Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Liga Mistrzów 2009/10 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4682)

Wojtas 05.08.2009 18:11

Znacie jakas nieplatna stronke typu ADTHE NEt ,oprocz Sopcasta ,bo co wejde to sa odnosciki do Justina a placici nie bede :)

Darmowa jakas polećcie ,bo bym sobie Celtic chcial zobaczyc :)

sessegnon 05.08.2009 18:24

Dla firefoxa: narzedzia-->opcje-->zaawansowane-->ustawienia
Server proxy HTTP: 174.142.24.201
Port: 3128
I za nic nie trzeba placic.

grzesiek632 05.08.2009 18:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sessegnon (Post 774129)
Dla firefoxa: narzedzia-->opcje-->zaawansowane-->ustawienia
Server proxy HTTP: 174.142.24.201
Port: 3128
I za nic nie trzeba placic.

w operce tez to działa?

dawidex44 05.08.2009 18:39

A dla Lecha lepiej, żeby niespodzianki były? Jeśli tak, to ja tym słabszym kibicuje:)

sessegnon 05.08.2009 18:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dawidex44 (Post 774143)
A dla Lecha lepiej, żeby niespodzianki były? Jeśli tak, to ja tym słabszym kibicuje:)

W LM kibicowac lepszym, w LE slabszym.
Cytat:

Pierwotnie napisane przez grzesiek632 (Post 774131)
w operce tez to działa?

Watpie, musialbys poszukac w necie dla Opery, bo nie mam.

dawidex44 05.08.2009 18:45

Znaczy się ja słabszym chciałem kibicować w LM, bo tak dla Lecha gorzej, tylko się wyraz pomylił (lepiej/gorzej) Po co mi Leszek znowu w UEFA? Mało się w tamtym sezonie nasmuciłem jego fuksiarska grą?!

!!IRIVER!! 05.08.2009 18:49

W każdym temacie musisz swoje trzy grosze dodać odnośnie nienawiści do Lecha? Monotematyczny się robisz. Zmień płytę czy coś.

Celtic za sprawą Samarasa prowadzi 2:0 i już chyba nic nie zabierze mu awansu :-)
BATE w 90.minucie prowadzi 2:1, ciekawe, czy wycisną jeszcze coś. ;)

Zaczęły się także mecze w Bułgarii i Rumunii ale tam widnieje 0:0.


Edit:
Ps. Dynamo ma gorszy współczynnik :-)

dawidex44 05.08.2009 18:50

Celtic już 2-0. Kuchenkorz jak zwykle ma farta:/ Dynamo Moskwa ma lepszy, czy gorszy współczynnik od ziemniaków?

Shizuke 05.08.2009 18:50

Dynamo Moscow0 - 2CelticGrali znacznie lepiej

GemHZR 05.08.2009 18:53

Celtic 0-2 (90' Samaras ) BRAVO

For_FuN_ 05.08.2009 18:55

Dynamo zupelnie bez ambicji, zasluzony awans Celticu.

dawidex44 05.08.2009 18:55

I tak wolę ruskich od Celticu. Jakoś nigdy nie darzyłem sympatią klubu "Borubara"

w0lno. 05.08.2009 19:04

Celtic wygrywając 0-2 z Dynamem przełamał złą passę porażek na obcym terenie. Jak widać odejście Gordona Strachana wyszło Celtom na dobre. Mam nadzieję, że w kolejnej rundzie zdołają pokonać wyżej rozstawionego przeciwnika i awansują do Ligi Mistrzów.

hoffek77 05.08.2009 19:08

Na kanale FTA ogólnodostępny Pro TV International leci mecz Timiosoara - Shaktar. Na razie 0 do 0..

Donki 05.08.2009 19:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hoffek77 (Post 774175)
Na kanale FTA ogólnodostępny Pro TV International leci mecz Timiosoara - Shaktar. Na razie 0 do 0..

Jest ten kanał na Cyfrze +??

sessegnon 05.08.2009 19:14

Kanaly FTA mozna odbierac posiadajac kazda platforme.O nr kanalu mnie nie pytaj bo mam CP :P

dawidex44 05.08.2009 19:20

Timisoara-Szachtar 0-0 (jak na razie Szachtar poza burtą:))
Levski-FK Baku 0-0 (jak na razie dogrywka)

el Nuero 05.08.2009 19:23

Spokojnie, to dopiero 1. połowa się skończyła. Jeszcze 45 minut na sensację.
PS. Jak widać, podświadomie brakuje nam pewnej drużyny. Niech to kurczę pieczone...

Edit: Levadia remisuje do przerwy, ale z gry to Węgrzy mają więcej. Przynajmniej tak wygląda na justinie tv. Oczywiście, w tle Węgrzy i Rumuni wymieniają sobie "uprzejmości". Zobaczymy, czy Timisoara stanie na wysokości zadania (po godzinie gry z Szachtarem utrzymują zwycięskie dla nich 0:0).

!!IRIVER!! 05.08.2009 19:54

Oj mocno się męczy Levski Sofia. W końcu objęli prowadzenie 1:0. Tym większy żal, bo przecież jeśli awansują to okaże się, że mogliśmy na nich trafić.
Zdobywca Pucharu UEFA Szachtar również w mocno trudnej sytuacji. Nadal 0:0.
Nasz pogromca - Levadia, dzielnie stawia czoła kolejnemu rywalowi. Debrecen w tym dwumeczu na stan rozegrania 3/4 owej batalii prowadzi tylko 1:0 i wszystko się jeszcze może zdarzyć. To tylko potwierdza jak zaciekłe mogły być boje Wisły z Węgrami.
Partizan odrobił już jedną bramkę straty z Cypru. A grają dopiero 7 minut... :lol:
No i Zurich przed szansą jeszcze. W końcówce 1.połowy prowadzą 1:0 z Mariborem. Jeden gol jeszcze i mają awans.

Donki 05.08.2009 20:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez el Nuero (Post 774184)
Spokojnie, to dopiero 1. połowa się skończyła. Jeszcze 45 minut na sensację.
PS. Jak widać, podświadomie brakuje nam pewnej drużyny. Niech to kurczę pieczone...

Edit: Levadia remisuje do przerwy, ale z gry to Węgrzy mają więcej. Przynajmniej tak wygląda na justinie tv. Oczywiście, w tle Węgrzy i Rumuni wymieniają sobie "uprzejmości". Zobaczymy, czy Timisoara stanie na wysokości zadania (po godzinie gry z Szachtarem utrzymują zwycięskie dla nich 0:0).

Mógłbys dać link do meczu Levadi ??

el Nuero 05.08.2009 20:06

Ja oglądam na:
http://www.justin.tv/goalsoccer_2
Po 50. minutach wciąż 0:0, ale Levadia znowu kurczowo się broni.

A Zurich do przerwy odrobił stratę dwóch bramek. Wszystko pod Lecha. Zobaczymy, co będzie jutro.

sessegnon 05.08.2009 20:22

Szachtar zremisowal z Timisoara 0-0 i odpadl z LM.

!!IRIVER!! 05.08.2009 20:26

Debrecen 1:0. Czyli Levadia jednak za burtą. Gola zdobył Coulibaly. Naprawdę ładna akcja Węgrów. Szkoda :P

Jak patrzę na grę Debrecena, to wiem już czego nam zabrakło. Konsekwencji, konsekwencji i prawdziwego zapierdalania od 1. do ostatniej minuty.

For_FuN_ 05.08.2009 20:28

Trudno sie dziwic, druzyna ogorkowa, a Debreczyn niewiele lepszy. Taka latwa droga do LM...

el Nuero 05.08.2009 20:28

A tymczasem Debrecen: Kontra lewą stroną, dośrodkowanie i strzał z bliskiej odległości. Właśnie tego zabrakło "naszemu" Kirmowi, kiedy trafił w poprzeczkę w Sosnowcu. 1:0 dla Węgrów i chyba sytuacja odnośnie awansu jest jasna.

konrad1991tsw 05.08.2009 20:52

Slavia Praga odpadła z Sheriffem Tiraspol, w pierwszym meczu było 0-0, w rewanżu Sheriff strzelił gola na 1-1 w 90 minucie. Nie tylko my tak pechowo odpadliśmy ze słabszym rywalem

matti220 05.08.2009 20:58

Nóż mi się w portkach otwiera jeżeli spojrzę na drużyny ,które awansowały do ostatniej rundy eliminacji ... Debreczyn , Sheriff Tiraspol , Ventspils ... a do tego żydki z Maccabi Haifa rostawione ...

/konrad1991tsw nie w 90 tylko w 94 ...

sessegnon 05.08.2009 20:59

Diogo strzela glowa na 2-0 dla Olympiakosu.

dawidex44 05.08.2009 21:07

W następnym roku będzie Liga Mistrzów:) Na nowym stadionie, z nowymi gwiazdami.....

wislak.azory 05.08.2009 21:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dawidex44 (Post 774257)
W następnym roku będzie Liga Mistrzów:) Na nowym stadionie, z nowymi gwiazdami.....

ja tez tak mysle ale wpierw musimy sie tam zakwalifikowac i wygrac lige - co bedzie szczegolnie trudne z meczami w Sosnowcu. ja obstawiam max 4 pozycję i fuksem w pucharach...

co do dzisiejszych meczow to same niespodzianki

Celtic wzial sie w garsc i wygral na wyjezddzie 0-2
Borysov odpadl z mistrzem Litwy,
Shakhtar - zwyciezca pucharu UEFA odpadl z mistrzem Rumuni ??!!

i niestety Slavia Praga poleciala z mołdawskim superpowerem...

reszta tzw nuda


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:52.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl