Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

Mlody_1906 04.07.2010 18:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Damianek_ABG (Post 927478)
Czyli mam rozumieć że teraz będzie wyprzedaż tych koszulek?? Mogę wiedzieć gdzie je można kupić?? xD
Byłoby grzechem nie skorzystać z takiej oferty ;p :)

Właśnie dzwoniłem do Umbro w Galerii Krakowskiej i podobno ta wyprzedaż była tylko przez jeden dzień i już nigdzie nie ma tych koszulek.

Watts 04.07.2010 18:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez masterlag (Post 927518)
Ludzie wy czytać nie umiecie czy jak?
Tyle razy było mówione (pisane), że na pierwszy sezon mamy mieć wzór Realu z tego sezonu- czyli 2009/2010, a na kolejny sezon[y] podobnoż się dorobimy własnego wzoru.

Skoro Żmijka pisze o kreskach odchodzących od logo, to jest to raczej tegoroczny wzór, jednak też nie chce mi się do końca w to wierzyć. Zobaczymy 12 lipca :)

Mishau 04.07.2010 18:20

A Zmijka jest jakas wyrocznia?:>

smutny 04.07.2010 18:40

Tel. do Umbro w GK 126287618. Możesz zadzwonic i sie spytac, w razie czego mogą ci odłożyć jakąś koszulkę.

~SKWARU~ 05.07.2010 14:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez masterlag
Ale fakt, te koszulki, co Real ma mieć w sezonie 10/11 są fajne i na pewno super dałoby to efekt gdybyśmy mieli Białą Gwiazdę na sercu i od niej te promienie. Ale taki wzór się nam nie dostanie. Na pewno nie teraz.

To byłby chyba najlepszy wzór dla większości z Nas (Biała Gwiazda i odchodzące od niej promienie) , jednak mało prawdopodobne ze kiedykolwiek coś takiego zobaczymy na koszulkach meczowych Wisły. Tak jak napisałeś Real ma wyłączność do tego wzoru i tak długo jak go nie zmienią , żaden inny klub raczej nie będzie miał możliwości prezentować go na swoich koszulkach.

jurukuru 05.07.2010 19:27

Obiecałem, że napisze więc piszę.
Zakupiłem dzisiaj w TESCO na Kapelance czerwoną bez sponsora L oraz w Sizeerze na Szewskiej dwie ostatnie z TF Kable za grosze również rozmiar L:)

Ogólnie, L i wyżej wszystkie kolory jeżeli chodzi o TESCO na Kapelance. Również Były dwie z TYSKIE za 69,90.
W GK UMBRO same duże.
Na Szewskiej z Bet-at-home XL, XXL,3XL białe i czerwone.

pozdrawiam

Forza 05.07.2010 20:34

No to okej to skoro pozwiedziałeś to mi odpowiedz na kilka pytań:

1) jakie rozmiarówki zostąły i gdzie?
2) po ile ? Dalej 9,90 ?

jurukuru 05.07.2010 21:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Forza (Post 928757)
No to okej to skoro pozwiedziałeś to mi odpowiedz na kilka pytań:

1) jakie rozmiarówki zostąły i gdzie?
2) po ile ? Dalej 9,90 ?

1. Mniejsze niż L nie. No chyba, że dla małego Wiślaczka są dziecięce.XL i XXL bardzo dużo.
2. Ceny 49,90-69,90. nie ma już tych za 9,90, przynajmniej dzisiaj, bo dwie ostatnie wziąłem. Ale powinni dowieść, więc luzik.:)

anthony09 06.07.2010 11:16

Pewnie tak, jeżeli w ogóle ten adidas przyjdzie, bo żadnego oficjalnego info nie było ... tylko takie jakieś plotki medialne i posty osób związanych z klubem. Na 99% adidasa mamy ale 1% jest związany z brakiem oficjalnej informacji.

blanco 06.07.2010 11:43

Z adidasem na pewno jest coś na rzeczy,bo ostatnio byłem w bonarce w adidasie i pytałem czy niedługo będzie można tu kupić koszulki Wisły to koleś mi odpowiedział,że prawdopodobnie tak ;)

PhantomRanger 06.07.2010 12:36

Skoro nie podają jeszcze oficjalnych informacji to według mnie mogą być 3 opcje.
1. Możliwe, że negocjują/owali z Umbro
2. Rozmawiają z adidasem, aby nowszy model był u nas
3. Czekają, aż drużyna wróci i wtedy wszystko naraz zrobią na 1 konferencji.

W sumie to poczekajmy, a na pewno się wszystkiego dowiemy. Mogą nas też z zaskoczenia wziąć i z Nike podpisać :)

licoo 06.07.2010 12:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wonski_eNHa (Post 927495)
Gdyby faktycznie ten wzór był to na pewno chociaż jedną meczówkę zakupie :]

Świetny przykład koloru koszulek wyjazdowych podałeś wonski. Chodzi mi tu głównie o kolor jasno niebieski (a nie ciemno niebieski jaki był do tej pory na koszulkach Wisły). Pierwotnie gwiazda Wisły była właśnie jasnoniebieska i wydaje mi się, że kolor flag Wiślackich z dawnych lat też miał kolor jasnoniebieski, a nie taki jak np Lech czyli ciemnoniebieski.

DarekK_11 06.07.2010 16:59

Graliśmy już kiedyś z takimi koszulkami i prezentowały się całkiem fajnie (mówię o kolorze):
http://www.youtube.com/watch?v=3YlTg1VnmBE

kondzio500 06.07.2010 17:03

te na prawde były fajne, tego koloru

licoo 06.07.2010 17:11

Dokładnie, o takich mówię:) Ciemno niebieskie może mieć np. Lech albo Ruch, my powinniśmy mieć jasnoniebieskie, żeby się od nich odróżniać i co najważniejsze żeby tradycji stało się zadość:)

jurukuru 06.07.2010 17:57

Wymienię koszulkę TF Kable czerwoną, rozmiar L.
Mogę się wymienić za TYSKIE, Tele-fonika lub TF Kable rozmiar M.

Szali 06.07.2010 20:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jurukuru (Post 929275)
Wymienię koszulkę TF Kable czerwoną, rozmiar L.
Mogę się wymienić za TYSKIE, Tele-fonika lub TF Kable rozmiar M.

jurukuru, pytanko do Ciebie mam, są gdzieś do kupienia jeszcze białe koszulki z Tyskie?;) te po 9,90 zł

jurukuru 06.07.2010 20:34

Białe to tylko z Bet- at-home i puste.
TYSKIE czerwone XL i XXL za 69,90.
ogólnie podskocz jutro do sizeera na Szewskiej i TESCO na Kapelance :)

PRZYPOMINAM: Jak co to mam na wymianę TF Kable czerwoną, L-kę i wymienię na M-kę z obojętne jakim sponsorem :D, priv.

wojti11795 06.07.2010 21:03

Nie ma już Umbro na oficjalnej!

brylant17 06.07.2010 21:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wojti11795 (Post 929414)
Nie ma już Umbro na oficjalnej!

http://sklep.wisla.krakow.pl/pl/wszy...08_09_czerwona

http://sklep.wisla.krakow.pl/pl/wszy...ty/replika_tfk

jak nie ma?

WISŁAZWE 06.07.2010 21:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 929424)

Koledze, chodziło za pewne o to że nie ma umbro wśród sponsorów.

jurukuru 06.07.2010 21:19

Dokładnie. TF Kable jest samo, a było jeszcze UMBRO, więc czekamy na umieszczenie loga adidasa jakby nie było.

wojti11795 06.07.2010 21:27

http://wt07.wrzuc.to/obrazek/X2In12Z5CM/Bez_tytu_u.pngno dokładnie

DarekK_11 06.07.2010 21:43

@jurukuru: mam pytanko, jak ostatnio sprawdzałeś to były te koszulki za 9,99 ?

e: dzięki za odpowiedź, a sylwkowi gratuluję gustu i rozeznania.

Kibic_1906 06.07.2010 22:21

Koszulki za 10 zł?? Jakie ?? I gdzie ???

Sylwek1906 06.07.2010 22:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kibic_1906 (Post 929504)
Koszulki za 10 zł?? Jakie ?? I gdzie ???

koszulki z hello kitty :p:p

jurukuru 06.07.2010 22:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dymcol (Post 929453)
Ja myślałem że barwy mamy niebiesko-biało-czerwone nie, błękitno-biało-czerwone. :)
Moim zdaniem wygląda ch,jowo na maxa bo co ma błękit do Wisły i jak to jeszcze wygląda...
http://www.soccershopusa.com/Images_...9_698110_1.jpg
to jest nasz wzór i taka powinna być koszulka wyjazdowa :-)

Coś z Gdańska
http://www.lechia.pl/24886
nie rozumiem jednego, czemu wjazdówka akurat czarna i gdzie są biało zielone pasy ?:-/

Nie zgodzę się, jasno niebieskie mieliśmy za czasów ery na koszulkach i były fajne. Te aktualne nie pasują do Wisły Kraków i taka jest prawda.

Co do pytań o koszulki za 9,90 wziąłem 2 ostatnie na Szewskiej. Jakby ktoś chciał się wymienić (L za M) to pisać.
ps. nic, tylko zapierd*lać po sklepach w miarę możliwości.

licoo 06.07.2010 22:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dymcol (Post 929453)
Ja myślałem że barwy mamy niebiesko-biało-czerwone nie, błękitno-biało-czerwone. :)

Może warto jednak poszukać gdzieś wiadomości o tym:). Pierwotnie barwa naszej gwiazdy była błękitno niebieska. Niektórzy również mówią, że barwa niebieska w naszej fladze wzięła się z barwy miasta Krakowa która również posiada błękitny kolor.

wojti11795 06.07.2010 22:40

Niebieski kolor w naszych barwach wzioł się chyba z rzeki WISŁY

jurukuru 06.07.2010 22:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez licoo (Post 929513)
Może warto jednak poszukać gdzieś wiadomości o tym:). Pierwotnie barwa naszej gwiazdy była błękitno niebieska. Niektórzy również mówią, że barwa niebieska w naszej fladze wzięła się z barwy miasta Krakowa która również posiada błękitny kolor.

Dokładnie, pierwotna gwiazda była jasnoniebieska, na samym początku, potem po upływie lat zmieniła się w białą gwiazdę :)
Co do barwy niebieskiej w naszej fladze to również prócz barw miasta, symbolizuję ona Królowe polskich rzek- Wisłę.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:46.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl