Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=94)

sztafi 19.08.2010 08:01

Patrze na kamerke i mnie krew zalewa. Chodzi brygada i zamiata stopnice na zachodniej bo Majchrowski ma sie pojawic na budowie. Dobrze ze z murawa jest juz wszystko OK bo pewnie zabralibysie za jej malowanie. Pisz wymaluj jak z latach 70-tych. (w sumie pryncypalowi miasta te praktyki nie sa obce)
Czy nie ma bardziej pilniejszych prac na tej budowie??

Eternit 19.08.2010 08:22

Artykuł z wybiórczej... ciekawe ciekawe...
Cytat:

Dziś wieczorem prezydent Jacek Majchrowski stanie na budowanym stadionie. Rozbłysną jupitery, piłkarze wybiegną na murawę, a głos prezydenta zabrzmi ze wszystkich głośników nowego systemu dźwiękowego. W taki sposób Majchrowski chce udowodnić, że po latach modernizacji podstawowa infrastruktura umożliwiająca rozgrywanie meczów już działa, a Kraków nie ma się czego wstydzić przed Warszawą czy Poznaniem.

Miejsca dla 5,5 tys., ale biletów kilkaset

28 sierpnia meczem z Polonią Bytom Wisła pożegna się ze stadionem Hutnika. Wicemistrzowie Polski na Suchych Stawach grają od początku roku, a wcześniej przez pięć miesięcy musieli korzystać z gościny Zagłębia Sosnowiec. Z tego powodu średnia widzów na ich spotkaniach spadła do ok. czterech tysięcy, a klub stracił miliony złotych. Krakowianie musieli płacić za wynajem obiektów, na biletach zarabiali kilkakrotnie mniej, a reklamodawcy niechętnie chcieli pokazywać się na banerach otaczających boisko. Na mecze w Nowej Hucie czy Sosnowcu mniej łaskawym okiem zerkała też telewizja.
Sytuacja ma się zmienić od 18 września. Wtedy krakowianie wrócą na Reymonta, choć stadion będzie placem budowy jeszcze co najmniej do końca października. Przez ten czas kibice Wisły będą mogli siedzieć tylko na trybunie wschodniej (od strony parku Jordana), która mieści niespełna 13 tys. kibiców. Z kolei goście będą mieli do dyspozycji całą trybunę południową (od strony Błoń) na 5,5 tys. krzesełek, ale od Wisły na każdy mecz dostaną najwyżej kilkaset biletów. Takie rozwiązanie podyktowane jest względami bezpieczeństwa.

Sytuacja nie zmieni się aż do całkowitego zakończenia prac przy trybunie północnej i zachodniej. - Etapowe oddawanie stadionu nie ma już sensu. Wykonawca szybciej i bez komplikacji będzie mógł wtedy pracować - wyjaśnia Joanna Niedziałkowska, dyrektorka Zarządu Infrastruktury Komunalnej i Transportu.

W takich samych warunkach 7 września ma się odbyć mecz reprezentacji Polski z Australią. Do tego czasu w pełni gotowę będą dojścia na trybuny oraz podgrzewana murawa. Organizatorem meczu mają być Polski Związek Piłki Nożnej oraz Wisła. Być może na to spotkanie dla kibiców polskiej kadry zostanie udostępniona także część trybuny południowej. Wejście na nią będzie odbywało się przez bramki umieszczone od strony al. 3 Maja. Z tej samej strony oraz od ul. Reymonta na obiekt będą wchodzili kibice posiadający bilety na trybunę wschodnią.

Będzie hucznie, ale konkretów nie ma

Już dziś ma się rozpocząć wyburzanie starych bramek wejściowych od strony al. 3 Maja. Na placu przed stadionem w pierwszych dniach września ma zostać uruchomiony parking samochodowy. - Na razie płaski, pokryty asfaltem. Nie ma sensu wydawać pieniędzy na droższe rozwiązanie, bo dla tego terenu będziemy szukali inwestora, który chciałby jak najszybciej budować parking podziemny - tłumaczy Niedziałkowska.

Zaraz po zakończeniu prac budowlanych miasto chce przyciągnąć kibiców i przekonać mieszkańców Krakowa, że warto było wydać ponad pół miliarda na stadion. Magistrat planuje huczne otwarcie połączone z koncertem oraz towarzyskim meczem Wisły z "jakąś znaną drużyną" (w grę wchodzą czołowe zespoły z lig włoskiej i niemieckiej). Wszystko na razie jest jednak w fazie planowania i dziś w tej sprawie prezydent nie poda żadnych konkretów.

cassius31krakow 19.08.2010 08:23

[QUOTE;964129]Sytuacja ma się zmienić od 18 września. Wtedy krakowianie wrócą na Reymonta, choć stadion będzie placem budowy jeszcze co najmniej do końca października. Przez ten czas kibice Wisły będą mogli siedzieć tylko na trybunie wschodniej (od strony parku Jordana), która mieści niespełna 13 tys. kibiców. Z kolei goście będą mieli do dyspozycji całą trybunę południową (od strony Błoń) na 5,5 tys. krzesełek, ale od Wisły na każdy mecz dostaną najwyżej kilkaset biletów. Takie rozwiązanie podyktowane jest względami bezpieczeństwa.[/QUOTE]

No to już jest ...restwo!!! Cała trybuna będzie stała pusta bo będą miejsca dla przyjezdnych.

Eternit 19.08.2010 08:26

W tym czasie mamy grać u siebie z Koroną, Śląskiem i Lechią. Na dwa ostatnie mecze można by się było może jakoś dogadać żeby i południowa była cała otwarta...

palikot 19.08.2010 08:28

na razie chyba, ze wzgledow bezpieczenstwa, bo nie mają jak zabezpieczyć, Bedą pewnie siedziec obok okrąlaka w 700 osob i do listopada reszta trybuny bedzie pusta...

Charlie 19.08.2010 08:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Eternit (Post 964135)
W tym czasie mamy grać u siebie z Koroną, Śląskiem i Lechią. Na dwa ostatnie mecze można by się było może jakoś dogadać żeby i południowa była cała otwarta...

Korona przecież i tak nie przyjedzie. Znając życie to wtedy cała południowa i tak będzie zamknięta:lol:

Eternit 19.08.2010 08:35

Ale ze względów bezpieczeństwa nie da się jej nam udostępnić...

kadziolek1906 19.08.2010 09:01

Jagielonia nie przyjmuje kibiców gości w tej rundzie, to dlaczego My musimy ??

PiotrG 19.08.2010 09:23

http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,357...3_tysiecy.html

No oczywiście, Majcher będzie robił piękny PR obiektu i siebie przed wyborami.
Listopad jest nierealny, chociaż bardzo bym chciał, aby już wtedy obiekt był gotowy.
Tej Niedziałkowskiej to już nawet czytać nie mogę:
Cytat:

Już dziś ma się rozpocząć wyburzanie starych bramek wejściowych od strony al. 3 Maja. Na placu przed stadionem w pierwszych dniach września ma zostać uruchomiony parking samochodowy. - Na razie płaski, pokryty asfaltem. Nie ma sensu wydawać pieniędzy na droższe rozwiązanie, bo dla tego terenu będziemy szukali inwestora, który chciałby jak najszybciej budować parking podziemny - tłumaczy Niedziałkowska.
"będziemy szukać", co oni do *uja robią od 2 lat, kiedy nikt nie zgłosił się do pierwszego przetargu? Czemu nie ogłoszono go ponownie? Pierniczenie, że rzygać się chce.

rav 19.08.2010 09:28

Taaa
A na Reymana też będą parkingi podziemne, że dali asfalt zamiast kostki?

vabanq 19.08.2010 09:35

Nie wydaje mi sie, zeby E bylo dla gosci, ktorzy i tak dostana pareset biletow, przeciez to idiotyzm..

kamilo584 19.08.2010 09:38

Waszym zdaniem jest realny mecz naREYMONTA już z polonią bytom?

fanTS1906 19.08.2010 09:43

Podobno nie ma szans zeby zagrali wczesniej jak z Korona na R22

MatMario 19.08.2010 10:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rav (Post 964160)
Taaa
A na Reymana też będą parkingi podziemne, że dali asfalt zamiast kostki?

Zadaj dziś takie pytanie proszę :)

I czy deska w elewacji to nurt naturyzmu czy brutalizmu :)

rainha 19.08.2010 10:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kamilo584 (Post 964167)
Waszym zdaniem jest realny mecz naREYMONTA już z polonią bytom?

Dzisiaj Pani ochroniarz która stała przy budowie na Reymana powiedziała że będą rozmawiać na prezentacji o meczu z Polonią B i ma się rozstrzygnąć i są spore szanse.

christof20 19.08.2010 11:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MatMario (Post 964181)
Zadaj dziś takie pytanie proszę :)

I czy deska w elewacji to nurt naturyzmu czy brutalizmu :)

Jak dla mnie to to jest zupełnie nowy nurt w architekturze - fuszeryzm :) Inne elementy tego nurtu to popękane ściany, dziury w betonie i paskudne zacieki.

WislakWiDoK 19.08.2010 12:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kadziolek1906 (Post 964151)
Jagielonia nie przyjmuje kibiców gości w tej rundzie, to dlaczego My musimy ??

Ja .......e, cieszysz sie z tego jak gości nie ma na stadionie? Wtedy mecz staje sie zupełnie inny. Jak przyjedzie 5,5 tysiaca kibiców np. z Chorzowa to wtedy dopiero bedzie widowisko...

Charlie 19.08.2010 12:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WislakWiDoK (Post 964235)
Ja .......e, cieszysz sie z tego jak gości nie ma na stadionie? Wtedy mecz staje sie zupełnie inny. Jak przyjedzie 5,5 tysiaca kibiców np. z Chorzowa to wtedy dopiero bedzie widowisko...

Pozostaje pytanie co lepsze - 12 tyś Wiślaków i kilkuset gości (cała reszta południowej pusta), czy 17 tyś Wiślaków i brak gośći. Ja wolę to drugie, choć optymalnie by było po prostu dać gośći na E5, zrobić jeden sektor buforowy, a reszcie siedzilibyśmy my. Z tego tekstu wynika jednak, że nie ma takiej możliwości.

szymonw7 19.08.2010 12:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez christof20 (Post 964231)
Jak dla mnie to to jest zupełnie nowy nurt w architekturze - fuszeryzm :) Inne elementy tego nurtu to popękane ściany, dziury w betonie i paskudne zacieki.

zapomniałeś dodać jeszcze ścianę w szybie

SpoXsteR 19.08.2010 14:21

zaczynaja powoli kombinowac z oswietleniemiem.. zeby wpadki przez proba generalna nie bylo :D
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/b...ualny_1024.jpg
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/b...ualny_1024.jpg

Markus 19.08.2010 14:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PiotrG (Post 964158)
Listopad jest nierealny, chociaż bardzo bym chciał, aby już wtedy obiekt był gotowy.

Ile jeszcze Twoim zdaniem potrzeba realnie czasu na dokończenie zachodniej, zamontowanie krzesełek itd. oraz dostosowanie północnej? Zamontowanie na tej ostatniej instalacji p.pożarowej bez wykonania innych niezbędnych prac przecież chyba nie wystarczy do dopuszczenia trybuny... :-/

Ciekawe, który to geniusz wymyślił oddanie gościom całej trybuny południowej i jakie to tym razem nieprzekraczalne przeszkody uniemożliwiły przygotowanie tam normalnego sektora dla przyjezdnych wraz ze strefą buforową?

PiotrG 19.08.2010 14:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Markus (Post 964319)
Ile jeszcze Twoim zdaniem potrzeba realnie czasu na dokończenie zachodniej, zamontowanie krzesełek itd. oraz dostosowanie północnej? Zamontowanie na tej ostatniej instalacji p.pożarowej bez wykonania innych niezbędnych prac przecież chyba nie wystarczy do dopuszczenia trybuny... :-/

Tutaj wszystko zależy od natężenia prac.
Gdyby Polimex rzucił 3 zmiany, na wszystkich kondygnacjach po osiągnięciu stanu surowego (a do tego już niedaleko, pewnie w październiku zostanie osiągnięty, albo i we wrześniu), to pewnie 4, góra 5 miesięcy i by skończyli tą wykończeniówkę. Jak będą robić ją w takim tempie jak na wschodniej, to trybuna będzie gotowa w czerwcu.
Trzeba jak najszybciej przeszklić elewację i rzucić się na wykończeniówkę. Sporo czasu potrzeba będzie na odbiory i testy, bo ta trybuna to mózg stadionu - wszystkie kondygnacje pod klucz, tylko bez wyposażenia skyboksów i biur Wisły.
Co do zaplecza północnej - zakładając, ze zabezpieczenie konstrukcji stalowej będzie gotowe na czas (tj 3 września), a zaraz po niej wejdzie wykonawca zaplecza, to do końca lutego też da się to zrobić.
Zbrojenie i zalewanie stropu kondygnacji +1 to góra miesiąc. Później zostaje 5 miesięcy na wykończeniówkę - przy dużym zaangażowaniu pracowników jak najbardziej wykonalne.

Polimex musi oddać do końca lutego trybunę zachodnią stadionu Legii i zapowiada, że jedyne z czym mogą się tam nie wyrobić to rozpinanie membrany dachu, jeśli temperatury będą ujemne. A do zrobienia jest znacznie więcej niż u nas, bo tam nie ma jeszcze gotowej konstrukcji żelbetowej, o dachu nie wspominając. Jak ktoś śledzi ich wątek na SSC, to widział, że tam pomieszczenia wewnętrzne zaczęto budować jeszcze przed skompletowaniem pierwszego stropu. Problem z opóźnieniami wynika u nas z tego, że Polimex leje na budowę i robi ją minimalnym zaangażowaniem, bo wie, że żadnych kar nie dostanie. Tam tak nie ma, miasto zapowiedziało, że nie przedłużą terminu ani o jeden dzień.

Co do kiosków gastronomicznych, telebimów - zrobienie tego to 2-3tyg, niech tylko ktoś za to zapłaci.
Jeśli miasto pogoni Polimex i znajdzie kasę, to na rundę wiosenną będziemy mieli gotowy stadion, ze wszystkimi bajerami.

medyk 19.08.2010 15:27

Może mi ktoś powiedziec bo nie ogarniam co oni robią na tych drogach dojścia od strony E? niby coś tam kładą kostke ale to na całej powierzchni pod sam stadion bedzie? oraz kiedy (czy?) będa tak samo rozwalać kasy i inne koszmary od strony Reymonta (D)?

SpoXsteR 19.08.2010 15:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Markus (Post 964319)

Ciekawe, który to geniusz wymyślił oddanie gościom całej trybuny południowej i jakie to tym razem nieprzekraczalne przeszkody uniemożliwiły przygotowanie tam normalnego sektora dla przyjezdnych wraz ze strefą buforową?

ale chyba do czasu zakonczenia budowy... czy po oddaniu stadionu sektor E bedzie wylaczony z uzytku, 2 tys przyslugujacych im biletow (to i tak bardzo duzo w porownaniu z innymi stadionami gdzie pojemnosc jest taka sama lub duzo wieksza) i ponad 3 tys stac bedzie puste? :shock::shock::shock::shock::shock: mam nadzieje ze nie zrozumialem do konca przekazu bo to bylby szczyt komedii, po to sie przeciez walczylo o sektor gosci na E zeby Wisly wiecej wchodzilo i mialo to rece i nogi.. czyli przyjezdni obok E.. zadnych buforow.. tylko wysoki konkretny plot bez przeswitow zeby nie prowokowac sie wzajemnie roznymi gestami i najlepiej pociagniety jak najwyzej pod dach zeby nie bylo mozliwosci przerzutki roznych gadzetow...i kibice Wisly.. troche mozgu i nie trzeba zadnych buforow

Sinoos no miejmy nadzieje, bo z nimi to nic nie wiadomo.. tuz to bylaby kompromitacja na calego.. a bylo ich wystarczajaco duzo, nowych kwiatkow nam nie potrzeba..

z niewlasciwej strony Blon, jak domniemam kladziona kosteczka.. http://www.wikipasy.pl/images/4/49/2...ebudowa_44.jpg
to juz niepotrzebny asfalt? skandal! jak karetka bedzie jechac po takiej kostce.. nie panie Majchrowski i Pani Niedzialkowska ? :lol: przekonywaliscie ze musi byc asfalt..

Sinoos 19.08.2010 15:45

Ludzie! Według mnie na razie oddają kawałek sektora E tylko do dyspozycji gości, ponieważ robią dojścia. Zapewne dopiero po postawieniu muru chińskiego i zasieków na drogach dojścia, oraz odgrodzeniu kiboli przyjezdnych od miejscowych na sektorze, wpuszczą wszystkich normalnie.

ardianek 19.08.2010 15:59

jak wyglada sprawa z lawkami rezerwowych? Kiedy beda je robic i jak one beda wygladac? Beda na trybunie (a la ManU), w lekkim obizneniu, czy postawia normalne budki i po sprawie? Jakie beda fotele? Ciekawi mnie bardzo ten temat

Proud 19.08.2010 16:02

Na razie wiadomo że będą umieszczone nad fosą. Są tam takie betonowe podesty. Będą poniżej pierwszego rzędu krzesełek, więc raczej w lekkim obniżeniu. Poszukaj na zdj trybuny A/B, na pewno zauważysz.

Na tym zdj trochę widać ich położenie. Są jakby otoczone tym płotem.
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...nki_itd/39213/

tofik 19.08.2010 16:27

Hehe już kiedys się pytałem o te fotele, każdy był za najbadziewniejszą twardą ławką, pewnie z drewna. Tak, żeby nikomu się nie uśmiechało tam siedzieć :)

felipe 19.08.2010 16:36

Na antenie Radia Kraków wywiad o stadionie!
101,6, do godz. 18.

Koniec. Nic odkrywczego dla osoby śledzącej ten temat, ale dobrze, że takie audycje się pojawiają, bo sporo neutralnych osób dowie się o zaniedbaniach.

Mario Nh 19.08.2010 16:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sztafi (Post 964129)
Patrze na kamerke i mnie krew zalewa. Chodzi brygada i zamiata stopnice na zachodniej bo Majchrowski ma sie pojawic na budowie. Dobrze ze z murawa jest juz wszystko OK bo pewnie zabralibysie za jej malowanie. Pisz wymaluj jak z latach 70-tych. (w sumie pryncypalowi miasta te praktyki nie sa obce)
Czy nie ma bardziej pilniejszych prac na tej budowie??

Ponoć ma się pojawić czerwony dywan :-)
Jestem pozytywnie zaskoczony tym, że przyjmiemy w tej rundzie kibiców gości.

gooro33 19.08.2010 17:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Eternit (Post 964133)
Artykuł z wybiórczej... ciekawe ciekawe...
Dziś wieczorem prezydent Jacek Majchrowski stanie na budowanym stadionie. Rozbłysną jupitery, piłkarze wybiegną na murawę, a głos prezydenta zabrzmi ze wszystkich głośników nowego systemu dźwiękowego. W taki sposób Majchrowski chce udowodnić, że po latach modernizacji podstawowa infrastruktura umożliwiająca rozgrywanie meczów już działa, a Kraków nie ma się czego wstydzić przed Warszawą czy Poznaniem.

Miejsca dla 5,5 tys., ale biletów kilkaset

28 sierpnia meczem z Polonią Bytom Wisła pożegna się ze stadionem Hutnika. Wicemistrzowie Polski na Suchych Stawach grają od początku roku, a wcześniej przez pięć miesięcy musieli korzystać z gościny Zagłębia Sosnowiec. Z tego powodu średnia widzów na ich spotkaniach spadła do ok. czterech tysięcy, a klub stracił miliony złotych. Krakowianie musieli płacić za wynajem obiektów, na biletach zarabiali kilkakrotnie mniej, a reklamodawcy niechętnie chcieli pokazywać się na banerach otaczających boisko. Na mecze w Nowej Hucie czy Sosnowcu mniej łaskawym okiem zerkała też telewizja.
Sytuacja ma się zmienić od 18 września. Wtedy krakowianie wrócą na Reymonta, choć stadion będzie placem budowy jeszcze co najmniej do końca października. Przez ten czas kibice Wisły będą mogli siedzieć tylko na trybunie wschodniej (od strony parku Jordana), która mieści niespełna 13 tys. kibiców. Z kolei goście będą mieli do dyspozycji całą trybunę południową (od strony Błoń) na 5,5 tys. krzesełek, ale od Wisły na każdy mecz dostaną najwyżej kilkaset biletów. Takie rozwiązanie podyktowane jest względami bezpieczeństwa.

Sytuacja nie zmieni się aż do całkowitego zakończenia prac przy trybunie północnej i zachodniej. - Etapowe oddawanie stadionu nie ma już sensu. Wykonawca szybciej i bez komplikacji będzie mógł wtedy pracować - wyjaśnia Joanna Niedziałkowska, dyrektorka Zarządu Infrastruktury Komunalnej i Transportu.

W takich samych warunkach 7 września ma się odbyć mecz reprezentacji Polski z Australią. Do tego czasu w pełni gotowę będą dojścia na trybuny oraz podgrzewana murawa. Organizatorem meczu mają być Polski Związek Piłki Nożnej oraz Wisła. Być może na to spotkanie dla kibiców polskiej kadry zostanie udostępniona także część trybuny południowej. Wejście na nią będzie odbywało się przez bramki umieszczone od strony al. 3 Maja. Z tej samej strony oraz od ul. Reymonta na obiekt będą wchodzili kibice posiadający bilety na trybunę wschodnią.

Będzie hucznie, ale konkretów nie ma

Już dziś ma się rozpocząć wyburzanie starych bramek wejściowych od strony al. 3 Maja. Na placu przed stadionem w pierwszych dniach września ma zostać uruchomiony parking samochodowy. - Na razie płaski, pokryty asfaltem. Nie ma sensu wydawać pieniędzy na droższe rozwiązanie, bo dla tego terenu będziemy szukali inwestora, który chciałby jak najszybciej budować parking podziemny - tłumaczy Niedziałkowska.

Zaraz po zakończeniu prac budowlanych miasto chce przyciągnąć kibiców i przekonać mieszkańców Krakowa, że warto było wydać ponad pół miliarda na stadion. Magistrat planuje huczne otwarcie połączone z koncertem oraz towarzyskim meczem Wisły z "jakąś znaną drużyną" (w grę wchodzą czołowe zespoły z lig włoskiej i niemieckiej). Wszystko na razie jest jednak w fazie planowania i dziś w tej sprawie prezydent nie poda żadnych konkretów.

Bardzo słaby artykul... ale jak juz gazeta pasiastych pisze o naszym stadionie to oznacza ze mamy juz pewno mode...

SuperDragon 19.08.2010 18:33

A stadion miał być o wiele wcześniej.................

moskit 19.08.2010 18:41

sprawa wyglada tak od 20 zaczyna się sprawdzanie stanu stadionu w tym test oświetlenia, potem o 20 45 zaczyna sie konfa na którj dowiemy się kiedy zagramy na reymonta - wszystko będzie w internecie na zywo pod tym adresem http://www.xn--maopolska-rub.tv/port...tadionu-wisly/

bravelukas 19.08.2010 18:41

ile ludzi z polimexu na trybunie zachodniej.........nawet jeden podnośnik działa czyli udaja ze cos pracuja, specjalie tak dla majchra

royalmichael 19.08.2010 18:46

haha już jest transmisja, ale sie szykuje show :lol:

mam nadzieję, że będą trudne pytania dla Majchrowskiego na konferencji

rainha 19.08.2010 18:50

Wam też tak obraz klatkuje i ścina? Chodzi mi o ten obraz. http://www.xn--maopolska-rub.tv/port...tadionu-wisly

Gwiaździsty 19.08.2010 18:51

Pięknie wygląda oświetlona wschodnia trybuna i murawa. Aż się łezka w oku kręci.

jaszczur90 19.08.2010 18:52

Nic się nie zmieniło od 20 lat.. komuna dalej jest w Krakowie.. pracownicy nagle pracują o tej porze, brakuje jeszcze czerwonego dywanu dla towarzysza Majchrowskiego :rotfl:

bravelukas 19.08.2010 18:52

ale na zachodniej polimex szopke odstawia...na trybunie prace, dzwig w narozniku chodzi, podnosnik przy dachu.....a w zwykły dzien robia do 18:)

SpoXsteR 19.08.2010 18:53

obraz live macie tutaj www.krakow.pl/kamera/wisla , kawalek boiska bo kawalek, ale lepsze to niz nic, za kilka minut zaczynamy szopke ; )


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:52.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl