Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

jachting 04.02.2009 17:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jerry.lii.lewis (Post 668170)
Widać, część kibiców nie lubi lanserki przy linii bocznej w czasie meczu :lol:, a inni w WHU.


może za komentarz wystarczy to:

Może lepiej żeby Wisła była mu daleka :lol:


Takie reakcje są u niego naturalne (boisko) ,przeglądnij z nim filmiki, u nas i tak wyjątkowo powściągał emocje .
A co do rad to normalne że trenerzy dzwonią i pytają , z tego co pamiętam to ten trener powiedział że między innymi dzwonił do Petrescu . To jest wyciąganie jakichś smrodów ,nie wzbudziła się wtedy we mnie jakakolwiek podejrzliwość ,nie pamiętam też aby ktoś tu miał wtedy jakieś uwagi (choć być może coś przeoczyłem ) ,w każdym razie taka ocena jest nie uczciwą nadinterpretacją .

arti 04.02.2009 17:47

idźcie może na priv podyskutować o Petrescu.
Dan i Franek - dwie wańki-wstańki tematu

FraMat 04.02.2009 19:34

dobrze, że zakończyła się wańka-wstańka o Henry'm - z drugiej strony watek jest po to chyba stworzony?

Pusiek 04.02.2009 20:18

ja bym chętnie do tematu Kosowskiego wrócił..bo tego nie mogę jakoś przeboleć:P...

HEDu 04.02.2009 21:48

No niestety, gość strzela gole, asystuje czy w lidze czy euro pucharach...

Silvestro 04.02.2009 23:02

Dlaczego niestety, niech strzela i asystuje jak najwięcej :-D Niech chociaż z daleka cieszy swoich wiernych kibiców.
Dzisiaj awans w Pucharze Cypru - na wyjeździe pokonana Doxa 3;2, cały mecz Kamila i coś tam podziałał, tylko nie wiem co :-p

Cytat ze strony kibicowskiej:

"Για την ιστορία ο ΑΠΟΕΛ προηγήθηκε 0-2 (στο 2 με γκολ του Κοσόφσκι και στο 8 με γκολ του Ονουάτσι)"

Nie znalazłam jeszcze filmików, ani raportu z meczu w jakimś ludzkim języku.

No, już wszystko jasne! Kamil strzelił gola !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zdjęcie dnia na oficjalnej stronie;

http://www.apoelfc.com.cy/cache/cfx_...e986c805b0.jpg

maRgrabkarz 05.02.2009 03:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA
trener Blakckburn Mark Hughes z którym grała Biała Gwiazda w pucharze uefa mówił że to od Dana dowiedział sie o słabych punktach Wisły przed meczem.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jerry.lii.lewis
może za komentarz wystarczy to:

Może lepiej żeby Wisła była mu daleka :lol:

taak to co powiesz o Skorzy ktory zdradzil sam z siebie Guardioli ze najlepszym zawodnikiem Wisly jest Brozek? Ten to do dopiero nasmrodzil Wisle w dwumeczu z Barca.
:-/

w0lno. 07.02.2009 23:41

Asysta Kosy przy bramce Żewłakowa
LINK

Silvestro 08.02.2009 00:14

Następna wygrana Apoelu z Alki 3: 1. Kosa zagrał cały mecz i znowu załapał się na zdjęcie dnia :lol:
Apoel zajmuje I miejsce . A podanie normalnie w Jego stylu. Pozostaje tylko westchnąć nad głupotą niektórych.:evil:

http://www.apoelfc.com.cy/cache/cfx_...877d339e32.JPG

Pusiek 08.02.2009 15:35

http://sport.onet.pl/0,1248706,1912601,wiadomosc.html
biedny Darek..coś mu ten "international level" szkodzi

AYALA 08.02.2009 16:28

Kokoszka rozegrał całe spotkanie w barwach Empoli przeciwko Alinoeffle

http://www.empolifc.com/_files/111bresciaempoli005.JPG

HEDu 08.02.2009 16:30

W Ablinoeffle gra Dawidowski ? :lol:

Kurt 08.02.2009 23:40

Cytat:

Kokoszka rozegrał całe spotkanie w barwach Empoli przeciwko Alinoeffle
On tam gra regularnie? Nie wiem czy coś przegapiłem czy nie...? ale w końcu jaki on ma statu? Znowu się okazało że mamy prawników z europejskiej czołówki...

ja_ka_ 08.02.2009 23:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kurt C. (Post 670881)
On tam gra regularnie? Nie wiem czy coś przegapiłem czy nie...? ale w końcu jaki on ma statu? Znowu się okazało że mamy prawników z europejskiej czołówki...

Od momentu gdy w tym całym sporze UEFA przyznała rację Kokoszce gra regularnie. W pierwszym meczu wszedł z ławki a tak to gra w podstawie.

HEDu 09.02.2009 06:58

na transfermarkt jest napisane ze grał w kazdym meczu i zawsze 90 minut.

flamengista 09.02.2009 09:41

Swoją drogą może chcę za dużo, ale fajnie by było gdyby Wisła dostała za kokosa jakieś pieniądze. Facet niemal od pół roku gra już w nowym klubie - a sprawa nadal w UEFA.

Nie jestem na tyle naiwny, by sądzić że Wiśle uszło by to na sucho, gdybyśmy z Empoli wyciągnęli jakiegoś grajka na podstawie Webstera.

firstborn 09.02.2009 14:38

Cytat:

Adam Kokoszka: Odszedłem z Wisły, żeby grać

Obrońca włoskiego Empoli Adam Kokoszka, to ważny zawodnik siódmej drużyny Serie B. Niewielu piłkarzy powołanych przez selekcjonera piłkarskiej reprezentacji Polski na towarzyski mecz z Walią, może pochwalić się podobną liczbą występów w ostatnim czasie.

- Odszedłem z Wisły Kraków, żeby grać. Wiele osób mówiło, że popełniam błąd i że we Włoszech też nie znajdę miejsca w składzie. Wyszło jednak na to, że wybrałem dobrze. Gram co tydzień i dzięki temu stałem się lepszym piłkarzem - powiedział 22-letni Kokoszka, który w niedzielę dołączył do drużyny narodowej przebywającej na zgrupowaniu w Portugalii.

Mimo miejsca w wyjściowej jedenastce i powołań do drużyny narodowej Kokoszka nie przypisuje sobie statusu gwiazdy Empoli. "W klubie jest kilku piłkarzy doświadczonych, z występami w Serie A. To oni są gwiazdami drużyny" - podkreślił.

Kokoszka miał duże kłopoty z przejściem do Empoli - nie chciała go puścić Wisła Kraków, powołując się na zapisy umowy. Zawodnik był jednak na tyle zdeterminowany, że zgłosił sprawę do FIFA i dzięki decyzji światowej federacji mógł zmienić barwy klubowe.

Początkowo przez dłuższy czas nie mógł wywalczyć miejsca w składzie i wydawało się, że dołączy do grona utalentowanych graczy, którzy nie sprawdzili się w ligach zagranicznych. Ostatecznie przebił się jednak do wyjściowej jedenastki i teraz jest kluczowym zawodnikiem bloku defensywnego Empoli.

- Na zgrupowanie przyjechałem w dobrym nastroju - w sobotę zremisowaliśmy w lidze. Co prawda mieliśmy kilka słabszych spotkań, ale w sezonie rozgrywamy 42. mecze, więc nadal walczymy o awans do Serie A. Przed wyjazdem do Portugalii trener prosił mnie o jak najszybszy powrót - w końcu w sobotę czeka na nas kolejny rywal (11. w tabeli Rimini) - wyjaśnił.

Włoska liga słynie z doskonałego szkolenia obrońców. Kokoszka potwierdził, że właśnie temu elementowi piłkarskiego rzemiosła na treningach szkoleniowcy poświęcają bardzo wiele czasu.

- Rzeczywiście wiele pracujemy nad obroną. Trening zawsze zaczyna się od zajęć taktycznych. Widać też, że podobny jest nacisk w innych klubach i mecze są zawsze wyrównane. Przez to w górnej części tabeli panuje ogromny ścisk - między dziesiątym a pierwszym miejscem jest siedem punktów różnicy i walka na pewno będzie się toczyć do ostatniej kolejki - ocenił Kokoszka.

Młody obrońca bardzo ceni sobie możliwość gry we Włoszech. Szczególnie, że siedziba jego klubu położona jest w niewielkim miasteczku jednego z najpiękniejszych regionów Europy - Toskanii.

- Na pewno życie jest znacznie spokojniejsze niż w Polsce. Rozsmakowałem się też w tamtejszej kuchni - nie na darmo Włochy słynął z doskonałego jedzenia - powiedział piłkarz. Rodzina zawsze może liczyć, że kiedy przyjeżdża do kraju, przywiezie tutejsze przysmaki - jak parmezan czy miejscowe, wędzone szynki.

Piłkarz intensywnie uczy się języka włoskiego - w drużynie jest niewielu piłkarzy znających angielski i często doskwiera mu samotność. Jego dziewczyna studiuje bowiem w Polsce.

- Powoli uczę się języka, choć sprawy piłkarskie, czy boiskowe miałem opanowane w ciągu miesiąca. Niestety nie mogę jeszcze swobodnie rozmawiać ze wszystkimi w drużynie i czasami nie ma z kim pogadać - powiedział Kokoszka.

Jak wyjaśnił w najbliższym czasie zamierza przeprowadzić się do większego mieszkania. Spodziewa się bowiem, że gdy tylko poprawi się pogoda liczni znajomi i rodzina będą chętnie odwiedzać go w urokliwej Toskanii.


judasz, sprzedawczyk i kij wie kto tam jeszcze

eye63 09.02.2009 14:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez firstborn (Post 671100)
judasz, sprzedawczyk i kij wie kto tam jeszcze

Z jednej strony racja, z drugiej - wychodzi, że jednak piłkarsko wybrał dobrze. Gra co tydzień, na co u nas nie miałby szans, jeśli ma rzeczywiście taki talent jaki opowiada, że ma i co mu naopowiadał Leo, to pogra trochę w Seria A, a później może się okaże że trafi gdzieś wyżej. U nas pewnie grzałby ławę do 25 lat. Nie chcę tu rozpoczynać dyskusji, bo dla mnie sposób odejścia, to draństwo i mam pana K. w poważaniu, ale może rzeczywiście otworzy to niektórym trenerom w Polsce oczy, że warto inwestować w chłopaków po 20-21 lat.
A co do kasy, to powinna już w Wiśle być, a jeśli jej nie ma, to nie mam żadnego pojęcia dlaczego klub nie robi szumu, bo to według zapowiedzi, wcale ma nie być tak mało (czyt. na bramkarza i kontrakt powinno straczyć).

Maciuś 09.02.2009 15:07

400 tys. euro to okolo tyle ile chce Hajduch (wykupienie+kontrakt).

IncognitoTSW 09.02.2009 16:29

Myśleliście kiedyś, co by było gdyby zamiast Skorży zainwestowano wówczas i zatrudniono Winfrieda Schäfer'a ?

4fan_player 09.02.2009 16:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Incognito2192 (Post 671153)
Myśleliście kiedyś, co by było gdyby zamiast Skorży zainwestowano wówczas i zatrudniono Winfrieda Schäfer'a ?

Nie. Dobrze że nie zainwestowano nawet nie wiem kto to jest dokładnie ten Winfried :rotfl: A Ty myślisz?

tomo 09.02.2009 17:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 4fan_player (Post 671155)
Nie. Dobrze że nie zainwestowano nawet nie wiem kto to jest dokładnie ten Winfried :rotfl: A Ty myślisz?

http://pl.wikipedia.org/wiki/Winfried_Schafer

http://wislakrakow.com/www/showartic...1&pp=10&page=8

Poczytasz to będziesz wiedział kto to ;)

Pozdro

marcinarsenal 09.02.2009 17:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ...:::Tomo:::... (Post 671197)

Czytam stare komentarze pod newsem (głównie obelgi pod adresem Cupiała i trenera Skorży) i aż trudno uwierzyć, że rok później kibice będą skandowali nazwiska tych panów podczas wygranego meczu z Barceloną :lol:

cola 09.02.2009 18:27

też czytałem to i sie śmiałem
cytat : Skorża co ? ty wiesz....

KoPer 10.02.2009 08:37

Cytat:

Jak poinformowało radio RMF FM, były drugi trener Wisły, Andrzej B. został zatrzymany w związku z korupcją. Postawiono mu 89 (!) zarzutów łapówkarskich opiewających na ponad 700 tys. zł !

Przypomnijmy, że były współpracownik klubu został zatrzymany już w marcu, kiedy to miał status podejrzanego o korupcję. Wtedy to też odrazu podał się do dymysji. Teraz B. odpowie przed sądem.


Źródło: TSW.com.pl/RMF FM

10 znakówwwww

Domas 10.02.2009 09:44

http://sport.interia.pl/wiadomosci-d...zymany,1257032

piter116 10.02.2009 23:30

Kuzera piłkarzem Korony
http://www.futbol.pl/index_2501.php?...91f787818a6fd3

Pusiek 13.02.2009 20:15

http://sport.interia.pl/felietony/ko...r-many,1259802
Kołtoń znowu spuszcza się nad Smudą...jakby M. Skorża miał łączyć pracę trenera Wisły i repry,
to by chyba koniec świata ogłosił...a kiedyś był przydupasem Leo i wychwalał go pod niebiosa...
..mały człowiek..mały Roman:P

http://transfermarkt.de/de/spieler/1...ur/profil.html
Kolejny bezrobotny

rafalek 13.02.2009 21:29

Nie wiem, czy osobiście nie wolałbym Artka Sarnata na stanowisku trenera bramkarzy Wisły, a nie tego Kazimierskiego....może przynajmniej by trochę urozmaicał terning a nie tylko łapanie i łapanie i łapanie..

jgw 15.02.2009 09:45

http://www.wislaportal.pl/news.php?id=14793
Nikola ma dzisiaj urodziny!
http://www.90minut.pl/kariera.php?id=5369
Szacunek na zawsze Nikola :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:24.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl