![]() |
Cytat:
|
No to witajcie. Ja się spinam na wos a Wy na geo.
Wszystko będzie dobrze Panowie :-) |
są już gdzieś arkusze z gegry rozszerzonej ? :P
|
Wg mnie rozszerzona bez tragedii, tzn osobiscie spodziewałem się cieższej
|
Panowie te Wiatry to wam wyszedł Paryż ?:D a fala Tsunami ?
|
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
Co wy gadacie, że trudna podstawowa? :lol: dla mnie była bardzo łatwa, trochę dużo pisania i ruszania głową, ale ogólnie nie było ciężko :-) ciekaw jestem arkuszy z rozszerzonej (obym nie żałował, że jej nie zdawałem..). Mnie geo poszła najlepiej ze wszystkiego, chociaż w ogóle się jej nie uczyłem :) zero miejsc pustych na maturze - to mówi samo za siebie :D te zadania z niżem/wyżem , kartodiagramy i miasta położone na wybrzeżach sprawiły mi lekki problem...
fala tsunami, wiatry chyba Paryż, ale nie wiem jak z wyż/niż... coś tam chyba popieprzyłem :P z tym prawda/fałsz o skałach, to co daliście w tym, gdzie niby było opisane, że jakieś tam góry powstały z magmy? ja dałem fałsz ;p Miasta dałem tak samo... :o wpierw dałem Delhi-Indie, ale później zmieniłem na Rio :) |
Te miasta na wybrzeżach dałem
Brazylia - Rio de Janeeiro i Meksyk Meksyk dobrze chociaż jeden przykład z tego ?:D:D Parki 1. Ojcowski 2.Słowiański 3. Gór Skalistych Prosiłbym o odpowiedz czy dobrze to , bo wydaje mi się że Słowiański źle dałem ;/ |
chyba ojcowski, poleski i słowiński... tak mi się wydaje...
i nie gór skalistych tylko gór stołowych :P głupie bylo to z lodowcem ... ;] i ile wam wyszła amplituda bo widze, że rożnie ludzie pisali - ja dałem 20st. |
Ja jestem zajebiście zadowolony po geografii rozszerzonej, ale może mnie ta pewność siebie zgubi....
|
Cytat:
http://www.cnn.com/WORLD/9712/19/mex...exico.city.jpg Ja dałem Brazylijskie Rio i Bombaj w Indiach :) Cytat:
|
a ja mam pytanie co napisaliście w 1 zadaniu z fotografią ?? jakie pasmo i miasto ?
|
NO I CO panowie i panie rozszerzeni geografowie , przyznać sie kto powtorzyl to co mowilem bo BYŁO! :)
|
Paluch - masz racje dzieki! :D
Ale w ostatnim zadaniu znałem tylko konflikt w strefie Gazy, o pozostałych dwóch pierwszy raz usłyszałem. |
Jak tam sprawdzacie sobie co nieco? Ile błędów macie? Ja zrypałem zadanie z lodowcem - jeden błąd, jeden błąd mam też w klimatogramie no i w zadaniu 20 też jeden błąd, nie wpisałem Bombaju to kolejny minusik (czyli po 21 zadaniach jakieś -4 lub -5 pkt ) ... ;)
po kolejnych odpowiedziach z wyborczej wychodzi mi jakieś 78-85% :D czyli dobrze ^^ |
Średnio po rozszerzonej. Taka dziwna ta matura, mam nadzieje że coś pkt. jednak nabiłem.
|
|
do usunięcia
|
wiesz co Siwuś nie podejrzewałem cie że będziesz ściągał ;D ! wstydź się wszystko powiem dyrektorce !hahha ;D
|
Ma ktoś odpowiedzi do wszystkich zadań z geo rozszerzonej?
|
Cytat:
Na interii juz sa wszystkie. |
Jutro niemiecki ustny, czuje że może być ciężko pozdro dla wszystkich którzy jutro zdają:)
|
|
Jelon, gdyby nie ściąganie to nie wiem czy bym z tobą tej matury nie pisał za rok :D 3 lata ciężkiej pracy nad tym i efekty są nawet na maturze... ;)
A co do tematu słuchawek na maturę, też już takie pomysły były nawet bliskie realizacji. W sumie to się wysrałem przed tym, myśląc co to będzie jak mnie złapią. Ale poradziłem sobie bez ;) |
polski ustny zdany i zapity:D teraz jeszcze tylko ustny angielski :P
|
na ile koper? i jak to wyglada? te pytania ciezkie?
|
Cytat:
Jaki miałeś temat? Jakie dostałeś pytania? |
Ja zaliczyłam wczoraj na 18 :D
Pytania miałam w sumie proste. Z trzech dwa były praktycznie bezpośrednio z prezentacji - jak wpłynął Kraków na losy Wyspiańskiego i jak na wybranego przeze mnie człowieka. Ostatnie pytanie miałam z poza prezentacji - jakiego języka używa Pilch w swoim felietonie. A że i tak musiałam go przeczytać,żeby go opisać no to pytanie trudne nie było :) Ogólnie nie jest tak źle. Ale wiem to po sobie,że dopóki się nie wejdzie i tego nie powie, to stres jest,nawet jak wszyscy,którzy byli już po mówili,że jest łatwo |
a słuchajcie teraz tematu mojej prezentacji: Moty Żyda w literaturze i sztuce w XIX i XX wieku. Zatkało "kakało"^^?;-)
|
Prowadziłeś badania na Kałuży? ;]
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:08. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl