![]() |
Znacie jakas nieplatna stronke typu ADTHE NEt ,oprocz Sopcasta ,bo co wejde to sa odnosciki do Justina a placici nie bede :)
Darmowa jakas polećcie ,bo bym sobie Celtic chcial zobaczyc :) |
Dla firefoxa: narzedzia-->opcje-->zaawansowane-->ustawienia
Server proxy HTTP: 174.142.24.201 Port: 3128 I za nic nie trzeba placic. |
Cytat:
|
A dla Lecha lepiej, żeby niespodzianki były? Jeśli tak, to ja tym słabszym kibicuje:)
|
Cytat:
Cytat:
|
Znaczy się ja słabszym chciałem kibicować w LM, bo tak dla Lecha gorzej, tylko się wyraz pomylił (lepiej/gorzej) Po co mi Leszek znowu w UEFA? Mało się w tamtym sezonie nasmuciłem jego fuksiarska grą?!
|
W każdym temacie musisz swoje trzy grosze dodać odnośnie nienawiści do Lecha? Monotematyczny się robisz. Zmień płytę czy coś.
Celtic za sprawą Samarasa prowadzi 2:0 i już chyba nic nie zabierze mu awansu :-) BATE w 90.minucie prowadzi 2:1, ciekawe, czy wycisną jeszcze coś. ;) Zaczęły się także mecze w Bułgarii i Rumunii ale tam widnieje 0:0. Edit: Ps. Dynamo ma gorszy współczynnik :-) |
Celtic już 2-0. Kuchenkorz jak zwykle ma farta:/ Dynamo Moskwa ma lepszy, czy gorszy współczynnik od ziemniaków?
|
Dynamo Moscow0 - 2CelticGrali znacznie lepiej
|
Celtic 0-2 (90' Samaras ) BRAVO
|
Dynamo zupelnie bez ambicji, zasluzony awans Celticu.
|
I tak wolę ruskich od Celticu. Jakoś nigdy nie darzyłem sympatią klubu "Borubara"
|
Celtic wygrywając 0-2 z Dynamem przełamał złą passę porażek na obcym terenie. Jak widać odejście Gordona Strachana wyszło Celtom na dobre. Mam nadzieję, że w kolejnej rundzie zdołają pokonać wyżej rozstawionego przeciwnika i awansują do Ligi Mistrzów.
|
Na kanale FTA ogólnodostępny Pro TV International leci mecz Timiosoara - Shaktar. Na razie 0 do 0..
|
Cytat:
|
Kanaly FTA mozna odbierac posiadajac kazda platforme.O nr kanalu mnie nie pytaj bo mam CP :P
|
Timisoara-Szachtar 0-0 (jak na razie Szachtar poza burtą:))
Levski-FK Baku 0-0 (jak na razie dogrywka) |
Spokojnie, to dopiero 1. połowa się skończyła. Jeszcze 45 minut na sensację.
PS. Jak widać, podświadomie brakuje nam pewnej drużyny. Niech to kurczę pieczone... Edit: Levadia remisuje do przerwy, ale z gry to Węgrzy mają więcej. Przynajmniej tak wygląda na justinie tv. Oczywiście, w tle Węgrzy i Rumuni wymieniają sobie "uprzejmości". Zobaczymy, czy Timisoara stanie na wysokości zadania (po godzinie gry z Szachtarem utrzymują zwycięskie dla nich 0:0). |
Oj mocno się męczy Levski Sofia. W końcu objęli prowadzenie 1:0. Tym większy żal, bo przecież jeśli awansują to okaże się, że mogliśmy na nich trafić.
Zdobywca Pucharu UEFA Szachtar również w mocno trudnej sytuacji. Nadal 0:0. Nasz pogromca - Levadia, dzielnie stawia czoła kolejnemu rywalowi. Debrecen w tym dwumeczu na stan rozegrania 3/4 owej batalii prowadzi tylko 1:0 i wszystko się jeszcze może zdarzyć. To tylko potwierdza jak zaciekłe mogły być boje Wisły z Węgrami. Partizan odrobił już jedną bramkę straty z Cypru. A grają dopiero 7 minut... :lol: No i Zurich przed szansą jeszcze. W końcówce 1.połowy prowadzą 1:0 z Mariborem. Jeden gol jeszcze i mają awans. |
Cytat:
|
Ja oglądam na:
http://www.justin.tv/goalsoccer_2 Po 50. minutach wciąż 0:0, ale Levadia znowu kurczowo się broni. A Zurich do przerwy odrobił stratę dwóch bramek. Wszystko pod Lecha. Zobaczymy, co będzie jutro. |
Szachtar zremisowal z Timisoara 0-0 i odpadl z LM.
|
Debrecen 1:0. Czyli Levadia jednak za burtą. Gola zdobył Coulibaly. Naprawdę ładna akcja Węgrów. Szkoda :P
Jak patrzę na grę Debrecena, to wiem już czego nam zabrakło. Konsekwencji, konsekwencji i prawdziwego zapierdalania od 1. do ostatniej minuty. |
Trudno sie dziwic, druzyna ogorkowa, a Debreczyn niewiele lepszy. Taka latwa droga do LM...
|
A tymczasem Debrecen: Kontra lewą stroną, dośrodkowanie i strzał z bliskiej odległości. Właśnie tego zabrakło "naszemu" Kirmowi, kiedy trafił w poprzeczkę w Sosnowcu. 1:0 dla Węgrów i chyba sytuacja odnośnie awansu jest jasna.
|
Slavia Praga odpadła z Sheriffem Tiraspol, w pierwszym meczu było 0-0, w rewanżu Sheriff strzelił gola na 1-1 w 90 minucie. Nie tylko my tak pechowo odpadliśmy ze słabszym rywalem
|
Nóż mi się w portkach otwiera jeżeli spojrzę na drużyny ,które awansowały do ostatniej rundy eliminacji ... Debreczyn , Sheriff Tiraspol , Ventspils ... a do tego żydki z Maccabi Haifa rostawione ...
/konrad1991tsw nie w 90 tylko w 94 ... |
Diogo strzela glowa na 2-0 dla Olympiakosu.
|
W następnym roku będzie Liga Mistrzów:) Na nowym stadionie, z nowymi gwiazdami.....
|
Cytat:
co do dzisiejszych meczow to same niespodzianki Celtic wzial sie w garsc i wygral na wyjezddzie 0-2 Borysov odpadl z mistrzem Litwy, Shakhtar - zwyciezca pucharu UEFA odpadl z mistrzem Rumuni ??!! i niestety Slavia Praga poleciala z mołdawskim superpowerem... reszta tzw nuda |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:52. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl