Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Konkurs o Wiśle - 4 edycja (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4626)

devios 15.12.2008 17:26

Winszuję, arti! Dzięki, Gregor!

Szacunek dla uczestników, którym się chciało obstawiać co mecz. Ja opuściłem trzy, więc jakieś 30 punktów w plecy, ale szóste, czy dwunaste... jaka to różnica :)

I pozdrowienia dla KOMINKA, który cały czas mi deptał po piętach i przez to musiałem się bardziej przykładać. Pozdro również dla cahilla, z którym niestety przegrałem.

No i przede wszystkim pozdro dla Karheropa, który zażarcie i długo bronił mistrza :) Niech moc będzie z wami!

arti 16.02.2009 20:21

gregor jesteś?zagramy tej wiosny w typowanie?prosimy!

KOMINEK 16.02.2009 22:25

ale zacznijmy od Piasta bo żeby tu przewidzieć sklad trzeba byc nie lada mistrzem .

arti 16.02.2009 23:18

jeśli gregor da sygnał to będzie od Piasta:)

gregor07 24.02.2009 06:56

Sory, że tak późno, ale zapraszam http://wislakrakow.com/forum/showthr...813#post680813 :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:55.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl