Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Matura//Po maturze...?? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=2848)

karolinalgw 29.06.2009 23:32

wrrrrr w OKE Łomża już mają wyniki :/ ja i tak poczekam do 1, bo pamiętam ubiegły rok ;)

!!IRIVER!! 29.06.2009 23:35

ja na razie czekam, spać mi się nie chce, a w szkole i tak wynik od 13.00 wiec zdaze sie wyspać jak co :D

wonski_eNHa 29.06.2009 23:39

dalej brak wyników, ogólnie lipa z tego będzie tak mi się wydaje

kubus20 29.06.2009 23:40

U mnie jest od 9 i wiekszosc ludzi sie zapowiedzialo na te godzine wiec...znow bedzie czekanie...heh

jaszczur90 29.06.2009 23:40

pewnie nie sprawdzili i teraz siedzą i sprawdzają :D

kubus20 29.06.2009 23:42

Taaaaaa...jak kryzys to wszedzie heheheh

WhiteStarDvisionTheBest 29.06.2009 23:44

hehehe w Łomży im strona smiga że hej..a Kraków to lepiej nie komentować :)

!!IRIVER!! 29.06.2009 23:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WhiteStarDvisionTheBest (Post 753660)
hehehe w Łomży im strona smiga że hej..a Kraków to lepiej nie komentować :)

Mają mniej ludzi zdających, wobec czego mniej się loguje.. ;] prosta sprawa.

Ja się w końcu zalogowałem, ale niestety - wyniku brak :D

kubus20 29.06.2009 23:52

Nie ma nic dalej...a nawet ustnych nie ma i deklaracji maturalnych...eh

karolinalgw 29.06.2009 23:53

Brak wyniku i tyle... coś się musi dziać, bo poznikały inne info z mojego konta :/

KamAr 29.06.2009 23:55

Ja tez mam tylko "wyniki egzaminow"... innych inf nie ma... oczywiscie brak wynikow ;|

kubus20 29.06.2009 23:58

]No to sie przygotujcie...2 minuty do 1 heheh

TSW_PDW 30.06.2009 00:00

i nic 1 już jest

David. 30.06.2009 00:00

Ja już mam :)

TSW_PDW 30.06.2009 00:01

co masz ? hmm

karolinalgw 30.06.2009 00:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez David. (Post 753668)
Ja już mam :)

ale co wyniki? czy godzinę1? :D

South 30.06.2009 00:01

jest ****aaaaaaaa !!!!!!!!!

zdane :))))))))

powodzenia wszystkim !

KamAr 30.06.2009 00:02

co masz? wyniki juz sa???

David. 30.06.2009 00:02

Wyniki. Tak są. Zdane :) Idziemy pić!

karolinalgw 30.06.2009 00:03

a nie mówiłam, zeby czekać do 1 :D

mi się jeszcze nie udało wejśc :/

Mało Słodyczy 30.06.2009 00:03

Zdane.........

!!IRIVER!! 30.06.2009 00:04

Mam wyniki :D Zdałem :D
Co więcej - jest lepiej niż sądziłem :D

South 30.06.2009 00:05

bez kitu nie wierze jest lepiej niż myślałem :D


mam nadzieje ze nie pojebałem jakiś okienek czy czegoś :P

jaszczur90 30.06.2009 00:06

nie zdałem majcy.. 2 pkt do 30 % zabrakło

mateusz212 30.06.2009 00:06

Zdałem XD!!!!!

karolinalgw 30.06.2009 00:07

jeeeeeeeeeeeeeest poprawiłam :D aaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

Gratuluję wszystkim :)

wonski_eNHa 30.06.2009 00:08

zdane.... ale zawsze mogło być lepiej

TSW_PDW 30.06.2009 00:10

a ja teraz nie mogę wejść jebany blueconnect ;/

kubus20 30.06.2009 00:12

No ja tez..

wonski_eNHa 30.06.2009 00:15

jaszczur90- rozszerzoną zdawałeś?

jaszczur90 30.06.2009 00:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wonski_eNHa (Post 753689)
jaszczur90- rozszerzoną zdawałeś?

podstawową.. :-/

TSW_PDW 30.06.2009 00:18

****a JAJA weszłem a tu pisze brak wyników , gdzie one wam piszą ? mi się pokazuje wybór sekcji egzaminacyjnej

wonski_eNHa 30.06.2009 00:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jaszczur90 (Post 753691)
podstawową.. :-/

ja też, ale myślałem że będzie lepiej, w sumie łatwa była, no ale stres robi swoje.

!!IRIVER!! 30.06.2009 00:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jaszczur90 (Post 753691)
podstawową.. :-/

o kurde :/ przykra sprawa :/ ja miałem takie obawy przed angielskim
a tu... 50% z rozszerzenia :)

wojtek90059 30.06.2009 00:21

Ej piszcie od razu swoje wyniki:) Podzielmy się nimi:P Ja niestety muszę czekać do jutra do godziny 12...

WhiteStarDvisionTheBest 30.06.2009 00:22

kurde ja sie dalej nie moge zalogować...k**************************** szlak jasny i niech krew nagła zaleje.

!!IRIVER!! 30.06.2009 00:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wojtek90059 (Post 753695)
Ej piszcie od razu swoje wyniki:) Podzielmy się nimi:P Ja niestety muszę czekać do jutra do godziny 12...

j/w - angielski rozszerzony 50% , wos rozszerzony 56%, polski podstawa - 60%, geografia podstawa 72%

kubus20 30.06.2009 00:24

TSW_PDW wejdz w wyniki zbiorcze

Mało Słodyczy 30.06.2009 00:24

wos roz - 54, ang roz - 76, pol roz - 68.

TSW_PDW 30.06.2009 00:28

Panowie zdałem wszystkooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo jedziemy do Estoini pijemy wodke !!!!!!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:42.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl