![]() |
Cytat:
|
Musimy się do pucharów jeszcze załapać w lidze i zakwalifikować w eliminacjach. Zobaczymy, jak to wyjdzie. Ciekawe, co będzie, jeśli Maaskantowi się nie uda. Kolejna przebudowa?
|
Nie trzeba przebudowy, tylko sensownych wzmocnień składów. To, co mieli zrobić w tym okienku zrobili (może bez bramkarza), ale i tak uważam to okienko za bardzo udane, przynajmniej na papierze.
Kogo potrzeba? Pewnie każdy wie- bramkarz, 2 bocznych obrońców i napastnika (w razie czego przejść na 4-4-2, lecz głównie konkurencja dla Genkova lub nie daj Boże zmiennik w razie kontuzji). |
Karpaty Lwów wygrały Copa del Sol 2011 wygrywajac w finale z Szachatarem Donieck 1-0
Końcowa klasyfikacja: 1. Karpaty Lwów 2. Szachtar Donieck 3-4. Aalesunds FK 3-4. Rosenborg BK 5-6. IFK Göteborg 5-6. Spartak Moskwa 7-8. FC København 7-8. Rosenborg BK 9-10. Tromsø IL 9-10. Sportul Studenţesc Bukareszt 11-12. Vålerengens IF 11-12. Malmö FF 13-14. Molde FK 13-14. Rapid Bukareszt 15-16. Wisła Kraków 15-16. FC Viktoria Plzeň |
Cytat:
|
Czyli jednak nie byliśmy ostatni? Jaki bilans miała ta Viktoria Pizen?
EDIT: oni mieli 7-2 |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:46. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl