![]() |
Jedyny plus tego filmu to obsada w postaci Jessici Alby ;-)
Posiada ktos napisy do filmu the town? |
http://www.filmweb.pl/video/teledysk...niewskim-23840
Chyba nie trzeba nikomu wysyłać specjalnych zaproszeń na ten film... |
Cytat:
Na sali byłem ja i jakaś para, która się ulotniła po 30 min:). Usiedziałem do końca - jestem hardkorem:) Ale szmira totalna - nie polecam. |
Co do Skrzydlatych Świń...kiepścizna, może nie straszna ale jednak spodziewałem się czegoś lepszego, nastawiałem się na jakiś lepszy wątek kibicowski a tu wyszło romansidło. Jakby ktoś zrobił prawdziwy film o kibicach...to by było coś. (niby te Chachary mają wyjść ale myślę tu o czymś bardziej ogólnym)
|
"Hooligans" w poniedziałek o 22:55 na TVP1.
|
Osobiście polecam dwa filmy:
"Otis" - przyjemna czarna komedia. "Dzielnica Lakeview" - warty obejrzenia, szczególnie, że Samuel L. Jackson zagrał genialnie wścibskiego policjanta:) |
"Funny games U.S" dramat psychologiczny. Z reka na sercu moge polecic kazdemu ten film kto lubi dramaturgie.
|
Idź i patrz - film radziecki , napewno nie dla każdego , ciężko sie po nim pozbierac
|
ma ktos napisy do death race 2?
|
Cytat:
Wczoraj oglądałem after.life i muszę powiedzieć, że bardzo miło się oglądało. Kto lubi nieco bardziej zagmatwane filmy, w których nie wszystko jest na pierwszy rzut oka jasne, to polecam. |
Cytat:
|
Cytat:
Dlatego .......cie podróbki i obejżyjcie oryginalne Funny Games - świetny film. |
Polecam Super Fajny film Jemsa Camerona terminator 2 może ktos slyszał?
|
Cytat:
|
|
Cytat:
http://rapidshare.com/files/35445546...0031.part1.rar http://rapidshare.com/files/35448362...0031.part2.rar http://rapidshare.com/files/35451043...0031.part3.rar http://rapidshare.com/files/35452585...0031.part4.rar Hasło: Hubcia |
Ostatnio oglądałem "Never Back Down" (po prostu walcz =o). Krótko - ok 18 letni chłopak przeprowadza się do nowego miasta. Zostaje pobity i zaczyna trenować, aby móc się zrewanżować. Jest to film fajny na piątkowe popołudnie. Miło się ogląda, ładna aktorka, przekazuje pozytywną energię. Jednak to inna klasa w porównaniu z chociażby z "Shutter Island" czy "Incepcja".
|
Cytat:
Ja polecam na prawdę świetny film, niestety dopiero dzisiaj go oglądnąłem, mianowicie - "Ostre Psy". Film z 2007 roku, komedia kryminalna z wstawkami gore, ale dla mnie miazga. Dawno takiego dobrego angielskiego kina nie oglądałem |
Cytat:
Od razu skojarzył mi się serial "Inspektor Eddie" (Keen Eddie). Podobny klimat, bardzo dobry serial (m.in. z Sienną Miller:-)), ale ze względu na niską oglądalność przerwany. Szkoda bo naprawde dobrze się to oglądało. A jak ktoś lubi thrillery o seryjnych mordercach to "Zodiac". Na faktach. Świetna obsada (Downey jr., Ruffalo, Gyllenhaal). Nieco ponad 2,5 godziny, ale wogóle się tego nie czuje. Film z 2007 roku i nie mam pojęcia dlaczego obejrzałem go 1 raz dopiero kilka dni temu. Polecam. |
dajcie jakiś dobry film godny polecenia nie koniecznie nowość ;]
|
Cytat:
|
Cytat:
Ale ja mogę Ci polecić z własnych odczuć. Ghotica, Blood&Bone, Prawo Zemsty, Skazani shawshank, American History X, The.Tournament Jeszcze bym coś znalazł ale najpierw wybierz sobie coś z tego :) |
Cytat:
Do wyboru do koloru. |
Cytat:
ale zasysam The Tournament i B&B ;] Cytat:
Będę miał oglądania na cały długi weekend :D |
Ma ktoś może sprawdzony link do rapidshara z polskim filmem Trick/Trik z 2010 roku. Dość dawno premiera była, ale nie miałem okazji jeszcze obejrzeć.
|
Był ktoś na filmie Weekend? Jak wrażenia/opinie?
|
Nie film a serial. Dziś HBO zaczyna emisję Zakazanego Imperium,wygląda i zapowiada się nieźle. Niemniej widział już ktoś jakiś odcinek, jakąś serię? Warte uwagi czy nie.
|
Cytat:
Nie wiem jaka kategoria Cię interesuje ale z thrillerów polecam "siła strachu", "wezwani", "paranormal Activity", "ostatni dom po lewej" , "Zejscie", "sekcja8" i "sierota" czy " Nie płacz Kochanie". |
Jak ktoś lubi psychologię polecam "Black Swan" - świetne kino. A i jeszcze 127 hours - też godne obejrzenia.
|
Cytat:
Dobre aktorsko, ciekawe fabularnie, akcji wystarczajaco ale nie za dużo Jak ktos lubi klimaty gangsterskie to jak najbardziej godne polecenia |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:15. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl