![]() |
Cytat:
Takie reakcje są u niego naturalne (boisko) ,przeglądnij z nim filmiki, u nas i tak wyjątkowo powściągał emocje . A co do rad to normalne że trenerzy dzwonią i pytają , z tego co pamiętam to ten trener powiedział że między innymi dzwonił do Petrescu . To jest wyciąganie jakichś smrodów ,nie wzbudziła się wtedy we mnie jakakolwiek podejrzliwość ,nie pamiętam też aby ktoś tu miał wtedy jakieś uwagi (choć być może coś przeoczyłem ) ,w każdym razie taka ocena jest nie uczciwą nadinterpretacją . |
idźcie może na priv podyskutować o Petrescu.
Dan i Franek - dwie wańki-wstańki tematu |
dobrze, że zakończyła się wańka-wstańka o Henry'm - z drugiej strony watek jest po to chyba stworzony?
|
ja bym chętnie do tematu Kosowskiego wrócił..bo tego nie mogę jakoś przeboleć:P...
|
No niestety, gość strzela gole, asystuje czy w lidze czy euro pucharach...
|
Dlaczego niestety, niech strzela i asystuje jak najwięcej :-D Niech chociaż z daleka cieszy swoich wiernych kibiców.
Dzisiaj awans w Pucharze Cypru - na wyjeździe pokonana Doxa 3;2, cały mecz Kamila i coś tam podziałał, tylko nie wiem co :-p Cytat ze strony kibicowskiej: "Για την ιστορία ο ΑΠΟΕΛ προηγήθηκε 0-2 (στο 2 με γκολ του Κοσόφσκι και στο 8 με γκολ του Ονουάτσι)" Nie znalazłam jeszcze filmików, ani raportu z meczu w jakimś ludzkim języku. No, już wszystko jasne! Kamil strzelił gola !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zdjęcie dnia na oficjalnej stronie; http://www.apoelfc.com.cy/cache/cfx_...e986c805b0.jpg |
Cytat:
Cytat:
:-/ |
Asysta Kosy przy bramce Żewłakowa
LINK |
Następna wygrana Apoelu z Alki 3: 1. Kosa zagrał cały mecz i znowu załapał się na zdjęcie dnia :lol:
Apoel zajmuje I miejsce . A podanie normalnie w Jego stylu. Pozostaje tylko westchnąć nad głupotą niektórych.:evil: http://www.apoelfc.com.cy/cache/cfx_...877d339e32.JPG |
http://sport.onet.pl/0,1248706,1912601,wiadomosc.html
biedny Darek..coś mu ten "international level" szkodzi |
Kokoszka rozegrał całe spotkanie w barwach Empoli przeciwko Alinoeffle
http://www.empolifc.com/_files/111bresciaempoli005.JPG |
W Ablinoeffle gra Dawidowski ? :lol:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
na transfermarkt jest napisane ze grał w kazdym meczu i zawsze 90 minut.
|
Swoją drogą może chcę za dużo, ale fajnie by było gdyby Wisła dostała za kokosa jakieś pieniądze. Facet niemal od pół roku gra już w nowym klubie - a sprawa nadal w UEFA.
Nie jestem na tyle naiwny, by sądzić że Wiśle uszło by to na sucho, gdybyśmy z Empoli wyciągnęli jakiegoś grajka na podstawie Webstera. |
Cytat:
|
Cytat:
A co do kasy, to powinna już w Wiśle być, a jeśli jej nie ma, to nie mam żadnego pojęcia dlaczego klub nie robi szumu, bo to według zapowiedzi, wcale ma nie być tak mało (czyt. na bramkarza i kontrakt powinno straczyć). |
400 tys. euro to okolo tyle ile chce Hajduch (wykupienie+kontrakt).
|
Myśleliście kiedyś, co by było gdyby zamiast Skorży zainwestowano wówczas i zatrudniono Winfrieda Schäfer'a ?
|
Cytat:
|
Cytat:
http://wislakrakow.com/www/showartic...1&pp=10&page=8 Poczytasz to będziesz wiedział kto to ;) Pozdro |
Cytat:
|
też czytałem to i sie śmiałem
cytat : Skorża co ? ty wiesz.... |
Cytat:
10 znakówwwww |
|
Kuzera piłkarzem Korony
http://www.futbol.pl/index_2501.php?...91f787818a6fd3 |
http://sport.interia.pl/felietony/ko...r-many,1259802
Kołtoń znowu spuszcza się nad Smudą...jakby M. Skorża miał łączyć pracę trenera Wisły i repry, to by chyba koniec świata ogłosił...a kiedyś był przydupasem Leo i wychwalał go pod niebiosa... ..mały człowiek..mały Roman:P http://transfermarkt.de/de/spieler/1...ur/profil.html Kolejny bezrobotny |
Nie wiem, czy osobiście nie wolałbym Artka Sarnata na stanowisku trenera bramkarzy Wisły, a nie tego Kazimierskiego....może przynajmniej by trochę urozmaicał terning a nie tylko łapanie i łapanie i łapanie..
|
http://www.wislaportal.pl/news.php?id=14793
Nikola ma dzisiaj urodziny! http://www.90minut.pl/kariera.php?id=5369 Szacunek na zawsze Nikola :) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:24. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl