Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

AntyMod 26.01.2019 23:10

ale bylyby jaja jakbysmy jeszcze musilei oddac czesc kasy , osobiscie uwazam ze glupotom bylo puszczanie Imaza do Jagi - Imaz by nam bardzo pomogl przez te pol roku - i wzmocnilismy tylko konkurencje - a te 100 tys - to Imaz moglby nam wynagrodzic bramkami i miejscem w tabeli ...od poczatku mowilem ze to ta promocja dla Jagi to duzy blad

kacpaw91 27.01.2019 00:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AntyMod (Post 1531924)
ale bylyby jaja jakbysmy jeszcze musilei oddac czesc kasy , osobiscie uwazam ze glupotom bylo puszczanie Imaza do Jagi - Imaz by nam bardzo pomogl przez te pol roku - i wzmocnilismy tylko konkurencje - a te 100 tys - to Imaz moglby nam wynagrodzic bramkami i miejscem w tabeli ...od poczatku mowilem ze to ta promocja dla Jagi to duzy blad

Gdyby nie Imaz za 100 tysięcy nie byłoby Kostala za 550 tysięcy. Tak ciężko zrozumieć? ; - )

Karherop 27.01.2019 00:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez marek2a (Post 1531913)
Może Junior Diaz(35 l) by przyszedł gdyby dostał telefon od Głowy nawet jako zmiennik , gra już w rodzimej lidze Kostarykańskiej. Myśle ,że godziwie by sie chciał pożegnać z R22

Przecież on już kopie polamatorsko. Szanujmy się.

brylant17 27.01.2019 09:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AntyMod (Post 1531924)
ale bylyby jaja jakbysmy jeszcze musilei oddac czesc kasy , osobiscie uwazam ze glupotom bylo puszczanie Imaza do Jagi - Imaz by nam bardzo pomogl przez te pol roku - i wzmocnilismy tylko konkurencje - a te 100 tys - to Imaz moglby nam wynagrodzic bramkami i miejscem w tabeli ...od poczatku mowilem ze to ta promocja dla Jagi to duzy blad

Misiu pomyśl przez chwilę, kończyła mu się umowa mógł podpisać z kim chce już teraz,a tak coś zarobiliśmy

ashkeczup 27.01.2019 17:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AntyMod (Post 1531924)
ale bylyby jaja jakbysmy jeszcze musilei oddac czesc kasy , osobiscie uwazam ze glupotom bylo puszczanie Imaza do Jagi - Imaz by nam bardzo pomogl przez te pol roku - i wzmocnilismy tylko konkurencje - a te 100 tys - to Imaz moglby nam wynagrodzic bramkami i miejscem w tabeli ...od poczatku mowilem ze to ta promocja dla Jagi to duzy blad

430 tysięcy by nam zarobił? Chyba po wejściu do LE

AntyMod 27.01.2019 22:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ashkeczup (Post 1531971)
430 tysięcy by nam zarobił? Chyba po wejściu do LE

o czym ty piszesz ???

Reserve 27.01.2019 22:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AntyMod (Post 1531987)
o czym ty piszesz ???

100 tys. Euro * kurs euro, czyli w przybliżeniu 4.3 zł = 1 Eur.

100 000 * 4.3 = 430 000 = 430 tys. zł. Trudne, wiem :D

Karherop 27.01.2019 23:05

Przecież tak na luźno licząc to poza 650 tysiącami euro zysku z miesięcznych nakładów na kontrakt zeszlon nam lekko 200 tysięcy złotych. Za Imaza mamy Kubę za free więc deal jest jak najbardziej udany.
Oferta za Kostal i Imaza była dla nas zbawieniem w tej trudnej sytuacji i trzeba chłopakom życzyć po prostu powodzenia. Oboje swoim odejściem poświęcili się podobnie jak swego czasu Moskal . Inna tu oczywiście proporcja przywiązania do klubu, ale jednak .

AntyMod 27.01.2019 23:05

naprawde wam przyszlo do glowy ze Imaz to 430 tys euro ?????

Arkadiusz.Czerepach 29.01.2019 12:13

https://sportowefakty.wp.pl/pilka-no...w-kazachstanie

powodzenia xD

sandomingo 29.01.2019 12:21

Małecki ma kontrakt do 30.06.2019?
Bo jeżeli tak, to opłata będzie symboliczna

Karherop 29.01.2019 12:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sandomingo (Post 1532097)
Małecki ma kontrakt do 30.06.2019?
Bo jeżeli tak, to opłata będzie symboliczna

Ma jeszcze 1.5 roku.
Kontrakt jednak ma dość wysoki więc nie na rękę jest aby do nas wracał.

sandomingo 29.01.2019 12:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1532099)
Ma jeszcze 1.5 roku.
Kontrakt jednak ma dość wysoki więc nie na rękę jest aby do nas wracał.

Z kontraktem masz rację, dodatkowo ewidentnie klub go nie chce.
Ale mimo wszystko jakaś pozycja negocjacyjna przy 1,5 rocznym kontrakcie jest.

wolfy 29.01.2019 12:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sandomingo (Post 1532101)
Z kontraktem masz rację, dodatkowo ewidentnie klub go nie chce.
Ale mimo wszystko jakaś pozycja negocjacyjna przy 1,5 rocznym kontrakcie jest.

Jak nam dadzą 100 tys. euro to będę w szoku. Może nam coś symbolicznie zapłacą, każda złotówka się liczy.
Raczej zejście z kontraktu to dla nas główny zysk.

JudasPriest 29.01.2019 12:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AntyMod (Post 1531995)
naprawde wam przyszlo do glowy ze Imaz to 430 tys euro ?????

Nie, 430 000 PLN. Czyli twoje 100 000 Euro.
Ty wywnioskowałeś, że Jesus jest warty w naszej sytuacji więcej niż 100000 € , czyli 430 000 złotych.

sandomingo 29.01.2019 12:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1532102)
Jak nam dadzą 100 tys. euro to będę w szoku. Może nam coś symbolicznie zapłacą, każda złotówka się liczy.
Raczej zejście z kontraktu to dla nas główny zysk.

100 tys eurasów byłoby super dealem. Dla Kazachów to frytki, więc może wypali:) Dodamy im w pakiecie koszulkę Kuby, może wezmą.

swiety37 29.01.2019 14:04

A czy Małecki w ogóle może grać w jeszcze jednym klubie w tym sezonie? Bo grał już u Nas i w Trnavie.

Prezydentowa 29.01.2019 14:05

Kazachstan gra w systemie wiosna-jesień, więc tak.

wolfy 29.01.2019 20:47

Poza tym czemu w tym temacie skoro Patryk ma jeszcze 1,5 roku kontraktu?

@sandomingo - nie zdziwiłbym się nawet gdyby poszedł za darmo żeby zejść z kontraktu.

Levis88 30.01.2019 07:05

https://twitter.com/PiotrWolosik/sta...55126806159360
"Debiut Jesusa Imaza w Jagiellonii odłożony w czasie. Naderwany mięsień i 4 tygodnie przerwy..."
Szkoda gościa. Mógłby wbić jeszcze kilka brameczek pasiastym damom.

brylant17 30.01.2019 08:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1532148)
Poza tym czemu w tym temacie skoro Patryk ma jeszcze 1,5 roku kontraktu?

@sandomingo - nie zdziwiłbym się nawet gdyby poszedł za darmo żeby zejść z kontraktu.

Bo czeprakowi tematy się mylą gość nie ogarnia,że to NASZ piłkarz jeszcze

!!IRIVER!! 30.01.2019 08:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Levis88 (Post 1532162)
https://twitter.com/PiotrWolosik/sta...55126806159360
"Debiut Jesusa Imaza w Jagiellonii odłożony w czasie. Naderwany mięsień i 4 tygodnie przerwy..."
Szkoda gościa. Mógłby wbić jeszcze kilka brameczek pasiastym damom.

Jeszcze wbije, ma kilkuletni kontrakt :) Nic straconego. :D

mitmichael 31.01.2019 21:11

Dziś swoje 42. urodziny obchodzi Sergiei Pareiko. W barwach Wisły rozegrał 88 meczów i zdobył tytuł Mistrza Polski!

Szelu_BRW 01.02.2019 08:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1532292)
Dziś swoje 42. urodziny obchodzi Sergiei Pareiko. W barwach Wisły rozegrał 88 meczów i zdobył tytuł Mistrza Polski!

Bardzo dobrze go wspominam. To był dobry zawodnik z charakterem. Za każdym jednym razem gdy tylko piłkarze wdali się w jakąś awanturę to Pareiko był tam pierwszy :D

Levis88 01.02.2019 09:14

To był jeden z nielicznych Naszych bramkarzy, który po strzale potrafił
pewnie złapać piłkę:)

Lider 01.02.2019 09:53

Szkoda tylko, że na Cyprze nie złapał tego strzału z kornera. Może teraz bylibyśmy gdzieś indziej, a nie walczyć o przetrwanie...

Levis88 01.02.2019 11:02

Gadaj z Małeckim;)

brylant17 01.02.2019 16:49

Chyba z Wilkiem.Fajny wywiad z Zoranem

http://weszlo.com/2019/02/01/dlaczeg...pol-niz-legia/

Cytat:

A Wisła? Utrzyma się?

Nie wiem, jak konkretnie wygląda teraz sytuacja finansowa, ale wiem, że jest lepiej. Mam nadzieję, że się utrzyma i nie będzie bankrutem. To miejsce będzie do końca życia w moim sercu. Może nie mieliśmy pieniędzy, ale mieliśmy team spirit i każdy szedł za każdego. Byłby to wielki wstyd dla wszystkich w Polsce, gdyby tak duży klub upadł. Mówiłem to już wielokrotnie – myślę, że każdy w Krakowie, nawet jeśli nie jest kibicem Wisły, powinien się wybrać na stadion. To zupełnie inne uczucie, gdy wiesz, że grasz dla piętnastu tysięcy osób, a nie dla kilku tysięcy.

kha1 04.02.2019 13:47

Czy ktoś z Was ma jakiekolwiek informacje o tym, co dzieje się z Sarapatą? Rozumiem, że wyjechała z kraju, aby przeczekać szum medialny, ale minęło już kilka tygodni. To niemożliwe, że nikt jej nie szuka?

Gin 04.02.2019 17:14

A co mnie interesuje Sarapata ona i tak już jest spalona w Polsce, nie ma perspektyw no chyba że wyjedzie za granicę i będzie zbierać truskawki

pzkwr 04.02.2019 17:19

Oto i odpowiedź:
https://sport.onet.pl/pilka-nozna/ek...krakow/6ymkp9g
Mnie jak najbardziej interesuje, co się dzieje z Sarapatą - tego co zrobiła, nie wolno odpuścić. Jeśli nie trafi za kratki, będzie dla mnie oznaczało, że żyjemy w kraju kompletnego bezprawia.

master17 04.02.2019 18:15

Może faktycznie mu się nie opłacało, bo Marzenka jeszcze męża robiła w jajo na kasie :D

AntyMod 05.02.2019 13:08

pimaki pisza ze ten hiszpanski Judasz do US i A za 2,5 mln - mamy jakis procent od jego sprzedazy ??? czy Junco z gangserami nie zadbali juz o takie szczegoly gdy napychali sobie tą lewizną konta ??

brylant17 05.02.2019 13:14

Junco już nie było jak był sprzedany do Legii

LucjuszWielki 05.02.2019 14:51

Gdzieś czytałem na FB, że niby mamy mieć 20-30% z transferu, ale nie mogę odszukać tej wiadomości - dzisiaj ktoś podał.

Adrio 05.02.2019 15:44

Też widziałem dzisiaj że 30% i to Krzysiek Kiewicz pisał na TT ponoć.

konrad123 05.02.2019 15:58

Tak, napisał, że 30%. To byłoby śmieszne, jakby Wisła dostała za niego więcej (lub jakoś podobnie, ale kojarzę koło 500) z następnego transferu :D

Wojtas 05.02.2019 17:31

Jak sobie przypomne za ile go sprzedalismy to mnie coś strzela,dobrze ze choc te 30% mamy zaklepane,jesli Legia upchnie go za jakies 3 mln E ,to mamy z tego piekny zysk.

AntyMod 05.02.2019 17:46

Mioduski tez jest na minusie - to moze cos wykombinowac z transferem itp - teraz legia ma taka sytuacje ze oddac 3 mln zl klubowi ktorego sie tak rabilo i łupało za drobne , to chyba niezbyt dla nich dobry pomysl , cos moga pokombinowac

brylant17 05.02.2019 17:48

Temat chyba upadł bo NYC zatrudniło młodego młokosa


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:35.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl