Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Filmy, które warto obejrzeć (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=2155)

tomek_TSW 18.12.2010 19:31

Jedyny plus tego filmu to obsada w postaci Jessici Alby ;-)

Posiada ktos napisy do filmu the town?

Vinci 21.12.2010 23:34

http://www.filmweb.pl/video/teledysk...niewskim-23840

Chyba nie trzeba nikomu wysyłać specjalnych zaproszeń na ten film...

Donson 21.12.2010 23:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1026319)
szacunek, ja wytrzymalem do pierwszych 3 równo odciętych głow...a nie jeszcze ta goła pieknosc z superschowkiem.
Kto to ku*** kręci, kto za to płaci i taki DeNiro czy Albo wstyd...

Ja się wybralem na to pewnego piątkowego wieczoru.
Na sali byłem ja i jakaś para, która się ulotniła po 30 min:).

Usiedziałem do końca - jestem hardkorem:)
Ale szmira totalna - nie polecam.

mlody_ale_wierny 22.12.2010 21:35

Co do Skrzydlatych Świń...kiepścizna, może nie straszna ale jednak spodziewałem się czegoś lepszego, nastawiałem się na jakiś lepszy wątek kibicowski a tu wyszło romansidło. Jakby ktoś zrobił prawdziwy film o kibicach...to by było coś. (niby te Chachary mają wyjść ale myślę tu o czymś bardziej ogólnym)

WiślakMyślenice 25.12.2010 22:17

"Hooligans" w poniedziałek o 22:55 na TVP1.

Kamyk 26.12.2010 09:30

Osobiście polecam dwa filmy:
"Otis" - przyjemna czarna komedia.
"Dzielnica Lakeview" - warty obejrzenia, szczególnie, że Samuel L. Jackson zagrał genialnie wścibskiego policjanta:)

klusek106 26.12.2010 11:09

"Funny games U.S" dramat psychologiczny. Z reka na sercu moge polecic kazdemu ten film kto lubi dramaturgie.

panew 26.12.2010 12:07

Idź i patrz - film radziecki , napewno nie dla każdego , ciężko sie po nim pozbierac

Mateuusz 26.12.2010 12:37

ma ktos napisy do death race 2?

Zwitter 26.12.2010 13:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mateuusz (Post 1028374)
ma ktos napisy do death race 2?

Szukałeś na napisy.info?

Wczoraj oglądałem after.life i muszę powiedzieć, że bardzo miło się oglądało. Kto lubi nieco bardziej zagmatwane filmy, w których nie wszystko jest na pierwszy rzut oka jasne, to polecam.

Lemoniadowy Joe 26.12.2010 13:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez klusek106 (Post 1028344)
"Funny games U.S" dramat psychologiczny. Z reka na sercu moge polecic kazdemu ten film kto lubi dramaturgie.

wersji amerykańskiej nie oglądałem niemieckie "Funny GAmes" całkiem dobre, polecam

1q2 26.12.2010 23:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lemoniadowy Joe (Post 1028402)
niemieckie "Funny GAmes" całkiem dobre, polecam

Austriackie:>..niby mała różnica ale jednak jest;).Co do filmu - kolejna kultowa produkcja, zrimejkowana przez Amerykańców...Taki wielki kraj ,takie możliwości zrobienia czegoś oryginalnego a jadą z europejskim/azjatyckim kinem ostatnio ostro.
Dlatego .......cie podróbki i obejżyjcie oryginalne Funny Games - świetny film.

alkoholik 27.12.2010 12:36

Polecam Super Fajny film Jemsa Camerona terminator 2 może ktos slyszał?

Mateuusz 27.12.2010 14:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zwitter (Post 1028399)
Szukałeś na napisy.info?

Wczoraj oglądałem after.life i muszę powiedzieć, że bardzo miło się oglądało. Kto lubi nieco bardziej zagmatwane filmy, w których nie wszystko jest na pierwszy rzut oka jasne, to polecam.

nie ma na napisy.info ani napi-projekt nie pomaga:-/

pozdi91 27.12.2010 23:02

'Awaydays' dysponuje ktoś linkiem do rapida lub torrenta?

Dzięki wisl@k_TS

wisl@k_TS 27.12.2010 23:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pozdi91 (Post 1028786)
'Awaydays' dysponuje ktoś linkiem do rapida lub torrenta?

Linki:
http://rapidshare.com/files/35445546...0031.part1.rar
http://rapidshare.com/files/35448362...0031.part2.rar
http://rapidshare.com/files/35451043...0031.part3.rar
http://rapidshare.com/files/35452585...0031.part4.rar

Hasło: Hubcia

Rond 28.12.2010 00:06

Ostatnio oglądałem "Never Back Down" (po prostu walcz =o). Krótko - ok 18 letni chłopak przeprowadza się do nowego miasta. Zostaje pobity i zaczyna trenować, aby móc się zrewanżować. Jest to film fajny na piątkowe popołudnie. Miło się ogląda, ładna aktorka, przekazuje pozytywną energię. Jednak to inna klasa w porównaniu z chociażby z "Shutter Island" czy "Incepcja".

Kamyk 28.12.2010 00:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rond (Post 1028804)
Ostatnio oglądałem "Never Back Down" (po prostu walcz =o). Krótko - ok 18 letni chłopak przeprowadza się do nowego miasta. Zostaje pobity i zaczyna trenować, aby móc się zrewanżować. Jest to film fajny na piątkowe popołudnie. Miło się ogląda, ładna aktorka, przekazuje pozytywną energię. Jednak to inna klasa w porównaniu z chociażby z "Shutter Island" czy "Incepcja".

Nie zgodzę się z tym. Ja również oglądałem ostatnio "Po prostu walcz". Specyfika filmu jest zupełnie inna niż "Wyspa Tajemnic" czy też "Incepcja". Dla mnie to był dramat psychologiczny.
Ja polecam na prawdę świetny film, niestety dopiero dzisiaj go oglądnąłem, mianowicie - "Ostre Psy".
Film z 2007 roku, komedia kryminalna z wstawkami gore, ale dla mnie miazga. Dawno takiego dobrego angielskiego kina nie oglądałem

Szarny 28.12.2010 01:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamyk (Post 1028820)
Ja polecam na prawdę świetny film, niestety dopiero dzisiaj go oglądnąłem, mianowicie - "Ostre Psy".
Film z 2007 roku, komedia kryminalna z wstawkami gore, ale dla mnie miazga. Dawno takiego dobrego angielskiego kina nie oglądałem

Swego czasu na C+ leciało. Kapitalna komedia.
Od razu skojarzył mi się serial "Inspektor Eddie" (Keen Eddie). Podobny klimat, bardzo dobry serial (m.in. z Sienną Miller:-)), ale ze względu na niską oglądalność przerwany. Szkoda bo naprawde dobrze się to oglądało.

A jak ktoś lubi thrillery o seryjnych mordercach to "Zodiac". Na faktach. Świetna obsada (Downey jr., Ruffalo, Gyllenhaal). Nieco ponad 2,5 godziny, ale wogóle się tego nie czuje. Film z 2007 roku i nie mam pojęcia dlaczego obejrzałem go 1 raz dopiero kilka dni temu. Polecam.

Nowohucianin^^ 05.01.2011 21:31

dajcie jakiś dobry film godny polecenia nie koniecznie nowość ;]

Rond 05.01.2011 21:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamyk (Post 1028820)
Nie zgodzę się z tym. Ja również oglądałem ostatnio "Po prostu walcz". Specyfika filmu jest zupełnie inna niż "Wyspa Tajemnic" czy też "Incepcja". Dla mnie to był dramat psychologiczny.

Pisałem wyraźnie "Jednak to inna klasa w porównaniu z chociażby z "Shutter Island" czy "Incepcja"." - inna kaliber filmów. Oczywiście, że specyfika zupełnie inna. "Wyspa Tajemnic" i "Incepcja" to filmy ze świetną fabułą, które są jednymi z lepszych filmów 2010. Co do Never Back Down - jeden z wielu. Źle mnie zrozumiałeś :)

AbdulTsw 06.01.2011 14:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Nowohucianin^^ (Post 1032649)
dajcie jakiś dobry film godny polecenia nie koniecznie nowość ;]

Jaka kategoria ?

Ale ja mogę Ci polecić z własnych odczuć.
Ghotica, Blood&Bone, Prawo Zemsty, Skazani shawshank, American History X, The.Tournament

Jeszcze bym coś znalazł ale najpierw wybierz sobie coś z tego :)

LanceTS 06.01.2011 14:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Nowohucianin^^ (Post 1032649)
dajcie jakiś dobry film godny polecenia nie koniecznie nowość ;]

Zielona Mila, 12 rund, boisko bezdomnych, GSE, Harold I Kumar, Kac Vegas, Man on Fire, Taken, Zawód Gangster, Undisputed, Symetria.

Do wyboru do koloru.

Nowohucianin^^ 06.01.2011 14:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AbdulTsw (Post 1032861)
Jaka kategoria ?

Ale ja mogę Ci polecić z własnych odczuć.
Ghotica, Blood&Bone, Prawo Zemsty, Skazani shawshank, American History X, The.Tournament

Jeszcze bym coś znalazł ale najpierw wybierz sobie coś z tego :)

Dzięki! Prawo Zemsty, i American History oglądałem :)
ale zasysam The Tournament i B&B ;]

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LanceTS (Post 1032864)
Zielona Mila, 12 rund, boisko bezdomnych, GSE, Harold I Kumar, Kac Vegas, Man on Fire, Taken, Zawód Gangster, Undisputed, Symetria.

Do wyboru do koloru.

Dzięki! też większość oglądałem :) ale ściągne sobie Boisko bezdomnych i Harold i Kumar :D

Będę miał oglądania na cały długi weekend :D

pozdi91 07.01.2011 00:43

Ma ktoś może sprawdzony link do rapidshara z polskim filmem Trick/Trik z 2010 roku. Dość dawno premiera była, ale nie miałem okazji jeszcze obejrzeć.

nero 07.01.2011 11:12

Był ktoś na filmie Weekend? Jak wrażenia/opinie?

Marszałek 10.01.2011 14:43

Nie film a serial. Dziś HBO zaczyna emisję Zakazanego Imperium,wygląda i zapowiada się nieźle. Niemniej widział już ktoś jakiś odcinek, jakąś serię? Warte uwagi czy nie.

Mario Nh 10.01.2011 14:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Nowohucianin^^ (Post 1032873)
Dzięki! Prawo Zemsty, i American History oglądałem :)
ale zasysam The Tournament i B&B ;]


Dzięki! też większość oglądałem :) ale ściągne sobie Boisko bezdomnych i Harold i Kumar :D

Będę miał oglądania na cały długi weekend :D


Nie wiem jaka kategoria Cię interesuje ale z thrillerów polecam "siła strachu", "wezwani", "paranormal Activity", "ostatni dom po lewej" , "Zejscie", "sekcja8" i "sierota" czy " Nie płacz Kochanie".

yoda79 10.01.2011 15:28

Jak ktoś lubi psychologię polecam "Black Swan" - świetne kino. A i jeszcze 127 hours - też godne obejrzenia.

bridgeburner 10.01.2011 15:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 1034204)
Nie film a serial. Dziś HBO zaczyna emisję Zakazanego Imperium,wygląda i zapowiada się nieźle. Niemniej widział już ktoś jakiś odcinek, jakąś serię? Warte uwagi czy nie.

Widziałem cały pierwszy sezon
Dobre aktorsko, ciekawe fabularnie, akcji wystarczajaco ale nie za dużo
Jak ktos lubi klimaty gangsterskie to jak najbardziej godne polecenia


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:15.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl