![]() |
Winszuję, arti! Dzięki, Gregor!
Szacunek dla uczestników, którym się chciało obstawiać co mecz. Ja opuściłem trzy, więc jakieś 30 punktów w plecy, ale szóste, czy dwunaste... jaka to różnica :) I pozdrowienia dla KOMINKA, który cały czas mi deptał po piętach i przez to musiałem się bardziej przykładać. Pozdro również dla cahilla, z którym niestety przegrałem. No i przede wszystkim pozdro dla Karheropa, który zażarcie i długo bronił mistrza :) Niech moc będzie z wami! |
gregor jesteś?zagramy tej wiosny w typowanie?prosimy!
|
ale zacznijmy od Piasta bo żeby tu przewidzieć sklad trzeba byc nie lada mistrzem .
|
jeśli gregor da sygnał to będzie od Piasta:)
|
Sory, że tak późno, ale zapraszam http://wislakrakow.com/forum/showthr...813#post680813 :)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:55. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl