Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wiślackie Foto&Video (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=463)

Roger_biezanow 21.11.2010 20:49

Wisła Kraków - Zagłębie Lubin -> ZDJĘCIA

lukiskor 21.11.2010 21:50

http://i52.tinypic.com/9rnnkw.png http://i53.tinypic.com/2zz1d6r.png
Wisła Kraków - KGHM Zagłębie Lubin

skrót wyciety z Ligi+ Extra


Kod:

http://www.fileserve.com/file/3R4bYQB

lukiskor 22.11.2010 07:23

Liga+ Extra 14 kolejka

info o nagraniu:
rozdzielczosc: 624x352
codec: H264
bitrate: ~1000 Kbps
czas trwania: ~ 01:51:04
rozmiar: 900 MB
stacja: CANAL+ SPORT


FILESERVE
Kod:

http://www.fileserve.com/file/H3dxJZj
http://www.fileserve.com/file/epCwvCV
http://www.fileserve.com/file/VAB6MSB
http://www.fileserve.com/file/bRDRnNV

HOTFILE
Kod:

http://hotfile.com/dl/84101027/6ab17b1/LigaPlus_Extra_14kolejka.part1.rar.html
http://hotfile.com/dl/84101018/3dd16a1/LigaPlus_Extra_14kolejka.part2.rar.html
http://hotfile.com/dl/84100175/4287a1e/LigaPlus_Extra_14kolejka.part3.rar.html
http://hotfile.com/dl/84098469/ccbc56c/LigaPlus_Extra_14kolejka.part4.rar.html

Całość w jednym pliku
Kod:

http://www.fileserve.com/file/hdJGzEF

nero 22.11.2010 10:19



Jak ściągnąć plik: Zjeżdżamy na dół strony. Po prawej klikamy "Pobieranie plików" następnie przepisujemy kod. Czekamy parę sekund, i klikamy na Wolne pobieranie. Które nie jest takie wolne :-)

KoPer 22.11.2010 10:35


WISŁA 1:0 ZAGŁĘBIE
http://tsw.com.pl/upload/gallery/UtXNJCjgPn.jpg
http://tsw.com.pl/upload/gallery/9EgIaHjH7G.jpg


LukL 22.11.2010 16:53

http://libuszewski.pl/img/whitestar.jpg

tomek6693 22.11.2010 17:34

ma ktoś link do filmiku gdzie jest "Tylko jeden klub..." jak jechaliśmy na dwie strony na G ? bo wyszlo zajebiscie, a ciekawie jak to wygladalo z zewnatrz

Krzysztof 22.11.2010 17:51

Wisła - Zagłębie (55 zdjęć):
http://porebski.blogspot.com/2010/11...bie-lubin.html
http://img155.imageshack.us/img155/5920/zaglebie.jpg

KoPer 23.11.2010 00:01


Discovery Historia i film o Wiśle
http://tsw.com.pl/upload/gallery/F95xBGZXpb.jpg


medyk 24.11.2010 00:12

nagrał ktoś może ten film?

laska_prokocim 24.11.2010 08:15

no właśnie, jak ktoś nagrał to bardzo bym prosił o wrzucenie na serwer :)

aNouc 24.11.2010 14:05

Dla zainteresowanych

Cytat:

Mamy dobrą informację dla tych, którzy nie maja możliwości obejrzenia filmu o historii Wisły w Discovery Historia:
Film najprawdopodobniej będzie do kupienia w Wiślackim Świecie. Trwają ostatnie rozmowy na ten temat
http://www.facebook.com/pages/Wisla-Krakow/185885066281

Syn Kangura z 1984 24.11.2010 14:32

http://www.youtube.com/watch?v=hGFIWOCTCGI

lukiskor 26.11.2010 11:41

Ekstraklasa raport
Zapowiedź 15 kolejki

info o nagraniu:
rozdzielczosc: 624x352
codec: H264
bitrate: ~1000 Kbps
czas trwania: ~ 01:35:45
rozmiar: 750 MB
stacja: ORANGE SPORT


Czesc 1

FILESERVE
Kod:

http://www.fileserve.com/file/68JU3wD/Ekstraklasa_raport25.11cz1.part1.rar
http://www.fileserve.com/file/pcdkY4d/Ekstraklasa_raport25.11cz1.part2.rar

HOTFILE
Kod:

http://hotfile.com/dl/85081696/aabefbb/Ekstraklasa_raport25.11cz1.part2.rar.html
http://hotfile.com/dl/85081696/aabefbb/Ekstraklasa_raport25.11cz1.part2.rar.html

FILESONIC
Kod:

http://www.filesonic.com/file/35799989
http://www.filesonic.com/file/35789169

Czesc 2

http://img641.imageshack.us/img641/3108/ercz2.jpg

FILESERVE
Kod:

http://www.fileserve.com/file/BQnJMUV
http://www.fileserve.com/file/cvAWKD9

HOTFILE
Kod:

http://hotfile.com/dl/84978144/c0e844e/Ekstraklasa_raport25.11cz2.part1.rar.html
http://hotfile.com/dl/84978901/c0223d3/Ekstraklasa_raport25.11cz2.part2.rar.html

FILESONIC
Kod:

http://www.filesonic.com/file/35649181
http://www.filesonic.com/file/35654863

Linki sa wymienne

westersyl 26.11.2010 16:32

REYMONTA 22 Welcome home / Witaj w domu

http://img528.imageshack.us/img528/4343/111111111oo.jpg

http://img826.imageshack.us/img826/8281/2222222222h.jpg

http://www.youtube.com/watch?v=y2IHHNxc7nc
Jeśli się podoba roześlijcie gdziem możecie. Wysłać na gg, wklejać na facebook etc.

Mango 26.11.2010 16:43

westersyl świetna robota z tym filmem :)

Ja podbiję również prośbę o film HISTORIA WISŁY KRAKÓW by Discovey

michu-k 26.11.2010 16:50

Film prze wspaniały!

Co to za nutka?

Damian1241 26.11.2010 17:17

Jak juz ktos napisal w komentarzu pod filmem. Film godny oficjanlnej strony Wisly a nawet na telebimy na stadionie:)

Wisła & Unia 27.11.2010 17:59

Wrzuciłby ktoś na YouTube lub w wersji do pobrania film o historii Wisły który był emitowany na Discovery Historia??

Nie wierzę, że nikt tego nie nagrywał :-)

wojtala8 27.11.2010 18:09

niema co oglądać...Wisła w tym filmie pokazana jako komunistyczny twór.. 80% filmu zajmują czasy komuny i gwardii a o prawdziwej Historii bardzo mało..nawet piłkarze wypowiadający się np Nawałka wypowiadali się tak jakby gwardia im była obojętna.. ogólnie Wisła została przedstawiona w bardzo hu.owym świetle. Natomiast wcześnie pokazano odcinek o Historii Cracovii i bylo tylko i wyłącznie o zasługach, pięknej historii itd... Po prostu propaganda nadal trwa:/

Niestety nie mam go;/ ale chciałem wam powiedzieć to po prostu żebyście się tym filmem o Historii nie podniecali. Bo to jedno wielkie bagno co wyemitowali.

lukiskor 28.11.2010 01:18

Liga+ 15 kolejka Ekstraklasy


info o nagraniu:
rozdzielczosc: 624x352
codec: H264
bitrate: ~1100 Kbps
czas trwania: ~ 01:22:04
rozmiar: 730 MB
stacja: CANAL+ SPORT


FILESERVE
Kod:

http://www.fileserve.com/file/BrrJq3x
http://www.fileserve.com/file/dzeVQCa

HOTFILE
Kod:

http://hotfile.com/dl/85432693/b257f88/LigaPlus_15kolejka_27.11.10.part1.rar.html
http://hotfile.com/dl/85440377/906b324/LigaPlus_15kolejka_27.11.10.part2.rar.html

FILESONIC
Kod:

http://www.filesonic.com/file/36338247
http://www.filesonic.com/file/36353105

Całość w jednym pliku

Kod:

http://www.fileserve.com/file/MxDvrU4/LigaPlus_15kolejka_27.11.10.avi
lub
Kod:

http://www.filesonic.com/file/36360535/LigaPlus_15kolejka_27.11.10.avi

WiślakMyślenice 28.11.2010 13:52

Ja właśnie zasysam z YT. Zobaczymy co to za twór. Wrzucę jakby co na serwer.

nero 28.11.2010 14:14

Discovery Historia o Wiśle
(program emitowany 23 listopada 2010)

http://www.fileserve.com/file/Q5VSTmZ


Plik jest w słabej jakości, program trwał 45 minut, a plik który wrzucam ma tylko 20 minut.
Podobno film ma być sprzedawany w Wiślackim Świecie. Zachęcam do jego zakupu.
Proszę nie pisać PW czy mam dalszą cześć filmu, bądź lepszą jakość - bo nie mam!

Jak ściągnąć plik: Zjeżdżamy na dół strony. Po prawej klikamy "Pobieranie plików" następnie przepisujemy kod. Czekamy parę sekund, i klikamy na Wolne pobieranie. Które nie jest takie wolne :)

WiślakMyślenice 28.11.2010 14:33

Na youtubie użytkownik ruczaj2 wrzucił cały film. Ja stamtąd pobieram, gdy skończę, to wrzucę na serwer.

Najlepszy chyba będzie fileserve ?

nero 28.11.2010 15:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakMyślenice (Post 1018684)
Na youtubie użytkownik ruczaj2 wrzucił cały film. Ja stamtąd pobieram, gdy skończę, to wrzucę na serwer.

Najlepszy chyba będzie fileserve ?

Nawet tego nie wrzucaj bo tylko zrobisz zamieszanie.
To o czym piszesz to historia Wisły wydane o ile się nie mylę przez TVP w okolicach 2001-2002 roku.
Obecnie wszyscy czekają, oczekują plików z Historii Wisły wydanej przez Discovery.
Pozdrawiam

master17 28.11.2010 19:54

A posiada ktoś może dzisiejszy odcinek Cafe Futbol ?

nero 28.11.2010 21:11


Jak ściągnąć plik: Zjeżdżamy na dół strony. Po prawej klikamy "Pobieranie plików" następnie przepisujemy kod. Czekamy parę sekund, i klikamy na Wolne pobieranie. Które nie jest takie wolne :-)

lukiskor 29.11.2010 05:23

Liga+ Extra 15 kolejka

http://img25.imageshack.us/img25/4520/b73f3c7c.png



info o nagraniu:
rozdzielczosc: 624x352
codec: H264
bitrate: ~1000 Kbps
czas trwania: ~ 01:51:04
rozmiar: 912 MB
stacja: CANAL+ SPORT

Gość odcinka: trener Wisły Kraków Robert Maaskant


FILESERVE
Kod:

http://www.fileserve.com/file/a7Uas6d
http://www.fileserve.com/file/n2WXb7X
http://www.fileserve.com/file/7kvQsdY

HOTFILE
Kod:

http://hotfile.com/dl/85641429/492d8e4/LigaPlusExtra_15kolejka.part1.rar.html
http://hotfile.com/dl/85649064/0272469/LigaPlusExtra_15kolejka.part2.rar.html
http://hotfile.com/dl/85631389/414fc78/LigaPlusExtra_15kolejka.part3.rar.html

FILESONIC
Kod:

http://www.filesonic.com/file/36646235
http://www.filesonic.com/file/36656677
http://www.filesonic.com/file/36635875

Całość w jednym pliku

Kod:

http://www.fileserve.com/file/bjCMFjW/LigaPlusExtra%2015kolejka.avi
lub
Kod:

http://www.filesonic.com/file/36695391

lukiskor 29.11.2010 09:43

Cafe Futbol DVBRip PL

http://img299.imageshack.us/img299/1...futbolmpg1.jpg

Data emisji: 28.11.2010

Gospodarz programu, Mateusz Borek , przy porannej kawie w Hotelu Hilton rozmawia z zaproszonymi gośćmi na tematy związane z piłką nożną. Stałymi ekspertami są Roman Kołtoń i Wojciech Kowalczyk. W każdym programie zobaczymy wywiady z gwiazdami futbolu, sondy wśród kibiców, przegląd piłkarskich wydarzeń tygodnia, najbardziej atrakcyjne gole, zapowiedzi najważniejszych wydarzeń oraz stały felieton Bożydara Iwanowa.

W dzisiejszym programie gościem będzie Bogdan Basałaj, Tomasz Iwan.


info o nagraniu:
rozdzielczosc: 624x352
codec: H264
bitrate: ~1000 Kbps
czas trwania: ~ 01:32:24
rozmiar: 705 MB
stacja: Polsat Sport



FILESERVE
Kod:

http://www.fileserve.com/file/ZQNeyX2/CafeFutbol_28.11.10.part1.rar
http://www.fileserve.com/file/XRRfNZy/CafeFutbol_28.11.10.part2.rar
http://www.fileserve.com/file/fm7ghxh/CafeFutbol_28.11.10.part3.rar

HOTFILE
Kod:

http://hotfile.com/dl/85697606/fee20aa/CafeFutbol_28.11.10.part1.rar.html
http://hotfile.com/dl/85697696/0a28479/CafeFutbol_28.11.10.part2.rar.html
http://hotfile.com/dl/85697154/71adf75/CafeFutbol_28.11.10.part3.rar.html

FILESONIC
Kod:

http://www.filesonic.com/file/36724291
http://www.filesonic.com/file/36724305
http://www.filesonic.com/file/36726571

Cały magazyn w jednym pliku

Kod:

http://www.fileserve.com/file/MVtmgh5/CafeFutbol_28.11.10.avi
lub
Kod:

http://www.filesonic.com/file/36752449/CafeFutbol_28.11.10.avi

Billy 29.11.2010 18:48

Każdy odcinek Cafe Futbol można oglądać na Ipli bez ściągania :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:26.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl