Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4404)

AgresywnyChomik 03.06.2012 22:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1254224)
....

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Merkury (Post 1254224)
....

Sie chlopaki dogadajcie bo to smieszne nie jest :)

jason wiślak 03.06.2012 22:25

Czyli jednak okazuje się ze Cupiał nie ma już ambicji i nie zależy mu specjalnie na klubie. Cóż...nie mniej nie więcej, tylko oznacza to że czasy mocnej Wisły na jakiś czas przeminą. Nie ma co płakać, tylko się z tym trzeba pogodzić. Ale tak czy siak prawda jest taka ze całą sytuacją klubie (czyt.burdel) odpowiedzialny jest nikt inny, jak tylko Cupiał.
Szkoda mi tej Wisły, bo tyle radości nam dała w ostatnich sezonach, a teraz będziemy musieli przyzwyczaić się do nowej sytuacji. Teraz tak naprawdę okaże się kto jest z Wisełką na dobre i na złe.

Jedno jest pewne - Wisła przy Cupiale juz się nie rozwinie. Pytanie czy klub zostanie w koncu sprzedany czy w dalszym ciągu BC będzie męczył siebie i nas. Skoro nie stworzył mocnego europejskiego klubu w ciągu nastu lat (z duzo większym animuszem) to nie zrobi tego tym bardziej teraz...bez jakiejkolwiek chęci.

:-/

speedfashion 03.06.2012 22:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Merkury (Post 1254274)
Wszystkie rozmowy transferowe zostały zawieszone do odwołania również w sprawie nowych umów dla Sobolewskiego i Pareiko nie ma przełomu. Decyzja o rozstaniu z Jirsakiem była podyktowana odgórnymi poleceniami sprowadzającymi się do tego że dajemy szanse młodym zawodnikom, sprowadzamy tylko graczy z kartą na ręku. Cupiał po powrocie z zagranicy zdecydował że Wisła nie wyda na transfery w tym okienku nic dopóki nie sprzeda Meliksona.

E tam, Cupiał nie będzie przecież budował klubu na młodych, bo mu tych młodych wykupią za śmieszne pieniądze.

milosz 03.06.2012 23:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Merkury (Post 1254274)
Wisła nie wyda na transfery w tym okienku nic dopóki nie sprzeda Meliksona.

Na razie to tylko spekulacja, może tak, może nie, lecz samo takie rozumowanie pokazuje w jakim miejscu jesteśmy.

arti 04.06.2012 07:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Merkury (Post 1254274)
Wszystkie rozmowy transferowe zostały zawieszone do odwołania również w sprawie nowych umów dla Sobolewskiego i Pareiko nie ma przełomu. Decyzja o rozstaniu z Jirsakiem była podyktowana odgórnymi poleceniami sprowadzającymi się do tego że dajemy szanse młodym zawodnikom, sprowadzamy tylko graczy z kartą na ręku. Cupiał po powrocie z zagranicy zdecydował że Wisła nie wyda na transfery w tym okienku nic dopóki nie sprzeda Meliksona.

Klawo jak cholera...

szprotson 04.06.2012 07:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AgresywnyChomik (Post 1254282)
Sie chlopaki dogadajcie bo to smieszne nie jest :)

piłkarz o którym ja pisałem Wisłe kosztował by chyba grosze (jesli by cokolwiek kosztował), bo w swoim klubie placu pewnego nie ma, co nie zmenia faktu ze w Krakowie już był.

westersyl 04.06.2012 08:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Merkury (Post 1254274)
Wszystkie rozmowy transferowe zostały zawieszone do odwołania również w sprawie nowych umów dla Sobolewskiego i Pareiko nie ma przełomu. Decyzja o rozstaniu z Jirsakiem była podyktowana odgórnymi poleceniami sprowadzającymi się do tego że dajemy szanse młodym zawodnikom, sprowadzamy tylko graczy z kartą na ręku. Cupiał po powrocie z zagranicy zdecydował że Wisła nie wyda na transfery w tym okienku nic dopóki nie sprzeda Meliksona.

Info telefoniczne ? Z tego co kojarzę Twoje posty to nie masz żadnej wiarygodności.

wiśnia 04.06.2012 08:12

Jak sprzedamy Meliksona, Genkova, Ilieva, Wilka, będzie zielone światło na transfery.....:lol:

ps: oczywiście takie darmowe:-D

it 04.06.2012 08:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiśnia (Post 1254315)
Jak sprzedamy Meliksona, Genkova, Ilieva, Wilka, będzie zielone światło na transfery.....:lol:

ps: oczywiście takie darmowe:-D

]Jak sprzedamy Meliksona, Genkova, Ilieva, Wilka to będzie kasa na odsetki od długu... :]

Merkury 04.06.2012 08:32

Najbardziej kuriozalna sprawa dotyczy tego gościa z Hondurasu. Wisła negocjowała przez około 2 tygodni przyjazd tego zawodnika do Polski jak również sprawę umowy z macierzystym klubem, wszystko niby było już dogadane - piłkarz przeszedł testy medyczne etc.. i wrócił do ojczyzny ba jeżeli jeszcze w zeszłym tygodniu jego transfer był bardzo prawdopodobny to na dzień dzisiejszy jesteśmy dalej z nim niż bliżej.
Tak na prawdę wszystko w klubie zaczęło się psuć nomen omen po zdobyciu w zeszłym roku MP - dyrektor sportowy przedstawił listę zawodników, którzy wstępnie wyrazili akces gry w naszym klubie, wszystko było robione profesjonalnie aż tu z dnia na dzień Cupiał zmienił humor i zamiast doinwestować drużynę przed pucharami jeszcze z klubu do Telefoniki wróciło kila milionów złotych. A teraz Bednarz mówi o tym, że dobry wujek z Myślenic tak się przejął sytuacją finansową, że jego firma wspomogła klub - nie ma to jak pijar szkoda że bez podawania kontekstów.
Zobaczycie, że w momencie gdy ruszy sprzedaż karnetów będzie wysyp informacji, jakimi to zawodnikami się Wisła nie interesuje ba prowadzi negocjacje - nasz marketing działa tak od kilku już lat.
Nikt żadnego klubu w Polsce nie przejmie z zagranicy albowiem ani Wisła, teraz jest na tapecie Lechia nie godzą się na przeprowadzenie audytów w spółkach jak myślicie dlaczego?

westersyl 04.06.2012 08:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Merkury (Post 1254319)
Najbardziej kuriozalna sprawa dotyczy tego gościa z Hondurasu. Wisła negocjowała przez około 2 tygodni przyjazd tego zawodnika do Polski jak również sprawę umowy z macierzystym klubem, wszystko niby było już dogadane - piłkarz przeszedł testy medyczne etc.. i wrócił do ojczyzny ba jeżeli jeszcze w zeszłym tygodniu jego transfer był bardzo prawdopodobny to na dzień dzisiejszy jesteśmy dalej z nim niż bliżej.
Tak na prawdę wszystko w klubie zaczęło się psuć nomen omen po zdobyciu w zeszłym roku MP - dyrektor sportowy przedstawił listę zawodników, którzy wstępnie wyrazili akces gry w naszym klubie, wszystko było robione profesjonalnie aż tu z dnia na dzień Cupiał zmienił humor i zamiast doinwestować drużynę przed pucharami jeszcze z klubu do Telefoniki wróciło kila milionów złotych. A teraz Bednarz mówi o tym, że dobry ?



Cytat:

Pierwotnie napisane przez Merkury;1254274[B
]Wszystkie rozmowy transferowe zostały zawieszone do odwołania [/B]również w sprawie nowych umów dla Sobolewskiego i Pareiko nie ma przełomu. Decyzja o rozstaniu z Jirsakiem była podyktowana odgórnymi poleceniami sprowadzającymi się do tego że dajemy szanse młodym zawodnikom, sprowadzamy tylko graczy z kartą na ręku. Cupiał po powrocie z zagranicy zdecydował że Wisła nie wyda na transfery w tym okienku nic dopóki nie sprzeda Meliksona.

Pozwól że zapytam po raz kolejny. Informacje ze szklanej kuli ? Z tego co widzę to są jakieś mocno przekształcone rozwinięte w sposób nieprawdopodobny informacje zbymaka czy maciosa.

Radziłbym Ci uważać bo pamiętam że na forum takich proroków traktowało się w sposób "zdecydowany". Nie ukrywam że chciałbym aby tym razem było tak samo i wróciła agresywniejsza moderka.

Pablo84 04.06.2012 08:54

Spoko.Zawsze można wierzyć w wielkich mącicielli i"podpowiadaczy" Kapkę i Pilcha, którzy swoimi zdolnościami hipnotycznym i telepatycznymi i wpływają na Cupiała i jego wielką miłość do Wisełki.On oczywiście bardzo kocha nasz klub( tylko przez tych dwóch , którzy pewnie mają na niego "kwity" z czasów PRL`u trzyma w klubie) źle nim steruje, bo ma pod ręku swoich zaufanych mędrców....
Oj biedny oj biedny....Gdyby nie oni,na pewno nasza Wisełka grała by w CL...

....a, ludzie.Cupiał ma łeb na karku.Od tego ma ludzi słupów, by przyjmowali pomyje na klate a Cupiał spija śmietankę.Czy mam pretensję?Nie, bo póki Wisła jest na topie to jest ok.Tutaj do kibiców można mieć pretensję, że trochę są za bardzo naiwni lub po prostu nie chcę im się wiązać ze sobą niektórych faktów jak i wyciągać wniosków z lat poprzednich.
Cupiał na biznesie-tym piłkarskim RÓWNIEŻ, zna się bardzo dobrze, bo siedz w nimi już 13 lat.To co robi, robi z czystą premedytacją i dobrze na tym wychodzi.
Sprawa jest niemal identyczna do tej w Legii- tyle że ITI działa w sposób jawny.

jason wiślak 04.06.2012 09:11

Wszyscy mówią, że Cupiał jest kibicem itp. OK, tylko ze ja np (myślę że my wszyscy) też jesteśmy kibicami i jakoś nie wyobrażam sobie sytuacji, żeby po takim okropnym sezonie (szczególnie w lidze) zostawić ten zespół na lodzie. Robiłbym wszystko zeby jak najszybciej wydostać się z impasu i wrócic na własciwe tory.
Jeśli Cupiał tak nie zrobi to w buty można sobie wsadzić te opowieści o jego kibicowskim sercu ...pfff

Merkury 04.06.2012 09:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez westersyl (Post 1254321)

Radziłbym Ci uważać bo pamiętam że na forum takich proroków traktowało się w sposób "zdecydowany". Nie ukrywam że chciałbym aby tym razem było tak samo i wróciła agresywniejsza moderka.

Ja bym radził używać szarych komórek. Informacje pochodzą od osoby zatrudnionej w klubie, oczywistym jest, że nie jestem z zewnątrz wstanie weryfikować każdej jego wypowiedzi toteż piszę w miejscu do tego przeznaczonym i błagam nie porównuj mnie do szofera zbymaka bo to niepoważne.
Zresztą to o czym pisze jest wiadome większej grupie osób niż tylko mnie.
Dlaczego w klubie jest Kapka mimo tylu wpadek - bo można jemu podobnymi sterować na wszelkie sposoby...

Pablo84 04.06.2012 09:24

Szacunek do niego trzeba mieć za te wszystkie lata, ale nie przesadzał bym z tą jego wielką miłością i działalnością Pro bono publico.

westersyl 04.06.2012 09:53

Cytat:

Informacje pochodzą od osoby zatrudnionej w klubie
:D
Przecież to są wypociny zmyślone przez Ciebie z wymieszanymi informacjami informacjami z FW który z racji że się sprawdzały nie neguję. Natomiast informacje napisane przez Ciebie nie są w żadnym stopniu wiarygodne.

borys 04.06.2012 10:09

Mysle, ze powoli jestesmy przygotowywani na opcje rewolucyjno/oszczednosciowa:


Miskiewicz
Jovanovic-Glowacki-Chavez-Diaz(rozwiaze kontrakt i wroci)
Iliew-Sobolewski-Wilk-Malecki
Genkov-Boguski

Lawka: Jovanic, Burliga, Bunoza, Czekaj, Jaliens, Kirm, Uryga, Chrapek, Brud, Rojewski, Szewczyk

Polacy sa - sa.
Mlodzi sa - sa.
"Szeroki sklad" jest - jest.
Oszczednasci na kontrakta sa - sa.
Myslenice kase dostana - dostana. (Meliskon).

Zacznie sie sprzedawac karnety to sie pusci. Wisla rozmawia w sprawie transferu: Olowskiego, Kupisz, Pawlowskiego, Makuszewskiego, Traore, Dagaszwilego, Gajosa (skreslic tych, ktorych juz w tym czasie nie bedzie dostepnych).
Zaczna sie przygowtowania do sezonu, zaprosi kilkunastu no nameow, moze ktorys bedzie bez nadwagi. (Taka ciekawostka: Legia konczy z testowaniem bo to "nieprofesjonalne" - tak Lysy - Twoj ukochany klub)


Skutek dzialan Cupiala(nie oszukujmy sie, Bednarz to tylko pionek)= nizsze stany tabeli na koniec 2012/13 i budzet na 2013/14 w okolicach 25-30 mln zlotych. Ale cele MP i LM....

złoty członek 04.06.2012 10:15

Pozostawić LOLKA a resztę pseudo informatorów zbanować ot co się oczyści...

FraMat 04.06.2012 10:26

Obserwuję tylko ten temat, bo nie bawi mnie plotkowanie. Ale nie żądajcie na Boga, banowania kgoś co do kogo macie podejrzenia, ze rozsiewa plotki. Sami piszecie w takim temacie. Gdyby Merkury podawał niesprawdzone wymysły w transferowym zasłużyłby na banowanie. Wchodząc tutaj decydujecie się, że będziecie czytali propozycje i plotki.
A co do merkurego, to mam wiekszą dozę zaufania do jego postów niz do postów niejednego z was

złoty członek 04.06.2012 10:42

W takim razie ktoś kłamie :) albo informatorzy informatorów albo łysy :) łysy mówi że pewną kwotę na transfery a informatorzy informatorów mówią że nie ma jedno jest pewne już niedługo się przekonamy kto kłamie :)

borys 04.06.2012 10:51

A moze poprostu kwota, ktora ma lysy to kropla w morzu. I moze juz jej niema bo zaplacil za podpis Arkowi.

Pablo84 04.06.2012 10:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez złoty członek (Post 1254361)
W takim razie ktoś kłamie :) albo informatorzy informatorów albo łysy :) łysy mówi że pewną kwotę na transfery a informatorzy informatorów mówią że nie ma jedno jest pewne już niedługo się przekonamy kto kłamie :)


Cytat:

Budżet Wisły wytrzymałby, gdyby w przyszłym sezonie nie grała w europejskich pucharach?

- Musiałby. Odpowiedzialny menedżer musi to zakładać. Jednak w ciągu 14 lat, tylko raz nie graliśmy w pucharach.

A z obecnej kadry ktoś może odejść?

- U nas każdy zawodnik jest na sprzedaż, bo np.: może dostać ofertę z Anglii czy Hiszpanii. Wtedy piłkarza jest bardzo trudno zatrzymać.

Jakie jest zadłużenie Wisły wobec Telefoniki?

- Na to pytanie nie odpowiem, ale piłka nożna na pewno szybko nie zwraca się właścicielom. Rzadko się na niej zarabia, bo zbudowanie zespołu jest kosztowne. Osiem tytułów Wisły zdobytych za czasów Bogusława Cupiała świadczy o tym, że jest to jego wielka pasja. Z kolei nowe stadiony dają jednak duże możliwości. Przychody z dnia meczu mogą być podstawą finansowania klubu, a wtedy budżety będą mogły być wyższe.

Jest szansa, że sezon zamkniecie na plusie?

- Cały czas jesteśmy w okolicach zera. Nie jest źle, ale mogłoby być lepiej.


Ile do tej pory zarobiliście na LE?

- Ok. czterech milionów euro. Wliczam w to pieniądze z biletów, praw telewizyjnych itd.
Kiedy ostatnio Wisła zarobiła 4 mln euro w Europie?Wywiad był zrobiony 28 grudnia.Basałaja za dziurę zwolniono kiedy?W Marcu?

RAFi89 04.06.2012 11:11

Tak piszecie jakby Wisła zawodników nie miała. Owszem jedni są słabi inni przeciętni ale są, mistrzostwo zdobyli, do 1/16 LE dotarli więc jakieś tam CV mają. Bramkarz jest, śr. obrony dodatkowo wzmocnił Głowa, na lewej zagra Burliga który kilka spotkań w Ruchu rozegrałł. W środku pola jest gorzej ale mamy Bruda który wg. Bednarza jest nie na sprzedaż, w składzie dalej jest Iliev, Mały, Melikson, Kirm, Garguła, Boguski, Genkov, z wypożyczenia wraca Chrapek i Nalepa. Probierz dodatkowo przegląd młodzieży zrobił a ci mają podobno odgrywać coraz większą rolę w drużynie.
Kadra 20 zawodników na nowy sezon gotowa, przed nami tylko rozgrywki ligowe i PP więc powinno wystarczyć. Jak wyścig o MP będzie taki jak w poprzednich sezonach to może nawet na europejskie puchary się załapiemy.

Kurz 04.06.2012 11:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pablo84 (Post 1254363)
Kiedy ostatnio Wisła zarobiła 4 mln euro w Europie?Wywiad był zrobiony 28 grudnia.Basałaja za dziurę zwolniono kiedy?W Marcu?

Skąd pewność, że te 4 miliony zostały uwzględnione w budżecie na rok 2011? Równie dobrze mogą trafić do tegorocznego, jeśli mówimy o budżecie kasowym, czyli takim, który opiera się na rzeczywistych wpływach pieniążków...

Nie sądzę również, żeby Basałaj poleciał za dziurę budżetową. Po prostu szeptacze-specjaliści od wszystkiego zrobili swoje. Pełno ich zawsze wokół Bogusława Cupiała i każdy gotów jest utopić innego w łyżce wody.

arti 04.06.2012 12:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez RAFi89 (Post 1254369)
Tak piszecie jakby Wisła zawodników nie miała. Owszem jedni są słabi inni przeciętni ale są, mistrzostwo zdobyli, do 1/16 LE dotarli więc jakieś tam CV mają. Bramkarz jest, śr. obrony dodatkowo wzmocnił Głowa, na lewej zagra Burliga który kilka spotkań w Ruchu rozegrałł. W środku pola jest gorzej ale mamy Bruda który wg. Bednarza jest nie na sprzedaż, w składzie dalej jest Iliev, Mały, Melikson, Kirm, Garguła, Boguski, Genkov, z wypożyczenia wraca Chrapek i Nalepa. Probierz dodatkowo przegląd młodzieży zrobił a ci mają podobno odgrywać coraz większą rolę w drużynie.
Kadra 20 zawodników na nowy sezon gotowa, przed nami tylko rozgrywki ligowe i PP więc powinno wystarczyć. Jak wyścig o MP będzie taki jak w poprzednich sezonach to może nawet na europejskie puchary się załapiemy.

Żartujesz sobie prawda?
Bramkarz jest? Tzn. który - Pareiko czy Jovanic czy może będzie Misiek?
LO Burliga, dodam że w pt albo sb DP napisali, że jak nikogo (Magiery, Dudu, Pietii) nie uda się ściągnąć to Burliga albo Bunoza zostanie przesunięty na LO. No więc prawonożny nie potrafiący bronić albo Wasiluk z Reymonta - niezła obsada...
Środek - zacząleś od Bruda.. bardzo celne... Garguła - ten na pewno zostanie..:) (choć mała strata), Melikson... Chrapek i Nalepa - 2 niewiadome, Boguski - zagra (a jeśli to jak) czy się będzie leczył jak przez ostatnie 3 lata.
Czyli reasumując: Bramkarz jakiś jest tylko nie wiadomo kto, urodzaj stoperów, PO - Jovanovic jak zdrowie pozwoli, pomoc - Wilk i "skrzydłowi" (poziom widzieliśmy w ub. sezonie), atak - Genkov.
Pareiko, Sobol - ???
Na ile będą w stanie pomóc młodzi - Uryga, Nalepa, Chrapek, Czekaj?
Wszyscy oszczędzają.. wystarczyłby LO klasy Dudu, Paweł i jeszcze jeden napastnik na rezerwę (Honduranin?) a MP 2013 byłoby b.prawdopodobne.
No nic może BC się opamięta...

TOMEK 11 04.06.2012 13:23

http://s6.ifotos.pl/img/qPNG_rwahpqh.PNG

GonzoNS 04.06.2012 14:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TOMEK 11 (Post 1254389)

odstaw narkotyki,
wróć do realnego świata

Pablo84 04.06.2012 14:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kurz (Post 1254376)
Skąd pewność, że te 4 miliony zostały uwzględnione w budżecie na rok 2011? Równie dobrze mogą trafić do tegorocznego, jeśli mówimy o budżecie kasowym, czyli takim, który opiera się na rzeczywistych wpływach pieniążków...

Nie sądzę również, żeby Basałaj poleciał za dziurę budżetową. Po prostu szeptacze-specjaliści od wszystkiego zrobili swoje. Pełno ich zawsze wokół Bogusława Cupiała i każdy gotów jest utopić innego w łyżce wody.

NIE MA ŻADNYCH SZEPTACZY-SPECLALISTÓW.Cupiał to nie jest (z całym szacunkiem) upośledzony umysłowo człowiek, lub 3 letnie dziecko, by go ciągnąc za rączke.Doskonale zdaje sobie sprawe z tego co robi, więc skończcie z tymi wszystkimi Kapkami i mityczną radą nadzorczą.Cupiałem rządzi jego gorąca głowa.

thechris 04.06.2012 14:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TOMEK 11 (Post 1254389)

A ja myślę, że będzie tak:

-------- Quioto

Małecki - Buras - Brud - Iliev

--------- Wilk

Burliga - Czekaj - Chavez - Kirm

-------- Pareiko


W szpitalu po 2-3 kolejkach na dłużej wylądują: Głowacki, Sobolewski, Jovanović, Genkov i Meliskon. Melikson jak odejdzie z klubu to wyzdrowieje.

Ajax 04.06.2012 15:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thechris (Post 1254414)
A ja myślę, że będzie tak:

-------- Quioto

Małecki - Buras - Brud - Iliev

--------- Wilk

Burliga - Czekaj - Chavez - Kirm

-------- Pareiko


W szpitalu po 2-3 kolejkach na dłużej wylądują: Głowacki, Sobolewski, Jovanović, Genkov i Meliskon. Melikson jak odejdzie z klubu to wyzdrowieje.

Też stawiam na taką 11 na kolejny sezon.
Głowacki będzie rezerwowym w najlepszym wypadku, Melikson albo odejdzie albo L4:)

C@sper 04.06.2012 15:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thechris (Post 1254414)
A ja myślę, że będzie tak:

-------- Quioto

Małecki - Buras - Brud - Iliev

--------- Wilk

Burliga - Czekaj - Chavez - Kirm

-------- Pareiko


Zacznijmy od tego,że to sąsiadka spadła a nie my,żeby myśleć o I lidze :shock:

riv 04.06.2012 15:51

Zlitujcie się wstawcie chociaż Chrapka zamiast Bruda i Głowę za Czekaja. Poza tym Illiev nie może być naszym podstawowym skrzydłowym bo po prostu nie wytrzyma tego kondycyjnie.

Kurz 04.06.2012 16:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pablo84 (Post 1254411)
NIE MA ŻADNYCH SZEPTACZY-SPECLALISTÓW.Cupiał to nie jest (z całym szacunkiem) upośledzony umysłowo człowiek, lub 3 letnie dziecko, by go ciągnąc za rączke.Doskonale zdaje sobie sprawe z tego co robi, więc skończcie z tymi wszystkimi Kapkami i mityczną radą nadzorczą.Cupiałem rządzi jego gorąca głowa.

Nie za bardzo interesuje mnie rola Kapki w trym wszystkim i mityczna rada nadzorcza, ale Cupiał wysłu..... wiele opinii wypowiadanych przez osoby z bliższego i dalszego grona znajomych oraz współpracowników i na pewno ma to jakiś wpływ na podejmowane przez niego decyzje. Teksty w stylu "zrobię to Panu za połowę tej sumy" również.

Wracając jeszcze do budżetu, pieniądze, których nie otrzymaliśmy fizycznie w tamtym roku niekoniecznie musiały zostać w nim uwzględnione. Wszytko zależy o jakim budżecie mówili i Bednarz i Basałaj, czy kasowym czy przychodowo-kosztowym itd.

tofik 04.06.2012 16:24

Na pewno te różne podszepty są go w stanie "nakręcić" w tym czy innym kierunku. Szczególnie gdy już jakiś pomysł zakiełkował w głowie :)

thechris 04.06.2012 17:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez C@sper (Post 1254429)
Zacznijmy od tego,że to sąsiadka spadła a nie my,żeby myśleć o I lidze :shock:

Tym składem spokojnie można powalczyć o miejsca 8-10.

Tominho 04.06.2012 18:07

Mam nadzieję, że podpiszą kontrakt z tym Quioto. Szkoda chłopaka, tylu nowych znajomych na FB i takie rozczarowanie :D

Marszałek 04.06.2012 18:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thechris (Post 1254468)
Tym składem spokojnie można powalczyć o miejsca 8-10.

Co daje raczej pewnie utrzymanie. Tak więc pisanie o I lidze jest tylko i wyłączne szyderstwem. Przynajmniej tak to odbieram.

krytyk 04.06.2012 18:53

Oglądając pierwsze mecze Czekaja byłem przekonany, że mimo wyglądu mało zwrotnego wyrobnika, jest to zawodnik, który może dać Wiśle stabilną pozycje w defensywie. Po tym co zobaczyłem pod koniec rundy stwierdzam, że tak anemicznego, słabego technicznie i mało inteligentnego piłkarza to Wisła dawno nie miała.

Jego ustawianie się na boisku, "czytanie gry", walka z napastnikami to jak parodia postawy prawdziwego obrońcy, niekoniecznie z wysokiej półki. Czekaj za wzór powinien postawić sobie Chaveza i uczyć się od niego jak gra prawdziwy stoper. Aha i jeszcze siła fizyczna bo chłopak jest zbyt cherlawy jak na piłkarza w naszej lidze, na tej pozycji.

Brud - poziom Podbeskidzia lub Piasta Gliwice, a może nawet I ligowej drużyny, na pewno nie Wisły. Przy nim nawet postawa Czekaja robi wrażenie

murray 04.06.2012 19:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krytyk (Post 1254476)
Oglądając pierwsze mecze Czekaja byłem przekonany, że mimo wyglądu mało zwrotnego wyrobnika, jest to zawodnik, który może dać Wiśle stabilną pozycje w defensywie. Po tym co zobaczyłem pod koniec rundy stwierdzam, że tak anemicznego, słabego technicznie i mało inteligentnego piłkarza to Wisła dawno nie miała.

Jego ustawianie się na boisku, "czytanie gry", walka z napastnikami to jak parodia postawy prawdziwego obrońcy, niekoniecznie z wysokiej półki. Czekaj za wzór powinien postawić sobie Chaveza i uczyć się od niego jak gra prawdziwy stoper. Aha i jeszcze siła fizyczna bo chłopak jest zbyt cherlawy jak na piłkarza w naszej lidze, na tej pozycji.

Szedłeś po prostu alfabetycznie, prawda?

Gra obronna Chaveza opiera się na wślizgach na raz i absolutnym braku zwrotności, co nie jest nadrabiane dobrym ustawieniem. To, jak poradzić sobie z Chavezem pokazał - o zgrozo - Daniel Sikorski, ten ktośtam z Apoelu i Paweł Buzała. O tym, że nie jest to prima sort napastników nie trzeba wspominać. Tak, wiem, że niejeden środkowy obrońca był ośmieszony, ale w identyczny sposób to już należy do rzadkości.

Kierunek rozwoju piłki pokazuje, że środkowy obrońca powinien przede wszystkim dobrze się ustawiać (najwięcej ataków na piłkę wykonują środkowi pomocnicy, obrońcy przodują w wybiciach i przechwytach), a także dobrze operować futbolówką, by uczestniczyć w ataku pozycyjnym. Dlatego jest teraz moda na ustawianie defensywnych pomocników w bloku obronnym (Javi Martinez, Daniele de Rossi, Mascherano).

Marszałek 04.06.2012 19:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez murray (Post 1254481)
Szedłeś po prostu alfabetycznie, prawda?

Gra obronna Chaveza opiera się na wślizgach na raz i absolutnym braku zwrotności, co nie jest nadrabiane dobrym ustawieniem. To, jak poradzić sobie z Chavezem pokazał - o zgrozo - Daniel Sikorski, ten ktośtam z Apoelu i Paweł Buzała.
.

Rozumiem,że Piech który ten Wagon z Węglem przepychał do wyliczeń się nie nadaje,bo to czołowy napastnik ligowy:)

Gdy głosili iż Chaveza chcą sprzedać, odebrałem to z wielką ulgą i niedowierzaniem. Jak to? to jego gdzieś można sprzedać ale kto, gdzie, jak? Na takie szaleństwa to i w Rosji nie ma miejsca. Na ale jak pokazał czas były to bujdy wyssane z palca. Do końca jego kontraktu przyjdzie nam się z nim męczyć. Bo nie sądzę aby ktoś miał na tyle wielkie poczycie humoru aby go od nas odkupił. Od Chaveza nie da się niczego nauczyć, powtórze to jeszcze raz, pojeździć po miejscowch wiochach a takich Chavezów od groma się znajdzie.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:50.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl