![]() |
Witam,
Wymienię w zamian za Wiślackie pamiątki/gadżety (koszulki, szaliki itd): 1.bluzę Bulldogs - Semper Fidelis, rozm. L, używana, kilka razy prana, stan bdb 2.koszulkę Ultras Avanti - Our Tribunes - Our Rules!, rozm. M, nie używana, stan bdb Obie rzeczy kupione w sklepie TMK http://i40.tinypic.com/2nl8s9l.jpg http://i42.tinypic.com/2uh5uop.jpg http://i44.tinypic.com/25s1m6t.jpg Jeśli ktoś zainteresowany to proszę PW. |
SPRZEDAM SZAL:
UNIA & WISŁA gdy śmierć(...) |
FLAGI HESBOLLAHU:
http://allegro.pl/item597005968_flag...gro_blysz.html lub http://allegro.pl/item597008236_flag...ro_matowa.html SZAL HESBOLLAHU: http://allegro.pl/item600559419_szal...t_zajrzyj.html |
Sztormiak ŚLĄSK WROCŁAW, 30 zł.
|
|
Poszukuję książek KUKUCZKI;
Mój pionowy świat czyli 14 × 8000 metrów ALBUM (1995) Ostatnia ściana (Agencja Reklamowa KOMPLET, Katowice 1999) Na szczytach świata (Krajowa Agencja Wydawnicza, Katowice 1990) WIADOMOŚĆ NA PRIVA |
Cytat:
|
SPRZEDAM MONITOR SAMSUNG 206 BW SYNCMASTER
20 CALI + PÓŁTORA ROKU GWARANCJI CENA: 500 ZŁOTYCH !!!!!!!!!!!!!!! STAN BARDZO DOBRY! ZDJĘCIE: http://i244.photobucket.com/albums/g...2/SNC18255.jpg ZAPRASZAM!!!! |
Sprzedam oryginalna koszulke EVERLAST'a. Koszulka Nowa! Zapraszam do licytacji.
http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=4033491 |
Witam mam do sprzedania 5sztuk suszarek do włosów
http://allegro.pl/item602315424_susz...0w_mateko.html |
|
do usunięcia
|
SPRZEDAM TELEFON STACJONARNY SIEMENS GIGASET AS 150 NA GWARANCJI ORAZ NAGRYWARKE SAMSUNG SH-S202J. CENY DO UZGODNIENIA Chętnych zapraszam na GG: 7240495
|
Kalendarz 2009 "Stop Policyjnej Prowokacji" + Vlepki GRATIS! Cena 1,30zł!!!
http://allegro.pl/item603082510_kale...acab_hwdp.html http://i43.tinypic.com/2m4rcsn.jpg KURTKA RESERVED http://allegro.pl/item595250689_nowo...served_xl.html POLO NA DŁUGI REKAW W PASKi - XL - http://allegro.pl/item599776941_extr..._l_okazja.html |
VLEPKI POLSKI FORMAT A5
http://www.allegro.pl/item603377514_...o_sprawdz.html |
Kupie:
Radioodtwarzacz do samochodu (najlepiej z mp3,ale niekoniecznie) w przystepnej cenie,moze byc uzywany :) |
BLUZA TS WISŁA R22
http://allegro.pl/item601239384_bluz...rmy_ambro.html SZALIK TS WISŁA http://allegro.pl/item600977406_szal...riotyczny.html Zapraszam na inne moje aukcje POLECAM |
Cytat:
|
Cytat:
+ Cytat:
|
Sprzedam mecze Wisełki na płytkach dvd:
Wisła-Saragossa 4-1 Wisła-Parma 4-1 Schalke-Wisła 1-4 Lazio-Wisła 3-3 Wisla-Lazio 1-2 Wisła-Bełchatów w sezonie kiedy zdobylismy pierwszy raz mistrza po 1978 r. Możliwe takze na zamówienie inne mecze,oraz biezace.Cena Płytki to 6 zł plus koszt wysyłki. |
JAKO ŻE MIAŁEM DUŻO OFERT TO ZMIANA. SZTORMIAK ŚLĄSKA, ROZMIAR XL, W BDB STANIE
ZDJECIA: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...cecfbd3e6.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...9bb7bb33c.html Pisać na PW, cena początkowa 30 zł ale wybiorę najlepszą ofertę jaka wpłynie przed wtorkiem godz 23.59 |
|
Sprzedam Playstation 2 Slim z chipem Modbo760. Dodatkowo 30 gier, 2 mikrofony do Singstara, mikrofon do "Get on da mic"(hip hop), 2 pady oryginalne Dual Shock, kartę pamięci 8mb, kabel HDMI i oryginalną torbę na ową konsolę.
Cena do uzgodnienia na priv. KUPIĘ: Oryginalne gry na Xboxa360 (używane, nowe) w odpowiedniej cenie. |
Gry PLAYSTATION 3, XBOX 360
Gry na zamówienie na wszystkie konsole http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=12838031 http://i41.tinypic.com/iyhctf.jpg |
Do sprzedania szalik ŚLĄSKA WROCŁAW z połowy lat 90'
http://www.allegro.pl/item593748050_...a_wroclaw.html |
|
Kupię, jakby ktos miał na zbyciu, gry do Game Boy, jak najbardziej dziecinne mile widziane :)
|
|
15 ZŁOTY ZA 2 CZAPKI !!
http://i44.tinypic.com/24wri9h.jpg 15 ZŁOTY ZA 2 CZAPKI !! PILNE ! + SPRZEDAM SZAL UNIA & WISŁA GDY ŚMIERĆ... i NOWE KULKI NETWONA !!! http://i41.tinypic.com/1072pdv.jpg fajka gruszowa Mr Bróg Nr 32 "Ducat" fajka nowa, nie używana, gotowa do palenia http://images34.fotosik.pl/278/6e113dc900de56f8.jpg -Mała fajeczka gruszowa. -wyprodukowana w Przemyślu - stolicy polskiego fajczarstwa -jedna z najpopularniejszych fajek na polskim rynku -o zgrabnej i eleganckiej linii -woskowana ! - chętnie kupowana przez znawców tematu jak i amatorów -bardzo lekka i dobrze leży w dłoni ! [img]http://i42.tinypic.com/6nui6w.jpg[/img] |
falubazzz po pierwsze edytuj posty, a po drugie musisz wpie*dalac takie duże posty? Ciężko zrobic mniejsze fotki??
Żeby OT nie było - kupię książkę "Sycylijczyk" M. Puzo |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:49. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl