![]() |
Cytat:
|
Zepsuł mi się laptop, obstawiam, że coś się w nim spalilo bo w jednym momencie padł i juz się go nie da uruchomić.
Kupiłem go w xkomie, wykupilem sobie ubezpieczenie ucare. Stąd moje pytanie, co będzie szybsze i efektywniejsze, zgłoszenie awarii w ucare(na forum xkom mają sporo negatywnych opinii) czy zgłoszenie awarii na gwarancję w dell? Niby mają ten serwis domowy, ale wie ktoś jak to w praktyce działa? Która opcja będzie szybsza? Z góry dzięki za pomoc. |
Korzystalem z gwarancji della i wszystko super.
Dzwonisz na infolinie, mowisz co i jak. Konsultant sprobuje to rozwiazac, jesli bedzie znal odpowiedz to moze zaproponowac ci ze np wysle ci czesc do wlasnorecznego montazu jesli sie zgodzisz i bedziesz sie czul na silach. Mi wyslali cdrom, nastepnego dnia byl u mnie. |
Tak zrobiłem, przyjechał gościu do naprawy dzisiaj, wymienił płytę główną i wsio. Nawet 15 minut mu to nie zajęło ;)
|
Dell jest ok!
Teraz tylko delle kupuje. Wole slabszy sprzet a przynajmniej firma powazna. |
Wie ktoś jak działa gwarancja acera door-to-door?
|
Pytanie dotyczące przeglądarki internetowej. I tu nie zabijcie mnie: Internet Explorer wer. 11 (jestem niereformowalny).
Nagle dziś, i stąd ni zowąd, w pasku który wyskakuje po kliknięciu prawym przyciskiem myszki na link zniknęła opcja "Otwórz w nowej karcie". Szukałem w opcjach przeglądarki ale nic nie znalazłem. Poratuje ktoś? |
Spróbuj zresetować IE w opcjach do ustawień domyślnych. Najlepiej jednak najpierw restart systemu, a później reset ustawień domyślnych przeglądarki. Jak to nic nie da, to można zadziałać z przywracaniem systemu (o ile masz punkt).
|
Hey
Poszukuję osoby która pomoże mi stworzyć stronę internetową- Jest ona pod Word Press Posiadam już szablon, serwer więc chodzi o grafikę i poukładanie tego wg określonego klucza Czekam na informacje od Was |
Witajcie Ziomeczki, poszukuję sprytnego grafika do projektowania Klubowych Wisełkowych plakatów.
Proszę o kontakt na pw osoby kumate mające czas i umiejętności w projektowaniu :) |
Witajcie,
mam następujące pytanie: Czy można zmieniając dysk na większy i lepszy (SATA 2 na SATA 3) przenieść zawartość partycji C (systemowej) tak aby nie trzeba było instalować Windowsa 7 od nowa? Widziałem takie tematy na forach komputerowych ale były one dość leciwe (ok 2011 albo starsze) i interesuje mnie coś aktualnego. PZDR |
Potrzebuję sprzęt sieciowy
Sprawa wygląda tak, średnia firma, 15 stanowisk. Internet Orange DSL z gwarancją 10 Mb. Część urządzeń to laptopy, część stacjonarne. Potrzebuję jakiś router, do tego pewnie switch. Niektóre komputery muszę poodcinać od neta więc coś takiego bardziej zarządzalnego. Ktoś coś doradzi? |
Cześć,
Doradziłby ktoś w składaniu PC? Budżet do 4000 zł. Głównie do grania. Dzięki wielkie. |
Cytat:
ale wg mnie coś w ten deseń : Procesor : Intel Core i5-4690K /3.5GHz, 6MB, LGA 1150, Chłodzenie : Thermalright HR-02 Macho Black-White Płyta główna : MSI Z97 Gaming 3 /intel Z97, LGA1150 Pamięć RAM : GoodRam 8GB (2x4GB) 1600MHz CL9 Play Black Dysk twardy : Western Digital Blue 1 TB 7200rpm 64MB cache SATA600 Karta graficzna : MSI GeForce GTX 970 Gaming 4GB DDR5 256Bit Obudowa : Zalman Z9 U3 USB3.0 Zasilacz : Thermaltake Smart SE 530W 80+ 140mm modular ok 4000 zależnie od sklepu... ja swój lepszy sprzęt kupiłem w x-kom bo tam wyszło najtaniej... składają za darmo. |
Panowie, szukam laptopa do ok. 3000 zł. Chciałbym głównie, żeby radził sobie z nowymi grami na dość wysokich detalach, miał dobre nagłośnienie, oglądam mnóstwo filmów więc dobra matryca też mile widziana. Zastanawiam się nad Lenovo z710. Proszę o opinie czy lepszy procesor i5 czy i7, jaka karta graficzna? Czy warto dopłacić za matryce 17`?
Dzięki za wszystkie porady. |
To nie lepszy będzie PC?
edit: no żeby nie było że nie pomagam tylko od razu poddaje w wątpliwość (choć to też pomoc ;) ): skoro chcesz pograć to lepiej i5, a zaoszczędzoną kasę władować w grafikę. Inna sprawa czy za 3k byłbyś w stanie kupić sensownego laptopa z i7 na pokładzie... Co do matrycy - ja osobiście nie widzę sensu kupowania laptopa z 17", wszak laptop powinien być przede wszystkim mobilny? No, a jeśli na mobilności Ci nie zależy... to znów pojawia się pytanie czy wtedy nie lepszy PC? :) |
PC nie wchodzi w grę, laptop będzie użytkowany głównie w ciężarówce. Z tego samego powodu myślałem też o 17` co by te filmy w miarę wygodnie oglądać. Podasz może przykładowe modele warte uwagi?
|
Cytat:
i złożyłem coś takiego ale jeszcze nie zamówiłem. Zerknij, może coś jeszcze bym zmienił : http://proline.pl/?fn=koszyk&1:CORE+...:ZLOZENIE+5DNI |
2 Załącznik(ów)
Pany poratujcie od wczoraj wyskakują mi poj**ne reklamy gdzie nie wejdę to reklama wku..a mnie to z lekka.Skanowałem system następującymi programami:
Malwarebytes Anti-Malware adwcleaner SUPERAntiSpyware Professional Spybot-S&D Start Center Za chwilę będę musiał przeinstalować system z nadmiaru instalowania programów.W załącznikach są screnny jak to wygląda.Dzięki za pomoc |
Oprócz skanowania, proponowałbym Ci sprawdzenie, czy w elemencie docelowym ( kliknij na ikonkę opery prawym przyciskiem na pulpicie, niech się pokażą właściwości i tam masz element docelowy ze ścieżką uruchamiania ).
Tego typu świństwo lubi dodawać do zwykłego np.: "c:/program files/opera/opera.exe dodatki typu "+cośtam" i to "cośtam" trzeba usunąć, a dopiero wtedy jeszcze raz skanować. Odnośnie czyszczenia rejestru się nie wypowiem, bo nie jestem specjalistą... |
Skasowałem całą operę i jej folder wygląda na to,że wszystko wróciło do normy
|
Użyj AdwCleaner
|
Powracając do tematu nie straszne mi skrypty PHP, gdyby oferta była nadal aktualna podaje na siebie namiary eyegdesign.com.pl. ;) Pozdrawiam
|
Sprawa wyglada tak, siedze w Szkocji od 2 tygodni i kilka dni temu stwierdzilem, ze musze miec lapka co by sobie robote lepsza znalezc itd. Znalazlem na gumtree Della XPS13, taki maly - mysle bedzie akurat. Spotkalem sie z kolesiem w centrum, koles kolo 50 w dodatku pastor jak sie pozniej okazalo - mysle w chuja nie poleci. W domu odpalam komputer, odpalam neta a tu mnie zasypuja reklamy w stylu ,,Powered by MediaPlayerplus". Generalnie korzystanie z laptopa jest mega utrudnione przez to badziewie. Malwarebytes nie pomógł, jakiś Microsoft Security Essential, ktory byl zainstalowany tez nic nie zdzialal.
Pomozecie? :D |
https://www.youtube.com/watch?v=7KXifIysf2I
A jak nie to postaw świeże Windowsa i po sprawie. Nawet lepsze roziwązanie niż po kimś komputera używać, wiadomo gdzie on tam chodził po jakich stronach?! |
Cytat:
Pastor, 50-letni, budzi zaufanie... ewidentnie grupa podwyższonego ryzyka. :D |
Tylko, ze tak:
1. Nie mam instalki Windowsa (na kompie jest naklejka od Win Vista i numer, a koles chyba zrobil upgrade do Win 7) 2. Na kompie jest zainstalowany Office, ktorego tez bardzo potrzebuje a nie mam instalki (rozwiazaniem posrednim jest sciagnac Open Offica) 3.Na dysku nie ma z pewnoscia recovery bo mam tylko 2 partycje: systemowa C i druga jakas 150 Mb gdzie z pewnoscia nie ma nic MatMario to chyba inny wirus bo u mnie w managerze nie ma takiego procesu jak w filmiku... Jakies sugestie? |
Możesz spróbować tego: http://www.dobreprogramy.pl/AdwClean...ows,38865.html
|
Kolumbus, owszem można Ci doradzać ten lub tamten skaner (np. Hitman Pro, czy AdwCleaner), ale nawet jak coś znajdzie to dużej pewności mieć nie będziesz, że coś nie zostało. Skoro nie myślisz o reinstalacji Windowsa, to zaloguj się na fixitpc.pl i zrób logi m.in FRST w dziale pomocy dorażnej, a pani Picasso pomoże Ci wyczyścić system z syfu. Jedynym minusem jest to, że trochę trzeba poczekać na pomoc (do 24h max).
|
Dobra, chyba mnie przekonaliscie. To jak teraz zabrac sie za to? Posciagalem juz ze strony Della chyba wiekszosc sterownikow. Tylko pytanie jak teraz pobrac Windowsa i uzyc mojego klucza?Nie jest przypadkiem tak, ze uaktualnienie z Win Vista na Win 7 jest darmowe?
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:46. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl