Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Reprezentacja Polski (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=181)

Maciuś 28.03.2009 19:23

Wiecie ze jesli nie wygramy to Leo leci?

harthausen 28.03.2009 19:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciuś (Post 700198)
Wiecie ze jesli nie wygramy to Leo leci?

a jest tak w jego umowie, że jak to przegra to leci bez odszkodowania czy jakiejś innej odprawy?
Wierzyć mi się nie chce, za cwany na to.

For_FuN_ 28.03.2009 19:29

Pozegnalny mecz Beenhakkera. Niezaleznie od wyniku tego spotkania, to powinien zostac zdyminisjowany. Brak stylu, brak koncepcji, a przez ostatni rok same blamaze lub kompromitacje(EURO, Slowacja, Slowenia, itd.) za wyjatkiem meczu z Czechami. Juz nie mowie o powolaniach i przedziwnym ustawieniu, do ktorego nie mamy wykonawcow(tzn. swiatowej klasy napastnika i rozgrywajacego). Szkoda, ze dzieje sie to kosztem awansu do MS, ale lesne dziadki z PZPN'u przespaly zime, zamiast zmienic selekcjonera.

Co do samego meczu...to co na boisku robi Roger czy Bandrowski? Pierwszy bez formy, a drugi siedzi na lawce w Lechu...

pirat.z.karaibow 28.03.2009 19:32

To nie jest wina trenera, a totalnego braku umiejętności piłkarzy.

Grisza1 28.03.2009 19:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 700204)
Co do samego meczu...to co na boisku robi Roger czy Bandrowski? Pierwszy bez formy, a drugi siedzi na lawce w Lechu...


Rodzi się jeszcze inne pytanie: co w podstawowej jedenastce robi piłkarz, który jest w reprezentacji tylko dlatego, że kontuzję złapał Murawski? Zero koncepcji...:/

harthausen 28.03.2009 19:33

Dudka niezły oszust :).

For_FuN_ 28.03.2009 19:33

To przypomnij sobie eliminacje za Engela czy Janasa(kiepscy trenerzy, a mimo to reprezentacja radzila sobie lepiej) i z takimi ogorkami, jak Irlandczycy to wygrywalismy po 3 : 0. Poprostu w reprezentacji maja grac pilkarze, ktorzy sa w formie...proste.

darotsok73 28.03.2009 19:34

Jezu , ale my Polacy (plus Roger :D ) gramy padakę , Żal. Może Błaszczyk coś stworzy , boję się żeby go Irlandczycy nie skasowali.

Borubar, wielki jesteś, pięknie...zwolniłeś Benhauera , Engel i Lato załatwią ci order...

kibic sukcesu 2007 28.03.2009 19:35

Boruc właśnie spadł na dno...

For_FuN_ 28.03.2009 19:36

Koniec marzen. Wypadamy z gry o MS :( :(.

Boruc...goool!

P. S - A kto powoluje tych pilkarzy, a potem ich obserwuje na treningach i przygotowuje do spotkania? Badzmy powazni...zreszta nawet bez tej bramki calkowita padaka.

Grisza1 28.03.2009 19:36

Brawo Artur....:/:/:/

pirat.z.karaibow 28.03.2009 19:37

Wina Benhakkera? :)

Wstyd.

koyoot 28.03.2009 19:41

powiem krotko dla mnie ten mecz to jeden wielki LOL. Nic dodac nic ujac...

ToTylkoJa 28.03.2009 19:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pirat.z.karaibow (Post 700219)
Wina Benhakkera? :)

Wstyd.

tak, jego wina. Ten zespół nie ma stylu. Po prostu jedno wielkie dno. Za Janasa, za Engela mieliśmy styl, ale za Leo nie gramy zupełnie w piłkę. Ciągle wspomina się 2 dobre mecze i tyle

pirat.z.karaibow 28.03.2009 19:43

Skoro wygrane zależą od braku błędów bramkarz-obrońca, lub bramkarza to Benhakker zbyt wiele nie ma do powiedzenia.

Powiedzmy sobie szczerze. Niezależenie od tego czyja to wina, jesteśmy w głębokiej, czarnej dupie. Jesteśmy piłkarskim krajem Trzeciego Świata.

harthausen 28.03.2009 19:44

nie ma co kopać leżącego. Jest padaka i piach. Wszyscy. Nie ma się co Boruca czepiać, reszta też niewiele pokazała.
Nie ma też się co Leo czepiać, gra tym kogo ma.

Nasza piłka jest denna, od trampkarzy i szkolenie chłopaków w podstawówce zaczynając a na doborowym towarzystwie z wczasów we Wrocławiu kończąc.

Listek, Kolator, Kręcina, Engel, Wdowczyk, Wójcik, beton postkomuchowsko-esbecki w okręgach. I masa geldu poza kontrolą.
Piłka jest najmniej ważna dla tej całej bandy.

For_FuN_ 28.03.2009 19:44

Rozegralismy slownie jeden dobry mecz w tych eliminacjach do tej pory, a to chyba cos(albo wiele) mowi...

Gdzie jest Wichniarek, Zurawski, Iwanski, Kosowski, Marcin Kowalczyk, Seweryn Gancarczyk, Glowacki(gra beznajdziejny Bosacki)?

ToTylkoJa 28.03.2009 19:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pirat.z.karaibow (Post 700226)
Skoro wygrane zależą od braku błędów bramkarz-obrońca, lub bramkarza to Benhakker zbyt wiele nie ma do powiedzenia.

Powiedzmy sobie szczerze. Niezależenie od tego czyja to wina, jesteśmy w głębokiej, czarnej dupie. Jesteśmy piłkarskim krajem Trzeciego Świata.

skoro błędy popełnia obrona i bramkarz, to atak powinien walnąć tyle goli ile trzeba. Ile mieliśmy sytuacji? Całą jedną czy mi się tylko wydaje? A to już chyba wina Leo, że nie ma pomysłu na grę. Jakoś Barcelonie błędy VV aż tak bardzo nie przeszkadzają ;) (wiem, że nie ta klasa porównania)

kibic sukcesu 2007 28.03.2009 19:45

A Leo zdjął jeszcze Jelenia, jedynego który coś z przodu próbował robić. R. Lewandowski przecież praktycznie nie istnieje.

darotsok73 28.03.2009 19:46

Jeszcze tylko remis z San Marino i...wakacje.
A jak tak widzę i słucham tych "..okazja, niebezpiecznie, będzie okazja, była okazja.." itp to przyznać trzeba sprawiedliwie że Irlandczyki powinni już do przerwy prowadzić 3-0 .

Tekst Szpaka : podanie do Boruca, nie wiem po co.... :D
20 min. może Sagan , Błaszczyk i remisik utłuczemy ??

pirat.z.karaibow 28.03.2009 19:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 700229)
skoro błędy popełnia obrona i bramkarz, to atak powinien walnąć tyle goli ile trzeba. Ile mieliśmy sytuacji? Całą jedną czy mi się tylko wydaje? A to już chyba wina Leo, że nie ma pomysłu na grę. Jakoś Barcelonie błędy VV aż tak bardzo nie przeszkadzają ;) (wiem, że nie ta klasa porównania)

Może i racja. W każdym bądź razie jesteśmy w dupie :-p

Witoldon 28.03.2009 19:48

Mam już tego dośc. Dlaczego Leo zmienił Jelenia, który jako jedyny coś biegał, walczył i starał się grac głową? Dlaczego Roger, który potyka się o własne nogi nadal jest na boisku? Darek Dudka to z taką formą nie załapałby się do składu Pelikana Łowicz.

koyoot 28.03.2009 19:49

Hmmm teraz gdy przestalem ogladac ten mecz to tak na chlopski rozum kim my mamy wygrywac mecz? Borucem, Zewlakowem, Blaszczykowskim, Jeleniem, Brozkiem? To tlyko 5 pilkarzy, reszta grzeje lawki albo to nie ten poziom. Mamy w Europie ledwo 5 pilkarzy ktorzy sa w stanie walczyc i nic poza tym...

ToTylkoJa 28.03.2009 19:49

przydałby się Arboleda i Astiz :D

jaszczur90 28.03.2009 19:51

Leo mówił, że najlepszą piłkę gra Leszek.. wziął 5-ciu zawodników.. i jakoś nie widzę tej piknej gry.. nie ma co.. trzeba się modlić żeby wtopy nie zaliczyć z San Marino bo nas jakiś mechanik pokona :rotfl:

For_FuN_ 28.03.2009 19:52

Arboleda jak najbardziej...ale mamy przeciez kilku ciekawych mlodych: Janota czy Salomon. Jodlowiec gra tez calkiem przyzwoicie, a nie ma go w reprezentacji(jest emeryt Bosacki, ktory ostatni dobry mecz rozegral 3-4 lata temu).

Ale co robi Beenhakker przez te wszystkie miesiace? Mial jezdzic na mecze i ogladac tych pilkarzy, a z tego co ja wiem, to on siedzial w Holandii...

w0lno. 28.03.2009 19:52

I wszyscy razem LEEEEEEEOOOOOOOOOOOOOOO!
Kochamy Ciebie, hej LEON kochamy Ciebie!

Gin 28.03.2009 19:53

No cóż , nie da sie tego oglądać , dopóki młodzież nie bedzie miala warunków do tego aby się uczyc od podstaw grac w piłke , to tak bedzie . Na kazdym osiedlu powinno byc boisko ze sztuczną nawierzchnią , tylko wtedy nasza młodziez nie bedzie siedziec w domu i grac w te popierzone gry na kompie . Moj 10 letni syn nie ma gdzie grac bo wszedzie tylko bloki stawiają i nawet skrawka trawy nie ma pod blokiem .

Toldo 28.03.2009 19:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 700239)
przydałby się Arboleda i Astiz :D


Przy tym co robi Boruc to najlepsi obrońcy nam nie pomogą;)

carpenter 28.03.2009 19:54

Trzecia bramka to nie wina Boruca tylko Żewłakowa który przy takim doświadczeniu nie wie tego że
piłka zagrana do bramkarza nie ma prawa iść w światło bramki, zwłaszcza na takim pastwisku jakie jest
w Irlandii. A to że gramy tak jak gramy, to nie wina Leo tylko wszystkich tych złodziei którzy
dorabiając się na naszej chorej lidze sprawili, że najlepszy reprezentant 40 milionowego narodu
reprezentuje barwy klubu który walczy o utrzymanie w średniej lidze europejskiej.

harthausen 28.03.2009 19:54

TTJ ma rację. Strata goli to jedno. Ale samemu też coś wypadało by coś strzelić. Ktoś tam obok Jelenia w ataku był?
Podobno Lewandowski, as z Lecha. W protokole sędziowskim owszem, ale chyba zapomniał na boisko wejść, pewnie drogi nie pokazali z szatni.

_ukoL 28.03.2009 19:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 700239)
przydałby się Arboleda i Astiz :D

I nie dość, że byśmy przegrywali to jeszcze grali w dziesięciu po ostatnim występie Astiza, może mu w krew wejdzie? :lol:

p.s. gramy kawał dobrego futbolu.

Bati_NS_TSW 28.03.2009 19:59

Zrobili z Borucem, to co u nas stało sie z Dolhą, Kale itd :)
Padaka

darotsok73 28.03.2009 20:01

Dokładnie, Lewandowskiego gwiazdowanie czas zakończyć ? Trochę szybko, miało się pół Europy o niego bić , zobaczymy.
Już wiem, w tym DZIADOSTWIE jest metoda, nasi będą mieli 3 lata czasu na bezstresowe przygotowanie do Euro12 . Genialne ,prawda ?

For_FuN_ 28.03.2009 20:03

Hmm, Lewandowski to mlody pilkarz, wiec trudno jego i w dodatku jednego pilkarza obciazac za porazke. Nasza reprezentacja bedzie miala z niego naprawde duza pocieche. W takim meczu to doswiadczeni pilkarze powinni sie wykazac...

ToTylkoJa 28.03.2009 20:03

te eliminacje już trzeba przeznaczyć na wprowadzanie nowych zawodników. Jodłowiec, S.Gancarczyk, Grosicki (dla mnie on ma duży talent), Dawid Nowak, Komorowski, Borysiuk, może Rybus. Z tej kadry zostawiłbym Jelenia, Błaszczykowskiego, Pawła Brożka, Roberta Lewandowskiego (musi mieć z kim grać). Rogera bym nie skreślał, Boruca również, ale dałbym mu trochę odpocząć od kadry. Do tego doświadczeni i ciągle grający dobrze Wichniarek i Sagan

Wojtek_Lok to ironia czy nie? Bo nie wiem jak się do tego ustosonkować :D

PS w kadrze brakuje Reissa, on by zwycięstwo załatwił ;)

unpredictable_wislaczka 28.03.2009 20:05

Bo Lewandowskiego Roberta to chyba wstyd było zdjąć z boiska,przecież on tam tyle szumu robi w ataku. A Rafał siedzi na ławce...U Kuby też niestety widać jeszcze jako taki brak ogrania :/ Ale cóż w środę będzie lepiej:D
Oo i Mareczek właśnie strzelił

Witoldon 28.03.2009 20:05

3-2 wynik zdecydowanie lepszy od naszej gry.

w0lno. 28.03.2009 20:07

Może i lepiej, że nie dostaniemy się do tych mistrzostw!? Pewnie i tak odpadlibyśmy w przedbiegach...

Szkoda, że nie uciszyliśmy tych buraków, którzy gwizdali podczas hymnu... Mam nadzieję, że odwdzięczymy się im u nas.
Od dziś Wawrzyniak, Bandrowski i spółka są moimi idolami. Ma ktoś może ich plakaty? Z chęcią powiesiłbym je sobie nad łóżkiem :|

PS. Jak sądzicie, Boruc nadaje się już na testy do Wisły!?

Cytat:

KONIEC. DUPA. DNO. ŻENADA. KLĘSKA. WSTYD. HAŃBA. TRAGEDIA.

Żmijka 28.03.2009 20:08

Hej Artur gooool! Lalalala! Naprawdę dawno mi nikt tak humoru nie poprawił :D Jest fajnie!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:37.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl