Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

Niekonik 16.03.2009 02:11

i kocham waś wsiśtkich, pamietacie :)

Kurt 16.03.2009 02:27

Cytat:

Frankowski jest legenda dla zdecydowanej wiekszosci kibicow, takie sa fakty.
Cytat:

Ci ktorzy na niego najezdzaja nie zrobili 1/100 tego co on dla naszego klubu.
A. To nie przedszkole... i skończmy z argumentacją bo moja racja... jest mojsza. A wśród moich znajomych Wszyscy są za Frankiem... to żałosne i bez sensu... Fakty są takie grupy są trzy... więc nie ma mowy o zdecydowanej większości. Trochę obiektywności.

B. W czym to mierzysz w strzelonych bramkach? Jeżeli tak to trudno... się z Tobą sprzeczać... Jeżeli nie... to straszny farmazon piszesz obrażając wiele ludzi... którzy na Wiśle spędzają pół swojego życia... Oczywiście, których znając życie nawet nie szanujesz...

Cytat:

Szkoda ze ta pierwsza grupa jest najmniej liczna ale za to najbardziej glosna :) jak te male pieski ktore musza ujadac na maxa zeby przestraszyc przeciwnika. w tym samym czasie duzy pies sobie lezy i odpoczywa bo zna swoja wartosc i nie musi tak szczekac :D
eh... bez komentarza...


------- na dzisiaj dobranoc...

Niekonik 16.03.2009 02:42

Kurt, czy napisalem nieprawde? Czy wy naprawde nie umiecie inaczej tylko musicie obrażac ikone naszego klubu? Mozesz pisac co chcesz, ale prawdy nie oszukasz. Wiekszosc Wislakow szanuje Franka i tego nie zmienisz. Was jest garstka!!!

For_FuN_ 16.03.2009 02:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kurt (Post 693517)
A. To nie przedszkole... i skończmy z argumentacją bo moja racja... jest mojsza. A wśród moich znajomych Wszyscy są za Frankiem... to żałosne i bez sensu... Fakty są takie grupy są trzy... więc nie ma mowy o zdecydowanej większości. Trochę obiektywności.

B. W czym to mierzysz w strzelonych bramkach? Jeżeli tak to trudno... się z Tobą sprzeczać... Jeżeli nie... to straszny farmazon piszesz obrażając wiele ludzi... którzy na Wiśle spędzają pół swojego życia... Oczywiście, których znając życie nawet nie szanujesz...

eh... bez komentarza...


------- na dzisiaj dobranoc...

a) To wlasnie ty w tym momencie znizyles sie do poziomu gimnazjum. Zupelne oderwanie od rzeczywistosci...nikt nie neguje, ze sa jakies grupy, ale przeciwnicy tego pilkarza sa w zdecydowanej mniejszosci...sam Tomek doskonale zdaje sobie z tego sprawe.

b) Mowie tutaj przede wszystkim o pocie, lzach i krwi, ktore to zostawil na boisku grajac w barwach Wisly. Mowie o mistrzostwach, ktore m. in. dzieki jego bramkom Wisla zdobywala. Takze o ogromnej lojalnosci, kiedy Wisla z sezonu na sezon systematycznie sie oslabiala, a dzialacze oklamywali kibicow, pilkarzy i trenerow... Kogo ja niby obrazilem? Powiedz, prosze Cie bardzo. Rzucasz pustymi haslami, za ktorymi nic nie stoi. Kogo obrazilem? Przede wszystkim mowilem o robieniu czegos(klania sie czytanie ze zrozumieniem) dla Wisly, dla tego klubu, dzialaniem na jego rzecz. W tym momencie mnie kolego pomawiasz...kogo tez nie szanuje? Widze, ze dokladasz do mojego postu rzeczy, o ktorych nie napisalem...dziwna forma dyskusji, a wlasciwie manipulacja bardzo niskich lotow.

1q2 16.03.2009 03:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 693519)
ale przeciwnicy tego pilkarza sa w zdecydowanej mniejszosci..

A skąd Ty masz to niby wiedzieć? - wszystko ujawni się na meczu - gdzie ja nie mam nic przeciwko wygwizdywaniu Franka ,bo to działa deprymująco= na naszą korzyść, natomiast nie chciał bym by go lżono z trybun , ale że wiadomo że nic ode mnie ani od Ciebie nie zależy, to mam jedynie nadzieje że nie dojdzie do jakiś rękoczynów, bo to była by tragedia ale nie wierze by coś takiego miało mieć miejsce.

michel 16.03.2009 09:31

Ja się tak zastanawiam, co będzie się działo jeśli Franek strzeli bramkę na Reymonta i Wisła nie daj Boże przegra ten mecz. Mogę się założyć, że zostanie tutaj jeszcze bardziej potępiony niż jest teraz, chociaż nie mogę sobie wyobrazić mocniejszego słowa niż judasz co do Franka.

Do kurt: A niby czemu miałby zrezygnować z występu przeciwko Wiśle??
Przypominam Ci kolego, że on chciał wrócić do Wisły, ale klub i najlepsi w swoim mniemaniu kibice go nie chcieli.

Zastanawiam się czy iść w ogóle na mecz z Jagą, bo jak mają być wyzwiska, gwizdy albo jakiś transparent to ja nie zamierzam się wstydzić na stadionie.

A tak w ogóle to można założyć osobny temat z Frankowskim, założyć tam ankietę i zobaczymy jakie są proporcje. Tam można by pisać o Franku, bo w tym temacie za dużo miejsca zajmuje jedna sprawa:)

zim zum 16.03.2009 09:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kurt (Post 693509)
Ani Cleber, ani Uche nie wypowiadali się o swojej wielkiej miłości do Wisły Kraków, nie mówili o tym że jej nie zdradzą.


Podoba mi się w Wiśle i w Krakowie - zapewnia. - A moi synowie i żona tak dobrze zaaklimatyzowali się w Polsce, że wychodzi na to, iż z całej rodziny to ja najsłabiej znam polski - śmieje się wiślak. - Ale zaraz po podpisaniu dwuletniego kontraktu zaczynam brać lekcje - obiecuje.

Za dwa lata Cleber będzie miał 35 lat. Czy to oznacza, że właśnie w Krakowie chciałby zakończyć karierę?

- Jeśli za dwa lata będzie forma i zdrowie, a klub wyrazi taką chęć, to może pogram tu kolejny rok - zastanawia się Brazylijczyk. - Chciałbym zakończyć karierę w Wiśle!


Cytat:

Nikt z nas nie oczekiwał że Cleber czy Uche zostaną dla Białej Gwiazdy piłkarzami choćby pokroju Kazka Moskala (czyli ludźmi do których przydomek legenda już pasuje, którzy swoją postawą pokazali... że Wisła Kraków to dla nich coś więcej niż klub... że jest to dla nich wartość w życiu.).
wow. Tylko czy ten Twój Kaziu legenda nie uciekł przypadkiem do Lecha Poznań, bo byly lepsze warunki ?

Tom'ash 16.03.2009 09:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zim zum
wow. Tylko czy ten Twój Kaziu legenda nie uciekł przypadkiem do Lecha Poznań, bo byly lepsze warunki ?

Cytat:

W sezonie 1989/90 Moskal nie opuścił ani jednego meczu, zdobył 11 bramek. W lipcu 1990 nastąpiła katastrofa, coś, czego nikt się nie spodziewał. Władze Wisły Kraków sprzedały Kazika poznańskiemu Lechowi! Wbrew jego woli, mimo jego łez ...(...) W nowej rzeczywistości polityczno - ekonomicznej klub ma dużo mniejsze niż dawniej możliwości zdobywania pieniędzy na bieżącą działalność. Z żalem, ale też z konieczności, musieliśmy sprzedać Moskala. Uzyskane środki pozwolą drużynie piłkarskiej na w miarę spokojne życie. [Wisła otrzymała za Kazia dwa miliardy starych złotych]
Jak czegoś nie wiesz do końca to nie pisz...

amauri1990 16.03.2009 09:52

michel, tak się zastanawiam, czy jest jakis Twój post na forum w którym nie używasz fraz: "Franek, Tomek, Tomasz, Frankowski..." ;)


swoją droga mam pytanie: czy ktoś wie co obecnie robi nasz były piłkarz Zbigniew Płaszewski? trenuje gdzieś kogoś? czy zakończył jakąkolwiek działalność w sporcie?

michel 16.03.2009 10:07

Z tego co pamiętam to Moskal został sprzedany do Lecha wbrew jego woli, więc to nie jest dobry przykład....

zim zum 16.03.2009 10:52

no faktycznie, mój błąd

Nitrox 16.03.2009 14:36

http://sport.interia.pl/raport/elms2...brozka,1275516 ---------> Sosin za Brożka w kadrze.

AYALA 16.03.2009 15:08

wywiad z jednym z moich ulubionych zawodników Białej Gwiazdy - Bogdanem Zającem , warto obejrzec

http://www.futbol.pl/index_0001.php

wolfy 16.03.2009 17:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zim zum (Post 693548)

Podoba mi się w Wiśle i w Krakowie - zapewnia. - A moi synowie i żona tak dobrze zaaklimatyzowali się w Polsce, że wychodzi na to, iż z całej rodziny to ja najsłabiej znam polski - śmieje się wiślak. - Ale zaraz po podpisaniu dwuletniego kontraktu zaczynam brać lekcje - obiecuje.

Za dwa lata Cleber będzie miał 35 lat. Czy to oznacza, że właśnie w Krakowie chciałby zakończyć karierę?

- Jeśli za dwa lata będzie forma i zdrowie, a klub wyrazi taką chęć, to może pogram tu kolejny rok - zastanawia się Brazylijczyk. - Chciałbym zakończyć karierę w Wiśle!

Czekam na puentę... Nie widzę tu deklaracji o miłości do Wisły, za to w tym samym wywiadzie("PS")Cleber wspomina, że jego ukochanym klubem jest(bodajże)Santos. Wiem, bo czytałem oryginał w całości, a nie kolaż zrobiony dla jakiegoś portalu.

Deklaracja - "nie mam nic przeciwko zakończenia kariery w Wiśle jeśli forma pozwoli i dogadam się z klubem" nie znaczy to samo co "kocham Wisłę, czuję się Wiślakiem i chcę tu zakończyć karierę".

Kluvi 16.03.2009 17:24

sam podkreśliłeś słowa Clebera "chciałbym zakończyć karierę w Wiśle"
jak dla mnie to jest jakaś deklaracja

ktoś napisał że Franek nas zdradził, ale jakoś nie zagrał w żadnym klubie z którym się nie trawimy,
naprawdę skończmy ten wątek. Chciał wyjechać za granicę wyjechał, zasmakował tamtejszej piłki, zasmakował. Ja mu dziękuję za te piękne bramki dla Wisełki, ale dla nas to rozdział skończony.

Myślę ze mimo wszystko Franek nie strzeli nam bramki :d zobaczycie ;p

WILU TS 16.03.2009 17:28

Chcieć a móc to dwie różne sprawy,nie wiem co skomplikowanego jest w jego wypowiedzi ? Jeżeli dogada sie z klubemi wszystko będzie ok to skończy karierę a jeżeli napłynie jakaś oferta interesująca obydwie strony to odejdzie proste.To żadna deklaracja jak dla mnie.

manson777 16.03.2009 17:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 693769)
Czekam na puentę... Nie widzę tu deklaracji o miłości do Wisły, za to w tym samym wywiadzie("PS")Cleber wspomina, że jego ukochanym klubem jest(bodajże)Santos. Wiem, bo czytałem oryginał w całości, a nie kolaż zrobiony dla jakiegoś portalu.

Deklaracja - "nie mam nic przeciwko zakończenia kariery w Wiśle jeśli forma pozwoli i dogadam się z klubem" nie znaczy to samo co "kocham Wisłę, czuję się Wiślakiem i chcę tu zakończyć karierę".

a po deklaracji przyszedł czas na siłowe argumenty
czyli stół i pięść w akcji

:lol::lol::lol::lol:

Kluvi 16.03.2009 17:37

WILU TS a gdzie tam, w wypowiedzi wzmianka o innym klubie niż Wisła?

eye63 16.03.2009 17:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 693769)
Czekam na puentę... Nie widzę tu deklaracji o miłości do Wisły, za to w tym samym wywiadzie("PS")Cleber wspomina, że jego ukochanym klubem jest(bodajże)Santos. Wiem, bo czytałem oryginał w całości, a nie kolaż zrobiony dla jakiegoś portalu.

Deklaracja - "nie mam nic przeciwko zakończenia kariery w Wiśle jeśli forma pozwoli i dogadam się z klubem" nie znaczy to samo co "kocham Wisłę, czuję się Wiślakiem i chcę tu zakończyć karierę".

Puenta jest taka: "J***ć Clebera, j***ć Żurawia (przynajmniej do czerwca), j***ć Dudkę, Frankowski strzelił bramkę dla Jagi i jest BOGIEM - j***ć wszystkich którzy mówią, że nie". Chociaż po zastanowieniu, jednak jeszcze "j***ć zdrajcę Clebera i j***ć dzieci Clebera".

Kluvi 16.03.2009 17:47

żeby nie było to ja żadnego z nich nie potępiam, stało się tak a nie inaczej my mamy teraz swoje problemy
a oni swoje.

Proszę was, skończcie wypisywać te bluzgi na Franka i skupic się na aktualnym składzie naszego klubu i kibicujmy tym, którzy dla nas graja.

IncognitoTSW 16.03.2009 17:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kurt (Post 693509)
Moim zdaniem "miłość" F. do Wisły jest nie przypadkowa. Śmiem twierdzić (co przynajmniej mnie by nie zdziwiło), że nie po raz pierwszy próbuje on uciec jak szczur ze statku (zdegradowana Jagiellonia), a w ten sposób nauczony doświadczeniami przeszłości, próbuje sobie przygotować podłoże na bezpieczne lądowanie. A tak co do miłości... jeżeli F. tak kocha Wisłe... to rozumiem, że zrezygnuje z występu przeciwko ukochanemu klubowi lub zasymuluje kontuzje...

Tak to siłą rzeczy nie powinni grać np Moskalewicz, Niciński... ;] a już tak na poważnie :


myślisz, że Frankowski zagra w 1 lidze? Moim skromnym zdaniem - skończy karierę po tej rundzie. Dość zarobił, dość bramek strzelił. Po co mu Wisła? Po co się człowiek ma męczyć? 35 lat na karku, wiele razy nogi miał poharatane i pachwiny. W 1 lidze gra się ostro, wątpię wątpię żeby gość się w to paprał. Do nas nie przyjdzie, bo kibice go nie chcą (Ci najwierniejsi). Ja go szanuje, jako piłkarza - bo imponuje mi styl w jakim gra. Tak samo nie oceniam Dawidowskiego za kasyno, Dudki za rozjeżdżanie ludzi na ulicy, Hajty za to samo i za papierosy, Wałdocha za to że powiedział że na bezludną wyspę nie zabrałby piłki, czy Boruca za to że zostawił żonę. C'est la vie.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 693429)
Po pierwsze - "wycieczki", nie "ucieczki".

'
a no tak, rzeczywiście błąd karygodny - jak mogłem się dopuścić aż takiego znieważenia i parafrazy Twych zacnych słów. Moja wina, moja wina, moja bardzo wielka wina. I przepraszam tych, którzy nie zrozumieli :lol:

HEDu 16.03.2009 18:08

a od 3 czy 4kolejek Kokoszka siedzi na ławie .

wolfy 16.03.2009 18:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kluvi (Post 693776)
sam podkreśliłeś słowa Clebera "chciałbym zakończyć karierę w Wiśle"
jak dla mnie to jest jakaś deklaracja

Wiesz, jak się wyrywa zdania z kontekstu, to można różne ciekawe rzeczy wyczytać - a to, że naszym celem minimum jest awans do fazy grupowej LM, a to, że sprowadzimy kilku zarąbistych piłkarzy w najbliższym okienku transferowym...

Chcieć, to niekoniecznie móc, a zdanie wcześniej Cleber uzależnia to od dogadania się z klubem. Wisła to było dla niego świetne miejsce pracy - i nic w tym zdrożnego zważywszy, jak sumiennie do swoich obowiązków podchodził. Tyle, że Cleber nie jest, nie był i nie będzie legendą Wisły, tylko piłkarzem, który dużo dla tego klubu zrobił. Podobnie jak Frankowski.

Pan Tomasz rozstał się z Wisłą w nieco mniej przyjaznych okolicznościach i za to ma u wielu kibiców(i - o ile się orientuję - u samego Cupiała) wilczy bilet. Pewnie - pojawiając się na Reymonta - usłyszy co nieco i przeczyta na swój temat, i żadne deklaracje miłości już tu nie pomogą. Nie ma to nic wspólnego z ewentualną wartością sportową, jaką mógłby wnieść do naszego zespołu.

Skoro po tylu stronach tematu nie jesteście w stanie tego zrozumieć, to nie widzę sensu ciągłego jątrzenia w tym temacie. Nikt wam Frankowskiego oklaskiwać nie zabroni, a skoro "jest was wielu", to myślę że Pan Tomasz może być spokojny jeżeli chodzi o przyjęcie u nas. Ja na pewno jestem:D

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kluvi
Proszę was, skończcie wypisywać te bluzgi na Franka i skupic się na aktualnym składzie naszego klubu i kibicujmy tym, którzy dla nas graja.

Proszę Cię bardzo, pokaż mi te bluzgi. Jeżeli zaś nie jesteś w stanie, to przestań obrażać kolegów po szalu i przedstawiać ich jako prymitywów tylko dlatego, że nie uznają Twoich idoli.
Czekam na informację, kto, gdzie i kiedy ubliżał Frankowskiemu na tym forum.
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Incognito2192
a no tak, rzeczywiście błąd karygodny - jak mogłem się dopuścić aż takiego znieważenia i parafrazy Twych zacnych słów. Moja wina, moja wina, moja bardzo wielka wina. I przepraszam tych, którzy nie zrozumieli:lol:

Najpierw - sprawdź w słowniku co oznacza termin "parafraza". Kiedy już to zrobisz, to sprawdź(w dowolnych źródle), że oba słowa to nawet nie homofony, a co dopiero mówić o synonimach.
I moja rada dla Ciebie - sarkazm to przywilej ludzi inteligentnych i dobrze wykształconych. Twoja wpadka powinna dać Ci mniej więcej pogląd na to, że wiele jeszcze pracy przed Tobą. Tym bardziej, jeśli lektury udziela Ci "twardogłowy pokemon".
Pozdrawiam.

kucharz_77 16.03.2009 18:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HEDu (Post 693812)
a od 3 czy 4kolejek Kokoszka siedzi na ławie .

Pewnie za 2 miesiące będzie płakał że trener jest bee, nie daje mu szansy i go nie rozumie...:lol::lol:

IncognitoTSW 16.03.2009 18:19

a wie ktoś co się dzieje z Adamem Musiałem? Był gospodarzem stadionu niedawno jeszcze, ale go nie widać ostatnio - chyba że źle patrzę.

wolfy 16.03.2009 18:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kucharz_77 (Post 693818)
Pewnie za 2 miesiące będzie płakał że trener jest bee, nie daje mu szansy i go nie rozumie...:lol::lol:

Nie, to na pewno przez kryzys finansowy.

Kluvi 16.03.2009 18:35

może słowo "bluzga" było za mocne, ale sam wiesz jak tu nie raz o nim pisali.
Franek nie jest moim idolem ale szanuje go za to co zrobił dla Wisły tyle tylko ze w niej juz nie gra wiec dla mnie temat skończony jest i lepiej by było skupić się na tym co się dzieje u nas obecnie a nie wracac ciagle do przeszlosci.

Franek mógł zostać legendą, ale nie został .. jego wybór

el Nuero 16.03.2009 18:44

Italian spy
 
Cytat:

Pierwotnie napisane przez kucharz_77 (Post 693818)
Pewnie za 2 miesiące będzie płakał że trener jest bee, nie daje mu szansy i go nie rozumie...:lol::lol:

No tak, Empoli ma "fantastyczną" linię obrony. W ostatnim meczu na własnym boisku dostali łomot 1:4 od naszych "znajomych" z Parmy. Ale Kokoszka znów nie zagrał...

Zmieniając kraj - mnie najbardziej żal, że nie gra u nas Sosin. Niby nie jest najmłodszy, ale bramki strzelać potrafi. Szkoda. Ciekawe, na ile jest realne ściągnięcie Żurawia latem, bo nie wiadomo kiedy Brożek się wyleczy, a za zero złotych to my Davida Villi nie ściągniemy :-(

martinius028 16.03.2009 18:57

Żurawski jeszcze nie zdecydował czy wogóle wróci do Polski więc nie ma co sie napalać że przyjdzie i znowu będzie szalał.Gra w Grecji jest tam wiodącą postacią pewnie też więcej zarabia niż u nas by zarabiał to ja w sumie sie nie zdziwie jak tam zostanie.
Kokoszka zagrał pare meczu w tym Empoli ale teraz go odsuneli na ławe więc zobaczymy czy po takiej porażce w następnym meczu dostanie szanse.Choć ja osobiście nie lubie Kokoszki za styl w jakim odszedł od nas czy może powinnienem powiedzieć uciekł.

Niekonik 16.03.2009 19:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez michel (Post 693543)
Ja się tak zastanawiam, co będzie się działo jeśli Franek strzeli bramkę na Reymonta i Wisła nie daj Boże przegra ten mecz. Mogę się założyć, że zostanie tutaj jeszcze bardziej potępiony niż jest teraz, chociaż nie mogę sobie wyobrazić mocniejszego słowa niż judasz co do Franka.

Do kurt: A niby czemu miałby zrezygnować z występu przeciwko Wiśle??
Przypominam Ci kolego, że on chciał wrócić do Wisły, ale klub i najlepsi w swoim mniemaniu kibice go nie chcieli.

Zastanawiam się czy iść w ogóle na mecz z Jagą, bo jak mają być wyzwiska, gwizdy albo jakiś transparent to ja nie zamierzam się wstydzić na stadionie.

A tak w ogóle to można założyć osobny temat z Frankowskim, założyć tam ankietę i zobaczymy jakie są proporcje. Tam można by pisać o Franku, bo w tym temacie za dużo miejsca zajmuje jedna sprawa:)

Temat juz byl przerabiany ankieta rowniez byla nawet nie raz, sam kiedys taka zakladalem , ale kiedy jedna z opcji zaczynala miec niezla przewage, temat zostal szybko zamkniety, nie wiadomo czemu i tak za kazdym razem ;) Mnie juz to wali ja napewno bede bil bravo i gwizdal kiedy bada bluzgi slowne czy pisemne :)
FRANEK WRÓC!

unpredictable_wislaczka 16.03.2009 19:19

Z Kubą też nie jest najlepiej

http://www.borussia.com.pl/?nid=1199

Temat odejścia Frankowskiego,to temat woda i tak każdy twierdzi,że ma rację.Po co to wałkować średnio co 2 miesiące?

Robek 16.03.2009 19:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kluvi (Post 693835)
może słowo "bluzga" było za mocne, ale sam wiesz jak tu nie raz o nim pisali.
Franek nie jest moim idolem ale szanuje go za to co zrobił dla Wisły tyle tylko ze w niej juz nie gra wiec dla mnie temat skończony jest i lepiej by było skupić się na tym co się dzieje u nas obecnie a nie wracac ciagle do przeszlosci.

Franek mógł zostać legendą, ale nie został .. jego wybór


Ale na pewno zapisał się w historii klubu jako jeden z lepszych jej strzelców
i NIKT go stamtąd nie wykreśli
A pewnie paru chętnych by się znalazło

Żmijka 16.03.2009 19:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Incognito2192 (Post 693823)
a wie ktoś co się dzieje z Adamem Musiałem? Był gospodarzem stadionu niedawno jeszcze, ale go nie widać ostatnio - chyba że źle patrzę.

Nadal jest szefem wszystkich szefów :D

IncognitoTSW 16.03.2009 19:50

Ok - to pardon ;]

element 16.03.2009 19:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Niekonik (Post 693853)
Temat juz byl przerabiany ankieta rowniez byla nawet nie raz, sam kiedys taka zakladalem , ale kiedy jedna z opcji zaczynala miec niezla przewage, temat zostal szybko zamkniety

A kogo obchodzą jakieś ankiety i przewagi internetowe? cóż z tego że ktoś nabrał jakiejś przewagi skoro 2/4 z tych osób stadionu Wisły na oczy nie widziała.

Wszystko zweryfikuje mecz Wisła - Jaga.

Wpierw byłem za tym żeby Frankowskiemu zryć psyche jak Emilianowi, po przemyśleniu myślę że najlepszym rozwiązaniem będzie olanie go.. ciepłą herbatą...
Zresztą odpowiednie osoby zrobią to co uważają za słuszne.

michel 16.03.2009 19:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Niekonik (Post 693853)
Temat juz byl przerabiany ankieta rowniez byla nawet nie raz, sam kiedys taka zakladalem , ale kiedy jedna z opcji zaczynala miec niezla przewage, temat zostal szybko zamkniety, nie wiadomo czemu i tak za kazdym razem ;) Mnie juz to wali ja napewno bede bil bravo i gwizdal kiedy bada bluzgi slowne czy pisemne :)
FRANEK WRÓC!


A pamiętasz może jakie były wyniki tych ankiet mniej więcej ?

Pamiętam ankietę gdzie chyba 80% nie miało pretensji do Franka, ale nie jestem pewien. Jakby mógłby ktoś przypomnieć te ankiety.

wolfy 16.03.2009 21:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez michel (Post 693896)
A pamiętasz może jakie były wyniki tych ankiet mniej więcej ?

Pamiętam ankietę gdzie chyba 80% nie miało pretensji do Franka, ale nie jestem pewien. Jakby mógłby ktoś przypomnieć te ankiety.

Cóż, zobaczymy jak to 80% będzie wyglądało na stadionie.

Robek 16.03.2009 21:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 693963)
Cóż, zobaczymy jak to 80% będzie wyglądało na stadionie.


To zróbcie drogowskazy
Ci co nie maja nic przeciw Frankowi na prawo
A ci co maja na lewo ( napewno byłe C)
A nie jak gniazdowy krzyknie "judasz" to i tak wszyscy krzykna bo dobing musi być

MCX 16.03.2009 21:40

Najlepiej przemilczeć.
To dobre zarówno dla zwolenników jak i dla przeciwników Franka.
Przeciwnicy - najlepsza jest obojętność, zwolennicy - to nie jest już nasz zawodnik, a kibicujemy Wiśle, tak? Zależy nam na punktach.
Ogólnie od samego początku byłem zdziwiony, że jeden facet może tak bardzo podzielić kibiców.. Nie on pierwszy i nie ostatni rozczarował nas swoją postawą, dlatego nie rozumiem tych negatywnych emocji. Jego strata, mógł być legendą, a jest... mi osobiście obojętny.

Robek 16.03.2009 21:49

dokładnie był i poszedł sobie swoja drogą
a że przy okazji cos zrobił dla Nas to OK
ale jak przyjedzie do Nas z inna druzyna to od razu wyzwiska i takie jakieś " coś tam"
ciekawe co bedzie z Surma jak przyjedzie z nasza Lechią a kiedyś całował (L)?
wtedy bedzie OK????????????????????


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:58.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl