![]() |
Heya. W sumie optymistycznym fartem moze wejdzie. Jak myslisice ?
Kod:
O. lyon - barca 2troszke chelsea sie obawiam. |
Cytat:
Inter-Manchester 1 lub X no i Chelsea-Juve X |
Według mnie nie ma szans żeby Juve wygrało.
Co powiecie na Real 1 |
Chelsea FC - Juventus Turin 1
Arsenal FC - AS Roma (0:1) (Handicap) 1 Inter Mailand - Manchester United (under/over 2.5) 2 Olympique Lyonnais - FC Barcelona (under/over 2.5) 2 Real Madrid - Liverpool (under/over 2.5) 1 kurs: 44,80 |
Mam pytanie a mianowicie postawiłem dzis na FC Thun w STS....i mecz został przełozony co wtedy jeśli na kuponie wejdzie wszystko a ten mecz przełozono...?pomocy pliska z góry THX
|
To ten jeden mecz nie bedzie wliczany do kuponu :-)
przeynajmniej ja tak mam grając w BAH |
Inter Mailand - Manchester United (under/over 2.5) 2
Olympique Lyonnais - FC Barcelona (under/over 2.5) 2 Kurs : 4,07 |
Cytat:
Z reguły jest właśnie tak, jak napisał kolega wyżej, ale jest jedno ale ;) Kurs ustalają na 1.00 w wypadku, gdy mecz nie rozpocznie się do 36 h od pierwotnego terminu. Jeśli się rozpocznie wcześniej, to będzie on dalej brany pod uwagę przy rozpatrywaniu kuponu. Oczywiście rzadko kiedy zapada decyzja, że mecz będzie powtórzony/ kontynuowany w ciągu 36 h, więc w 99% przypadków ustalają kurs na 1.00 i liczy się reszta kuponu. Ja na LM widzę pewniaka w Realu. Reszta to dla mnie loteria. |
1.
LM : Real Madrid - Liverpool 1 Inter Mailand - Manchester United 2 Arsenal FC - AS Roma 2 CF Villarreal - Panathinaikos X Stawka : 10 zł Przewidywana wygrana : 121,5 zł 2: LM : Chelsea FC - Juventus Turin 1 Atletico Madrid - FC Porto 1 Olympique Lyonnais - FC Barcelona X Sporting Lissabon - FC Bayern München 2 Stawka : 10 zł Przeiwdywana wygrana : 94,5 Trochę ryzykowne ,ale jak chociaż jedno wejdzie to będzie dobrze. Zastanawiam się czy nie postawić na zwyciezce Ligi Mistrzów jeszce teraz jak są kursy wysokie ............ Kusi mnie Real Madryt...... |
Dla mnie Liga Mistrzów teraz to jedno wielkie ryzyko, wszystko się może zdarzyc.
Dlatego za 15 minut Slavia Praga ma zacząc zwracac zainwestowane pieniążki :D |
A co myślicie o czymś takim(Polska liga). Liczyłem na kalkulatorze w systemie AKUMULOWANYM (nie wiem czy tak sie robi) na sts.pl
Polonia B. - Wisła K. 2 Polonia W. - Legia X2 Bełchatów - Lech X2 Kurs: 2,55 W moim przypadku przy obstawie 40zł, moge wygrać 91,9zł |
Cytat:
1. Innsbruck - KAC 2 Herning - Aalborg 1 kurs:2,57 stawka:20 ew.wygrana:51,30 2. Linkoepings - Sodertalje 1 Graz - Vienna x2 Ceske Budejovice - Mlada Boleslav 1 Cracovia - Stoczniowiec 1 kurs:5,39 stawka:myśle nad tym jeszcze ew.wygrana: - |
Ja chyba takie dwa kupony poślę
Na PUEFA: Man.City - FC Kopenhaga (2:2) 1 Milan - Brema (1:1) 1 Udinese - Lech (2:2) 1 Kurs: 3.71 I na ligę: Polonia B. (+1) - Wisla 2 Cracovia - Piast 1 Rapid W. - Ried 1 Kurs: 5.92 |
Cytat:
Polonia B. - Wisła K. 2 Polonia W. - Legia X2 Bełchatów - Lech X2 Udinese - Lech 1 Kurs: 4:21 Przy 30 złotych wygrana 113,70 zł. |
Cos takiego na jutro....Rozpis 4/6 za 30zł....
Lyon - Barcelona -1x Fulham - Swansea-1 Eisbaren - Sinupret-1 Linkoepings - Sodertalje-1 Acasuso J. - Dabul B.-1 Real M. - Liverpool-1 Jak oceniacie? |
Cytat:
Fulham 1 Eisbaren - Sinupret - na papierze faworytem są Berlińczycy ale... Sinupret ma o co walczyć-brakuje im punktu zeby dostac do pierwszej 6 i do play off,a dodatkowo ICE TIGERS grają całkiem dobrze na wyjazdach-ja tego meczu dzis nie ruszam Linkoepings 1 Acasuso - Dabul -nie mam pojęcia:) Real-L'pool - w tej formie jaką złapali krolewsy kazdy inny wynik niz 1 wydaje sie byc niespodzianką-tym bardziej ze wystep Gerrarda stoi pod znakiem zapytania. to moja krotka ocena:) |
Jeśli chodzi o dzisiejszą Ligę Misztrzów to:
Lyon - Barcelona 2 Arsenal - Roma 1x Inter - ManU 1x (choć wysoki kurs bardzo kusi na remis :) ) Atl. Madryt - FC Porto 1 Kurs: 6.53 Stawka: 20zł Wygrana: 117,5zł sts.pl |
Skusiłem się zagrać za 5 zeta dziś na LM:
Arsenal- Roma X2 Inter- ManU 1 Lyon- Barca over 2,5. Ako 7,7. |
Mój kuponik na najbliższe dni:
Man.City - Fc Kopenhaga 1 Udinese - Lech 1 Polonia B - Wisła 2 Cracovia - Piast 1 Celtic - St Mirren 1 Kurs: 7.32 Jak wygram to powiem za ile zagrałem:) |
W cieniu rozgrywek LM odbędzie się dziś mecz Fulham - Swansea (FA Cup) - powtórzony - pierwszy mecz 1-1
Fulham gospodarzem, Fulham wygra ;) (kurs 1.85 na Betgun) Fulham 2 - 1 Swansea 47' J.Scotland (Swansea) 77' C.Dempsey (Fulham) 81' B.Zamora (Fulham) :) |
wiem postawilem :D
Inter - Manch.Utd 2 Lyon - Barcelona 2 Fulham - Swansea 1 C. Budejovice - Mlada Boleslav 1 Cracovia - Stocznowiec 1wklad 5zl do wygrania 126.95 najbardziej sie boje tylko o manchester :P |
mam pytanie C. Budejovice - Mlada Boleslav jak po dogrywce wygraja a dalem 1 to mi wejdzie ?? :P
wiem ale postawilem gola 1 czyli nie zaliczy?? |
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
To dla zabawy Kupon mojej żony po mojej namowie :)
Arsenal 1 Mu 2 Atletico 1 Barca 2 zobaczymym co ztgeo bedzie ;) |
Cytat:
No i proszę, Lyon prowadzi... |
Cytat:
|
Mam pytanie a mianowicie zagrałem Rozpis 4/6 weszło mi 5 meczy... i jaka teraz bd wygrana jak to obliczyc...? Bo jeżeli by mi weszły 4 to rozumiem ale 5 to jak to z sumowac..? Pomocy pliska Z góry THX
|
A masz na kuponie druga strone z kombinacjami ?? jesli tak to sprawdzaj wedlug literek
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:50. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl