![]() |
Cytat:
Print Screen i pobawic sie w paincie |
polećcie kryty basen najlepiej w południowej części Krakowa [Dębniki] o w miarę przyzwoitej cenie wejściówki
interesuje mnie tylko basen z góry dziękuje |
Cytat:
Bo wątpie żeby się komuś chciało robić PrintScreeny z 600 zdjęc |
Sebo wejdź na stronkę : http://file2hd.com/ wpisz adres strony, zaznacz, że akceptujesz regulamin , następnie wybierz 'images' bo tylko obrazki Cię interesują powinno pomóc.
|
Co mogę zrobić jeśli odtwarzacz dvd działał przed chwilą a teraz się nie chce włączyć i cały czas się świeci dioda czuwania?Naciskam POWER i odtwarzacz nie reaguje...Co mogę zrobić?
|
Cytat:
Problem byłby jakby Ci wczoraj siurek stał, a dzisiaj już nie mimo naciskania. |
Mam prośbę potrzebuję strony USA z różnego rodzaju rzeczami do kupienia : ubrania , buty , laptopy , perfumy w tym żeby cena była ule to tam stoi . Jeśli ktoś ma takie albo się kiedyś spotkał i pamięta adres to wdzięczny bym był za ich podanie . pzdr
|
Cytat:
10 znaków... |
Robił ktoś z Was jakiś kurs w Galicyjskiej Szkole Smaku na Conrada ?
|
Moze mi ktos pomoze ... zabieralem sie za formatowanie C wciskam F8 nie wchodzi **** ... probuje inne opcje wszystkie F-ki powciskalem delete i nie przenosi mnie do biosu :/ czy moze byc to wina klawiatury
|
Tak, to może być wina klawiatury. Spróbuj odłączyć ją i podpiąć jeszcze raz. Jeżeli to nie pomoże to zaktualizuj sterowniki.
|
dzieki wielkie jak bede mial problem dalej z nia to poradze sie ciebie pozdro
|
Jak sie kupuje na www.ebay.com to płaci sie jakieś cło czy tylko opłaty związane z transportem??
|
W jakim banku najlepiej starac sie o kredyt na umowę o prace?? Chodzi mi o najmniejsze oprocentowanie
|
Wróciłem przed chwilą z wakacji i wiadomo juz czy są w sprzedaży już nowe stroje Wisły i czy obowiazuje promocja ze piłka dodatkowo za złotówke?
|
szukam ale nie moge znalesc... zdjecia Kuby jak byl u nas na stadionie w barwach bodajze na D, chodzi oczywiscie o Blaszczykowskie ?
|
Cytat:
|
Mysle ze to bedzie pytanie najlepsze wlasnie na forum Wisly. Czy ktos z Was posiada zdjecie Blaszczykowskiego w bardzo dobrej jakosci i bardzo duzej rozdzielczosci? Robie sobie fototapete w pokoju i brakuje mi wlasnie Kuby. Powiedzmy 2mx 1,5 (wysokosc x szczerokosc ) . Najlepiej bez barw ale jak juz bedzie z barwami to trudno. To dla mnie wazne bo pokoik juz wyglada nieziemsko :)
|
Cytat:
|
Wie ktoś czy jest napisane na stronce czy prawo jazdy już na mnie czeka?Tak jak z dowodem można było sprawdzić.
I w ogóle to trzeba iść tam gdzie odbiera sie dowody (Urząd Miasta?) :) |
Cytat:
|
Cytat:
|
Mam pytanie. Ile może kosztować litr jakiejś taniej kolorowej farby? Chodzi mi o niebieski i czerwony
|
Cytat:
Mam nadzieje ze pomoglem |
Jak ustawic outlooka zeby sam pobieral poczte ?
|
Cytat:
Oraz co mam zrobic z kuponem jak lige zawiesili?? Buki oddaja kase czy mam go sobie schowac i czekac na ta 1 kolejke?? |
mam problem z klawiatura mianowicie gdy naciskam np. klawisz'd' wyskakuje mi 'dt', jak 'f' to 'fy' a 'c' calkiem kasuje tekst... jak to naprawic? teraz pisze na klaw. ekranowej i wszystko normalnie jest... na pewno to nie wina sterownikow, bo reinstalowalem je.
z i y nie zamienily sie , a w sumie moze cos sie wylalo bo impreze mialem... no nic zawsze straty, wpuscic bydlo na salony...;p;D dzieki wielkie:) |
Co do ebay.com - zalezy skad, w jakim stanie itd, placi sie clo, i podatek z tego co wiem..
Buki policza ten kurs jako 1. @Borys tez tak mialem, sprobuj wyciagnac wszystkie klawisze i wyczyscic ja..nie wylales czegos na klawiature? |
Cytat:
Jeśli tak, użyj kombinacji klawiszy CTRL + Shift. Sprawdź też czy nie zmienił Ci się przypadkiem układ językowy klawiatury, to w Panelu Sterowania. |
Poszukuje zaproszenia na kinomania.org
priv |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:58. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl