![]() |
Verter, masz rację, Pogoń zaczęła od B klasy ;) a GKS może od IV ligi, nie pamiętam ;) koniec offa
|
Nie no teraz to mnie Szczesny zaskoczyl, w trakcie studia meczowego Lecha mowie ze trzeba zdobywac punkty bo moze za rok Lechowi sie przydadza jako mistrzowi Polski, mistrz jest jeden, TS:)
|
Lech gra elegancko
Nawet zauważyłem dwa akcenty nasze krakowskie. Flaga NOWA HUTA Cracovii oraz gostek w pasiastej koszulce Os. Oświecenia... Ale doping pierwsza klasa, ktoś ostatnio nie doceniał. |
Nasze? A NH nie jest Cracovii
|
Cytat:
jakie ****a NASZE ??????!!!!!! doping im sie niesie bo maja pusty zamknięty stadion a przeciwnik jest żaden,jak ten Grass-coś głośniej krzyknie w 200 osób to ich dobrze słychać na tym stadionie |
Cytat:
Cytat:
Ahahahahaha forze śpiewali, i że coś im sie na niebie mieniło :D:D no nie moge. Cytat:
|
Albo mi się wydaje albo oni naszą forze śpiewają :/
|
Nie wiedziałem, że Lech ma jakąś swoją przyśpiewkę na melodię "Forza Wisła"
|
E czy mnie słuch nie myli czy ziemniaki śpiewają coś na melodie Forza Wisła ?
Co to za kosmita z oprawy ? |
Coś tam sobie podśpiewują.. Zresztą nieważna. Jak już zostało napisane - na pustym, zadaszonym stadionie, to nawet Cracovię byłoby słychać.. No dobra, przesadziłem ;P
Ale niech sobie dzisiaj ten Lech wygra, bo punkty do krajowego rankingu nam są potrzebne :) |
Legii w Moskwie do 100 osób, mają 3 race, mongoły krzyczą m.in. "Polska k....",
od wczorajczego wieczora i do teraz pobyt spokojny, |
jakby nie patrzeć 60 minuta, można nie oglądać, musiałoby by być 5 czerwonych kartek a reszta biegać ze związanymi z tyłu rękami by ktoś zabrał awans poznaniakom.
Najważniejsze teraz losowanie. Choć i jakaś brameczka pyrów by nie zawadzila, zawsze jakieś punkty. |
nie umiecie czytać... gość pisząć nasze krakowskie po prostu zgubił przecinek, a wy postanowiliście nie czytać krakowskie, tylko wiślackie chyba...
|
to po **** pisał nasze, mógł napisać samo krakowskie ... co też byłoby nie do końca prawdą
|
Cytat:
normalnie z oczywistych przyczyn nie lubie (jestem Kibicem Wisły), to w tym meczu bylem calym sercem za nimi, szkoda i jeszcze raz szkoda , j...... ruskich :-P |
Legię w sto osób na pełniejszym stadionie było podobnie słychać jak ziemniaków na pustym. Wszelkie podniety przyszłymi frytkami są na wyrost.
Nieprawdopodobne, dwie drużyny przebrnęły pucharowy sierpień. Zapomniałem kto odpadł w czerwcu.:rotfl: |
kibice Lecha miazdza 20 minut w pierwszej połowie ,,spiewali'' jedno i to samo w kółko i cały czas jakieś alelalalalalaalalalooooo :) i mówią że Lech ma najlepszy doping chyba na koszykówce :) wymyślili by coś nowego bo to nudne już jest teraz to oglądam mecz bez głosu bo mi się nie chce słuchać tego samego w kółko... :) przyjadą do Krakowa to zobaczą co to jest prawdziwy doping!!!!!
|
jedno trzeba Szwajcarom przyznać: mimo braku jakichkolwiek praktycznycn szans na odrobienie 6-0 z Poznania grali i walczyli.
Warszawianie z Legii w Moskwie mimo sporych szans oddali mecz bez walki. Dla ich kibiców dramat. Od czasu do czasu trzeba przegrać, takie życie. Przegrana w takim stylu jak dziś to smutek i piach dla ich fanów. |
Silny remis ****a:), ciekawe ile będą się rozcmokowywać nad grą Amici po meczu pudrowani "menszczzni" w studio. Szczęsny ty byku ty....takie coś widzę w wzroku Patyry.
Ja nie wiem,ale ludzie to jacyś dziwni są,nie uczą się na błędach innych. Wy...zwolnilismy Szula,bo był za dobry, poszedł do Legii. Smuda wiadomo jak zazyna piłkarzy, wzięli go do Amici. W sumie to mi ich żal,no ale sami tego chcą i jeszcze im za to płacą. |
oprawa Lecha jak dla mnie taka sobie... machali tymi flagami chyba z 15 minut widać że nic wiecej nie potrafią . w pierwszej połowie zamiast szalikami machali koszulkami :) normalnie śmiech na sali.
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
Daj spokój,pierwszy wyjazd ludzi dalej niż Wodzisław to się jeszce nie umieją zaprezentować. Milo,że o Nas wspominają,oj miło. A jakiś kolega z pyrlandii mi tutaj tlumaczył,że My im wisimi, i że mecze z Nami są dla nich takimi samymi spotkanaimi jak pozostałe mecze ligowe. Klamał, no ale czego się spodziewać po kimś kto ma zgodę z brzydszą siostrą ladacznicą.Widać wzbudzamy w nich takie uczucia,że kompleksy muszą wykrzykiwać na obczyźnie. |
Cytat:
Nie rozumiem powiązania słowa "krakowskie" z flagą i szmatą w barwach KSC... |
Cytat:
Mimo wszystko chyba niezły mecz w naszym wykonaniu. Za mało sytuacji dziś by strzelic gola, za duża zaliczka z pierwszego meczu by przesadnie szarżowac i zabiegac rywala. Czekamy na losowanie ;) |
Cytat:
|
Dziwni jesteście.
Kiedy Lech grał u siebie z Górnikiem to zachwalaliście (chodzi o ogół opinii na forum) Kolejorza pod niebiosa jeżeli chodzi o doping a stał na stosunkowo niskim poziomie wtedy(abstrahując od tego że Zabrzanie zaprezentowali konkretny poziom i często przebijali się przez kibiców z Poznania). Teraz natomiast kiedy Lech zaprezentował umówmy się bardzo dobry doping to wszyscy się nie wiem z czego śmieją. Oprawa, Flagi, Race, doping stojący na dobrym poziomie- nie mówię rewelacyjnym, ale z waszych opisów wywnioskowac można że Lech zaprezentował się na poziomie nie wiadomo kogo... Oni trzymają poziom na każdym wyjeździe a my...może zacznijcie najpierw od krytykowania samego siebie, bo jeden wyjazd do Barcelony nie wystarczy. Sportowo Lech grał słabo, może wreszcie dzięki temu meczowi co poniektórzy zrozumieją że Lech nie jest Realem Madryt i z taką piłką dostanie w dupę na Reymonta. |
Przeżywacie tego Lecha pod każdym względem, setki osób tu omawiają każdy aspekt ich gry, ich dopingu. A oni się tylko cieszą, że wywołują emocje i ciśnienie u innych klubów
Zamknijcie po prostu mordy i sie powstrzymujcie, i piszcie z umiarem. Tylko Wisła. Zrozumiano? |
Cytat:
|
Dajcie już sobie spokój z tym Lechem, bo wychodzi ze to my mamy ich kompleks. Już na tym forum chyba tyle pojawiło sie komentarzy o Lechu co na forum Cracovii o Nas.
Jeśli chodzi o aspekty sportowe (bo o tym jest chyba temat) to Lech dzisiaj nie pokazał nic, ale po takie zaliczce mogli sobie na to pozwolić. Mam nadzieje że wylosują Milan. Legia...porażka, aż szkoda mi kibiców którzy tam pojechali i musieli to oglądać. Jako że Legii nie lubię to akurat w tej sytuacji życzyłem jej awansu, bo komu jak komu, ale ruskim kibicować sie sposób, tak było na Euro, tak w dzisiaj. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:15. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl