![]() |
i kocham waś wsiśtkich, pamietacie :)
|
Cytat:
Cytat:
B. W czym to mierzysz w strzelonych bramkach? Jeżeli tak to trudno... się z Tobą sprzeczać... Jeżeli nie... to straszny farmazon piszesz obrażając wiele ludzi... którzy na Wiśle spędzają pół swojego życia... Oczywiście, których znając życie nawet nie szanujesz... Cytat:
------- na dzisiaj dobranoc... |
Kurt, czy napisalem nieprawde? Czy wy naprawde nie umiecie inaczej tylko musicie obrażac ikone naszego klubu? Mozesz pisac co chcesz, ale prawdy nie oszukasz. Wiekszosc Wislakow szanuje Franka i tego nie zmienisz. Was jest garstka!!!
|
Cytat:
b) Mowie tutaj przede wszystkim o pocie, lzach i krwi, ktore to zostawil na boisku grajac w barwach Wisly. Mowie o mistrzostwach, ktore m. in. dzieki jego bramkom Wisla zdobywala. Takze o ogromnej lojalnosci, kiedy Wisla z sezonu na sezon systematycznie sie oslabiala, a dzialacze oklamywali kibicow, pilkarzy i trenerow... Kogo ja niby obrazilem? Powiedz, prosze Cie bardzo. Rzucasz pustymi haslami, za ktorymi nic nie stoi. Kogo obrazilem? Przede wszystkim mowilem o robieniu czegos(klania sie czytanie ze zrozumieniem) dla Wisly, dla tego klubu, dzialaniem na jego rzecz. W tym momencie mnie kolego pomawiasz...kogo tez nie szanuje? Widze, ze dokladasz do mojego postu rzeczy, o ktorych nie napisalem...dziwna forma dyskusji, a wlasciwie manipulacja bardzo niskich lotow. |
Cytat:
|
Ja się tak zastanawiam, co będzie się działo jeśli Franek strzeli bramkę na Reymonta i Wisła nie daj Boże przegra ten mecz. Mogę się założyć, że zostanie tutaj jeszcze bardziej potępiony niż jest teraz, chociaż nie mogę sobie wyobrazić mocniejszego słowa niż judasz co do Franka.
Do kurt: A niby czemu miałby zrezygnować z występu przeciwko Wiśle?? Przypominam Ci kolego, że on chciał wrócić do Wisły, ale klub i najlepsi w swoim mniemaniu kibice go nie chcieli. Zastanawiam się czy iść w ogóle na mecz z Jagą, bo jak mają być wyzwiska, gwizdy albo jakiś transparent to ja nie zamierzam się wstydzić na stadionie. A tak w ogóle to można założyć osobny temat z Frankowskim, założyć tam ankietę i zobaczymy jakie są proporcje. Tam można by pisać o Franku, bo w tym temacie za dużo miejsca zajmuje jedna sprawa:) |
Cytat:
Podoba mi się w Wiśle i w Krakowie - zapewnia. - A moi synowie i żona tak dobrze zaaklimatyzowali się w Polsce, że wychodzi na to, iż z całej rodziny to ja najsłabiej znam polski - śmieje się wiślak. - Ale zaraz po podpisaniu dwuletniego kontraktu zaczynam brać lekcje - obiecuje. Za dwa lata Cleber będzie miał 35 lat. Czy to oznacza, że właśnie w Krakowie chciałby zakończyć karierę? - Jeśli za dwa lata będzie forma i zdrowie, a klub wyrazi taką chęć, to może pogram tu kolejny rok - zastanawia się Brazylijczyk. - Chciałbym zakończyć karierę w Wiśle! Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
|
michel, tak się zastanawiam, czy jest jakis Twój post na forum w którym nie używasz fraz: "Franek, Tomek, Tomasz, Frankowski..." ;)
swoją droga mam pytanie: czy ktoś wie co obecnie robi nasz były piłkarz Zbigniew Płaszewski? trenuje gdzieś kogoś? czy zakończył jakąkolwiek działalność w sporcie? |
Z tego co pamiętam to Moskal został sprzedany do Lecha wbrew jego woli, więc to nie jest dobry przykład....
|
no faktycznie, mój błąd
|
http://sport.interia.pl/raport/elms2...brozka,1275516 ---------> Sosin za Brożka w kadrze.
|
wywiad z jednym z moich ulubionych zawodników Białej Gwiazdy - Bogdanem Zającem , warto obejrzec
http://www.futbol.pl/index_0001.php |
Cytat:
Deklaracja - "nie mam nic przeciwko zakończenia kariery w Wiśle jeśli forma pozwoli i dogadam się z klubem" nie znaczy to samo co "kocham Wisłę, czuję się Wiślakiem i chcę tu zakończyć karierę". |
sam podkreśliłeś słowa Clebera "chciałbym zakończyć karierę w Wiśle"
jak dla mnie to jest jakaś deklaracja ktoś napisał że Franek nas zdradził, ale jakoś nie zagrał w żadnym klubie z którym się nie trawimy, naprawdę skończmy ten wątek. Chciał wyjechać za granicę wyjechał, zasmakował tamtejszej piłki, zasmakował. Ja mu dziękuję za te piękne bramki dla Wisełki, ale dla nas to rozdział skończony. Myślę ze mimo wszystko Franek nie strzeli nam bramki :d zobaczycie ;p |
Chcieć a móc to dwie różne sprawy,nie wiem co skomplikowanego jest w jego wypowiedzi ? Jeżeli dogada sie z klubemi wszystko będzie ok to skończy karierę a jeżeli napłynie jakaś oferta interesująca obydwie strony to odejdzie proste.To żadna deklaracja jak dla mnie.
|
Cytat:
czyli stół i pięść w akcji :lol::lol::lol::lol: |
WILU TS a gdzie tam, w wypowiedzi wzmianka o innym klubie niż Wisła?
|
Cytat:
|
żeby nie było to ja żadnego z nich nie potępiam, stało się tak a nie inaczej my mamy teraz swoje problemy
a oni swoje. Proszę was, skończcie wypisywać te bluzgi na Franka i skupic się na aktualnym składzie naszego klubu i kibicujmy tym, którzy dla nas graja. |
Cytat:
myślisz, że Frankowski zagra w 1 lidze? Moim skromnym zdaniem - skończy karierę po tej rundzie. Dość zarobił, dość bramek strzelił. Po co mu Wisła? Po co się człowiek ma męczyć? 35 lat na karku, wiele razy nogi miał poharatane i pachwiny. W 1 lidze gra się ostro, wątpię wątpię żeby gość się w to paprał. Do nas nie przyjdzie, bo kibice go nie chcą (Ci najwierniejsi). Ja go szanuje, jako piłkarza - bo imponuje mi styl w jakim gra. Tak samo nie oceniam Dawidowskiego za kasyno, Dudki za rozjeżdżanie ludzi na ulicy, Hajty za to samo i za papierosy, Wałdocha za to że powiedział że na bezludną wyspę nie zabrałby piłki, czy Boruca za to że zostawił żonę. C'est la vie. Cytat:
a no tak, rzeczywiście błąd karygodny - jak mogłem się dopuścić aż takiego znieważenia i parafrazy Twych zacnych słów. Moja wina, moja wina, moja bardzo wielka wina. I przepraszam tych, którzy nie zrozumieli :lol: |
a od 3 czy 4kolejek Kokoszka siedzi na ławie .
|
Cytat:
Chcieć, to niekoniecznie móc, a zdanie wcześniej Cleber uzależnia to od dogadania się z klubem. Wisła to było dla niego świetne miejsce pracy - i nic w tym zdrożnego zważywszy, jak sumiennie do swoich obowiązków podchodził. Tyle, że Cleber nie jest, nie był i nie będzie legendą Wisły, tylko piłkarzem, który dużo dla tego klubu zrobił. Podobnie jak Frankowski. Pan Tomasz rozstał się z Wisłą w nieco mniej przyjaznych okolicznościach i za to ma u wielu kibiców(i - o ile się orientuję - u samego Cupiała) wilczy bilet. Pewnie - pojawiając się na Reymonta - usłyszy co nieco i przeczyta na swój temat, i żadne deklaracje miłości już tu nie pomogą. Nie ma to nic wspólnego z ewentualną wartością sportową, jaką mógłby wnieść do naszego zespołu. Skoro po tylu stronach tematu nie jesteście w stanie tego zrozumieć, to nie widzę sensu ciągłego jątrzenia w tym temacie. Nikt wam Frankowskiego oklaskiwać nie zabroni, a skoro "jest was wielu", to myślę że Pan Tomasz może być spokojny jeżeli chodzi o przyjęcie u nas. Ja na pewno jestem:D Cytat:
Czekam na informację, kto, gdzie i kiedy ubliżał Frankowskiemu na tym forum. Cytat:
I moja rada dla Ciebie - sarkazm to przywilej ludzi inteligentnych i dobrze wykształconych. Twoja wpadka powinna dać Ci mniej więcej pogląd na to, że wiele jeszcze pracy przed Tobą. Tym bardziej, jeśli lektury udziela Ci "twardogłowy pokemon". Pozdrawiam. |
Cytat:
|
a wie ktoś co się dzieje z Adamem Musiałem? Był gospodarzem stadionu niedawno jeszcze, ale go nie widać ostatnio - chyba że źle patrzę.
|
Cytat:
|
może słowo "bluzga" było za mocne, ale sam wiesz jak tu nie raz o nim pisali.
Franek nie jest moim idolem ale szanuje go za to co zrobił dla Wisły tyle tylko ze w niej juz nie gra wiec dla mnie temat skończony jest i lepiej by było skupić się na tym co się dzieje u nas obecnie a nie wracac ciagle do przeszlosci. Franek mógł zostać legendą, ale nie został .. jego wybór |
Italian spy
Cytat:
Zmieniając kraj - mnie najbardziej żal, że nie gra u nas Sosin. Niby nie jest najmłodszy, ale bramki strzelać potrafi. Szkoda. Ciekawe, na ile jest realne ściągnięcie Żurawia latem, bo nie wiadomo kiedy Brożek się wyleczy, a za zero złotych to my Davida Villi nie ściągniemy :-( |
Żurawski jeszcze nie zdecydował czy wogóle wróci do Polski więc nie ma co sie napalać że przyjdzie i znowu będzie szalał.Gra w Grecji jest tam wiodącą postacią pewnie też więcej zarabia niż u nas by zarabiał to ja w sumie sie nie zdziwie jak tam zostanie.
Kokoszka zagrał pare meczu w tym Empoli ale teraz go odsuneli na ławe więc zobaczymy czy po takiej porażce w następnym meczu dostanie szanse.Choć ja osobiście nie lubie Kokoszki za styl w jakim odszedł od nas czy może powinnienem powiedzieć uciekł. |
Cytat:
FRANEK WRÓC! |
Z Kubą też nie jest najlepiej
http://www.borussia.com.pl/?nid=1199 Temat odejścia Frankowskiego,to temat woda i tak każdy twierdzi,że ma rację.Po co to wałkować średnio co 2 miesiące? |
Cytat:
Ale na pewno zapisał się w historii klubu jako jeden z lepszych jej strzelców i NIKT go stamtąd nie wykreśli A pewnie paru chętnych by się znalazło |
Cytat:
|
Ok - to pardon ;]
|
Cytat:
Wszystko zweryfikuje mecz Wisła - Jaga. Wpierw byłem za tym żeby Frankowskiemu zryć psyche jak Emilianowi, po przemyśleniu myślę że najlepszym rozwiązaniem będzie olanie go.. ciepłą herbatą... Zresztą odpowiednie osoby zrobią to co uważają za słuszne. |
Cytat:
A pamiętasz może jakie były wyniki tych ankiet mniej więcej ? Pamiętam ankietę gdzie chyba 80% nie miało pretensji do Franka, ale nie jestem pewien. Jakby mógłby ktoś przypomnieć te ankiety. |
Cytat:
|
Cytat:
To zróbcie drogowskazy Ci co nie maja nic przeciw Frankowi na prawo A ci co maja na lewo ( napewno byłe C) A nie jak gniazdowy krzyknie "judasz" to i tak wszyscy krzykna bo dobing musi być |
Najlepiej przemilczeć.
To dobre zarówno dla zwolenników jak i dla przeciwników Franka. Przeciwnicy - najlepsza jest obojętność, zwolennicy - to nie jest już nasz zawodnik, a kibicujemy Wiśle, tak? Zależy nam na punktach. Ogólnie od samego początku byłem zdziwiony, że jeden facet może tak bardzo podzielić kibiców.. Nie on pierwszy i nie ostatni rozczarował nas swoją postawą, dlatego nie rozumiem tych negatywnych emocji. Jego strata, mógł być legendą, a jest... mi osobiście obojętny. |
dokładnie był i poszedł sobie swoja drogą
a że przy okazji cos zrobił dla Nas to OK ale jak przyjedzie do Nas z inna druzyna to od razu wyzwiska i takie jakieś " coś tam" ciekawe co bedzie z Surma jak przyjedzie z nasza Lechią a kiedyś całował (L)? wtedy bedzie OK???????????????????? |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:58. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl