Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

WiselkaMLP 11.03.2009 22:02

To ja mam pograne juz mimo to ze inne mecze wchodza :)

Bobic 11.03.2009 22:38

FC Barcelona - Olympique Lyonnais (Typ) 1
FC Porto - Atletico Madrid (Podwójna szansa) x2
Manchester United - Inter Mailand (Typ) 1
Kurs:3,70

Mi tam wszystko ładnie siadło :-)

kamilll1906 11.03.2009 22:43

FC Barcelona- Olympique 1 1,42
Manchester UTD- Inter 1X 1,14
Porto-Atletico x 3,30

Kurs: 5,34
Stawka: 15
Wygrana 80,10

taki mi wlasnie wszedl

Zwierze 11.03.2009 23:00

Rodzaj zakładu System (3/4) Stawka 40,00 PLN
Kurs 3,22
maks. wygrana 128,73 PLN
Data 11-03-09 18:06 Wygrana 0,00 PLN

Numer zakładu Zdarzenie Typ Kurs Status Czas rozpoczęcia Wynik
929957 AS Roma - Arsenal FC (Podwójna szansa) 1X 1,36 11-03-09 20:45
929975 FC Barcelona - Olympique Lyonnais (0:1) (Handicap) 1 1,80 11-03-09 20:45 (4:1) 5:2
929995 FC Porto - Atletico Madrid (Podwójna szansa) 1X 1,28 11-03-09 20:45 (0:0) 0:0
930016 Manchester United - Inter Mailand (1.Bramka) 1 1,50 11-03-09 20:40 (1:0) 2:0

Rodzaj zakładu Kombinacyjny Stawka 10,00 PLN
Kurs 4,60
Numer kuponu 4 maks. wygrana 45,96 PLN
Data 10-03-09 23:37 Wygrana 0,00 PLN

Numer zakładu Zdarzenie Typ Kurs Status Czas rozpoczęcia Wynik
929957 AS Roma - Arsenal FC (Podwójna szansa) 1X 1,33 11-03-09 20:45
929975 FC Barcelona - Olympique Lyonnais (0:1) (Handicap) 1 1,80 11-03-09 20:45 (4:1) 5:2
929995 FC Porto - Atletico Madrid (Podwójna szansa) 1X 1,28 11-03-09 20:45 (0:0) 0:0
930016 Manchester United - Inter Mailand (1.Bramka) 1 1,50 11-03-09 20:40 (1:0) 2:0

stawka : 40.00 PLN
możliwa wygrana 166.80 PLN
data zdarzenie rodzaj zakład rezultat kurs
Wt 10/03/09 20:45 Bayern München - Sporting CP
akumulacyjne Liga Mistrzów 1 1 (7-1) 1.75
Śr 11/03/09 20:45 Barcelona - Lyon
akumulacyjne Liga Mistrzów 1 1 (5-2) 1.40
Śr 11/03/09 20:45 Manchester United - Internazionale
akumulacyjne Liga Mistrzów 1 1 (2-0) 1.70
4.17

A wczoraj taki nie wszedł Juve oglądałem live myślałem że mnie krew zaleje było ponad 800zł do wyjęcia

stawka : 60.00 PLN
data zdarzenie rodzaj zakład rezultat kurs
Wt 10/03/09 20:45 Juventus - Chelsea
akumulacyjne Liga Mistrzów 1 x (2-2) 2.70
Wt 10/03/09 20:45 Liverpool - Real Madrid
akumulacyjne Liga Mistrzów 1 1 (4-0) 2.35
Śr 11/03/09 20:45 Roma - Arsenal
akumulacyjne Liga Mistrzów 1 1 (1-0) 2.30
14.59

ChomikNH 11.03.2009 23:07

Wie ktos czy w bet-at-home liczą mecz z dogrywką czy samo 90min? (chodzi mi o arsenal dzisiaj). Bo nie podliczają mi kuponu

Zwierze 11.03.2009 23:11

Spokojnie skończy się mecz to podliczy też tak mam;) Liczy się 90minut chyba że postawiłeś coś innego niź 1 x 2

francesc92 11.03.2009 23:11

Witam, mam pytanie. U buków zacząłem grać w sobotę, dziś udało się zgarnąć 50 zeta. Czy w związku z brakiem 18 lat są jakieś problemy z odebraniem kasy? Jak to zwykle bywa? Czy lepiej wysłać kogoś starszego?

Pomóżcie, błagam...

Zwierze 11.03.2009 23:14

Lepiej wyślij kogoś starszego

francesc92 11.03.2009 23:32

Tak chyba zrobię. Dzięki :P

ciesla1991 11.03.2009 23:45

mam pytanie ..
obstawilem ze arsenal wygra lub zremisuje ...a wygral ale po karnych...a liczy sie ogolnie caly mecz czy tylko 90 min ?

Podajcie Typy na Puchar Uefa :)
Doradzcie czy dobrze obstawiam ;)
CSKA Moskwa-Szachtar 1
Hamburger - Galatasaray 1

Dynamo K. - Charkov 1
PSG - Sp.Braga 1
Brema - St Etienne 1x
Manch.City - Aalborg 1
Marseille - Ajax 1x

mac251_251 11.03.2009 23:53

Cieśla jak chcesz grubo zagrać to polecam Ci chyba najpewniejszy kupon jutrzejszego dnia czyli

Manch.City - Aalborg 1 x

Brema - St Etienne 1x

i do tego Zenit St. Petersburg x2

Co do meczu Arsenalu to wydaje mi się w 99% że 90 minut się liczy gry .

hunter 11.03.2009 23:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciesla1991 (Post 690935)
mam pytanie ..
obstawilem ze arsenal wygra lub zremisuje ...a wygral ale po karnych...a liczy sie ogolnie caly mecz czy tylko 90 min ?

Jeśli tak jak piszesz postawiłeś X2 to niestety nie "siadło". W takim wypadku zawsze liczy się regulaminowy czas gry, czyli 90 minut.

ciesla1991 11.03.2009 23:57

ehh to lipa :)

ciesla1991 11.03.2009 23:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mac251_251 (Post 690936)
Cieśla jak chcesz grubo zagrać to polecam Ci chyba najpewniejszy kupon jutrzejszego dnia czyli

Manch.City - Aalborg 1 x

Brema - St Etienne 1x

i do tego Zenit St. Petersburg x2

Co do meczu Arsenalu to wydaje mi się w 99% że 90 minut się liczy gry .


haha i za 10 zl do wygrania 14.20 :) nie dzieki nie skorzystam :D

maciek777 12.03.2009 00:28

Moze by tak 3 hity obstawic z tej kolejki czyli
Gks-Wisła 2
Jaga-Legia x2
Gornik-Lech 2 :)

Zwierze 12.03.2009 00:29

Mi wychodzi 17,13 za 10zł ale zawsze możesz postawić np 200:D

pan Dudi 12.03.2009 00:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maciek777 (Post 690946)
Moze by tak 3 hity obstawic z tej kolejki czyli
Gks-Wisła 2
Jaga-Legia x2
Gornik-Lech 2 :)


Z czysto "zawodowego" punktu widzenia powiem Ci, że nie warto. Już pewniej wygląda Odra- Śląsk 2 lub np. Polonia B. - Ruch X. Dobrze, że dziś wygrał Man U ;)

1q2 12.03.2009 00:46

do dupy że wygrał bo nic mi to nie dało:>.a tak to dziś sobie dobrze rozkminiłem i jak staram sie nie nadużywać słowa niefart, to co mam powiedzieć , jak kolesie przy celnych strzałach 44-23 , w tym w ostatniej tercji 17-5 nie byli w stanie przez 55 minut strzelić gola i ostatecznie w regulaminowym czasie zremisowali , powodując że spodziewana wygrana ManU - których osobiście nie za bardzo lubie - nie miała zadnego znaczenia:P
Załamka normalnie;)

kameleon2323 12.03.2009 08:23

a PSG????
przeciez powiinni rozpykac Brage:P

WISŁAZWE 12.03.2009 08:24

Ja dziś zagrałbym tak:
I Kupon
CSKA Moskwa- Szachtar Donieck 1 1,75
Dynamo Kijów- Metalist Charków 1 1,75
PSG- Sporting Braga 1 1,75

Kurs : 5,35
Stawka 10 zł

II Kupon:
HSV Hamburg- Galatasaray X 3,45
Marsylia- Ajax X 3,45

Kurs: 11,9
Stawka: 5 zł

Co o tym myślicie, jakieś sugestie, propozycje??

MISTA92 12.03.2009 09:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISLAZWE (Post 690966)
Ja dziś zagrałbym tak:
I Kupon
CSKA Moskwa- Szachtar Donieck 1 1,75
Dynamo Kijów- Metalist Charków 1 1,75
PSG- Sporting Braga 1 1,75

Kurs : 5,35
Stawka 10 zł

II Kupon:
HSV Hamburg- Galatasaray X 3,45
Marsylia- Ajax X 3,45

Kurs: 11,9
Stawka: 5 zł

Co o tym myślicie, jakieś sugestie, propozycje??

Powiem ci tak nie lepiej np.zamiast meczu HSV zagrac Udine-Zenit X:P?

WiślakNH 12.03.2009 10:29

1 kupon
PSG - Sp.Braga 1
CSKA Moskwa - Szachtar 1
3,06

2 kupon
Dynamo K. - Charkov 1
Manch. City - Aalborg X
Marseille - Ajax X
Udinese - Petersburg X2
31

Waldus88 12.03.2009 11:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISLAZWE (Post 690966)
Ja dziś zagrałbym tak:
I Kupon
CSKA Moskwa- Szachtar Donieck 1 1,75
Dynamo Kijów- Metalist Charków 1 1,75
PSG- Sporting Braga 1 1,75

Kurs : 5,35
Stawka 10 zł

II Kupon:
HSV Hamburg- Galatasaray X 3,45
Marsylia- Ajax X 3,45

Kurs: 11,9
Stawka: 5 zł

Co o tym myślicie, jakieś sugestie, propozycje??

Jak dla mnie to za pierwszy kupon moze liczyc juz sianko :P co to drugiego to niechce Ci zle zyczyc ale wolalbym jednak zeby OM wygrali to spotkanie.


Cytat:

Pierwotnie napisane przez maciek777 (Post 690946)
Moze by tak 3 hity obstawic z tej kolejki czyli
Gks-Wisła 2
Jaga-Legia x2
Gornik-Lech 2 :)

Jak już to:
Gks - Wisła 2
Jaga - Legia 1x
Górnik - Lech 1x :D

Tyle odemnie, mam nadzieje, że się sprawdzi :P

mac251_251 12.03.2009 12:11

Cieśla wyraźnie Ci napisałem jak chcesz zagrać grubo to zagraj te mecze co dałem (albo inne swoje ) a myślę że kasę wyciągniesz jakąś z tych moich ale 100% nigdy nie ma , że tak będzie. Tak jak napisał "Zwierze" postaw za 200zł , za 300zł albo 400zł i więcej a uwierz , że wtedy się będzie dało dobre pieniądze wyciągnąć . Myślałem że dysponujesz grubszą gotówką niż tylko 10zł patrząc po twoich postach i typach jakie na forum podajesz ;) Cieśla może Ty byś coś poważnie wytypował i dał na forum (skorzystamy) a nie prosił o typy , albo chwalił się , że koledze powyżej kupon nie wejdzie bo MU wygra na 100% (chociaż do meczu jest dzień czy dwa ) z Interem bo lubisz tą drużynę i gra na własnym stadionie . Mu wygrał bardzo fajnie bo też stawiałem . Tobie gratuluje typu sprawdzonego ale na przyszłość robiąc analizę patrz na inne ważne rzeczy a nie tylko na publiczność i to że gra tam Ronaldo czy inna gwiazda dużego formatu . Powodzenia

WISŁAZWE
Myślę nad podobnym kuponem 1 Twoim ale nie mam coś przekonania do Dynamo Kijów patrząc jak w tym roku w PU gra Metalist . A znowu gra 1x nie bardzo się opłaca i się zastanawiam cały czas o zagrać :) ALE POWODZENIA

pan Dudi 12.03.2009 12:34

Metalist, fakt, że zaskakuje w tej edycji p. UEFA, ale sądzę, że to raczej arogancja i lekceważenie Ukraińców gubi ich przeciwników niż niesamowite umiejętności piłkarzy Metalista (na pewno są dobrzy, ale raczej nie aż tak, jak to sugerują ich wyniki w P. UEFA). Dynamo, to drużyna, która ich zna z własnego podwórka, mało tego- ostatnio wygrali z nimi wyjazd 2-0 i generalnie są w gazie. Żeby nie było- sam nie gram tego meczu, ale uważam, że Metalistowi przytrafiło się najgorsze losowanie z możliwych i raczej tej rundy nie przejdą.

Waldus88 12.03.2009 13:07

Nie będę ogrinalny jak pokażę mój wczorajszo-dzisiejszy kupon ale co tam :P
Barcelona - Lyon 1 @ 1,45
PSG - Sp. Braga 1 @ 1,70
CSKA Moskwa - Szachtar 1 @ 1,85
Man Utd - Inter 1 @ 1,75
Man City - Aalborg 1 @ 1,50
AKO: 11,97

WiselkaMLP 12.03.2009 13:11

CSKA - Szachtar 1.75 1 A
PSG - Braga 1.75 1 C
Hamburger - galatasaray 1.70 1 B
Manch. City - Aalborg 1.52 1 D

ROZPISOWY 3 z 4

WISŁAZWE 12.03.2009 13:18

Cytat:

WISŁAZWE
Myślę nad podobnym kuponem 1 Twoim ale nie mam coś przekonania do Dynamo Kijów patrząc jak w tym roku w PU gra Metalist . A znowu gra 1x nie bardzo się opłaca i się zastanawiam cały czas o zagrać :) ALE POWODZENIA
W sumie można też zobaczyć jak Dynamo gra w tej edycji , samo wyeliminowanie Valencii było sukcesem.A poza tym tak jak powiedział Dudi Metalist może i dobrze gra ale to w większości przypadków był to brak zmotywowania się drużyn z którymi grali, ostatnio wyeliminowali Sampdorię, ale wtedy Sampdoria była bez formy, patrzyłem też na ostatnie spotkanie tych drużyn, które Dynamo wygrało 2-0 na wyjeździe. Wiadomo mecz meczowi nie równy ale jednak zaryzykuje teki kuponik :)
Pozdro :)

Zastanawiałem się też nad dodaniem Manchesteru City ale zrezygnowałem bo ten Aalborg to taka dziwna drużyna jest, od meczu pucharu Danii nie przegrali meczu a grali potem z ManUtd, Celticem, La Coruna.

maciek777 12.03.2009 13:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Waldus88 (Post 691009)
Jak dla mnie to za pierwszy kupon moze liczyc juz sianko :P co to drugiego to niechce Ci zle zyczyc ale wolalbym jednak zeby OM wygrali to spotkanie.




Jak już to:
Gks - Wisła 2
Jaga - Legia 1x
Górnik - Lech 1x :D

Tyle odemnie, mam nadzieje, że się sprawdzi :P

Heh co do Wisły to sie zgadza,chłopaki mam nadzieje,ze po poloni odzyli i wiedza,ze mistrz przy dobrej grze jeszcze jest w zasiegu :)
Co do Lecha,ida na majstra pewnym krokiem,skład bedzie optymalny ,a gornik szału zadnego nie robi,pod wodzą Kasperczaka Górnicy nie przeszli metamorfozy. Graja dobrze,ale nie do tego stopnia by wygrywać z najlepszymi.Stadion im raczej teraz nie pomoze,jak dobrze pojdzie to wleca 3 i poplyna.
No i legia,legia to legia,ale jage na remis jak najbardziej stac,zwlaszcza ze duzo zepsolow juz tracilo punkty u nich..
Zobaczymy Waldus,zobaczymy w ndz :P

pan Dudi 12.03.2009 13:53

Nie ma się co łudzić, że KSG jakkolwiek się przeciwstawi Lechowi. Można liczyć na ich zmęczenie, ale jeszcze nie teraz, a raczej za 2-3 tygodnie. Chciałbym się oczywiście mylić, ale tu raczej 2 jest pewne jak w banku (a i na handi Lech (-1) można się raczej pokusić). Jaga raczej też Legii nie sprawi kłopotu- wygrali z Arką i to by raczej było na tyle z ich spektakularnych osiągnięć na ten sezon. Piszesz, że dużo zespołów traciło u nich punkty- proszę, wymień kilka z nich i nie roześmiej się przy tym.

maciek777 12.03.2009 14:03

Dudi no masz racje,moze orlow to oni u siebie nie pokonywali na jesien(piast,lechia,cracovia,gornik) ale wole jednak dac x2 gdyby cos sie stalo niedobrego:)

pan Dudi 12.03.2009 14:28

W takim razie chyba źle Cię zrozumiałem. Myślałem, że chciałeś stawiać Jaga- Legia 1X, a Ty mówisz o podpartej dwójce. To ma sens w takim razie. Zasugerowałem się wklejonymi typami Waldusia.

maciek777 12.03.2009 14:34

Dudi wladus odpowiadal :)
Ja juz polecialem
Gks-Wisła 2
Gornik-Lech 2
Jaga-Legia x2 zycze wszystkim powodzenia :)

EnDrJu92 12.03.2009 14:37

Na dzis mam tak

CSKA-Szachtar 1
Man City-Aalborg 1
Dynamo K-Metalist 1

Co myslicie o tym kuponie???
Napewno bedzie ciezko dla Man City i CSKA wg mnie. A wy co myslicie o tym kuponie???
Kurs ogolny 4,07

mac251_251 12.03.2009 14:43

Weekendowe kupony czyli Daj Boże :)

Kupon 1

GKS BEŁCHATÓW - WISŁA KRAKÓW TYP 2 2,15

Stawka : 420zł EW : 903 zł

Kupon 2 :

Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa Typ x2 1,21

GKS Bełchatów - Wisła Kraków Typ x2 1,30

Olympique Lyonnais - AJ Auxerre Typ 1 1,40

Athletic Bilbao - Real Madrid Typ x2 1,22

Stawka :160zł , EW: 429,87zł

KUPON 3

UD Almeria - FC Barcelona TYP 2 1,60

VFL Bochum - FC Bayern München 2 1,55

Stawka : 150zł . EW: 372,00zł

Są to moje propozycje weekendowe zaliczane do kuponów zagranych za grube pieniądze , wieczór zamieszczę analizy , i jutro podam kupony zagrane za mniejszą sumę ;

Bardzo bym was prosił o jakieś informacje co do tych kuponów , co byście zmienili , jak zagrali bo ważne są dla mnie w obstawianiu też spostrzeżenia innych osób związanych z bukmacherką

POZDRAWIAM I POWODZENIA

_bzyku_ 12.03.2009 14:44

Barca-Lyon-1 5:2
Manchester-Inter- 2:0
Udine-Zenit-2
Psg-Braga-1
Cska-Shatar-1
Ako 20.51
Stawka 3zł
Eew.Wygr. 55.40


Marseille-Ajaax-1
Psg-Braga-1
Cska-Shatar-1
Hamburg-Galata-1
Udine-Zenit-x
Ako 29.37
Satwka 5zł
Ew,Wygr. 105. 75

pan Dudi 12.03.2009 14:53

Mac251, szalony! Nie graj czystej dwójki na Wisłę za tak grubą kasę! Gra nie warta świeczki moim zdaniem. Skoro jesteś gotów zaryzykować taką gotówkę, to ja proponuję Ci taki mecz na weekend- Korona K.- Widzew i postawić w nim X. Ewentualnie też X w meczu Motor- Stal St. Wola. Te remisy chyba pewniejsze niż nasze zwycięstwo w Bełchatowie. Nie wiem czy o tym wspominałem, ale ja nie gram na Wisłę, bo wtedy nigdy nie kieruję się rozsądkiem a w bukmacherce kierowanie się emocjami źle się kończy.

Waldus88 12.03.2009 14:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez EnDrJu92 (Post 691087)
Na dzis mam tak

CSKA-Szachtar 1
Man City-Aalborg 1
Dynamo K-Metalist 1

Co myslicie o tym kuponie???
Napewno bedzie ciezko dla Man City i CSKA wg mnie. A wy co myslicie o tym kuponie???
Kurs ogolny 4,07

Jak co myślimy? Już nie jeden podobny kupon w tym temacie sie przewinąl. Jak dla mnie to tu są pieniądze :P Ale wiesz jak to piłka...

ciesla1991 12.03.2009 15:06

belchatow-Wisła 2
cracovia-Lechia 2
odra-Ślask 2

co wy na to ?

maciek777 12.03.2009 15:06

Mac251 fakt,Wisły nie graj,choc mam dobre przeczucie ze wygramy sporo :)
Lech juz szczerze mowiac znacznie pewniejszy,a kurs nieznacznie nizszy,pzdr


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:57.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl