Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Przygotowania piłkarzy Wisły Kraków do sezonu: obozy, sparingi itp. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3140)

skeba 30.06.2009 18:55

Nie wiem czy przypadkiem nie jest podpisane, ze w przeciągu jakiegos okreslonego czasu musi zostac rozegrany mecz, ale to mój domysl

Gucio25 02.07.2009 00:20

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual..._wisla_ujpest/

HEDu 02.07.2009 08:40

Nie było jak grać przy takiej nawierzchni i pogodzie, nei ma co oceniać.

Gucio25 02.07.2009 13:44

http://galeria.wislakrakow.com/20090702/rano/07.jpg

Łobo naprawdę mega forme łapie, łańcuchy urywa! :lol:

WioReXXX 02.07.2009 14:43

http://www.youtube.com/watch?v=4W9HUVpXHYw


Fajny, dojrzały, mądry facet. Oby jak najszybciej wrócił do zdrowia. Przydadzą nam się jego stałe fragmenty, prostopadłe podania, strzały z dystansu. Nawet nie wiedziałem, że już może kopać piłkę. Łukasz wierzymy w Ciebie!

tommiyacht 02.07.2009 16:50

nie mowcie ze to zdjecie nie kladzie na lopatki...

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...5433371048.jpg

Gucio25 04.07.2009 13:39

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...7092384156.jpg

a Michał Chrapek się chyba z Marcelo "zaprzyjaźnił". :lol:

Proud 04.07.2009 14:29

wygląda to tak, jakby mu miłość wyznawał właśnie :D

buters87 04.07.2009 15:36

ogólnie same "pary", tylko pan Andrzej jeszcze szuka....:) ale widać, że panuje fajna atmosfera...

Uran235 04.07.2009 17:26

Bardzo się cieszę, że Burliga w kolejnym meczu dostaje szansę od pierwszych minut. Trener mógł na prawą obronę dać Piotrka Brożka, a Diaza na lewą, ale zdecydował się postawić na młodego chłopaka. Mam nadzieję, że Burliga wykorzysta szansę.

p e t e r 04.07.2009 17:35

No no, nasza drużyna szaleje z Rijeką. Już 2-0, przy pierwszej bramce asystował Kirm.

Żuczek 04.07.2009 17:35

Ledwo się zaczęło, a Kirm już zdążył zaliczyć asystę. Oby tak dalej!

brylant17 04.07.2009 17:37

Pierwszy mecz Kirm'a i już asysta brawo ;D

arturtsw 04.07.2009 17:39

i widać że Kirm jest bardzo aktywny... świetnie się zapowiada ;)

KuLwIk 04.07.2009 17:39

Narazie widać, że Kirm pokazuje klasę i błyszczy w tym meczu. Obudził się też Wojtek Łobodziński! :)

brylant17 04.07.2009 17:40

może pomylą Piotrka z Pawłem i wezmą Piotrka :lol:

prober 04.07.2009 17:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 756426)
Pierwszy mecz Kirm'a i już asysta brawo ;D

Dwa dni w klubie i jeszcze kibice nie umieją odmienić nazwiska...

Andraž Kirm (spolszcz. Andraż Kirm, Andrasz Kirm)
kogo? Andraża Kirma
komu? Andrażowi Kirmowi

Bez apostrofów! :-)

KuLwIk 04.07.2009 17:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 756430)
może pomylą Piotrka z Pawłem i wezmą Piotrka :lol:

Jeszcze lepiej jakby wzieli zamiast nich Niedzielana. :p

matheo91 04.07.2009 17:44

Jeśli wezmą Piotrka to nie będzie miał kto w obronie grać:lol: więc nie koniecznie nam to na dobre wyjdzie ;)

brylant17 04.07.2009 17:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez prober (Post 756433)
Dwa dni w klubie i jeszcze kibice nie umieją odmienić nazwiska...

Andraž Kirm (spolszcz. Andraż Kirm, Andrasz Kirm)
kogo? Andraża Kirma
komu? Andrażowi Kirmowi

Bez apostrofów! :-)

Ok chyba się nie wkurzasz? że mi się zdażyła mała gafa

arturtsw 04.07.2009 17:53

Jest takie określenie na piłkarza grającego zawsze do końca, walczącego o każdą piłkę - harpagan. Świetnie pasuje ono do Kirma. Może za bardzo się zachwycamy, ale będzie miała Wisła z niego pożytek - z oficjalnej:D

krasny 04.07.2009 18:00

Mam wielką nadzieję, że Łukasz Burliga zagra dobre zawody na prawej obronie i zbędne okaże się kupowanie kogoś na tę pozycję.

Wiem, że to może być ryzykowne i może okazać się dla nas zgubne, ale jesli nie zaryzykujemy nigdy nie trafimy kolejnego Błaszcza.

PotiWisla 04.07.2009 18:00

"Idealna okazja dla Pawła Brożka. Błyskotliwe, ofensywne wejście Burligi, płaskie dośrodkowanie Łobodzińskiego i niecelny strzał z najbliższej odległości w wykonaniu Brożka" Może się angole rozmyślą :)

skeba 04.07.2009 18:01

Znając zycie to skonczy się na 2;1 albo 2;2, nie wiem, czemu Wislacy rzadko co potrafia grac do konca.
Obym się mylil i jak wrócę, zobaczę 4;0.

szprotson 04.07.2009 18:02

środek pola coś słabo chyba, skoro ani literki o Cantoro czy Diazie a Rijeka często dochodzi do sytuacji "prawie" strzeleckich

ciacho 04.07.2009 18:21

No to Burliga sie pokazał, więc o prawym obroncy możemy zapomnieć:-D

sqallpl 04.07.2009 18:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 756451)
środek pola coś słabo chyba, skoro ani literki o Cantoro czy Diazie a Rijeka często dochodzi do sytuacji "prawie" strzeleckich

Jirsak wszedł. Zobaczymy... Nurković tez wszedł, do postu wyzej :)

"Rzut wolny dla Rijeki z 25 metrów. Precyzyjny, mierzony strzał i fantastyczna parada Adisa Nurkovicia. Siedzący koło nas menedżer zawodnika odetchnął z szerokim uśmiechem :)" :D

Crusi 04.07.2009 18:31

Niechce sie za wczesnie pdniecac, ale Kirm to moze byc taki motor napedowy jak Kosa. Gosc dopiero co przyszedl do nas a juz co chwile jakas akcja idzie przez niego, przynajmniej tak z relacji wynika :D

ZNAMEK 04.07.2009 18:32

obstawiam, że jeśli nie przyjdzie do Nas carlinhos (nie wiem czy tak się pisze to nazwisko)to bednarz odpuści w tym okienku poszukiwania prawego obroncy i skoncentruje się na innych pozycjach. Chyba Burliga "od biedy" będzie odpowiednim zmiennikiem dla Singlara

Selene 04.07.2009 18:33

po raz drugi w tym meczu ratuje Nurković, efektownie broniąc uderzenie głową z niedużej odległości

Znowu Adis Nurković... Wybija lecący w okienko bramki strzał głową Ciricia.

eloszyyy98 04.07.2009 18:37

nie wiem czemu ale Nurkovic zaczyna mi przypominac Dolhe. Tak jak Dolha swietnie bronil. Miał swietne obrony i dobry refleks. Moze to porownanie troche nie na miejscu, ale przypomina mi go. Dolha mial wiele swietnych obron. Teraz czytajac relacje wyglada na to ze Nurkovic takze ma swietne obrony i efektowne.

szprotson 04.07.2009 18:42

no fajno fajno, ze Adis sobie daje rade na bramce, ale dlaczego pozwalamy Rijece na tak dużo? Coś z naszą obroną sie dzieje, za ciepło czy co.

A co do Dolhy, to teraz go Kluż chce kupić.

no i wszedł
Vinicius da souza el madrigal ronaldo da lima guedes siedemnasta liga

e: Fajnie że taki Czekajek sobie pogra, taki obóz dla młodego dużo robi na przyszłosc.

mr_kwolf 04.07.2009 18:44

Vinicus wchodzi, myślałem że już go nie ma z nami. Może aż taki dramatyczny nie jest skoro go wpuścili

eloszyyy98 04.07.2009 18:44

Dla mnie Burliga nie jest zabezpieczeniem prawej obrony. Ktoś musi przyjśc na prawą obronę. Pewnie po tym meczy zadecydują co z Viniciusem zrobic dalej.

AYALA 04.07.2009 18:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mr_kwolf (Post 756488)
Vinicus wchodzi, myślałem że już go nie ma z nami. Może aż taki dramatyczny nie jest skoro go wpuścili

to chyba pewnie jego pierwsza i ostatnia szansa na przekonanie do siebie Skorży.Oby sie sprawdził.

Selene 04.07.2009 18:49

Cytat:

Druga połowa to koncert w bramce Adisa Nurkovicia! Najpierw wygrał pojedynek "sam na sam" z napastnikiem rywali, sekundy później obronił mocny strzał z 16 metrów
chyba mamy bramkarza problem rozwiązany.

5 świetnych interwencji przez 45 minut? czego więcej trzeba?

han_solo 04.07.2009 18:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez prober (Post 756433)
Dwa dni w klubie i jeszcze kibice nie umieją odmienić nazwiska...

Andraž Kirm (spolszcz. Andraż Kirm, Andrasz Kirm)
kogo? Andraża Kirma
komu? Andrażowi Kirmowi

Bez apostrofów! :-)


Założe się że on nie umie jeszcze powiedzieć 'Wisła Kraków'

martinius028 04.07.2009 18:51

żeby utrzymał ten bilans do końca...

mr_kwolf 04.07.2009 18:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez baldy (Post 756501)
podniecasz się po trzech komentarzach z transmisji on-line?
ja bym poczekał na te zapowiadane hity bramkarskie na kolejnych testach a z Nurkiem został w kontakcie.

pytanie czy on będzie chciał być "w kontakcie" a nie wolał szukać innego klubu

szprotson 04.07.2009 18:58

no to Vinicius odlatuje do swoich
uff


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:08.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl