Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Copa del Sol 2011 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7811)

AYALA 04.02.2011 23:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez polska.mysl.szkoleniowa (Post 1047197)
Dotychczas Hiszpan miał w Polonii walczyć o mistrzostwo kraju, ale niestety się nie udało, a Holender otrzymywał zazwyczaj zadania: utrzymać się/wejść do Eredivisie. Obaj jeszcze nic wielkiego nie pokazali, są sporymi trenerskimi niewiadomymi na początku kariery, ale z tą różnicą, że Bakero dostał w Poznaniu szansę pokazania, że nie jest za słaby by walczyć o mistrzostwo kraju, a Maaskant dostał w Krakowie szansę pokazania, że jest odpowiednią osobą by o mistrzostwo walczyć.

prace zagranicznych trenerów myśle że zweryfikują za pół roku europejskie puchary.Jeśli sie znowu zakończy na rundzie wstępnej to raczej nikt im nie będzie płacił po 300 tyś € rocznie kontraktów

polska.mysl.szkoleniowa 04.02.2011 23:41

Musimy się do pucharów jeszcze załapać w lidze i zakwalifikować w eliminacjach. Zobaczymy, jak to wyjdzie. Ciekawe, co będzie, jeśli Maaskantowi się nie uda. Kolejna przebudowa?

WiślakMyślenice 05.02.2011 12:49

Nie trzeba przebudowy, tylko sensownych wzmocnień składów. To, co mieli zrobić w tym okienku zrobili (może bez bramkarza), ale i tak uważam to okienko za bardzo udane, przynajmniej na papierze.

Kogo potrzeba? Pewnie każdy wie- bramkarz, 2 bocznych obrońców i napastnika (w razie czego przejść na 4-4-2, lecz głównie konkurencja dla Genkova lub nie daj Boże zmiennik w razie kontuzji).

AYALA 08.02.2011 14:38

Karpaty Lwów wygrały Copa del Sol 2011 wygrywajac w finale z Szachatarem Donieck 1-0

Końcowa klasyfikacja:

1. Karpaty Lwów
2. Szachtar Donieck
3-4. Aalesunds FK
3-4. Rosenborg BK
5-6. IFK Göteborg
5-6. Spartak Moskwa
7-8. FC København
7-8. Rosenborg BK
9-10. Tromsø IL
9-10. Sportul Studenţesc Bukareszt
11-12. Vålerengens IF
11-12. Malmö FF
13-14. Molde FK
13-14. Rapid Bukareszt
15-16. Wisła Kraków
15-16. FC Viktoria Plzeň

Billy 08.02.2011 14:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 1048586)
Karpaty Lwów wygrały Copa del Sol 2011 wygrywajac w finale z Szachatarem Donieck 1-0

Końcowa klasyfikacja:

1. Karpaty Lwów
2. Szachtar Donieck
7-8. FC København
7-8. Rosenborg BK
9-10. Tromsø IL
9-10. Sportul Studenţesc Bukareszt
3-4. Aalesunds FK
3-4. Rosenborg BK
5-6. IFK Göteborg
5-6. Spartak Moskwa
11-12. Vålerengens IF
11-12. Malmö FF
13-14. Molde FK
13-14. Rapid Bukareszt
15-16. Wisła Kraków
15-16. FC Viktoria Plzeň

Znając życie zaraz Weszlo podchwyci ... :P

Jachu018 08.02.2011 14:54

Czyli jednak nie byliśmy ostatni? Jaki bilans miała ta Viktoria Pizen?

EDIT: oni mieli 7-2


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:46.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl