![]() |
Cytat:
ludzie nie jarajcie się tak bo sobie monitor pobrudzicie....:P (szczególnie jeden Hiszpan :P ) sparin dobrze jest wygrać, ale po porażce też nie ma tragedii...jedyne co może martwić, to "bliskość" rozgrywek ligowych... |
Wiesz, ale widać że nie popełnił dziś większych błędów, wyczuł karnego i był pewny w swoich interwencjach, nie to co Silanpa. Ogolnie daję większe szanse Hajduchowi...
|
Wszystko jedno czy Sillanpaa czy Hajduch a może Vanstrattan, byle wzieli kogoś, kto byłby dużą konkurencją dla Pawełka.
|
No to wszystko jasne. Sillanpie przestrzelić kolana i odesłać do domu, ew. łaskawie tylko wymoczyć w smole, obtoczyć w pierzu i wynieść na szynie.
Vanstrattana brać, bo przecież się stara i nawet wleciał na słupek. Wesoło się zrobiło na tym forum, naprawdę. Z tak surowymi doradcami nawet Samuel Eto nie miałby szans na angaż w Wiśle. Dalibyście mu 15 minut gry i jakby w tym czasie nie zaliczył hattricka, to byście uznali że jest przereklamowany. A Bednarz ze Skorżą byliby niepoważni, gdyby na podstawie jednego meczu decydowali o angażowaniu Sillanpy. Faceta próbują pozyskać od roku, skoro przyjechał na zgrupowanie to znaczy że transfer jest naprawdę blisko finalizacji. |
Cytat:
|
Podejrzewam, że tak słaba gra w obronie spowodowana jest brakiem Marcepana w pieerwszej jedenastce
|
Czytając wywiad z trenerem naszych bramkarzy można wywnioskować ze od ostatnich testów nie widzieli Silampy na żywo, może niema formy, więc go sprawdzają i tak jak kolega zauwazył nie wazne kogo z tej trójki wezmą, kazdy będzie lepszy od Juszczyka. Pozdro. :)
Cytat:
|
Cóż dostaliśmy dzisiaj małe baty, ale to w końcu sparing. Ciekawe jak Skorża oceni testowanych.
|
No Skorża wystawił razem ze zmianami 20 graczy ale to nie wystarczyło bo jak już wczesniej zauważyłem że czasem naszej obronie zdarza się " święto sera " tego z dziurami , no i brakuje naszego wojownika ze środka Sobolewskiego .
|
Ludzie przeciez oczywiste jest że Skorża kazał kaleczyc obrońcom, by bramkarze mogli troche pobronic, przeciez ostatnio narzekali że ten Kangur musiał tylko raz praktycznie interweniować w dość niegroźnej sytuacji. ;)
|
Ten Vanstrattan wyszedł na 20 metr i wybił piłkę .. głową.
chętnie to zobaczę :) |
W końcu ta w miarę dobra passa musiała się skończyć,skoro wcześniej osiągaliśmy wyniki z jeszcze "niepełnosprawnym" Gołosiem,Dawidowskim czy bez reprezentantów .
Osobiście nie mam zamiaru z tego wyciągać wniosków,zobaczymy co Maciek powie i jak to się rozwinie dalej . Mimo wszystko uważam że idziemy w dobrym kierunku,do przodu . |
Nie ma co po jednej połówce spotkania wieszać psów na jednym bramkarzu czy gloryfikować drugiego. Tu mogła zadecydować dyspozycja dnia która może zacierać bardziej realny obraz umiejętności bramkarzy. Ważne żeby ocenić predyspozycje, umiejętności, zachowanie bramkarzy w bramce, to na co ich stać, jaką dyspozycję i styl gry są w stanie pokazać w przyszłości. Jak trenerzy są w kropce po sparingu to podejrzewam że będą jeszcze testowali Silanpęę i słusznie moim zdaniem. W koncu to oni są specjalistami i podejmą słuszną decyzję, widzą ich na żywo i "czytają" ich predyspozycje.
|
Ja tam się nie przejmuję tą porażką z przynajmniej trzech względów. Po pierwsze w bramce stali bramkarze którzy wogóle nie rozumieją się z obrońcami. Po drugie to prawdopodobnie ostatni sparing, w którym występują wszyscy zawodnicy, jestem przekonany że od nastepnego sparingu już będziemy zgrywać pierwszy wykrystalizowany pierwszy skład. A po trzecie to jeszcze widać że rywale się napieli na nasz sparing i grali pierwszym garniturem prawie przez cały mecz (tylko 4 zmiany).
A co do wyboru bramkarza to jest mi obojetne kto to będzie, bo myslę że kto z testowanej trójki nie przyjdzie to i tak Pawełek będzie bronił. |
Cytat:
|
http://wisla.krakow.pl/art.php?id=&news_id=5268
Sillanpaa wraca jutro do Finlandii. Ciekaw jestem decyzji sztabu szkoleniowego. |
Cytat:
|
Jaki Ty zabawny "fristajl ziom" jesteś.
|
Czy to bedzie Australijczyk czy Fin, czy moze ktos jeszcze czas pokaze.
Od kiedy trenerem jest Skorza testowalismy wielu graczy. Podpisalismy 2 (Diaz, Singla). Zarowno jeden, jak i drugi sa waznymi ogniwami zespolu i napewno w kontekscie swojej gry pod Wawelem udowodnili, ze sprowadzenie ich bylo dobrym posunieciem. Natomiast nie slyszalem, zeby jakis grajek, ktory oblal testy w Wisle, zrobil wielka kariere w innym klubie. Mamy pewne problemy w klubie, jak zreszta kazdy, jednak z czystym sercem mozna powiedziec, ze sztab szkoleniowy jest w stanie rzetelnie ocenic zawodnikow i tak ich poprowadzic, zeby nikt nie musial sie ich wstydzic. Odnoscie tej trojki, ktora teraz testujemy ja jestem spokojny. Podpiszemy kontrakty z tymi, ktorzy na to zasluguja, a oceniac okienko bedzie mozna dopiero po paru meczach rundy wiosennej. Tyle ode mnie. |
|
Jak dla mnie przy pierwszej i przy 3 szans nie mial..
|
moze,ale nie wiem czy innybramkarz by nie skrocil konta przy 3 i ne wyszedl szybciej. jak juz mowilem nie zrobil na mnie wrazenia na filmikach z poprzedniego sezonu , jak dla mnie jest solidny , taki Juszczyk a to za malo.
moge siee mylic ale moimzdaniem kangur potrafi trudniejsze wybronic pily:) poza tym ma szczescie i rzy nim obrona sie tak nie gubi: Wydaje mi się że żaden z tych bramkarzy nie jest dobrym rozwiązaniem. Ale chyba bym nie brał tego Fina no uważam że Paewłek jest lepszy i poprostu szkoda kasę wydawać na kohoś kyo ma tylko nyć zmiennikiem Pawełka. Słowak też wydaje mi się że lepszy od niego jest Pawełek. Szczególnie że podobno chce dużą kasę na pensji. W zasistniałej sytuacji podpisałbym na pół roku kontrakt z kankurem. Jak się sprawdzi to dobrze, jak nie yo wypad.... no i ciekawe co z Ettienem mam nadzieję że zostanie i bedzie grał dobrze. |
Przy 3 miał. Trochę lepszy refleks i szybkość . ;)
|
przy 1 wyjsc do dosrodkowania, przy 2 mogl wyskoczyc do piłki lecacej juz na poprzeczke, przy 3 skrocic kat i wyjsc do przodu, zawsze co czegos sie mozna przyczepic
|
Bez jaj, ale druga bramka nie miala prawa sie zdarzyc. Spadajaca pilka na glowe napastnika na 3m musi byc bramkarza. Niestety juniorski blad
|
Cleber to bardzo dobry wykonawca karnych, ale zauważyłem, że bardzo często strzela w górną lewą stronę(lub środkową część) bramki (patrząc z perspektywy strzelca)i. Jest to skuteczne, ale jak jakiś bramkarz bardziej to przestudiuje, to może to w końcu wyjąć:P (Janek Mucha rzucił się właśnie tam w pamiętnym finale PP gdy Cleber strzelał. Nie wyciągnął, bo strzał był bardzo precyzyjny...ale następnym razem kto wie:P)
|
Wszyscy pisza o bramkarzach, ale wiadomo cos jak zaprezentowal sie ten caly Ettien ? W koncu gral cala 2 polowe...
|
Nie no dwie bramy ewidentnie ten Fin zawalil. Pilka leci pod poprzeczke a ten dlubie w nosie, a przy nastepnym golu nie kryl krotkiego slupka, nawet10 letni trampkarze wiedza jak sie zachowac w takiej sytuacji. Tak na moje oko zaden z testowanych bramkarzy nie jest lepszy od Pawełka, kazdy ma jakies "ale".
|
Cytat:
|
Formułowanie jakiegokolwiek wniosku po JEDNYM słabszym meczu to juz paranoja...
To tak jakby uznać po obejrzniu spotkaniu Słowacja - Polska, że Boruc na pewno jest słabszy od naszego "władcy pola karnego" Pawełka... Chore. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:09. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl