Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Reprezentacja Polski (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=181)

<Crasch> 15.10.2008 22:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan_premier (Post 616096)
Jezusie, będzie powtórka?
brón mnie Boże przed obejrzeniem kolejnego meczu ze Słowenią!

Słowaków, :D nie trudno sie pomylic tymbardziej ze obie ekipy przezentuja ten sam poziom, juz poprawione

Krissu 15.10.2008 23:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 616014)
Co do oceny Boruca, to proponuję też byś trzeźwo popatrzył na jego dokonania. Facet został przywrócony do kadry na kredyt, bez poważnych podstaw. Przy czym skrzywdzono Fabiańskiego, który przecież dobrze broni i nikt nie miał do niego pretensji o formę.

Nie zgodzę się.
Boruc jest moim zdaniem na dzień dzisiejszy najlepszym polskim bramkarzem.
Ma tą przewagę nad Fabiańskim, że gra w klubie.
Jest naturalnym "numerem jeden"
Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 616014)
Dobry bramkarz to taki, który zdobywa dla zespołu punkty. Zły to taki, przez którego zespół przegrywa wygrane mecze.

W takim razie nie ma na świecie ani jednego dobrego bramkarza.

Raphael 15.10.2008 23:11

Niesłychane frajerstwo ale zdarza się nawet najlepszym. np. Czechom na ostatnich ME w decydującym o awansie meczu z Turcją. My na szczęście mamy jeszcze kilka meczów przed sobą i przede wszystkim tak słabą grupę, że niezwykłym osiągnięciem byłoby nie zajęcie co najmniej drugiego miejsca...

Luissss81 15.10.2008 23:12

krzywy nie przesadzaj z obrażaniem Boruca bo nie raz nam tyłek uratował.wpadki się zdarzają.Co do gry to qurwa żenada.Gdyby nie Paweł to z przodu nic by się nie działo.Roger strasznie słabo.za wolno.
I dość już zawodników niegrających w swoich klubach.Ile razy to już można wałkować.Smolarek-porażka.co z tego że strzelił gola.co dotknął piłkę to albo ją stracił albo źle podał.następny.Dariusz Auxerre Dudka.po dzisiejszym występie proponuję rozejrzeć się za ciepłym kocem bo na ławeczce w klubie może być zimno.Krzynówek-mam już dość słuchania ile to on nie znaczy dla reprezentacji.on nie gra i to widać.dlaczego za Smolarka nie gra Boguski .On walczy cały mecz a nie się przewraca non stop jak Smolarek.i niech Leo już skończy gadać te brednie i powoła Piotrka na lewą obronę.Wejście Garguły -kolejny świetny pomysł.Niech jeszcze Jop i Kowalczyk znowu zaczną grać to z San Marino przegramy

medyk 15.10.2008 23:59

Piotrek Brożek do REPREZENTACJI ! Niech dziadek wreszcie zacznie myśleć

manson777 16.10.2008 00:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Luissss81 (Post 616109)
krzywy nie przesadzaj z obrażaniem Boruca bo nie raz nam tyłek uratował.wpadki się zdarzają.Co do gry to qurwa żenada.Gdyby nie Paweł to z przodu nic by się nie działo.Roger strasznie słabo.za wolno.
I dość już zawodników niegrających w swoich klubach.Ile razy to już można wałkować.Smolarek-porażka.co z tego że strzelił gola.co dotknął piłkę to albo ją stracił albo źle podał.następny.Dariusz Auxerre Dudka.po dzisiejszym występie proponuję rozejrzeć się za ciepłym kocem bo na ławeczce w klubie może być zimno.Krzynówek-mam już dość słuchania ile to on nie znaczy dla reprezentacji.on nie gra i to widać.dlaczego za Smolarka nie gra Boguski .On walczy cały mecz a nie się przewraca non stop jak Smolarek.i niech Leo już skończy gadać te brednie i powoła Piotrka na lewą obronę.Wejście Garguły -kolejny świetny pomysł.Niech jeszcze Jop i Kowalczyk znowu zaczną grać to z San Marino przegramy

dzięki Bogu że Boguś nie gra
bo byłby następny w kolejce za Pawłem do wyjazdu
bo poza tym że B.C. zarobiłby kolejne miliony eurasów
to nam pozostałoby oglądać popisy kolejnych darmowych Drewnowanovićiów czy wychowanków
pokroju Grzegorza K. :evil:

For_FuN_ 16.10.2008 00:43

Mecz bardzo slaby w naszym wykonaniu. Jedno co sie rzucilo w oczy, to gra Smolarka, ktoremu powinno sie podziekowac(mimo strzelenia tego gola do pustej bramki :) ) na jakis czas i zmiana Krzynowka, ktoremu rowniez nalezaloby podziekowac i powolac go dopiero, kiedy zacznie grac w klubie(bo od roku nie gra powaznie w pilke). Katastrofalna decyzja Beenhakkera o zdjeciu Brozka...bylem przekonany, ze zejdzie Ebi, a tutaj taki klops ;). W dodatku Leo nie wywalczyl zakladanego minimum - 4 pkt.(porazka ze Slowacja, to poprostu wstyd...), wiec teraz majac dobrych kilka miesiecy wolnego, powinnismy zmienic trenera...proste.

P.S - Mimo porazki i tak wiadomo, ze tylko my i Czesi liczymy sie w tej grupie...zobaczymy tylko, kto na koncu bedzie gral w barazach, a kto awansuje bezposrednio.

jerry.lii.lewis 16.10.2008 07:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aro1234 (Post 616100)
Kolego coolpick nie ma co cytować tego portalu. Nie dość, że ślepo zapatrzony w Platformę, to jeszcze średnio wiedzą o czym piszą... Nadaliby się z tym słowackim trenerem...

Co ma piernik do wiatraka?? Po co takie dyrdymały pisać??
Poza tym zapatrzenie w Platformę może być JEDYNIE zaletą tego portalu :-P.
To, że bzdury piszą o meczu to prawda, ale co mają do tego sympatie polityczne??
Tematy pomyliłeś.

Mecz kiepski. kopanina przez większość czasu.
Na początku Słowacy zagrali kilka akcji na 1 kontakt i przy bezładnej grze naszych pomyślałem, że powiozą nas ładnie.
Potem się wyrównało i bezład zapanował.
Brożek naprawdę dojrzał i gra równie dobrze i w Wisełce i reprezentacji - asysta profesorska.
Mecz przegrał Boruc z niewielka pomocą obrońców (Dudka "rozwija się" aż żal patrzeć).

sandomingo 16.10.2008 07:36

Mecz z Czechami to był tylko miły odchył od normy, bo jednak od reprezentacji, w której 75% zawodników ma problemy z odciskami pośladków nie można oczekiwać regularnych zwycięstw. A jak do tego Borubar nie pomoże to nie może być dobrze.

Tak na marginesie - czy ktoś z Was zrozumiał o co chodziło Benhałerowi ze zmianą Krzynówka? Oczywiście pozostanie Brozia nic by nie zmieniło i najpewniej Słowacy i tak by huknęli te dwie bramki ale chodzi o sam sens zmiany? Co on miał robić na boisku? Drużyna prowadzi 1:0, gospodarze próbują atakować a treneiro zdejmuje napastnika wprowadzając obrońcę/pomocnika/napastnika Krzynówka bez sił?

Lukas_ts 16.10.2008 08:21

No i Polacy powrócili do swojego optymalnego popziomu po jednorazowym przebłysku w meczu z Czechami, na następny taki mecz pewnie znowu będziemy musieli poczekać jakieś 2 lata. Co do samego meczu ze Słowakami to żal było patrzeć na grę naszych, ale z drugiej strony czego oczekiwać od drużyny w której połowa zawodników grzeje ławkę w swoich klubach, bądź nawet nie mieści się w kadrze meczowej. Jak napisał pan_premier też wolę, żeby po głowie kopali się młodzi zawodnicy z polskiej ligi niż zawodnicy, którzy grzeją ławkę zagranicą. Czas najwyższy podziękować już niektórym panom z tej reprezentacji i zacząć opierać ją na innych zawodnikach. Ale nie wiem czy kiedykolwiek doczekam się chwili, gdy Leo przestanie powoływać do kadry takiego Krzynówka. No chyba, że Holender nie utrzyma posady do wiosny.

Lemoniadowy Joe 16.10.2008 08:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez IndykTSW (Post 616013)
Człowieku, podniecasz się jednym rozgrywającym. Jak przeciętny Słowak spojrzy na skład naszej kadry to widzi nazwiska Boruc, Błaszczykowski, Smolarek itd. Słowacja jest ekipą słabą i taka jest prawda.

prawda jest tez taka że ostatnimi czasy to piłkarze słowaccy sa chyba bardziej cenieni skoro kilku z nich kupowano po 5 mln euro a jednego nawet za 10 mln :)

biorąc pod uwagę wielkość kraju i zainteresowanie piłką w Polsce i na Słowacji to wypadamy słabiutko

spidey 16.10.2008 09:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez weszlo.com
(...)ktoś naprawdę sądził, że ten bramkarz NIGDY nie zawali żadnego gola? Że będzie nam mecze tylko ratował, a nigdy zawalał? Niestety, takich ludzi w zasadzie nie ma. A pozycja bramkarza jest wyjątkowo niewdzięczna – tu jeden błąd sprawia, że ocena wartości sportowej diametralnie się zmienia. Gdyby jeden błąd miał decydować o tym, czy dobrym pomocnikiem jest Mariusz Lewandowski, to spokojnie „Lewy” mógłby kończyć karierę, zanim ją zaczął. Robert Lewandowski ze Słowacją miał piłkę w zasadzie raz i fatalnie spartaczył. Tak samo popełnił błąd jak Boruc, ale napastnikom błędy uchodzą, a bramkarzom nie. Innych wymieniać nie ma co. Wasilewski się nie myli? A może Dudka, Krzynówek, Roger, Smolarek, Żewłakow?(...)

Bez dwóch zdań...

grzechu1991 16.10.2008 09:46

Mam nadzieje, że ten mecz da Siwemu do myślenia. Bo piłkarze pokroju Krzynówka, Dudki, z całym szacunkiem ale popełniają tyle błędów, ze po prostu sie nie nadają. Co do zmian, myślę, że Brożek bramek by nie obronił, bo on w obronie raczej nie gra^^. Moglibyśmy tak mówić, gdyby Benhałer zdjął obrońcę, który grał świetny mecz. Co nie znaczy, że jego zmiany były wybitnie idiotyczne.
Miłego dnia:)

Aro1234 16.10.2008 13:17

Teraz już tak na chłodno, bo wczoraj pomieszanie piwa z emocjami dało lekko rozgrzany łebek.

Bez dwóch zdań zagraliśmy o 3 klasy słabiej niż z Czechami, ale prawdą jest też fakt, że gra się tak jak przeciwnik pozwala. Czesi chcieli bardziej ofensywnej gry to ją mieli. Graliśmy z nimi otwarcie, nie baliśmy się wyjść 5-6 zawodnikami do akcji ofensywnej, narażając się na kontry, bo i Czesi grali podobnie. Słowacy z kolei byli potwornie skomasowani. Zarówno w formacji obronnej jak i w pomocy. Zacieśniony środek pola pozwalał na szybkie rozbijanie naszych akcji. Do tego jakość murawy... Owszem jedni i drudzy mieli taką samą, ale chyba nie ma sensu porównywania jej do tej ze Stadionu Śląskiego. Z przodu stał Sestak z Vittkiem i nic więcej, zaś z tyłu wszystko było skupione w jednym niemalże miejscu i przesuwali się na tyle dobrze, że nijak było tego rozklepać, ani przerzucić, ani pójść 1 na 1, bo zaraz doskakiwało 2-3 kolejnych rywali. Wyjątkiem w zasadzie była akcja kiedy to zdobyliśmy bramkę, ale tam naprawdę masakryczną pracę wykonał Kuba z Pawłem, który mimo, że mógł sam za.......ić ile fabryka dała, postanowił rozegrać z Ebim co dało gola.

Druga rzecz. Szukaliśmy cały czas przerzutów. Słowacy bądź co bądź słabi fizycznie nie są. Nie należą może do olbrzymów ale z takim Ebim czy Kubą główki spokojnie wygrają.

Kolejna sprawa. "Siwy" jak go nazwaliście, powiedział po tym meczu najprawdziwszą prawdę. O wyniku nie zdecydowały błędy całej drużyny, tylko błędy indywidualne. Niestety, niektórzy widać nie do końca wiedzą, że piłka nożna to sport gdzie wygrywa ten co popełnia najmniej błędów. Nasi zrobili o dwa za dużo. Jeden - karygodny, dokonał go Boruc. Fakt, krzyknąłęm po tej bramce: ****A! Ale na pewno nie będę wieszał psów na Arturze, bo ilość dobrych interwencji w polskiej reprezentacji przewyższa te złe o kilkadziesiąt razy. Chyba nie muszę przypominać EURO czy MŚ , gdzie gdyby nie Boruc to nasze porażki z Niemcami czy Chorwacją wahałyby się od 4-0 do 6-0, zaś mecz z Austriakami rozstrzygnąłby się po 20 minutach. Drugą bramkę zawalili nasi obrońcy. Szczerze powiedziawszy nie wiem jak tego dokonali, że stali przy bramce, zaś dwóch Słowaków na 16 metrze mogło se rozegrać piłkę jak chciało. Jeden oddał strzał, rykoszet, słupek , dezorientacja Boruca i bodaj Wasilewskiego, dobitka, gol... I tyle... 2:1 i cześć.

Krytykujecie tu Roberta Lewandowskiego czy Krzynówka, tylko że nie zauważacie, że ten jeden wszedł na ostatnie 3 minuty, zaś drugi na bodaj 6 i wymagacie, żeby od razu zrobili 4 akcje ofensywne, zdobyli po 2 gole, co skutkowałoby tym, że wygralibyśmy 5:2...

Dla mnie na większą krytykę zasługuje decyzja o zdjęciu z boiska Brożka. Pominę fakt, że Beenhakker zachował sie dość niesympatycznie z łaską dziękując Brożkowi za mecz. Bardziej chodzi o to, że Brożek grał naprawdę dojrzale. Nie notował jakichś złych zagrań. Cały czas szukał gry z pierwszej piłki. W ogóle zadziwiające jest to, że on bał się uderzyć wtedy przy bramce i wolał rozegrać z Ebim, bo jak sam powiedział: "Byłoby gadanie, że zepsuł a że mógł podać." Tak, typowa polska mentalność. Wcale mu się nie dziwię, że wolał podać, bo rzeczywiście ewentualne pudło skończyłoby się tym, że Leo zdjąłby go zaraz po tym i wpuścił Krzynówka... Dziwi mnie że nie zszedł Ebi, który przy całym szacunku dla jego osoby za mecze z el.EURO 2008, jednak teraz gra słabo.

Kolejna sprawa która mnie potwornie niepokoi to w pewnym sensie brak zaciętości, piłkarskiej złości. Można .......ić jak Szpakowski, kiedy zdobyliśmy bramkę, że "WIDAĆ TĘ ZŁOŚĆ I AMBICJĘ, BO SIĘ CIESZĄ" ale ja osobiście wymagam czegoś więcej. Czegoś takiego co widziałem w meczu z Czechami. Prawdziwej euforii, pozytywnie rozgrzanego łba, pełnej koncentracji od początku do końca, walki o każdą, nawet najbardziej przegraną piłkę, a przede wszystkim włączania się do akcji ofensywnych naszych obrońców ze skrzydeł (wczoraj Wasilewski i Wojtkowiak). No niestety chłopcy owszem, włączali się, ale co z tego skoro nie przynosiło to efektu...? Pewnie zostanę zjedzony przez niektórych zjechany ale gra Krzynówka w meczu z Portugalią stosunkowo mi się podobała. Nie grał zbyt rewelacyjnie ale biorąc pod uwagę zajebistą sytuację w klubie było całkiem przyzwoicie... Czego nie można np powiedzieć o Wawrzyniaku, który gra regularnie, ale zrobił 3 setki dla Czechów...

Pan Jotka 16.10.2008 14:10

Lewa obrona to poprostu jakis koszmar. Ani jeden zawodnik sie nie sprawdzil na tej pozycji w obu meczach. Artur "Borubar" Boruc to jakies nieporozumienie. Cieniuje w klubie, ma problemy osobiste i w momencie jak Lukasz Fabianski gra naprawde dobrze, otrzymuje szanse wejscia do kadry z ktorej co dopiero zostal wyrzucony...I w efekcie mozna miec pretensje do niego o 3 bramki stracone w dwoch meczach! Z Czechami jakos nikt mu tego nie wypomnial, a powinien . Bo jezeli bramkarz ma pilke na rekawicy i wpuszcza ja w krotki rog tzn. ze niestety on jest winny.
Co robi w kadrze Lukasz Gargula, Wawrzyniak, Wojtkowiak??? Cale szczescie ze LEo nie uparl sie na Adama Kokoszke w srodku obrony bo byloby jeszcze weselej...
Dawno nie widzialem meczu, zeby przegrac w minute dzieki dwom rzutom z autu:D

Gwiaździsty 16.10.2008 16:35

Nie wiem czy zwróciiście uwagę, ale Benhałer nie podał ręki schodzącemu Pawłowi. Może przypadek, może nie. Nie zdziwił bym się gdyby Brozio zaczął pełnić rolę u Benhałera jak kiedyś Frankowski u Janasa. Coś za bardzo ta sytuacja zaczyna to przypominać. Meczu nie ma co komentować, każdy widział.
W końcówce można było uratować choćby remis, ale pupilek mediów z "najlepiej ułożoną stopą w Polsce" nad którą pismaki zaczynają się już doktoryzować kropnął piłkę będąc sam na sam z bramkarzem chyba na 3 piętro.

SpoXsteR 16.10.2008 17:00

Ja tam nie obwiniam Boruca ani żadnego innego grajka..
Te 2 bramki to zwykły przypadek i mega farty, tym bardziej przy 1 bramce kiedy Arturowi odbiła się niefortunnie piłka od korka. Przy drugiej też ostre zamieszanie, jakieś słupki, odbijanki... były przypadki w meczach gdzie w jednej minucie strzelano 3 bramki,cóż taka jest piłka..

No ale do kogoś trzeba się dojebać, najłatwiej kozła ofiarnego znaleść między słupkami.

kibicowsko klasa sama w sobie, wyjazd i od razu kumata i konkretna ekipa... a nie ciągłe pedalskie "leo leo leeeo"

Wiślak ASR 16.10.2008 18:34

Ale się uczepiliście tego Garguły. Akurat wczoraj dał dobra zmiane bo Murawskiego nie było widac w ogóle, a Łukasz biegał wszędzie i rozgrywał piłke. Nic nie mam mu do zarzucenia po wczorajszym. Brożek moim zdaniem najlepszy z Polaków. Kuba słabo dość ale jak się ma 3 przy sobie to cudów nie ma.

Aro1234 16.10.2008 19:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SpoXsteR (Post 616269)
kibicowsko klasa sama w sobie, wyjazd i od razu kumata i konkretna ekipa... a nie ciągłe pedalskie "leo leo leeeo"

Ty to se już chłopie naprawdę powinieneś odpocząć od forum i w ogóle od klawiatury.
Klasą jest to, że zatrzymali 16 osób, która pojechała robić roz.......?
Klasą jest to, że przez większą część meczu napierdalali "Jebać PZPN" , "Listkiewicz ****" itd? Owszem może i należy się tym instytucjom/ludziom za to, co robią, ale nie sądzę, żeby wyjazd zagraniczny był dobrym ku temu miejscem.
Widać również, że nie do końca uważnie oglądałeś tenże mecz w TV. Ja słyszałem parę jak to nazwałeś "pedalskich" wyśpiewywań LEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEŁOOOOOOOOOOOOOO , no ale to inna bajka...
Zamilcz bo gdzie bym nie czytał Twoje posty to zawsze zastanawiam się dlaczego do tej pory nikt Cię tu nie zbanował...

4fan_player 16.10.2008 19:28

A Ty ****a z Marsa przyjechałeś czy w jakim świecie żyjesz? A może jesteś pismakiem z GW?

mr_kwolf 16.10.2008 19:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 4fan_player (Post 616339)
A Ty ****a z Marsa przyjechałeś czy w jakim świecie żyjesz? A może jesteś pismakiem z GW?

znaczy nie można powiedzieć że śpiewanie "PZPN, PZPN" jest złe bo jest się pisamakiem z GW? :rotfl: :rotfl:

SpoXsteR 16.10.2008 19:38

Uu zawiało grozą :lol:


Dla mnie taki pokaz Polskich kibiców na wyjazdach jest 100 razy lepszy od tych u siebie.
Pojechali więc mogli sobie śpiewać co sobie chcieli.
Napisałem "ciągle" Leoo, więc przez cały mecz.. jak to na meczach w Polscę bywa, można zaśpiewać kilka razy ale nie ciągnąć tego 90 minut.
I nikt nie jechał z chęcią rozpierduchy, skąd wiesz od czego to się zaczęło, skąd wiesz czy ochrona na wejściu nie zaczęła okładać pałkami naszych i przez to wyszło jak wyszło, skąd wiesz czy policja (co jest normalne) nie prowokowała? Ja wiem że gdyby Ciebie policja zaczęła katować nic byś nie robił, bo Ty wielki przeciwnik "łysych bandytów" jesteś i w ogóle, ale musisz zrozumieć że są osoby które się szanują i nie pozwolą sobie pluć na twarz, tylko dlatego że druga osoba ma mundur na sobie.
Nie wiesz, nie było Cię tam, więc nie możesz robić wytycznych co mieli śpiewać i czy rozpierduchę robić czy nie więc to Ty zamilcz i uszanuj to że ktoś pojechał a nie plumkał się przed monitorem jak Ty to robisz. A jak Ci coś nie pasuje to jedz następnym razem na wyjazd Polski , podejdz do gniazdwego i powiedz mu że mają tego i tamtego nie śpiewać a następnie do "bandytów w kominiarkach" żeby nie robili rozpierduchy a nie zgrywasz kozaczka w internecie.


Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aro1234 (Post 616335)
Zamilcz bo gdzie bym nie czytał Twoje posty to zawsze zastanawiam się dlaczego do tej pory nikt Cię tu nie zbanował...


za co niby mają mnie zbanować? :>
kogoś obrażam? wyzywam? nie złamałem żadnego punktu z regulaminu, mam prawo mieć do własnego zdania, napisałem o tym i nie musisz się z tym zgadzać a jak Ci się nie podoba to nie czytaj a to że masz odmienne zdanie od mojego nie znaczy że ktoś ma mnie banować :lol:


PS.

Pewnie że mi nie pasuje, ale ja nikogo nie obrażam i nie piszę do kogoś "Zamilcz" tylko dlatego że ma odmienne zdanie od mojego.
Tak, nie pasuje mi to co się dzieje na Śląskim, ale czy obrażam kogoś z będących na tym stadionie? nie.
Nie robię z tego wielkiej afery, poza tym ja piszę o krótkiej nic nie znaczącej przyśpiewce a nie o ludziach którzy mieli spinkę z mundurowymi. Tu chodzi o zdrowie człowieka a nie o jakąś przyśpiewkę Leooo, bo irytuje mnie takie pieprzenie że znów bandyci z Polski pojechali tylko po to żeby zrobić zadymę, bo to pewnie miał na myśli Aro.. Poza tym na meczach u siebie, w tym na Śląskim nie ma kogoś takiego jak gniazdowy, jedynie na wyjazdach bo jak już pisałem na nich jest kumatsza i bardziej zgrana ekipa i klimat jest dużo, dużo lepszy od tego w Polscę. A z tą prowokacją to był tylko przykład bo tak na prawdę nie wiemy od czego to się zaczęło bo zapewne Ciebie tam nie było, tak samo mnie więc się nie udzielam w kwestii zamieszania na trybunach. wiedzą o tym tylko sami zainteresowani, nie żadna gazetka czy telewizja bo oni są zawsze jednostronni i winę za każdym razem widzą w "kibolach".


zacytuję podpis jednego z forumowiczów

"chcesz mieć prawo do komentowania ? rusz dupsko na wyjazd"

bez odbioru.

mr_kwolf 16.10.2008 19:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SpoXsteR (Post 616345)
Uu zawiało grozą :lol:




za co niby mają mnie zbanować? :>


Dla mnie taki pokaz Polskich kibiców na wyjazdach jest 100 razy lepszy od tych u siebie.
Pojechali więc mogli sobie śpiewać co sobie chcieli.
Napisałem "ciągle" Leoo, więc przez cały mecz.. jak to na meczach w Polscę bywa, można zaśpiewać kilka razy ale nie ciągnąć tego 90 minut.
I nikt nie jechał z chęcią rozpierduchu, skąd wiesz od czego to się zaczęło, skąd wiesz czy ochrona na wejściu nie zaczęła okładać pałkami naszych i przez to wyszło jak wyszło, skąd wiesz czy policja (co jest normalne) nie prowokowała?
Nie wiesz, nie było Cię tam, więc nie możesz robić wytycznych co mieli śpiewać i czy rozpierduchę robić czy nie więc to Ty zamilcz i uszanuj to że ktoś pojechał a nie plumkał się przed monitorem jak Ty to robisz. A jak Ci coś nie pasuje to jedz następnym razem na wyjazd Polski , podejdz do gniazdwego i powiedz mu że mają tego i tamtego nie śpiewać a następnie do "bandytów w kominiarkach" żeby nie robili rozpierduchu a nie zgrywasz kozaczka w internecie.

A jak ci nie pasuje to następnym razem jedź na Śląski, podejdź do gniazdowego że nie chcesz słuchać pedalskiego "Leo" a nie zgrywasz kozaczka w internecie.
Goście zrobili rozpierduche, nie pierwszy, nie ostatni raz a bronią się zawsze tak samo... "Zostaliśmy sprowokowani". Ciekawe czy ty byłeś na wyjeździe ze wiesz jak było.
Jeśli byłeś i wyglądało to tak że grupa ludzi, niepijanych, spokojnie idących na mecz została zaatakowana przez ochroniarzy z gazem i bronili się dlatego wyszło tak jak wyszło to zwracam honor i szacunek że nie dali sobą pomiatać.
Ale jakoś nie chce mi się wierzyć w taką wersje

4fan_player 16.10.2008 19:52

Nie :) ale tzn. że propaganda GW zadziałała na Tobie.

mr_kwolf 16.10.2008 19:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 4fan_player (Post 616356)
Nie :) ale tzn. że propaganda GW zadziałała na Tobie.

a może to propaganda antyGW zadziałała na Tobie?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 4fan_player (Post 616362)
Raczej nie.

na mnie też nie

@Baala - nie wiem czy tam jest gniazdowy, akurat w mojej wypowiedzi to jest najmniej ważne.

@SpoXster - myśle że doszliśmy do porozumienia więc możemy skończyć na tym wymiane zdań :kumple:

4fan_player 16.10.2008 20:01

Raczej nie.

Baala 16.10.2008 20:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mr_kwolf (Post 616354)
A jak ci nie pasuje to następnym razem jedź na Śląski, podejdź do gniazdowego że nie chcesz słuchać pedalskiego "Leo" a nie zgrywasz kozaczka w internecie.

Jakiego gniazdowego? :>

4fan_player 16.10.2008 20:08

Na Śląskim chyba nie ma gniazdowego :) ciężko byłoby ogarnąć tylu kibiców :)

Pablooo 16.10.2008 20:12

Nie ma, nie ma.. Ale na pewno by się przydał, bo tak to "każdy sobie rzepkę skrobie" ;-)

4fan_player 16.10.2008 20:17

Ale chyba żadna ekipa nie chce się za to zabrać :) szczególnie mnie to dziwi jak stadion jest na Śląsku.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:33.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl