Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

cygikrk 22.02.2009 22:33

Heya. W sumie optymistycznym fartem moze wejdzie. Jak myslisice ?

Kod:

O. lyon - barca    2
inter - manchester 2
chelsea - juve 2
villarreal - panajko 1
gks - lech 2               

kurs 95,06 zł

Prosze o komentarze :)
troszke chelsea sie obawiam.

Bobic 22.02.2009 22:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cygikrk (Post 679923)
Heya. W sumie optymistycznym fartem moze wejdzie. Jak myslisice ?

Kod:

O. lyon - barca    2
inter - manchester 2
chelsea - juve 2
villarreal - panajko 1
gks - lech 2               

kurs 95,06 zł

Prosze o komentarze :)
troszke chelsea sie obawiam.

GKS-Lech ja tu stawiam 1
Inter-Manchester 1 lub X
no i Chelsea-Juve X

WiślakNH 23.02.2009 14:11

Według mnie nie ma szans żeby Juve wygrało.
Co powiecie na Real 1

czarooh 23.02.2009 14:40

Chelsea FC - Juventus Turin 1
Arsenal FC - AS Roma (0:1) (Handicap) 1
Inter Mailand - Manchester United (under/over 2.5) 2
Olympique Lyonnais - FC Barcelona (under/over 2.5) 2
Real Madrid - Liverpool (under/over 2.5) 1

kurs: 44,80

MISTA92 23.02.2009 14:45

Mam pytanie a mianowicie postawiłem dzis na FC Thun w STS....i mecz został przełozony co wtedy jeśli na kuponie wejdzie wszystko a ten mecz przełozono...?pomocy pliska z góry THX

Bobic 23.02.2009 14:49

To ten jeden mecz nie bedzie wliczany do kuponu :-)
przeynajmniej ja tak mam grając w BAH

WiślakNH 23.02.2009 14:54

Inter Mailand - Manchester United (under/over 2.5) 2
Olympique Lyonnais - FC Barcelona (under/over 2.5) 2

Kurs : 4,07

pan Dudi 23.02.2009 15:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MISTA92 (Post 680191)
Mam pytanie a mianowicie postawiłem dzis na FC Thun w STS....i mecz został przełozony co wtedy jeśli na kuponie wejdzie wszystko a ten mecz przełozono...?pomocy pliska z góry THX


Z reguły jest właśnie tak, jak napisał kolega wyżej, ale jest jedno ale ;) Kurs ustalają na 1.00 w wypadku, gdy mecz nie rozpocznie się do 36 h od pierwotnego terminu. Jeśli się rozpocznie wcześniej, to będzie on dalej brany pod uwagę przy rozpatrywaniu kuponu. Oczywiście rzadko kiedy zapada decyzja, że mecz będzie powtórzony/ kontynuowany w ciągu 36 h, więc w 99% przypadków ustalają kurs na 1.00 i liczy się reszta kuponu.

Ja na LM widzę pewniaka w Realu. Reszta to dla mnie loteria.

Wiślak1994 23.02.2009 16:30

1.
LM :
Real Madrid - Liverpool 1
Inter Mailand - Manchester United 2
Arsenal FC - AS Roma 2
CF Villarreal - Panathinaikos X

Stawka : 10 zł
Przewidywana wygrana : 121,5 zł

2:
LM :
Chelsea FC - Juventus Turin 1
Atletico Madrid - FC Porto 1
Olympique Lyonnais - FC Barcelona X
Sporting Lissabon - FC Bayern München 2

Stawka : 10 zł
Przeiwdywana wygrana : 94,5

Trochę ryzykowne ,ale jak chociaż jedno wejdzie to będzie dobrze. Zastanawiam się czy nie postawić na zwyciezce Ligi Mistrzów jeszce teraz jak są kursy wysokie ............ Kusi mnie Real Madryt......

Firo 23.02.2009 16:57

Dla mnie Liga Mistrzów teraz to jedno wielkie ryzyko, wszystko się może zdarzyc.
Dlatego za 15 minut Slavia Praga ma zacząc zwracac zainwestowane pieniążki :D

R33 23.02.2009 17:03

A co myślicie o czymś takim(Polska liga). Liczyłem na kalkulatorze w systemie AKUMULOWANYM (nie wiem czy tak sie robi) na sts.pl

Polonia B. - Wisła K. 2
Polonia W. - Legia X2
Bełchatów - Lech X2

Kurs: 2,55

W moim przypadku przy obstawie 40zł, moge wygrać 91,9zł

rocco_1906 23.02.2009 17:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Firo (Post 680288)
Dla mnie Liga Mistrzów teraz to jedno wielkie ryzyko, wszystko się może zdarzyc.

tez tak uwazam,dlatego jutro LM odpuszczam i stawiam hokej:

1.
Innsbruck - KAC 2
Herning - Aalborg 1

kurs:2,57
stawka:20
ew.wygrana:51,30

2.
Linkoepings - Sodertalje 1
Graz - Vienna x2
Ceske Budejovice - Mlada Boleslav 1
Cracovia - Stoczniowiec 1

kurs:5,39
stawka:myśle nad tym jeszcze
ew.wygrana: -

Żuczek 23.02.2009 19:50

Ja chyba takie dwa kupony poślę

Na PUEFA:

Man.City - FC Kopenhaga (2:2) 1
Milan - Brema (1:1) 1
Udinese - Lech (2:2) 1
Kurs: 3.71

I na ligę:

Polonia B. (+1) - Wisla 2
Cracovia - Piast 1
Rapid W. - Ried 1
Kurs: 5.92

Mario Nh 23.02.2009 20:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Reksio33 (Post 680294)
A co myślicie o czymś takim(Polska liga). Liczyłem na kalkulatorze w systemie AKUMULOWANYM (nie wiem czy tak sie robi) na sts.pl

Polonia B. - Wisła K. 2
Polonia W. - Legia X2
Bełchatów - Lech X2

Kurs: 2,55

W moim przypadku przy obstawie 40zł, moge wygrać 91,9zł

Myślałem o tym samym plus Udinese z kuchenkorzem...


Polonia B. - Wisła K. 2
Polonia W. - Legia X2
Bełchatów - Lech X2
Udinese - Lech 1

Kurs: 4:21

Przy 30 złotych wygrana 113,70 zł.

MISTA92 23.02.2009 23:09

Cos takiego na jutro....Rozpis 4/6 za 30zł....
Lyon - Barcelona -1x
Fulham - Swansea-1
Eisbaren - Sinupret-1
Linkoepings - Sodertalje-1
Acasuso J. - Dabul B.-1
Real M. - Liverpool-1
Jak oceniacie?

rocco_1906 24.02.2009 10:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MISTA92 (Post 680695)
Cos takiego na jutro....Rozpis 4/6 za 30zł....
Lyon - Barcelona -1x
Fulham - Swansea-1
Eisbaren - Sinupret-1
Linkoepings - Sodertalje-1
Acasuso J. - Dabul B.-1
Real M. - Liverpool-1
Jak oceniacie?

Lyon - Barca trudny mecz.Barca złapała kryzys i mecz z Lyonem wydaje sie byc idealnym na przełamanie
Fulham 1
Eisbaren - Sinupret - na papierze faworytem są Berlińczycy ale... Sinupret ma o co walczyć-brakuje im punktu zeby dostac do pierwszej 6 i do play off,a dodatkowo ICE TIGERS grają całkiem dobrze na wyjazdach-ja tego meczu dzis nie ruszam
Linkoepings 1
Acasuso - Dabul -nie mam pojęcia:)
Real-L'pool - w tej formie jaką złapali krolewsy kazdy inny wynik niz 1 wydaje sie byc niespodzianką-tym bardziej ze wystep Gerrarda stoi pod znakiem zapytania.

to moja krotka ocena:)

R33 24.02.2009 10:47

Jeśli chodzi o dzisiejszą Ligę Misztrzów to:
Lyon - Barcelona 2
Arsenal - Roma 1x
Inter - ManU 1x (choć wysoki kurs bardzo kusi na remis :) )
Atl. Madryt - FC Porto 1

Kurs: 6.53
Stawka: 20zł
Wygrana: 117,5zł
sts.pl

pan Dudi 24.02.2009 12:54

Skusiłem się zagrać za 5 zeta dziś na LM:

Arsenal- Roma X2
Inter- ManU 1
Lyon- Barca over 2,5.

Ako 7,7.

Rafał_TS 24.02.2009 14:09

Mój kuponik na najbliższe dni:

Man.City - Fc Kopenhaga 1
Udinese - Lech 1
Polonia B - Wisła 2
Cracovia - Piast 1
Celtic - St Mirren 1

Kurs: 7.32

Jak wygram to powiem za ile zagrałem:)

Firo 24.02.2009 16:19

W cieniu rozgrywek LM odbędzie się dziś mecz Fulham - Swansea (FA Cup) - powtórzony - pierwszy mecz 1-1
Fulham gospodarzem, Fulham wygra ;) (kurs 1.85 na Betgun)

Fulham 2 - 1 Swansea

47' J.Scotland (Swansea)
77' C.Dempsey (Fulham)
81' B.Zamora (Fulham)

:)

kameleon2323 24.02.2009 17:52

wiem postawilem :D
Inter - Manch.Utd 2
Lyon - Barcelona 2
Fulham - Swansea 1
C. Budejovice - Mlada Boleslav 1
Cracovia - Stocznowiec 1wklad 5zl
do wygrania 126.95

najbardziej sie boje tylko o manchester :P

kameleon2323 24.02.2009 19:59

mam pytanie C. Budejovice - Mlada Boleslav jak po dogrywce wygraja a dalem 1 to mi wejdzie ?? :P
wiem ale postawilem gola 1 czyli nie zaliczy??

WislakWiDoK 24.02.2009 20:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kameleon2323 (Post 681236)
mam pytanie C. Budejovice - Mlada Boleslav jak po dogrywce wygraja a dalem 1 to mi wejdzie ?? :P

Zalezy jak postawiłeś.Jest opcja 1x2 lub na zwyciestwo (kursy mniejsze i remisu być nie może)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kameleon2323 (Post 681236)

wiem ale postawilem gola 1 czyli nie zaliczy??

Nie.

WiselkaMLP 24.02.2009 20:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kameleon2323 (Post 681236)
mam pytanie C. Budejovice - Mlada Boleslav jak po dogrywce wygraja a dalem 1 to mi wejdzie ?? :P
wiem ale postawilem gola 1 czyli nie zaliczy??

Jezeli dales w normalnej ofercie ze maja poporostu wygrac to jezeli bedzie remis a strzela w dogrywce to niestety nie wejdzie ... :)

Tobi1906 24.02.2009 20:41

To dla zabawy Kupon mojej żony po mojej namowie :)

Arsenal 1
Mu 2
Atletico 1
Barca 2

zobaczymym co ztgeo bedzie ;)

Firo 24.02.2009 21:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tobi1906 (Post 681274)
To dla zabawy Kupon mojej żony po mojej namowie :)

Arsenal 1
Mu 2
Atletico 1
Barca 2

zobaczymym co ztgeo bedzie ;)

A Twoja żona "bawi się w to" czy celuje palcem i stawia na tą drużynę którą trafi ? ;-)


No i proszę, Lyon prowadzi...

Tobi1906 24.02.2009 21:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Firo (Post 681298)
A Twoja żona "bawi się w to" czy celuje palcem i stawia na tą drużynę którą trafi ? ;-)


No i proszę, Lyon prowadzi...

namówiłem Ja Ja czytałem mecze ona typowała do przerwy 2 trafione :)

MISTA92 24.02.2009 22:43

Mam pytanie a mianowicie zagrałem Rozpis 4/6 weszło mi 5 meczy... i jaka teraz bd wygrana jak to obliczyc...? Bo jeżeli by mi weszły 4 to rozumiem ale 5 to jak to z sumowac..? Pomocy pliska Z góry THX

WiselkaMLP 24.02.2009 22:50

A masz na kuponie druga strone z kombinacjami ?? jesli tak to sprawdzaj wedlug literek

MISTA92 24.02.2009 22:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiselkaMLP (Post 681368)
A masz na kuponie druga strone z kombinacjami ?? jesli tak to sprawdzaj wedlug literek

Tak mam ale tu są tylko ABCD i tak dalej a mi weszło 5 meczy...ABCDE?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:50.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl