał ze składu po spadku i ostro walczy o powrót do Ekstraklasy. Planuje również wydać 150 mln na wybudowanie własnego stadionu bez pomocy miasta? Stadion podobno ma być podobny do stadionu Korony.

Co innego ŁKS - oni idą na dno pomimo tego, że to właśnie oni grają w ekstraklasie.

czesiu 24.08.2008 11:23

Liga się krystalizuje 2 moży 3 zespoły walczą o MP. Bełchatów, DyskoPolo, Cracovia, Lechia, Śląsk, Ruch, Arka, Jaga, Piast i Górnik miejsca 4-14. Odra, ŁKS i Polonia B. kandydatami do spadków.
Żal patrzeć na Górnika, no bo miała być pierwsza 5 a wychodzi, że będzie 8-13. Słaby trener, przecietni zawodnicy tylko kibiców szkoda. Allianz musi poszukać trenera z zagranicy, o w kraju już nie ma z kogo wybrać.

Oldpara 24.08.2008 11:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez czesiu (Post 590787)
Allianz musi poszukać trenera z zagranicy, o w kraju już nie ma z kogo wybrać.

Z całkiem niezłych młodych mógłbym wymienić Stawowego, a z całkiem niezłych starych Lenczyka i Kasperczaka

tylko_na_kilka_dni 24.08.2008 11:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gwiaździsty (Post 590554)
Defetyści odpocznijcie od komputerów, bo żałość bierze jak sie czyta ...kibiców ...no właśnie kogo ?

otoz to. Nie ma nic gorszego jak po wejsciu na forum WISŁY czytasz: "Lech jest mega zaje*isty", "ida na majstra", 'a Wisła to nie ma o co grac w tym sezonie". Przewodzi w tym oczywiscie pan 'e' - idiota ktory juz jakis czas temu pomylil forum. Ogarnijcie sie co poniektórzy i tak jak pisze Maćko spojrzcie na tabele.

rafalek 24.08.2008 11:40

Wiem, ze moze nie na temat i za to z gory przepraszam, ale coś dla tych, którzy myślą, że Lech ma najlepszych kibiców w Polsce:

http://pl.youtube.com/watch?v=uNnrZu...eature=related

I jeszcze raz przepraszam za OT

ToTylkoJa 24.08.2008 11:44

ale o co Wy się kłócicie? Bezsens. 99% wiślaków powie, że najlepszych kibiców ma Wisła, 99% poznaniaków, że Lech a 99% legionistów, że Legia. I nie ma w tym nic dziwnego, każdy idzie za swoim klubem. I każdy przedstawiciel danego klubu będzie miał argumenty za tym, aby przedstawić swoich kibiców jako najlepszych. W takich kwestiach trudno o obiektywizm

noonelikeus 24.08.2008 11:48

co jak co ale fajny mieli doping na Lechu wczoraj
a co to za 3 pietrowa trymuna wyrasta w Poznaniu?

pirat.z.karaibow 24.08.2008 11:59

Jakie miasto tacy kibice :-p

Mistrzowie pseudo dopingu i lalalania.

czesiu 24.08.2008 12:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Oldpara (Post 590790)
Z całkiem niezłych młodych mógłbym wymienić Stawowego, a z całkiem niezłych starych Lenczyka i Kasperczaka

Lenczykowi to chyba nadal BOT płaci, Stawowy odchodził z Arki ze słabymi wynikami. Kasper chciałby, aby Allianz kupł Reprezentanów różnych krajów, a sponsor nie wyda od ręki 10-15 mln E.

tommiyacht 24.08.2008 12:05

u nas tez by sie udało skleić taki filmik, tak samo udało by sie skleić 10 minutowy film z niewykorzystanymi setkami Brozia. i co z tego.

Elendil 24.08.2008 12:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tylko_na_kilka_dni
Przewodzi w tym oczywiscie pan 'e' - idiota ktory juz jakis czas temu pomylil forum

no chyba Ci się coś pomyliło, bo nie ma na forum osoby, która bardziej ma polskie zespoły (oprócz Wisły oczywiście) w głebokim poważaniu :P

Ja mam nadzieję, że Śląsk się załapie w tym sezonie na puchary. Tak się zachowuje profesjonalny klub i świetni kibice - bez żadnych fuzji wywalczają awans do ekstraklasy i są najlepszym beniaminkiem. Brawo.


edit:


Cytat:

Pierwotnie napisane przez JasnyGwint
Komplesy co poniektórzy mają straszne. Żal wam dupy ściska że Lechowi tak dobrze idzie, ale to wasz problem i również dla dobra swojego zdrowia psychicznego moglibyście sobie dać spokój z 'prostowaniem' innych ludzi na forum, bo wam jeszcze żyłka pęknie.

ciekawe po której kolejce to odszczekasz.

jasnyGwint 24.08.2008 12:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tylko_na_kilka_dni (Post 590791)
otoz to. Nie ma nic gorszego jak po wejsciu na forum WISŁY czytasz: "Lech jest mega zaje*isty", "ida na majstra", 'a Wisła to nie ma o co grac w tym sezonie". Przewodzi w tym oczywiscie pan 'e' - idiota ktory juz jakis czas temu pomylil forum. .

Nie wchodź do tematu "Ekstraklasa 2008/2009" i będziesz miał problem z głowy.

Cytat:

Ogarnijcie sie co poniektórzy i tak jak pisze Maćko spojrzcie na tabele
no i co ? co z tej tabeli wynika ? chyba tylko tyle że do zdobycia jest jeszcze 81 punktów, a przewaga nad Lechem wynosi 3

Komplesy co poniektórzy mają straszne. Żal wam dupy ściska że Lechowi tak dobrze idzie, ale to wasz problem i również dla dobra swojego zdrowia psychicznego moglibyście sobie dać spokój z 'prostowaniem' innych ludzi na forum, bo wam jeszcze żyłka pęknie.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:50.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl