Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

piotek 05.02.2019 18:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1532875)
Temat chyba upadł bo NYC zatrudniło młodego młokosa

Dobrze, że nie starego ;)

wolfy 05.02.2019 18:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 1532871)
Jak sobie przypomne za ile go sprzedalismy to mnie coś strzela,dobrze ze choc te 30% mamy zaklepane,jesli Legia upchnie go za jakies 3 mln E ,to mamy z tego piekny zysk.

Ja nie wierzyłem że pójdzie za granicę za jakieś liczące się pieniądze. Byłoby pięknie.
Mamy procent od Kostala i Imaza?

Guzik 05.02.2019 19:19

Jakby się pojawiła oferta to Carlitos by tego nie odpuścił :)

pi0tr3k94 05.02.2019 19:29

Ciekawe czy te pół roku temu faktycznie oferta z Legi była jedyną i/lub najkorzystniejszą dla nas. Chłop w pół roku grając na pewno nie lepiej niż u nas, zyskał 5-krotnie na wartości. Ciężko uwierzyć, że latem nie dało się tego transferu przeprowadzić lepiej. Dużo lepiej.

Wojtas 05.02.2019 19:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pi0tr3k94 (Post 1532886)
Ciekawe czy te pół roku temu faktycznie oferta z Legi była jedyną i/lub najkorzystniejszą dla nas. Chłop w pół roku grając na pewno nie lepiej niż u nas, zyskał 5-krotnie na wartości. Ciężko uwierzyć, że latem nie dało się tego transferu przeprowadzić lepiej. Dużo lepiej.


Z tego co kojarze to bylo tak ze Carlitos koniecznie chcial odejsc do Legii.Tez ten transfer i jego kwota cały czas uwierają,widzac ile wart był ten jegomość.

AntyMod 05.02.2019 19:41

zwroc uwage ze w legii umieja sprzedac zawodnikow za godne pieniadze, a u nas zawsze bralo sie tylko tani ochlap , tego legii zawsze zazdroscilem

Wojtas 05.02.2019 19:44

No Legia,ba nawet u sasiadki sprzedają za dobre pieniadze.U nas to zawsze bylo cos nie tak,te kwoty zawsze byly dla mnie za niskie.

pi0tr3k94 05.02.2019 19:48

Swoją drogą patrząc z perspektywy czasu to ciekawe ile osób oprócz samego Carlitosa przytuliło "premię" za ten transfer.

Brozinho_23 06.02.2019 00:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pi0tr3k94 (Post 1532886)
Ciekawe czy te pół roku temu faktycznie oferta z Legi była jedyną i/lub najkorzystniejszą dla nas. Chłop w pół roku grając na pewno nie lepiej niż u nas, zyskał 5-krotnie na wartości. Ciężko uwierzyć, że latem nie dało się tego transferu przeprowadzić lepiej. Dużo lepiej.

No z tego co mówił zarząd (tak wiem jak u nich ze szczerością) to były korzystniejsze oferty z zagranicy, tylko on się uparł na Warszawę.

Oczywiście, że się dało, tylko Wisła była pod ścianą bo stadion nieopłacony. To, że Lopez chciał do Warszawy i groził protestami to nie ma żadnego znaczenia bo to też jest sygnał dla przyszłego pracodawcy, że taki piłkarz będzie strajkował jak będzie chciał go kupić lepszy klub. Dlatego zawsze mnie śmieszyły posty typu ,,Z niewolnika nie ma pracownika.".

PSYCHOLTSW 06.02.2019 08:42

pisze się do Was jak do ściany... Carlitos zakochał się w Legii w lutym/marcu zeszłego roku. Wisła praktycznie wpływu na kwotę transferu nie miała, bo ten buc nie chciał iść do Lecha czy innego klubu. także skończcie te durne rozkminki czy się dało czy nie...

Glazik 06.02.2019 10:12

Za ile by nie sprzedali Hiszpańskiego Legionisty to i tak pewnie te pieniądze by się do grudnia rozpłynęły.Wiec po co ta rozkmina?

Brozinho_23 06.02.2019 17:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PSYCHOLTSW (Post 1532925)
pisze się do Was jak do ściany... Carlitos zakochał się w Legii w lutym/marcu zeszłego roku. Wisła praktycznie wpływu na kwotę transferu nie miała, bo ten buc nie chciał iść do Lecha czy innego klubu. także skończcie te durne rozkminki czy się dało czy nie...

Przeczytaj drugi akapit z mojego posta wyżej.

PSYCHOLTSW 07.02.2019 07:58

nie odnosiłem się do Ciebie, tylko do tych filozofów co piszą powyżej, mój błąd że nie spersonalizowałem swojego posta do kilku osób :)

TommyTSW 07.02.2019 19:16

Kilka dni temu informowaliśmy, że Rafał Pietrzak zdecydował się oddać pieniądze, jakie otrzymał od Stowarzyszenia Socios Wisła Kraków w ramach akcji #KibicePiłkarzom. Teraz na podobny krok zdecydował się Jesus Imaz, który zawodnikiem „Białej Gwiazdy” już nie jest, bo odszedł do Jagiellonii Białystok. Schemat był podobny, jak w przypadku Pietrzaka. Imaz skontaktował się ze Stowarzyszeniem, poprosił o numer konta i przelał pieniądze. Dużo pieniędzy, bo kilka razy więcej niż zawodnicy otrzymali w ramach wspomnianej akcji #KibicePiłkarzom. Jak widać, mimo odejścia do innego klubu, Hiszpan nie zapomniał o wsparciu, jakie drużyna Macieja Stolarczyka otrzymywała przez całą jesień.

gk

paupet 07.02.2019 19:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TommyTSW (Post 1533182)
Kilka dni temu informowaliśmy, że Rafał Pietrzak zdecydował się oddać pieniądze, jakie otrzymał od Stowarzyszenia Socios Wisła Kraków w ramach akcji #KibicePiłkarzom. Teraz na podobny krok zdecydował się Jesus Imaz, który zawodnikiem „Białej Gwiazdy” już nie jest, bo odszedł do Jagiellonii Białystok. Schemat był podobny, jak w przypadku Pietrzaka. Imaz skontaktował się ze Stowarzyszeniem, poprosił o numer konta i przelał pieniądze. Dużo pieniędzy, bo kilka razy więcej niż zawodnicy otrzymali w ramach wspomnianej akcji #KibicePiłkarzom. Jak widać, mimo odejścia do innego klubu, Hiszpan nie zapomniał o wsparciu, jakie drużyna Macieja Stolarczyka otrzymywała przez całą jesień.

gk

Brawo i szacunek

s1mone 07.02.2019 19:53

Po Imazie się tego nie spodziewałem. Raczej widziałem go jako typowego najemnitę a tu proszę. Potrafi się człowiek nieźle pomylić sądząc po pozorach. Szacuken.

Jaroo1 07.02.2019 21:10

Cytat:

Kilka dni temu informowaliśmy, że Rafał Pietrzak zdecydował się oddać pieniądze, jakie otrzymał od Stowarzyszenia Socios Wisła Kraków w ramach akcji #KibicePiłkarzom. Teraz na podobny krok zdecydował się Jesus Imaz, który zawodnikiem „Białej Gwiazdy” już nie jest, bo odszedł do Jagiellonii Białystok. Schemat był podobny, jak w przypadku Pietrzaka. Imaz skontaktował się ze Stowarzyszeniem, poprosił o numer konta i przelał pieniądze. Dużo pieniędzy, bo kilka razy więcej niż zawodnicy otrzymali w ramach wspomnianej akcji #KibicePiłkarzom. Jak widać, mimo odejścia do innego klubu, Hiszpan nie zapomniał o wsparciu, jakie drużyna Macieja Stolarczyka otrzymywała przez całą jesień.
Smutne jest to, że piłkarze, którym często się dostawało po dupie od kibiców i którzy są traktowani jak najemnicy/kopacze a już na pewno nie jak Wiślacy z krwi i kości, oddali więcej dla tego klubu niż niejeden osioł, z trybun który sobie morde wyciera sloganami, wymysla kto może być fanatykiem, kibicem, kto jest wierny a na koniec okrada klub i chuja robi dla Wisły i innych kibiców.
Paradoksalnie to poświęcenie takich ludzi jak nasi piłkarze czy Jarek Królewski a nawet Leśnodorski jest strzałem w pysk dla naszego środowiska kibicowskiego. Bo okazało się, że jak przyszło co do czego to nasi przedstawiciele (SKWK i inni) oskubali jeszcze ten klub zamiast pomóc a zamiast ratować z tarapatów siedzą cicho a działają ludzie postronni, że tak powiem.
Szacunek dla naszych piłkarzy i dla normalnych, wiernych kibiców, którzy są z tym klubem nie dla lansowania się i własnego ego ale z czystej miłości.
I szacunek dla tych kibiców, którzy w przeciwieństwie do tych z SKWK podjęli próbę ratowania klubu.

brylant17 08.02.2019 08:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1533190)
Po Imazie się tego nie spodziewałem. Raczej widziałem go jako typowego najemnitę a tu proszę. Potrafi się człowiek nieźle pomylić sądząc po pozorach. Szacuken.

Nie każdy musi być w jednym worku....

Karherop 08.02.2019 11:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1533190)
Po Imazie się tego nie spodziewałem. Raczej widziałem go jako typowego najemnitę a tu proszę. Potrafi się człowiek nieźle pomylić sądząc po pozorach. Szacuken.

Trzeba się pozbyć przede wszystkim przesłanek narodowych jako tych które świadczą o lojalności i przywiązaniu piłkarza do klubu. Po Imazie było widać jak zżył się z drużyną, jak żegnał się w Myślenicach. To była część jego życia.

Jesienne wydarzenia zapewne wszyscy piłkarze zapamiętają do końca życia. Pożegnania takiego jak po meczu z Lechem już nie przeżyją.

pan_premier 08.02.2019 11:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1533200)
Smutne jest to, że piłkarze, którym często się dostawało po dupie od kibiców i którzy są traktowani jak najemnicy/kopacze a już na pewno nie jak Wiślacy z krwi i kości, oddali więcej dla tego klubu niż niejeden osioł, z trybun który sobie morde wyciera sloganami, wymysla kto może być fanatykiem, kibicem, kto jest wierny a na koniec okrada klub i chuja robi dla Wisły i innych kibiców.
Paradoksalnie to poświęcenie takich ludzi jak nasi piłkarze czy Jarek Królewski a nawet Leśnodorski jest strzałem w pysk dla naszego środowiska kibicowskiego. Bo okazało się, że jak przyszło co do czego to nasi przedstawiciele (SKWK i inni) oskubali jeszcze ten klub zamiast pomóc a zamiast ratować z tarapatów siedzą cicho a działają ludzie postronni, że tak powiem.
Szacunek dla naszych piłkarzy i dla normalnych, wiernych kibiców, którzy są z tym klubem nie dla lansowania się i własnego ego ale z czystej miłości.
I szacunek dla tych kibiców, którzy w przeciwieństwie do tych z SKWK podjęli próbę ratowania klubu.

Dokładnie tak.

przypomnijcie sobie w jakich sytuacjach jako kibice wieszamy czy krzyczymy Wisła/Legia/Pogoń to my a nie wy!

Co powinni wywiesić piłkarze? Nawet ci którzy odeszli zgadzajac sie na korzystne dla klubu ugody?

wolfy 08.02.2019 17:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan_premier (Post 1533231)
Dokładnie tak.

przypomnijcie sobie w jakich sytuacjach jako kibice wieszamy czy krzyczymy Wisła/Legia/Pogoń to my a nie wy!

Co powinni wywiesić piłkarze? Nawet ci którzy odeszli zgadzajac sie na korzystne dla klubu ugody?

Dlatego jestem przeciwny obrażaniu i kategoryzowaniu piłkarzy.
Imaz nie musiał niczego nikomu udowadniać po tym jak grał (i grał z zaangażowaniem, dobrze) przez pół roku za darmo podczas gdy Zarząd wypłacał sobie uznaniowe premie. Wszyscy z tamtej drużyny zasługują na wielki szacunek, pokazali charakter i sportowe zachowanie.

Wojtas 08.02.2019 17:53

Zauwazcie co mówił kazdy piłkarz ten ktory został i ten ktory odszedł "W tej druzynie byl Team Spirit"

to było widać i czuć na kilometr ,kazdy za kazdym chocby niewiem co,fajnie to bylo widac po zwyciestwie w grudniu w Plocku,dzis druzyna to czesto zbieranina rozkapryszonych grajków,a u nas był prawdziwy zespół.A kasy nie było,biednie było ale wlasnie to scala i łączy.

@Jaroo1

pełna zgoda ,wychodzi na to ze wyratowali nas ludzie kompletnie nam obcy ktorzy mogli by nie robic nic, a ocalili Wisle. Królewski i Leśny.Ten drugi naprawde nalezy mu sie wielki szacunek za wszytsko.
A do grobu prawie wpędzili "swoi".

crux.a 08.02.2019 19:31

Królewski był obcy kiedy w to wchodził, tu zgoda. A potem strasznie się wkręcił i liczę na to, że w jakiś sposób z Wisłą i we Wiśle zostanie na długie lata.

Arkadiusz.Czerepach 10.02.2019 09:37

Fajnie by było podczas odczytywania składu Jagielloni pozdrowić naszych chłopaków

Kordel. 14.02.2019 11:10

Nasz były piłkarz(?) Victor Perez po przygodzie w Bengaluru FC trafił do Zalgarisu Wilno. Trenerem Marek Zub.

Smuga85 15.02.2019 17:11

Mączyński z wywiadu na onecie
„Przez okres trwania umowy z Legią miałem zapis, który uniemożliwiał mi wypowiadanie się na temat przejścia na Łazienkowską. Tak sobie zastrzegła Wisła. Tyle czasu milczałem, natomiast teraz powiem tylko tyle: nie pozwolę, żeby ktoś się ze mnie śmiał. Mówiąc te słowa, mam na myśli pewne osoby, których dziś już przy Reymonta nie ma. Jeśli ktoś teraz twierdzi, że nie chciałem zostać wtedy w Wiśle, to jest w błędzie. Chciałem. Ale na pewnych warunkach. Byłem zainteresowany nową, czteroletnią umową oraz umożliwieniem mi zakończenia kariery przy Reymonta. Nie było mi to dane, a jedyna osoba, która wiedziała o wszystkim, co się działo w mojej sprawie i walczyła o moje pozostanie, została później wyrzucona. Był to Kiko Ramirez.”

Patrząc z dystansem ale jednak biorąc pod uwagę wały jakie czynił poprzedni pseudo zarząd - jest to realne.

AntyMod 15.02.2019 17:25

wzruszyla mnie jego historia

masada 15.02.2019 17:33

Tak naprawdę to on mnie dopiero teraz w....ia, bo wtedy wcale do niego pretensji wielkich nie miałem, nigdy go nie miałem za wielką gwiazdę Wisły, bo wcale wiele u nas nie pograł, więc i mój żal wielki nie był. Wiadomo, szkoda bo wychowanek.

Ale to co wybiela teraz i odwraca kota ogonem to dramat. : D
Przecież to oczywiste, że dla kasy poszedł, bywa.
Ale to poniżej też mu Dukat potem kazał gadać i kibicom Legii się podlizywać? :D

"Oczywiście brakowało mi sukcesów, jeśli chodzi o kluby, w których występowałem. Każdy z zawodników stawia sobie cele, aby grać o mistrzostwo Polski, grać w europejskich pucharach, grać w Lidze Mistrzów UEFA. To są marzenia, które są na pierwszym miejscu u każdego piłkarza. Na dzień dzisiejszy Legia Warszawa jest jedną z topowych drużyn w Europie i z pewnością będzie łatwiej spełnić te marzenia grając właśnie tutaj - dodał."

mr_kwolf 15.02.2019 18:39

Mączyński poleciał na kasę? Bądźcie poważni. Przecież Legia mu dała tyle co na waciki w porównaniu do tego co zarobił w Chinach.

Kiedyś byłem jego hejterem, ale po ostatnich rewelacjach śmiem twierdzić, że został wypchniety z klubu siła, bo ktoś miał na tym interes. W końcu trzeba było mieć za kogo wypisać faktury za pośrednictwo.

Nie przypadkiem najwięcej Knura pisał o tym odejściu.

Jaroo1 15.02.2019 22:27

Tak, na siłę mu kazali iść do Legii a on biedny się posłuchał. Bidulek niezaradny życiowo ale wchodzić w dupę Legii ładnie potrafi i ładnie umie głupa palić. Ten człowiek to śmieć i nie ma co teraz wszystkiego co złe i dziwne zrzucać na "pewne osoby". Zaraz wyjdzie, że za wszystko jest winne WSH na spółkę z Tuskiem.

A co znaczy to zdanie w ogóle?
Cytat:

Byłem zainteresowany nową, czteroletnią umową oraz umożliwieniem mi zakończenia kariery przy Reymonta.
Jakim umożliwieniem zakończenia kariery przy R22? Nie rozumiem tego. By grał dobrze a nawet średnio to by sobie dociągnąl w tej Wiśle ile chce (jak Brozio czy Boguski). Co on chciał aby w tym kontrakcie było napisane? I odszedł bo na 4 lata umowy nie dostał? Ojej, straszne w ..... Pewnie dawali na 3 lata i 11 miesięcy i kurde tego jednego miesiaca mu pożałowali i wyjebał do Legii. Żalosny czlowiek.

mr_kwolf 15.02.2019 22:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1533873)
Tak, na siłę mu kazali iść do Legii a on biedny się posłuchał. Bidulek niezaradny życiowo ale wchodzić w dupę Legii ładnie potrafi i ładnie umie głupa palić. Ten człowiek to śmieć i nie ma co teraz wszystkiego co złe i dziwne zrzucać na "pewne osoby". Zaraz wyjdzie, że za wszystko jest winne WSH na spółkę z Tuskiem.

A co znaczy to zdanie w ogóle?

Jakim umożliwieniem zakończenia kariery przy R22? Nie rozumiem tego. By grał dobrze a nawet średnio to by sobie dociągnąl w tej Wiśle ile chce (jak Brozio czy Boguski). Co on chciał aby w tym kontrakcie było napisane? I odszedł bo na 4 lata umowy nie dostał? Ojej, straszne w ..... Pewnie dawali na 3 lata i 11 miesięcy i kurde tego jednego miesiaca mu pożałowali i wyjebał do Legii. Żalosny czlowiek.

Naprawdę szacunek, że po tym wszystkim co wyszło w ciągu ostatnich 2-3 miesięcy dalej jesteś w stanie ze 100% pewnością stwierdzić, że nie było tutaj żadnej ingerencji "decyzyjnych". Naprawdę szacunek.

No i ta klauzula (o ile faktycznie była) to tak sobie dla jaj wpisana. Całkiem normalna procedura.

I z tym włażeniem w dupę to bez przesady. Mylisz chyba wywiady z Carlitosem.

skarabeus 16.02.2019 01:15

A ja napisze tak: szkoda, ze Maczynski poszedl do Slaska. To jest brakujace ogniwo druzyny Stolarczyka. Mozna wiele o nim napisac, ale sportowo z Basha by sie swietnie uzupelniali a i Plewka mialby od kogo czerpac.

Knopers 16.02.2019 04:53

Maczynski to se może gadać teraz co chce. Obsrał wszystkich kibiców i nagle jest niewinny, bo ktoś mu kazał. To, co liczą się układy, a nie klub? Nie ma większych wartości? Dla mnie temat jest zamknięty sfrajerzyl się mega i teraz szuka rozgrzeszenia. Mógł się od razu wytłumaczyć, kawa na ławę.... Może wtedy jeszcze mógłbym jego zachowanie zrozumieć.

Lekko abstrahując, zupełnie obcy gość wbija i robi przez parę miesięcy więcej, totalnie więcej, bez porównania, niż Krzyś przez całą karierę, choć jest wychowankiem Wisły. To mówi samo za siebie. Wymieniając dalej, goście, którzy przez Wisłę tylko mignęli potrafili wykazać większy szacunek względem klubu...

Marcelo, ledwo dwa sezony w Wiśle a na meczu gwiazd zjawił się z własnej inicjatywy.

A ostatnio choćby Imaz. Nie chce go stawiać na piedestale, ale nikt mu nie kazał zrzekać się z należnej mu kasy, ile by to nie było...

A jak Krzysiek ma jeszcze jakież zaległości, proszę spłacie go i niech spierdala, nie dajcie mu powodów, żeby sobie dalej gębę wycierał Wisłą.

Żywiłem do niego dużą sympatię, ale po całej tej akcji stracił całkowicie w moich oczach, a teraz się dobija sam....

Wynika z tego, że mamy Panów Piłkarzy i piłkarzyków.... Ludzi i ludzików.

funkykoval 16.02.2019 10:12

Maczynski chciał sukcesów chciał zagrać w LM i na pewno chciał stabilizacji finansowej niekoniecznie chodzi o wysokość kontraktu ile o pewność i regularność wypłat. Rozmawiałem z nim przed meczem z Lechia w rundzie finałowej gdzie w razie wygranej moglibyśmy się włączyć do walki o puchary i co do Wisły miał jednoznaczne wypowiedzi i tak się nie uda ... kwestia zarządu nie miała tutaj żadnego znaczenia....

masada 16.02.2019 10:58

Ale nawet przyjmując za dobrą monetę jego słowa, to poważnie chciał podpisać ze swoim własnym klubem, który wiadomo w jakiej był sytuacji czteroletnią umowę? Pewnie jedną z najwyższych w drużynie? Będąc finansowo ustawionym? Czemu nie dziesięcioletnią od razu?

Zwłaszcza, że człowiekowi w głowie się od razu zestawia jego postawa z wzorem, który dał Kuba Błaszczykowski.

Nic do niego nie mam, gwizdał na niego nie będę, tylko niech już przestanie bredzić.

wolfy 16.02.2019 11:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez funkykoval (Post 1533882)
Maczynski chciał sukcesów chciał zagrać w LM i na pewno chciał stabilizacji finansowej niekoniecznie chodzi o wysokość kontraktu ile o pewność i regularność wypłat. Rozmawiałem z nim przed meczem z Lechia w rundzie finałowej gdzie w razie wygranej moglibyśmy się włączyć do walki o puchary i co do Wisły miał jednoznaczne wypowiedzi i tak się nie uda ... kwestia zarządu nie miała tutaj żadnego znaczenia....

No ale teraz wiadomo że zarząd normalny nie był. To też może wpływać na chęć pozostania.

Ja do niego pretensji nigdy jakichś wielkich nie miałem, może trochę żal było ale do dziś nie rozumiem o co ta żółć. Bo powiedział że nie przejdzie do Legii? Nie przeszedł do Cracovii a z Legią nie rywalizujemy od ilu? 7 lat? Niektórzy nadal chyba żyją w jakimś matrixie gdzie Wisła jest potęgą.

Jaroo1 16.02.2019 15:59

Cytat:

Naprawdę szacunek, że po tym wszystkim co wyszło w ciągu ostatnich 2-3 miesięcy dalej jesteś w stanie ze 100% pewnością stwierdzić, że nie było tutaj żadnej ingerencji "decyzyjnych". Naprawdę szacunek.
Aha, to chciał 4 letnią umowę (nie wiem po co. Nie można co roku podpisywać nowej?), gwarancje, ze w klubie zakończy karierę (nie wiem o co tu chodzi, pierwszy raz o takim czymś słyszę i nie wiem po co mu takie coś. Przecież to naturalnie wynika z tego jak się ułoży sytuacja klubu i zawodnika na "stare lata"). I tego nie dostał więc był zmuszony biedak odejsć. I odszedł do Legii bo złe WSh go zmusiło do transferu. Kazali mu wypierdalać do Legii. No i biedak kurde nie podpisał umowy bo nie dostał 4 lat + gwarancji swojej ale już podpisał niekorzystną umowę gdzie miał nie mówić o niuansach transferu do Legii. Kurde no patrz, tu nie dostał dobrej umowy i nie chciał gówna podpisywać a w Legii podpisał gówno (zakaz wypowiadania się o transferze).

Coś nielogiczna sytuacja. A jedyne co by mógł zrobić zarząd źle to jakieś groźby czy przemoc fizyczna, że ma podpisać kontrakt z Legią. Innego wytłumaczenia nie ma na takie frajerstwo. I wątpię że jednak takie coś miało miejsce w klubie. Dlatego żal tego człowieka.
Teraz takie judasze jak on mają dobry czas bo moga swoje grzechy zwalić na WSH. Nie bronię rekinów ale nie popadam w paranoję, że dosłownie wszystko, wszystko, wszystko to jest ich sprawka...
Idiota wiedział, że jak pójdzie do Legii to straci szacunek to po co teraz głupa pali. Z WSH to może pionę zbijać bo jest w tej samej linii, ludzi bez honoru i tyle w temacie.

mr_kwolf 16.02.2019 19:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1533895)
Aha, to chciał 4 letnią umowę (nie wiem po co. Nie można co roku podpisywać nowej?), gwarancje, ze w klubie zakończy karierę (nie wiem o co tu chodzi, pierwszy raz o takim czymś słyszę i nie wiem po co mu takie coś. Przecież to naturalnie wynika z tego jak się ułoży sytuacja klubu i zawodnika na "stare lata"). I tego nie dostał więc był zmuszony biedak odejsć. I odszedł do Legii bo złe WSh go zmusiło do transferu. Kazali mu wypierdalać do Legii. No i biedak kurde nie podpisał umowy bo nie dostał 4 lat + gwarancji swojej ale już podpisał niekorzystną umowę gdzie miał nie mówić o niuansach transferu do Legii. Kurde no patrz, tu nie dostał dobrej umowy i nie chciał gówna podpisywać a w Legii podpisał gówno (zakaz wypowiadania się o transferze).

Coś nielogiczna sytuacja. A jedyne co by mógł zrobić zarząd źle to jakieś groźby czy przemoc fizyczna, że ma podpisać kontrakt z Legią. Innego wytłumaczenia nie ma na takie frajerstwo. I wątpię że jednak takie coś miało miejsce w klubie. Dlatego żal tego człowieka.
Teraz takie judasze jak on mają dobry czas bo moga swoje grzechy zwalić na WSH. Nie bronię rekinów ale nie popadam w paranoję, że dosłownie wszystko, wszystko, wszystko to jest ich sprawka...
Idiota wiedział, że jak pójdzie do Legii to straci szacunek to po co teraz głupa pali. Z WSH to może pionę zbijać bo jest w tej samej linii, ludzi bez honoru i tyle w temacie.

Czyli Junco też nie dostał po ryju, tak? Wymysł dziennikarzy, tak?

Sytuacja wydaje się absurdalna, ale tak samo wydawało się absurdalne zmuszenie Veleza do nagrania łzawego pożeganania, a później straszenie go sądem. To jednak okazało się prawdą. Wspomniany tutaj Junco też został (poprzez posłusznych dziennikarzy) oskarżony o przekręty przy transferach.

Feio, Stupka, Carlitos, Llonch, Carillo ze sztabem i wielu innych. Wszyscy odeszli od nas w dziwnych (czasami mniej, czasami bardziej) okolicznościach i zaraz pojawiały się artykuły w prasie, które wybielały zarząd, a oczerniały tamte osoby.

Nie twierdzę, ze Mączyński nie jest po prostu mąkącwksem. Po prostu nie wykluczam opcji, że jest w tym odejściu drugie dno.

s1mone 16.02.2019 23:58

Korona Lechia 0:0


Miśkiewicz najlepszy na boisku.


Gratki Michał.

Pulpet 17.02.2019 10:30

Naprawdę tak mało wiecie o Maczynskim?
NAPEWNO wymusił odejście z Wisły po tym jak po zablokowaniu jego transferu do Czech obraził się na wszystkich + Nawałka (tak święty Adam Wiślak) namieszał mu w głowie i wręcz wcisnął go do Legii.
Serio jestem pierwszy, który to wie?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:51.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl