Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

michu-k 20.01.2010 14:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez StelmiOriginal (Post 844189)
Michu- dzięki :)

Someone_TSW - mnie sie sciaga plik o paru kb :)

Jeśli używasz Firefoxa, alternatywa ---> https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/3006

zolwik 20.01.2010 16:04

Witam
Mam pytanie, mianowicie mam procek 2.2 badz 2.4 a wykrywa mi tylko 600 mhz.

O co kaman ? dodam ze przed ta sytuacja odkurzałem kompa

Al_29 20.01.2010 16:30

Witam,
ma ktos może do oddania jakies konto na APO 7.6?
jak cos to prv.
:)

pozdro.

TSW Fanatyk 20.01.2010 16:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zolwik (Post 844213)
Witam
Mam pytanie, mianowicie mam procek 2.2 badz 2.4 a wykrywa mi tylko 600 mhz.

O co kaman ? dodam ze przed ta sytuacja odkurzałem kompa

nie jestem ekspertem ale chyba coś w Biosie musisz sobie przestawić.coś z MHz związane :)

oskar TS 20.01.2010 18:09

Panowie potrzebuje programu w ktorym mozna robic takie przerobki np:
http://www.youtube.com/watch?v=X2hZvBNLlcs

dj_ibutti 20.01.2010 19:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez harimata (Post 844105)
Ale jazda się zrobiła. Mam prywatnego laptopa z którego korzystam w firmie i pokazuje klientom naszą ofertę, faktury wystawiam itp. I dzisiaj rano szef mówi do mnie,żebym powywalał nielegalne oprogramowanie bo kontrole chodzą i kary dają za pirackie programy.Czy kontrol może mi sprawdzić prywatnego laptopa jeśli używam go podczas spotkań z klientami poza firmą ?

Mogą Ci nawet w gratisie do domu wejść i sprawdzić jakie tam płytki chowasz pod łóżkiem.
Niby potrzebują nakaz prokuratora (=uzasadnione podejrzenie popełnienia przestępstwa), ale w praktyce dostarczają go później.

tas de fleia 20.01.2010 20:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez harimata (Post 843484)
Chciałem samemu zacząć robić papierosy bo taniej zawsze wyjdzie. Ale problem polega na tym, który tytoń w smaku smakuje jak marlboro czy chociaż camele. Bo te tanie tytonie to nawet do wąchania się nie nadają.

Kiedyś kręciłem fajki i zawsze kupowałem niebieskiego druma. Wg mnie całkiem całkiem tytoń. Podchodził mi bardziej dużo niż gotowce Marlboro.

FajQ 20.01.2010 21:36

Zepsuły mi się ikony na pulpicie mianowicie większość ikon pozamieniała się w takie same ikony.Podobnie z ikonami w starcie.Wie ktoś jak to naprawić? Strasznie mnie to denerwuje....

tomo 20.01.2010 21:56

Gram w Quake Live. Po kolejnym przejściu na inna mapę zawsze wyskakuje mi ten błąd krytyczny z niebieską planszą ;/ O co chodzi ? gram na laptopie. Laptop ma takie parametry - Intel Pentium Dual T2330, 1,60 Ghz i ramu jest 1gb. Kartę graficzną mam jakąś najzwyklejszą. Czy może to być spowodowane że lap po prostu niewyrabia ? (Pierwsze 3 lub 4 mapy po 50 fragów spokojnie łyka dopiero po jakims czasie zwiecha i niebieski ekran)

Zola 21.01.2010 09:52

do usunięcia

Al_29 21.01.2010 12:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zola (Post 844556)
Orientuje się Ktoś czy w CH Bonarka jest jakiś punkt, w ktorym wydrukują mi na kolorowo na A4 zdjecia/obrazki?

Tak, kolo 'Auchana' sa takie specjalne (czerwone bodajże) maszyny do drukowania zdjęc ;] musisz tylko zgrac te zdjecia lub obrazki na np.pendrive, włożyc i jest. ;]

E:
mialem zdjęcie na pulpicie. ktore zapisalem 'bez nazwy'. potem zapisalem kolejne zdjecie, ale zapomnialem zmienic nazwy i rowniez bylo 'bez nazwy', pokazalo sie okienko, ze istnieje juz taki sam plik i czy chce zostawic tak jak jest, czy zmienic nazwe. za z pośpiechu dalem zeby zostawic. no i tamto zdjęcie początkowe tak jakby sie usunęło, a na jego miejscu znalazlo sie to drugie zdjecie.. da sie jakos odzyskać to pierwsze foto?:>

matt1906 21.01.2010 14:05

w jakich godiznach jest otwarte lodowisko na Cracovii? jaki jest koszt w ogóle wejścia? są łyżwy do wynajęcia (za ile)? jest tam gdzieś do kupienia gorąca czekolada? :D

Roadstar 21.01.2010 14:31

Czy na stacjach benzynowych BP można zapłacić w walucie Euro za artykuły spożywcze ?

oskar TS 21.01.2010 14:37

Kiedy jest najblizszy marsz gejow ?

LuKaS TSW 21.01.2010 14:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez matt1906 (Post 844656)
w jakich godiznach jest otwarte lodowisko na Cracovii? jaki jest koszt w ogóle wejścia? są łyżwy do wynajęcia (za ile)? jest tam gdzieś do kupienia gorąca czekolada? :D

bilety normalne: 10 zł, bilety ulgowe: 8 zł.
Bilety można nabyć na lodowisku. Na miejscu znajduje się również wypożyczalnia łyżew (cena za wypożyczenie wynosi 7 zł).
Harmonogram dni i godzin otwarcia lodowiska jest zmienny.

Verinho 21.01.2010 15:53

Mam pytanie odnośnie rejestracji samochodu sprowadzonego z zzagranicy, a dokładniej:
Na umowie kupna moja mama , na deklaracji AKCU i przy zapłacie akcyzy również , przy załatwianiu spraw w skarbówce czyli VAT-24 , VAT-25 także , no i teraz pytanie : czy przy rejestracji samochodu w wydziale komunikacji nie bedzie problemu z zarejestrowaniem samochodu na ojca , czy wpiszą nw dowodzie rejestracyjnym moją matke i ojca??proszę o wyjaśnienie, moze byc priv

harimata 21.01.2010 18:22

Muszę na zaliczenie anglika napisać zadanie. Opis 4 osób po angielsku i zdjęcie każdej z opisywanych osób. Jak by ktoś miał albo pisał albo wiedział gdzie to znajdę to będę wdzięczny. Ważne żeby było bez błędów. Tylko żeby nie było zbyt krótkie.

koyoot 21.01.2010 18:36

Kurna... czy ktos ma pojecie czemu mi do jasnej... anielskiej mi sie komputer nie chce bootowac z plyt z windowsami? tak mam na kazdej plycie z XP, Vista i 7...

Dodam ze w biosie wszystko jest jak nalezy. I probowalem zbootowac to w 3 napedach...

wislak_92 21.01.2010 18:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez matt1906 (Post 844656)
w jakich godiznach jest otwarte lodowisko na Cracovii? jaki jest koszt w ogóle wejścia? są łyżwy do wynajęcia (za ile)? jest tam gdzieś do kupienia gorąca czekolada? :D

8.00-9.00 jest za friko no i pojezdzic mozna, bo w godz. popoludniowych podobno niezly kociol.. Placisz jedynie za lyzwy(jakbys przyszedl na 8.00) - 7,8zl. Doliczyc nalezy koszt szafki 2zl, chyba ze wezmiesz rzeczy ze soba i zostawisz na lawce rezerwowych. Czy goraca czekolada jest to nie wiem, podejrzewam ze tak, sa 2 automaty.

siekierski 21.01.2010 18:45

Witam, mam pytanie. Czy, aby wypożyczyć narty/deskę przy stoku trzeba mieć ukończone 18 lat?
Może trochę śmieszne pytanie, ale zawsze mam swój sprzęt :D

harimata dzieki :D

harimata 21.01.2010 18:48

wystarczy paszport albo legitymacja.

gris 21.01.2010 19:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez koyoot (Post 844771)
Kurna... czy ktos ma pojecie czemu mi do jasnej... anielskiej mi sie komputer nie chce bootowac z plyt z windowsami? tak mam na kazdej plycie z XP, Vista i 7...

Dodam ze w biosie wszystko jest jak nalezy. I probowalem zbootowac to w 3 napedach...

Problem może leżeć w ... klawiaturze jeśli jest na złącze USB. Bo jeśli tak to musisz zmienić w biose ustawienia albo po prostu podłączyć klawiaturę z wejściem ps/2.


koyoot 21.01.2010 20:04

Teraz juz niewazne. Problem lezal wlasnie w biosie ale zaradzilem temu resetujac caly bios.

Ploughmanson 21.01.2010 21:05

Czy ktoś z was dokupywał do routera antenę dookólną? Chodzi mi mniej więcej o coś takiego:
http://allegro.pl/item885953261_ante...sma_ak115.html
Czy dobrze poprawia zasięg routera?

palikot 21.01.2010 21:23

jaka byla stopa inflacji w roku 1990 w Polsce? i jakis link do tego ;p

kuba126 21.01.2010 21:39

http://upload.wikimedia.org/wikipedi...cja_wykres.svg

Mam nadzieje ze Ci pomogłem:)

kuba126 21.01.2010 21:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ploughmanson (Post 844855)
Czy ktoś z was dokupywał do routera antenę dookólną? Chodzi mi mniej więcej o coś takiego:
http://allegro.pl/item885953261_ante...sma_ak115.html
Czy dobrze poprawia zasięg routera?

Kolego za taką antenke o zysku 12dbi musiał byś dać ze 100-150zł
http://www.allegro.pl/item889533218_..._5ghz_n_z.html

Nie kupuj tego dziadostwa co podałes w linku

Sprawdz tu:
http://www.wififorum.pl/index.php?

saklak1906 21.01.2010 22:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez harimata (Post 844784)
wystarczy paszport albo legitymacja.

Raczej paszport bo karta to za malo znajac gorali, zbyt wiele sprzetu im podpierdzielili na lewe karty szkolne. Ja bylem swiatkiem jak Ruski chcial wynajac dla calej rodziny deski,dal 5 paszportow i nie chcieli dac. To sie chlop wkrw.l dal dwa kola dolarow i spytal czy teraz sie juz nie boi.

Mistel 22.01.2010 08:39

Czy w najbliższym czasie w Krakowie odbędą się jakieś koncerty znanych artystów rockowych?

rafil 22.01.2010 13:13

http://www.lastfm.pl/events/+tag/rock

TSW Fanatyk 22.01.2010 13:17

http://www.media-europoznan2012.pl/spacer/ działa Wam ta stronka?

dostuffca 22.01.2010 13:23

potrzebuję fachowej porady :)

mam w domu internet bezprzewodowy - UPC wpięte do routera TP-Link. Przez ostatni rok działało wszystko bez najmniejszych problemów - teraz nagle przestało. Komputer twierdzi, że łączy się z routerem (TP-Link połączono, jakość połączenia znakomita) ale nic nie działa (ani gg, ani ff). Jak wepnę się bezpośrednio do modemu UPC kablem internet działa. Ktoś wie jak to rozwiązać, albo co może to powodować?

z góry dziękuję za pomoc

StelmiOriginal 22.01.2010 13:29

Zresetuj modem i router.

Mam takis am net, router rowniez TP-LINK i mialem podobny problem. Reset pomogl :)

WiślakMyślenice 22.01.2010 13:34

Cytat:

http://www.media-europoznan2012.pl/spacer/ działa Wam ta stronka?
działa, musisz tylko poczekac na instalowanie składników. strony tego typu długo się ładują. cierpliwości.

kuba126 22.01.2010 14:50

Pilnie potrzebuje 400 zł pozyczyć tylko pytanie gdzie?? moze jakies namiary znacie? Moge oddac 500zł

masterlag 22.01.2010 15:42

A ja mam pytani odnośni koszulki Wisły wydawanej z okazji 100lecia.
Czy były wgl rozmiary mniejsze niż XL ?

El'kabat 22.01.2010 16:02

Jakies opinie o siłce w Atlanticu na stradomskiej ? www.starekino.pl

Ewentualnie mozecie polecic jakas silke w ścisłym centrum ? Ważne,aby bylo czynne minimum do 22.30 (praca do 20 ;/)

Kamson 22.01.2010 16:02

Jak mam wyciszyć mikrofon, żeby rozmówcy mnie słyszeli a sam żebym sie nie słyszał w głośnikach/słuchawkach?

kuba126 22.01.2010 16:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kuba126 (Post 845156)
Pilnie potrzebuje 400 zł pozyczyć tylko pytanie gdzie?? moze jakies namiary znacie? Moge oddac 500zł

Pilnie proszę o jakaś informacje...

AS82 22.01.2010 17:19

Kto w meczu Wisła - Schalke 1-1 na Reymonta strzelil gole ??


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:07.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl