Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Obiekty sportowe które powstały,powstaja lub powstaną (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=607)

SpoXsteR 19.04.2010 17:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Acima (Post 886112)
Czy ja wiem czy taki kosmos. Na Lecha ceny karnetu od 2-óch lat wynoszą 550-650 zł za sezon.

Tyle ze tam jest jeden klub na cala Wielkopolskę..
w Warszawie moze i podobnie ale ceny mimo to dziwne i te dla przyjezdnych to juz w ogole cyrk
inaczej mowimy? ubieramy sie? jemy co innego? od tych z Odry, Bytomia, Gliwic czy innych Białystoków?

Maciuś 19.04.2010 17:21

Ale nie ma zadnego problemu, jak zobacza ze przychodzi tylko polowa stadionu to na natepny sezon bedzie taniej. Metodą prob i bledow w koncu dojda do optymalnych cen biletow.

kadziolek1906 19.04.2010 17:34

Cytat:

Czy ja wiem czy taki kosmos. Na Lecha ceny karnetu od 2-óch lat wynoszą 550-650 zł za sezon.
Dobrze tylko na Lechu jest z reguły komplet, a na Legii frekwencje są marne i zamiast przyciągnąć kibiców na Łazienkowską to się od tego celu oddalają niestety ...

Tuman 19.04.2010 17:35

Na Legii ma być jakiś wzór ułożony z krzesełek? bo widziałem zdjęcia że zaczęli monotować już.

killzone 19.04.2010 17:41

Na górze majteczki w kropeczki, a na dole wszytskie krzeselka zielone, i na przeciwko krytej biały napis "LEGIA".
http://www.mmwarszawa.pl/rep/newsph/4284/15535.3.jpg

sandbender 20.04.2010 14:18

Halo halo
Ale ceny karnetów na Legii to cena za CAŁY sezon, a nie rundę.
To nie jest wiele drożej niż u nas.

pan Dudi 20.04.2010 14:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sandbender (Post 886394)
Halo halo
Ale ceny karnetów na Legii to cena za CAŁY sezon, a nie rundę.
To nie jest wiele drożej niż u nas.

Zgadza się. Ja się śmieję tylko z cen dla kibiców gości. U nas na D pewnie ceny będą wyglądały podobnie jak i na ich tej nowej "żylecie", a jak będzie na nowych sektorach ABC, to nikt nie wie, ale przeczucia mam baaaardzo złe. Liczę, że jednak do takich absurdów jak na Legii (ok 600 za rundę) nie posuną się nasi działacze, ale pewnie drogo będzie.:-/

OstryLG 02.05.2010 23:01

Zapraszam na fotorelacje z dnia otwartego na stadionie Gdańsku

http://www.newseuro2012.pl/fotorelac...en-2010,9.html

skttrbrain 05.05.2010 21:51

http://img210.imageshack.us/img210/7996/img9656g.jpg

http://img684.imageshack.us/img684/4318/img9650u.jpg

Carte

Belzebub 06.05.2010 01:14

Ceny na Legii to jakies science-fiction,przy takich cenach o stadion odwiedzalbym okazjonalnie..

Adekwatne do zarobków Polaków ceny są w Kielcach,przenoszac je na nasz stadion wygladoby to tak(ceny dla posiadaczy kart kibica:
srdkowe C,AB na dole 23zł na gorze 35,nie ma ulgowych
skrajne C,Ab na dole 18 na gorze 30,ulgowe 11 i 18!!!!!!!
narozniki na dole 16 na gorze 24,ulgowe 9 i 15!!!!A tam narozniki sa "w boisku"..
DiE na dole12 na gorze 22 srednio 17,ulgowe 8 i 10!!!!

Do tego dziecieci od 4 do 9 zloty,karnety w sumie na to samo wychodza co pojedyncze,chyba ze w przesprzedazy to 10% znizki+ do karnetow młoda ekstraklasa i Puchar Polski gratis...Ceny z:
http://korona-kielce.pl/index.php?menu=38&xmenu=7

Niby miasto mniejsze(205 tyś),ale u nas sa 2 kluby w ekstraklasie i jeszcze Hutnik który w miare dobrze kibicowsko sie trzyma,niby poziom sportowy u nas wyzszy,ale ostatnio nas ogolili ,a i sam poziom widowiska zbytnio u nas sie nie rozni..A i tak u nich nie ma kompletu,a u nas dodakowo bedzie trudniej bo stadion dwa razy wiekszy,i murawa dalej..itd Wiec nie wiem jak klub wyobraza sobie zapelnienie stadionu po cenach wyzszych niz te na Koronie..Chyba podesle mejla(tylko do kogo?) do klubu z linkiem do cen na Koronie,moze pojda po rozum do glowy...

Mako 06.05.2010 15:50

Tak patrze na to zadaszenie na Kolejorzu i mam pytanie do jakiegos zorientowanego kolegi :P z Pyrlandii. Jak jest rozwiązany system odporowadzania wody z tego dachu? Pomiędzy pasami tych membran będa swego rodzaju rynny? Bo tak patrze i odnosze wrażenie że przy bardziej obfitych opadach przynajmniej z połowy tego dachu to woda poleci chyba ścianą na dół ;)

massoud 14.05.2010 15:50

W Gdańsku też pięknie rośnie - http://www.bieg2012.pl/page/pl/aktua...stalowej_.html

OstryLG 14.05.2010 20:08

Gdańsk dzisiaj :)

http://www.newseuro2012.pl/fotorelac...dansku,10.html

sq 14.05.2010 20:34

coraz bardziej imponujący. kształt tego dachu to chyba wisienka na torcie.

skttrbrain 14.05.2010 23:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mako (Post 893811)
Tak patrze na to zadaszenie na Kolejorzu i mam pytanie do jakiegos zorientowanego kolegi :P z Pyrlandii. Jak jest rozwiązany system odporowadzania wody z tego dachu? Pomiędzy pasami tych membran będa swego rodzaju rynny? Bo tak patrze i odnosze wrażenie że przy bardziej obfitych opadach przynajmniej z połowy tego dachu to woda poleci chyba ścianą na dół ;)

Jak spojrzysz na dół membran, są tam zakładki kierujące spływającą wodę ku ich krawędziom, gdzie są 'zbieraki' a wyżej rynny z zakładek między poszczególnymi pasami membrany. Teoretycznie ma więc to jakoś działać, ale jak będzie w praktyce to pewnie się przekonamy na końcu ;-)

OstryLG 19.05.2010 17:49

Gdańsk dzisiaj :

http://www.newseuro2012.pl/fotorelac...ykatow,12.html

medyk 19.05.2010 18:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez OstryLG (Post 901908)

a dla porównania popatrzcie na http://www.kamera2012.eu/lwow1/ i oni chcą zdążyć ??!!

OstryLG 19.05.2010 18:26

Jak się wezmą to do czerwca 2012 może i skończą, tylko tyle że stadiony na Euro 2012 oddane muszą być chyba do Lipca 2011....

crazykaro 19.05.2010 18:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez medyk (Post 901921)
a dla porównania popatrzcie na http://www.kamera2012.eu/lwow1/ i oni chcą zdążyć ??!!

nie musisz szukać tak daleko wystarczy zaglądnąć do Wrocławia
http://kamera2012.eu/wroclaw1/

medyk 20.05.2010 11:06

ale mimo wszystko tam sie cokolwiek dzieje a we Lwowie te deski chyba juz tak od roku leża..

Konrad. 25.05.2010 21:25

Coraz ciekawiej w naszej ekstraklasie:

Cytat:

We wtorek na stadionie miejskim przy ulicy Słonecznej w Białymstoku została podpisana umowa na wybudowanie nowego stadionu. Inwestycja ruszy za kilka dni

We wtorek w Białymstoku na stadionie przy ulicy Słonecznej została podpisana umowa pomiędzy władzami miasta a przedstawicielami Eiffage Budownictwo Mitex SA. Jest to dobra wiadomość dla mieszkańców miasta: - Na stadion czekają kibice oraz całe miasto - powiedział prezydent Białegostoku Tadeusz Truskolaski tuż przed podpisaniem dokumentów. - Przez ostatnie 10 miesięcy były prowadzone procedury przetargowe - dodał Truskolaski. - Obiekt został wstępnie dofinansowany kwotą 75 milionów złotych - powiedział wojewoda podlaski Jarosław Dworzański.

Projekt realizowany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji finansowany będzie z funduszy własnych gminy Białystok oraz Regionalnego Programu Operacyjnego województwa Podlaskiego na lata 2007-2013. Nowo wybudowany obiekt powstanie w przeciągu 24 miesięcy.

Stadion będzie najnowocześniejszym obiektem we wschodniej Polsce. Zostanie on wybudowany na miejscu obecnego stadionu miejskiego, gdzie swoje mecze rozgrywa Jagiellonia Białystok. Prace będą wykonywane etapami, tak by można było z przebudowanego obiektu korzystać. Pierwszy etap prac będzie trwał 13 miesięcy. W tym czasie zostaną wybudowane trybuny po jednej stronie stadionu oraz zaplecze treningowe. Po tym czasie prace zostaną przeniesione na przeciwległą część obiektu, gdzie zostaną zburzone obecne trybuny i na ich miejsce zbudowane nowe. Stadion pomieści 22,5 tys widzów. Cały obiekt będzie zadaszony, przewidziano również miejsca dla osób niepełnosprawnych.

Będzie to unikatowy obiekt jeżeli chodzi o konstrukcję. Zadaszenie stadionu będzie żelbetowo-stalowe.

Stadion Miejski w Białymstoku ma mieć III kategorię UEFA. Będą na nim mogły być rozgrywane mecze pod egidą UEFA, z wyjątkiem meczy finałowych pucharów.

Przedstawiciele miasta Białegostoku po podpisaniu umowy wrzucili do specjalnej skrzyni pamięci pamiątki. Znalazły się w niej piłka, którą prezydent dostał od piłkarzy Jagiellonii po awansie do ekstraklasy w 2007 roku oraz życzenia w specjalnie zaplombowanej butelce, które umieścił Jarosław Dworzański.

Skrzynia będzie wystawiona przez najbliższy miesiąc w siedzibie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Włókienniczej w Białymstoku. Każdy mieszkaniec będzie mógł wrzucić swoją pamiątkę związaną z Jagiellonią. Następnie zostanie ona wmurowana w budowany stadion.
Zdecydowanie najładniejszy stadion w Polsce w tym przedziale pojemnościowym, bije na głowę Cracovię czy Zagłębie Lubin...
http://i48.tinypic.com/339koyh.jpg
http://i46.tinypic.com/2dm82n4.jpg

crazykaro 25.05.2010 21:30

Co do tego czy najładnieszy to się okaże jak go wybudują a póki co to dziwne te trybuny za bramką. Jestem ciekaw jak projektant przeszedł z 2 pięter w jedno. Ciekawe rozwiązanie ale nieco dziwne

SZYMEK_TSW 25.05.2010 21:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 904530)
Co do tego czy najładnieszy to się okaże jak go wybudują a póki co to dziwne te trybuny za bramką. Jestem ciekaw jak projektant przeszedł z 2 pięter w jedno. Ciekawe rozwiązanie ale nieco dziwne

To kibice Jagiellonii nalegali aby projekt został zmieniony i trybuny za bramkami były jednopoziomowe.

Konrad. 25.05.2010 21:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 904530)
Co do tego czy najładnieszy to się okaże jak go wybudują a póki co to dziwne te trybuny za bramką. Jestem ciekaw jak projektant przeszedł z 2 pięter w jedno. Ciekawe rozwiązanie ale nieco dziwne

Na prośbę kibiców poprawiono projekt, bo pierwszy mówił o dwóch piętrach na całym stadionie (tak jak jest na Koronie).

Rozwiązanie jest wg. mnie rewelacyjne, bo znacznie lepiej prowadzi się doping, czy prezentuje oprawy gdy nie ma balkonów (tak jak u nas na D). A dzięki balkonom w narożnikach będą mieć więcej miejsca na flagi, plus piknikom będzie się lepiej oglądało...

Dobrze, że nie zoaszczędzili na kolorze krzesełek tak jak w Kielcach, efektownie będzie się to prezentowało. No i przy zapełnieniu powyżej 50%, nie będzie widać wolnych miejsc... ;)

0 22 25.05.2010 22:01

Tak. Jaga wydaje się być jedyną ekipa w lidze, gdzie krzesełka w kolorze bardzo mieszanym mają sens. Inaczej jest to raczej syf. Na Wiśle jaki w końcu będzie wzór? Prosty i równy czy tez beznadziejny miks jak u nas?

EDIT: Dzięki

blanco 25.05.2010 22:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 0 22 (Post 904543)
Tak. Jaga wydaje się być jedyną ekipa w lidze, gdzie krzesełka w kolorze bardzo mieszanym mają sens. Inaczej jest to raczej syf. Na Wiśle jaki w końcu będzie wzór? Prosty i równy czy tez beznadziejny miks jak u nas?


U nas na starym C będzie napis WISŁA 1906 , a na zachodniej jeszcze nie wiadomo. Ogólnie ładnie się prezentuje ;) Jak chcesz fotki zobaczyć,to musisz poszukać w temacie o budowie.

tofik 25.05.2010 22:17

Heh widzę, że jak nie było stadionów tak nie było, a jak ruszyło to nikt nie chce być gorszy i każdy coś tam sobie dłubie w ziemi :)
Całkiem optymistycznie.

buczo1985 25.05.2010 22:37

Jaga będzie miała naprawdę porządny stadion.Ale nie ma się co dziwić, byle leszcz go nie zaprojektował.
Bodajże projekt pochodzi z pracowni Kuryłowicza?? Jeśli ktoś może, proszę o potwierdzenie.

QBAS 25.05.2010 22:41

Bardzo fajnie się projekt prezentuje. Nic tylko czekać jak go wybudują. No i z tego co czytam to zabierają się też za bazę treningową, a tymczasem najbardziej utytułowana drużyna XXI wieku...

element 26.05.2010 11:08

http://www.zyciewarszawy.pl/galeria/...,2,479388.html
http://www.zyciewarszawy.pl/artykul/...marzyles_.html

Żeby było śmieszniej to fani Wisły i balonu mają płacić 50 zł za bilet na sektor gości. Reszta 25. Chyba że coś się zmieniło. W co wątpię.
Jak widać nawet na Legii będą problemy, mimo że tam to jakoś jeszcze jest połączone ze sobą. A u nas bałwanki chcą posadzić przyjezdnych do tego nieszczęsnego narożnika (tylko z nazwy). Zamiast na D obok okrąglaka. I dla przyjezdnych większy komfort, a i zmniejszy się ilość pustych miejsc z których nie będą mogli korzystać kibice Wisły, bo nie wydaje mi się że nie będzie buforów i to konkretnie rozciągniętych.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:19.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl