![]() |
To ja mam pograne juz mimo to ze inne mecze wchodza :)
|
FC Barcelona - Olympique Lyonnais (Typ) 1
FC Porto - Atletico Madrid (Podwójna szansa) x2 Manchester United - Inter Mailand (Typ) 1 Kurs:3,70 Mi tam wszystko ładnie siadło :-) |
FC Barcelona- Olympique 1 1,42
Manchester UTD- Inter 1X 1,14 Porto-Atletico x 3,30 Kurs: 5,34 Stawka: 15 Wygrana 80,10 taki mi wlasnie wszedl |
Rodzaj zakładu System (3/4) Stawka 40,00 PLN
Kurs 3,22 maks. wygrana 128,73 PLN Data 11-03-09 18:06 Wygrana 0,00 PLN Numer zakładu Zdarzenie Typ Kurs Status Czas rozpoczęcia Wynik 929957 AS Roma - Arsenal FC (Podwójna szansa) 1X 1,36 11-03-09 20:45 929975 FC Barcelona - Olympique Lyonnais (0:1) (Handicap) 1 1,80 11-03-09 20:45 (4:1) 5:2 929995 FC Porto - Atletico Madrid (Podwójna szansa) 1X 1,28 11-03-09 20:45 (0:0) 0:0 930016 Manchester United - Inter Mailand (1.Bramka) 1 1,50 11-03-09 20:40 (1:0) 2:0 Rodzaj zakładu Kombinacyjny Stawka 10,00 PLN Kurs 4,60 Numer kuponu 4 maks. wygrana 45,96 PLN Data 10-03-09 23:37 Wygrana 0,00 PLN Numer zakładu Zdarzenie Typ Kurs Status Czas rozpoczęcia Wynik 929957 AS Roma - Arsenal FC (Podwójna szansa) 1X 1,33 11-03-09 20:45 929975 FC Barcelona - Olympique Lyonnais (0:1) (Handicap) 1 1,80 11-03-09 20:45 (4:1) 5:2 929995 FC Porto - Atletico Madrid (Podwójna szansa) 1X 1,28 11-03-09 20:45 (0:0) 0:0 930016 Manchester United - Inter Mailand (1.Bramka) 1 1,50 11-03-09 20:40 (1:0) 2:0 stawka : 40.00 PLN możliwa wygrana 166.80 PLN data zdarzenie rodzaj zakład rezultat kurs Wt 10/03/09 20:45 Bayern München - Sporting CP akumulacyjne Liga Mistrzów 1 1 (7-1) 1.75 Śr 11/03/09 20:45 Barcelona - Lyon akumulacyjne Liga Mistrzów 1 1 (5-2) 1.40 Śr 11/03/09 20:45 Manchester United - Internazionale akumulacyjne Liga Mistrzów 1 1 (2-0) 1.70 4.17 A wczoraj taki nie wszedł Juve oglądałem live myślałem że mnie krew zaleje było ponad 800zł do wyjęcia stawka : 60.00 PLN data zdarzenie rodzaj zakład rezultat kurs Wt 10/03/09 20:45 Juventus - Chelsea akumulacyjne Liga Mistrzów 1 x (2-2) 2.70 Wt 10/03/09 20:45 Liverpool - Real Madrid akumulacyjne Liga Mistrzów 1 1 (4-0) 2.35 Śr 11/03/09 20:45 Roma - Arsenal akumulacyjne Liga Mistrzów 1 1 (1-0) 2.30 14.59 |
Wie ktos czy w bet-at-home liczą mecz z dogrywką czy samo 90min? (chodzi mi o arsenal dzisiaj). Bo nie podliczają mi kuponu
|
Spokojnie skończy się mecz to podliczy też tak mam;) Liczy się 90minut chyba że postawiłeś coś innego niź 1 x 2
|
Witam, mam pytanie. U buków zacząłem grać w sobotę, dziś udało się zgarnąć 50 zeta. Czy w związku z brakiem 18 lat są jakieś problemy z odebraniem kasy? Jak to zwykle bywa? Czy lepiej wysłać kogoś starszego?
Pomóżcie, błagam... |
Lepiej wyślij kogoś starszego
|
Tak chyba zrobię. Dzięki :P
|
mam pytanie ..
obstawilem ze arsenal wygra lub zremisuje ...a wygral ale po karnych...a liczy sie ogolnie caly mecz czy tylko 90 min ? Podajcie Typy na Puchar Uefa :) Doradzcie czy dobrze obstawiam ;) CSKA Moskwa-Szachtar 1 Hamburger - Galatasaray 1 Dynamo K. - Charkov 1 PSG - Sp.Braga 1 Brema - St Etienne 1x Manch.City - Aalborg 1 Marseille - Ajax 1x |
Cieśla jak chcesz grubo zagrać to polecam Ci chyba najpewniejszy kupon jutrzejszego dnia czyli
Manch.City - Aalborg 1 x Brema - St Etienne 1x i do tego Zenit St. Petersburg x2 Co do meczu Arsenalu to wydaje mi się w 99% że 90 minut się liczy gry . |
Cytat:
|
ehh to lipa :)
|
Cytat:
haha i za 10 zl do wygrania 14.20 :) nie dzieki nie skorzystam :D |
Moze by tak 3 hity obstawic z tej kolejki czyli
Gks-Wisła 2 Jaga-Legia x2 Gornik-Lech 2 :) |
Mi wychodzi 17,13 za 10zł ale zawsze możesz postawić np 200:D
|
Cytat:
Z czysto "zawodowego" punktu widzenia powiem Ci, że nie warto. Już pewniej wygląda Odra- Śląsk 2 lub np. Polonia B. - Ruch X. Dobrze, że dziś wygrał Man U ;) |
do dupy że wygrał bo nic mi to nie dało:>.a tak to dziś sobie dobrze rozkminiłem i jak staram sie nie nadużywać słowa niefart, to co mam powiedzieć , jak kolesie przy celnych strzałach 44-23 , w tym w ostatniej tercji 17-5 nie byli w stanie przez 55 minut strzelić gola i ostatecznie w regulaminowym czasie zremisowali , powodując że spodziewana wygrana ManU - których osobiście nie za bardzo lubie - nie miała zadnego znaczenia:P
Załamka normalnie;) |
a PSG????
przeciez powiinni rozpykac Brage:P |
Ja dziś zagrałbym tak:
I Kupon CSKA Moskwa- Szachtar Donieck 1 1,75 Dynamo Kijów- Metalist Charków 1 1,75 PSG- Sporting Braga 1 1,75 Kurs : 5,35 Stawka 10 zł II Kupon: HSV Hamburg- Galatasaray X 3,45 Marsylia- Ajax X 3,45 Kurs: 11,9 Stawka: 5 zł Co o tym myślicie, jakieś sugestie, propozycje?? |
Cytat:
|
1 kupon
PSG - Sp.Braga 1 CSKA Moskwa - Szachtar 1 3,06 2 kupon Dynamo K. - Charkov 1 Manch. City - Aalborg X Marseille - Ajax X Udinese - Petersburg X2 31 |
Cytat:
Cytat:
Gks - Wisła 2 Jaga - Legia 1x Górnik - Lech 1x :D Tyle odemnie, mam nadzieje, że się sprawdzi :P |
Cieśla wyraźnie Ci napisałem jak chcesz zagrać grubo to zagraj te mecze co dałem (albo inne swoje ) a myślę że kasę wyciągniesz jakąś z tych moich ale 100% nigdy nie ma , że tak będzie. Tak jak napisał "Zwierze" postaw za 200zł , za 300zł albo 400zł i więcej a uwierz , że wtedy się będzie dało dobre pieniądze wyciągnąć . Myślałem że dysponujesz grubszą gotówką niż tylko 10zł patrząc po twoich postach i typach jakie na forum podajesz ;) Cieśla może Ty byś coś poważnie wytypował i dał na forum (skorzystamy) a nie prosił o typy , albo chwalił się , że koledze powyżej kupon nie wejdzie bo MU wygra na 100% (chociaż do meczu jest dzień czy dwa ) z Interem bo lubisz tą drużynę i gra na własnym stadionie . Mu wygrał bardzo fajnie bo też stawiałem . Tobie gratuluje typu sprawdzonego ale na przyszłość robiąc analizę patrz na inne ważne rzeczy a nie tylko na publiczność i to że gra tam Ronaldo czy inna gwiazda dużego formatu . Powodzenia
WISŁAZWE Myślę nad podobnym kuponem 1 Twoim ale nie mam coś przekonania do Dynamo Kijów patrząc jak w tym roku w PU gra Metalist . A znowu gra 1x nie bardzo się opłaca i się zastanawiam cały czas o zagrać :) ALE POWODZENIA |
Metalist, fakt, że zaskakuje w tej edycji p. UEFA, ale sądzę, że to raczej arogancja i lekceważenie Ukraińców gubi ich przeciwników niż niesamowite umiejętności piłkarzy Metalista (na pewno są dobrzy, ale raczej nie aż tak, jak to sugerują ich wyniki w P. UEFA). Dynamo, to drużyna, która ich zna z własnego podwórka, mało tego- ostatnio wygrali z nimi wyjazd 2-0 i generalnie są w gazie. Żeby nie było- sam nie gram tego meczu, ale uważam, że Metalistowi przytrafiło się najgorsze losowanie z możliwych i raczej tej rundy nie przejdą.
|
Nie będę ogrinalny jak pokażę mój wczorajszo-dzisiejszy kupon ale co tam :P
Barcelona - Lyon 1 @ 1,45 PSG - Sp. Braga 1 @ 1,70 CSKA Moskwa - Szachtar 1 @ 1,85 Man Utd - Inter 1 @ 1,75 Man City - Aalborg 1 @ 1,50 AKO: 11,97 |
CSKA - Szachtar 1.75 1 A
PSG - Braga 1.75 1 C Hamburger - galatasaray 1.70 1 B Manch. City - Aalborg 1.52 1 D ROZPISOWY 3 z 4 |
Cytat:
Pozdro :) Zastanawiałem się też nad dodaniem Manchesteru City ale zrezygnowałem bo ten Aalborg to taka dziwna drużyna jest, od meczu pucharu Danii nie przegrali meczu a grali potem z ManUtd, Celticem, La Coruna. |
Cytat:
Co do Lecha,ida na majstra pewnym krokiem,skład bedzie optymalny ,a gornik szału zadnego nie robi,pod wodzą Kasperczaka Górnicy nie przeszli metamorfozy. Graja dobrze,ale nie do tego stopnia by wygrywać z najlepszymi.Stadion im raczej teraz nie pomoze,jak dobrze pojdzie to wleca 3 i poplyna. No i legia,legia to legia,ale jage na remis jak najbardziej stac,zwlaszcza ze duzo zepsolow juz tracilo punkty u nich.. Zobaczymy Waldus,zobaczymy w ndz :P |
Nie ma się co łudzić, że KSG jakkolwiek się przeciwstawi Lechowi. Można liczyć na ich zmęczenie, ale jeszcze nie teraz, a raczej za 2-3 tygodnie. Chciałbym się oczywiście mylić, ale tu raczej 2 jest pewne jak w banku (a i na handi Lech (-1) można się raczej pokusić). Jaga raczej też Legii nie sprawi kłopotu- wygrali z Arką i to by raczej było na tyle z ich spektakularnych osiągnięć na ten sezon. Piszesz, że dużo zespołów traciło u nich punkty- proszę, wymień kilka z nich i nie roześmiej się przy tym.
|
Dudi no masz racje,moze orlow to oni u siebie nie pokonywali na jesien(piast,lechia,cracovia,gornik) ale wole jednak dac x2 gdyby cos sie stalo niedobrego:)
|
W takim razie chyba źle Cię zrozumiałem. Myślałem, że chciałeś stawiać Jaga- Legia 1X, a Ty mówisz o podpartej dwójce. To ma sens w takim razie. Zasugerowałem się wklejonymi typami Waldusia.
|
Dudi wladus odpowiadal :)
Ja juz polecialem Gks-Wisła 2 Gornik-Lech 2 Jaga-Legia x2 zycze wszystkim powodzenia :) |
Na dzis mam tak
CSKA-Szachtar 1 Man City-Aalborg 1 Dynamo K-Metalist 1 Co myslicie o tym kuponie??? Napewno bedzie ciezko dla Man City i CSKA wg mnie. A wy co myslicie o tym kuponie??? Kurs ogolny 4,07 |
Weekendowe kupony czyli Daj Boże :)
Kupon 1 GKS BEŁCHATÓW - WISŁA KRAKÓW TYP 2 2,15 Stawka : 420zł EW : 903 zł Kupon 2 : Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa Typ x2 1,21 GKS Bełchatów - Wisła Kraków Typ x2 1,30 Olympique Lyonnais - AJ Auxerre Typ 1 1,40 Athletic Bilbao - Real Madrid Typ x2 1,22 Stawka :160zł , EW: 429,87zł KUPON 3 UD Almeria - FC Barcelona TYP 2 1,60 VFL Bochum - FC Bayern München 2 1,55 Stawka : 150zł . EW: 372,00zł Są to moje propozycje weekendowe zaliczane do kuponów zagranych za grube pieniądze , wieczór zamieszczę analizy , i jutro podam kupony zagrane za mniejszą sumę ; Bardzo bym was prosił o jakieś informacje co do tych kuponów , co byście zmienili , jak zagrali bo ważne są dla mnie w obstawianiu też spostrzeżenia innych osób związanych z bukmacherką POZDRAWIAM I POWODZENIA |
Barca-Lyon-1 5:2
Manchester-Inter- 2:0 Udine-Zenit-2 Psg-Braga-1 Cska-Shatar-1 Ako 20.51 Stawka 3zł Eew.Wygr. 55.40 Marseille-Ajaax-1 Psg-Braga-1 Cska-Shatar-1 Hamburg-Galata-1 Udine-Zenit-x Ako 29.37 Satwka 5zł Ew,Wygr. 105. 75 |
Mac251, szalony! Nie graj czystej dwójki na Wisłę za tak grubą kasę! Gra nie warta świeczki moim zdaniem. Skoro jesteś gotów zaryzykować taką gotówkę, to ja proponuję Ci taki mecz na weekend- Korona K.- Widzew i postawić w nim X. Ewentualnie też X w meczu Motor- Stal St. Wola. Te remisy chyba pewniejsze niż nasze zwycięstwo w Bełchatowie. Nie wiem czy o tym wspominałem, ale ja nie gram na Wisłę, bo wtedy nigdy nie kieruję się rozsądkiem a w bukmacherce kierowanie się emocjami źle się kończy.
|
Cytat:
|
belchatow-Wisła 2
cracovia-Lechia 2 odra-Ślask 2 co wy na to ? |
Mac251 fakt,Wisły nie graj,choc mam dobre przeczucie ze wygramy sporo :)
Lech juz szczerze mowiac znacznie pewniejszy,a kurs nieznacznie nizszy,pzdr |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:57. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl