![]() |
wrrrrr w OKE Łomża już mają wyniki :/ ja i tak poczekam do 1, bo pamiętam ubiegły rok ;)
|
ja na razie czekam, spać mi się nie chce, a w szkole i tak wynik od 13.00 wiec zdaze sie wyspać jak co :D
|
dalej brak wyników, ogólnie lipa z tego będzie tak mi się wydaje
|
U mnie jest od 9 i wiekszosc ludzi sie zapowiedzialo na te godzine wiec...znow bedzie czekanie...heh
|
pewnie nie sprawdzili i teraz siedzą i sprawdzają :D
|
Taaaaaa...jak kryzys to wszedzie heheheh
|
hehehe w Łomży im strona smiga że hej..a Kraków to lepiej nie komentować :)
|
Cytat:
Ja się w końcu zalogowałem, ale niestety - wyniku brak :D |
Nie ma nic dalej...a nawet ustnych nie ma i deklaracji maturalnych...eh
|
Brak wyniku i tyle... coś się musi dziać, bo poznikały inne info z mojego konta :/
|
Ja tez mam tylko "wyniki egzaminow"... innych inf nie ma... oczywiscie brak wynikow ;|
|
]No to sie przygotujcie...2 minuty do 1 heheh
|
i nic 1 już jest
|
Ja już mam :)
|
co masz ? hmm
|
Cytat:
|
jest ****aaaaaaaa !!!!!!!!!
zdane :)))))))) powodzenia wszystkim ! |
co masz? wyniki juz sa???
|
Wyniki. Tak są. Zdane :) Idziemy pić!
|
a nie mówiłam, zeby czekać do 1 :D
mi się jeszcze nie udało wejśc :/ |
Zdane.........
|
Mam wyniki :D Zdałem :D
Co więcej - jest lepiej niż sądziłem :D |
bez kitu nie wierze jest lepiej niż myślałem :D
mam nadzieje ze nie pojebałem jakiś okienek czy czegoś :P |
nie zdałem majcy.. 2 pkt do 30 % zabrakło
|
Zdałem XD!!!!!
|
jeeeeeeeeeeeeeest poprawiłam :D aaaaaaaaaaaaaaaaaaa!
Gratuluję wszystkim :) |
zdane.... ale zawsze mogło być lepiej
|
a ja teraz nie mogę wejść jebany blueconnect ;/
|
No ja tez..
|
jaszczur90- rozszerzoną zdawałeś?
|
Cytat:
|
****a JAJA weszłem a tu pisze brak wyników , gdzie one wam piszą ? mi się pokazuje wybór sekcji egzaminacyjnej
|
Cytat:
|
Cytat:
a tu... 50% z rozszerzenia :) |
Ej piszcie od razu swoje wyniki:) Podzielmy się nimi:P Ja niestety muszę czekać do jutra do godziny 12...
|
kurde ja sie dalej nie moge zalogować...k**************************** szlak jasny i niech krew nagła zaleje.
|
Cytat:
|
TSW_PDW wejdz w wyniki zbiorcze
|
wos roz - 54, ang roz - 76, pol roz - 68.
|
Panowie zdałem wszystkooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo jedziemy do Estoini pijemy wodke !!!!!!
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:42. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl