![]() |
Patrze na kamerke i mnie krew zalewa. Chodzi brygada i zamiata stopnice na zachodniej bo Majchrowski ma sie pojawic na budowie. Dobrze ze z murawa jest juz wszystko OK bo pewnie zabralibysie za jej malowanie. Pisz wymaluj jak z latach 70-tych. (w sumie pryncypalowi miasta te praktyki nie sa obce)
Czy nie ma bardziej pilniejszych prac na tej budowie?? |
Artykuł z wybiórczej... ciekawe ciekawe...
Cytat:
|
[QUOTE;964129]Sytuacja ma się zmienić od 18 września. Wtedy krakowianie wrócą na Reymonta, choć stadion będzie placem budowy jeszcze co najmniej do końca października. Przez ten czas kibice Wisły będą mogli siedzieć tylko na trybunie wschodniej (od strony parku Jordana), która mieści niespełna 13 tys. kibiców. Z kolei goście będą mieli do dyspozycji całą trybunę południową (od strony Błoń) na 5,5 tys. krzesełek, ale od Wisły na każdy mecz dostaną najwyżej kilkaset biletów. Takie rozwiązanie podyktowane jest względami bezpieczeństwa.[/QUOTE]
No to już jest ...restwo!!! Cała trybuna będzie stała pusta bo będą miejsca dla przyjezdnych. |
W tym czasie mamy grać u siebie z Koroną, Śląskiem i Lechią. Na dwa ostatnie mecze można by się było może jakoś dogadać żeby i południowa była cała otwarta...
|
na razie chyba, ze wzgledow bezpieczenstwa, bo nie mają jak zabezpieczyć, Bedą pewnie siedziec obok okrąlaka w 700 osob i do listopada reszta trybuny bedzie pusta...
|
Cytat:
|
Ale ze względów bezpieczeństwa nie da się jej nam udostępnić...
|
Jagielonia nie przyjmuje kibiców gości w tej rundzie, to dlaczego My musimy ??
|
http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,357...3_tysiecy.html
No oczywiście, Majcher będzie robił piękny PR obiektu i siebie przed wyborami. Listopad jest nierealny, chociaż bardzo bym chciał, aby już wtedy obiekt był gotowy. Tej Niedziałkowskiej to już nawet czytać nie mogę: Cytat:
|
Taaa
A na Reymana też będą parkingi podziemne, że dali asfalt zamiast kostki? |
Nie wydaje mi sie, zeby E bylo dla gosci, ktorzy i tak dostana pareset biletow, przeciez to idiotyzm..
|
Waszym zdaniem jest realny mecz naREYMONTA już z polonią bytom?
|
Podobno nie ma szans zeby zagrali wczesniej jak z Korona na R22
|
Cytat:
I czy deska w elewacji to nurt naturyzmu czy brutalizmu :) |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
zaczynaja powoli kombinowac z oswietleniemiem.. zeby wpadki przez proba generalna nie bylo :D
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/b...ualny_1024.jpg http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/b...ualny_1024.jpg |
Cytat:
Ciekawe, który to geniusz wymyślił oddanie gościom całej trybuny południowej i jakie to tym razem nieprzekraczalne przeszkody uniemożliwiły przygotowanie tam normalnego sektora dla przyjezdnych wraz ze strefą buforową? |
Cytat:
Gdyby Polimex rzucił 3 zmiany, na wszystkich kondygnacjach po osiągnięciu stanu surowego (a do tego już niedaleko, pewnie w październiku zostanie osiągnięty, albo i we wrześniu), to pewnie 4, góra 5 miesięcy i by skończyli tą wykończeniówkę. Jak będą robić ją w takim tempie jak na wschodniej, to trybuna będzie gotowa w czerwcu. Trzeba jak najszybciej przeszklić elewację i rzucić się na wykończeniówkę. Sporo czasu potrzeba będzie na odbiory i testy, bo ta trybuna to mózg stadionu - wszystkie kondygnacje pod klucz, tylko bez wyposażenia skyboksów i biur Wisły. Co do zaplecza północnej - zakładając, ze zabezpieczenie konstrukcji stalowej będzie gotowe na czas (tj 3 września), a zaraz po niej wejdzie wykonawca zaplecza, to do końca lutego też da się to zrobić. Zbrojenie i zalewanie stropu kondygnacji +1 to góra miesiąc. Później zostaje 5 miesięcy na wykończeniówkę - przy dużym zaangażowaniu pracowników jak najbardziej wykonalne. Polimex musi oddać do końca lutego trybunę zachodnią stadionu Legii i zapowiada, że jedyne z czym mogą się tam nie wyrobić to rozpinanie membrany dachu, jeśli temperatury będą ujemne. A do zrobienia jest znacznie więcej niż u nas, bo tam nie ma jeszcze gotowej konstrukcji żelbetowej, o dachu nie wspominając. Jak ktoś śledzi ich wątek na SSC, to widział, że tam pomieszczenia wewnętrzne zaczęto budować jeszcze przed skompletowaniem pierwszego stropu. Problem z opóźnieniami wynika u nas z tego, że Polimex leje na budowę i robi ją minimalnym zaangażowaniem, bo wie, że żadnych kar nie dostanie. Tam tak nie ma, miasto zapowiedziało, że nie przedłużą terminu ani o jeden dzień. Co do kiosków gastronomicznych, telebimów - zrobienie tego to 2-3tyg, niech tylko ktoś za to zapłaci. Jeśli miasto pogoni Polimex i znajdzie kasę, to na rundę wiosenną będziemy mieli gotowy stadion, ze wszystkimi bajerami. |
Może mi ktoś powiedziec bo nie ogarniam co oni robią na tych drogach dojścia od strony E? niby coś tam kładą kostke ale to na całej powierzchni pod sam stadion bedzie? oraz kiedy (czy?) będa tak samo rozwalać kasy i inne koszmary od strony Reymonta (D)?
|
Cytat:
Sinoos no miejmy nadzieje, bo z nimi to nic nie wiadomo.. tuz to bylaby kompromitacja na calego.. a bylo ich wystarczajaco duzo, nowych kwiatkow nam nie potrzeba.. z niewlasciwej strony Blon, jak domniemam kladziona kosteczka.. http://www.wikipasy.pl/images/4/49/2...ebudowa_44.jpg to juz niepotrzebny asfalt? skandal! jak karetka bedzie jechac po takiej kostce.. nie panie Majchrowski i Pani Niedzialkowska ? :lol: przekonywaliscie ze musi byc asfalt.. |
Ludzie! Według mnie na razie oddają kawałek sektora E tylko do dyspozycji gości, ponieważ robią dojścia. Zapewne dopiero po postawieniu muru chińskiego i zasieków na drogach dojścia, oraz odgrodzeniu kiboli przyjezdnych od miejscowych na sektorze, wpuszczą wszystkich normalnie.
|
jak wyglada sprawa z lawkami rezerwowych? Kiedy beda je robic i jak one beda wygladac? Beda na trybunie (a la ManU), w lekkim obizneniu, czy postawia normalne budki i po sprawie? Jakie beda fotele? Ciekawi mnie bardzo ten temat
|
Na razie wiadomo że będą umieszczone nad fosą. Są tam takie betonowe podesty. Będą poniżej pierwszego rzędu krzesełek, więc raczej w lekkim obniżeniu. Poszukaj na zdj trybuny A/B, na pewno zauważysz.
Na tym zdj trochę widać ich położenie. Są jakby otoczone tym płotem. http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...nki_itd/39213/ |
Hehe już kiedys się pytałem o te fotele, każdy był za najbadziewniejszą twardą ławką, pewnie z drewna. Tak, żeby nikomu się nie uśmiechało tam siedzieć :)
|
Na antenie Radia Kraków wywiad o stadionie!
101,6, do godz. 18. Koniec. Nic odkrywczego dla osoby śledzącej ten temat, ale dobrze, że takie audycje się pojawiają, bo sporo neutralnych osób dowie się o zaniedbaniach. |
Cytat:
Jestem pozytywnie zaskoczony tym, że przyjmiemy w tej rundzie kibiców gości. |
Cytat:
|
A stadion miał być o wiele wcześniej.................
|
sprawa wyglada tak od 20 zaczyna się sprawdzanie stanu stadionu w tym test oświetlenia, potem o 20 45 zaczyna sie konfa na którj dowiemy się kiedy zagramy na reymonta - wszystko będzie w internecie na zywo pod tym adresem http://www.xn--maopolska-rub.tv/port...tadionu-wisly/
|
ile ludzi z polimexu na trybunie zachodniej.........nawet jeden podnośnik działa czyli udaja ze cos pracuja, specjalie tak dla majchra
|
haha już jest transmisja, ale sie szykuje show :lol:
mam nadzieję, że będą trudne pytania dla Majchrowskiego na konferencji |
Wam też tak obraz klatkuje i ścina? Chodzi mi o ten obraz. http://www.xn--maopolska-rub.tv/port...tadionu-wisly
|
Pięknie wygląda oświetlona wschodnia trybuna i murawa. Aż się łezka w oku kręci.
|
Nic się nie zmieniło od 20 lat.. komuna dalej jest w Krakowie.. pracownicy nagle pracują o tej porze, brakuje jeszcze czerwonego dywanu dla towarzysza Majchrowskiego :rotfl:
|
ale na zachodniej polimex szopke odstawia...na trybunie prace, dzwig w narozniku chodzi, podnosnik przy dachu.....a w zwykły dzien robia do 18:)
|
obraz live macie tutaj www.krakow.pl/kamera/wisla , kawalek boiska bo kawalek, ale lepsze to niz nic, za kilka minut zaczynamy szopke ; )
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:52. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl