![]() |
Cytat:
w Warszawie moze i podobnie ale ceny mimo to dziwne i te dla przyjezdnych to juz w ogole cyrk inaczej mowimy? ubieramy sie? jemy co innego? od tych z Odry, Bytomia, Gliwic czy innych Białystoków? |
Ale nie ma zadnego problemu, jak zobacza ze przychodzi tylko polowa stadionu to na natepny sezon bedzie taniej. Metodą prob i bledow w koncu dojda do optymalnych cen biletow.
|
Cytat:
|
Na Legii ma być jakiś wzór ułożony z krzesełek? bo widziałem zdjęcia że zaczęli monotować już.
|
Na górze majteczki w kropeczki, a na dole wszytskie krzeselka zielone, i na przeciwko krytej biały napis "LEGIA".
http://www.mmwarszawa.pl/rep/newsph/4284/15535.3.jpg |
Halo halo
Ale ceny karnetów na Legii to cena za CAŁY sezon, a nie rundę. To nie jest wiele drożej niż u nas. |
Cytat:
|
Zapraszam na fotorelacje z dnia otwartego na stadionie Gdańsku
http://www.newseuro2012.pl/fotorelac...en-2010,9.html |
|
Ceny na Legii to jakies science-fiction,przy takich cenach o stadion odwiedzalbym okazjonalnie..
Adekwatne do zarobków Polaków ceny są w Kielcach,przenoszac je na nasz stadion wygladoby to tak(ceny dla posiadaczy kart kibica: srdkowe C,AB na dole 23zł na gorze 35,nie ma ulgowych skrajne C,Ab na dole 18 na gorze 30,ulgowe 11 i 18!!!!!!! narozniki na dole 16 na gorze 24,ulgowe 9 i 15!!!!A tam narozniki sa "w boisku".. DiE na dole12 na gorze 22 srednio 17,ulgowe 8 i 10!!!! Do tego dziecieci od 4 do 9 zloty,karnety w sumie na to samo wychodza co pojedyncze,chyba ze w przesprzedazy to 10% znizki+ do karnetow młoda ekstraklasa i Puchar Polski gratis...Ceny z: http://korona-kielce.pl/index.php?menu=38&xmenu=7 Niby miasto mniejsze(205 tyś),ale u nas sa 2 kluby w ekstraklasie i jeszcze Hutnik który w miare dobrze kibicowsko sie trzyma,niby poziom sportowy u nas wyzszy,ale ostatnio nas ogolili ,a i sam poziom widowiska zbytnio u nas sie nie rozni..A i tak u nich nie ma kompletu,a u nas dodakowo bedzie trudniej bo stadion dwa razy wiekszy,i murawa dalej..itd Wiec nie wiem jak klub wyobraza sobie zapelnienie stadionu po cenach wyzszych niz te na Koronie..Chyba podesle mejla(tylko do kogo?) do klubu z linkiem do cen na Koronie,moze pojda po rozum do glowy... |
Tak patrze na to zadaszenie na Kolejorzu i mam pytanie do jakiegos zorientowanego kolegi :P z Pyrlandii. Jak jest rozwiązany system odporowadzania wody z tego dachu? Pomiędzy pasami tych membran będa swego rodzaju rynny? Bo tak patrze i odnosze wrażenie że przy bardziej obfitych opadach przynajmniej z połowy tego dachu to woda poleci chyba ścianą na dół ;)
|
W Gdańsku też pięknie rośnie - http://www.bieg2012.pl/page/pl/aktua...stalowej_.html
|
|
coraz bardziej imponujący. kształt tego dachu to chyba wisienka na torcie.
|
Cytat:
|
|
Cytat:
|
Jak się wezmą to do czerwca 2012 może i skończą, tylko tyle że stadiony na Euro 2012 oddane muszą być chyba do Lipca 2011....
|
Cytat:
http://kamera2012.eu/wroclaw1/ |
ale mimo wszystko tam sie cokolwiek dzieje a we Lwowie te deski chyba juz tak od roku leża..
|
Coraz ciekawiej w naszej ekstraklasie:
Cytat:
http://i48.tinypic.com/339koyh.jpg http://i46.tinypic.com/2dm82n4.jpg |
Co do tego czy najładnieszy to się okaże jak go wybudują a póki co to dziwne te trybuny za bramką. Jestem ciekaw jak projektant przeszedł z 2 pięter w jedno. Ciekawe rozwiązanie ale nieco dziwne
|
Cytat:
|
Cytat:
Rozwiązanie jest wg. mnie rewelacyjne, bo znacznie lepiej prowadzi się doping, czy prezentuje oprawy gdy nie ma balkonów (tak jak u nas na D). A dzięki balkonom w narożnikach będą mieć więcej miejsca na flagi, plus piknikom będzie się lepiej oglądało... Dobrze, że nie zoaszczędzili na kolorze krzesełek tak jak w Kielcach, efektownie będzie się to prezentowało. No i przy zapełnieniu powyżej 50%, nie będzie widać wolnych miejsc... ;) |
Tak. Jaga wydaje się być jedyną ekipa w lidze, gdzie krzesełka w kolorze bardzo mieszanym mają sens. Inaczej jest to raczej syf. Na Wiśle jaki w końcu będzie wzór? Prosty i równy czy tez beznadziejny miks jak u nas?
EDIT: Dzięki |
Cytat:
U nas na starym C będzie napis WISŁA 1906 , a na zachodniej jeszcze nie wiadomo. Ogólnie ładnie się prezentuje ;) Jak chcesz fotki zobaczyć,to musisz poszukać w temacie o budowie. |
Heh widzę, że jak nie było stadionów tak nie było, a jak ruszyło to nikt nie chce być gorszy i każdy coś tam sobie dłubie w ziemi :)
Całkiem optymistycznie. |
Jaga będzie miała naprawdę porządny stadion.Ale nie ma się co dziwić, byle leszcz go nie zaprojektował.
Bodajże projekt pochodzi z pracowni Kuryłowicza?? Jeśli ktoś może, proszę o potwierdzenie. |
Bardzo fajnie się projekt prezentuje. Nic tylko czekać jak go wybudują. No i z tego co czytam to zabierają się też za bazę treningową, a tymczasem najbardziej utytułowana drużyna XXI wieku...
|
http://www.zyciewarszawy.pl/galeria/...,2,479388.html
http://www.zyciewarszawy.pl/artykul/...marzyles_.html Żeby było śmieszniej to fani Wisły i balonu mają płacić 50 zł za bilet na sektor gości. Reszta 25. Chyba że coś się zmieniło. W co wątpię. Jak widać nawet na Legii będą problemy, mimo że tam to jakoś jeszcze jest połączone ze sobą. A u nas bałwanki chcą posadzić przyjezdnych do tego nieszczęsnego narożnika (tylko z nazwy). Zamiast na D obok okrąglaka. I dla przyjezdnych większy komfort, a i zmniejszy się ilość pustych miejsc z których nie będą mogli korzystać kibice Wisły, bo nie wydaje mi się że nie będzie buforów i to konkretnie rozciągniętych. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:19. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl