![]() |
Cytat:
|
Witam
Mam pytanie, mianowicie mam procek 2.2 badz 2.4 a wykrywa mi tylko 600 mhz. O co kaman ? dodam ze przed ta sytuacja odkurzałem kompa |
Witam,
ma ktos może do oddania jakies konto na APO 7.6? jak cos to prv. :) pozdro. |
Cytat:
|
Panowie potrzebuje programu w ktorym mozna robic takie przerobki np:
http://www.youtube.com/watch?v=X2hZvBNLlcs |
Cytat:
Niby potrzebują nakaz prokuratora (=uzasadnione podejrzenie popełnienia przestępstwa), ale w praktyce dostarczają go później. |
Cytat:
|
Zepsuły mi się ikony na pulpicie mianowicie większość ikon pozamieniała się w takie same ikony.Podobnie z ikonami w starcie.Wie ktoś jak to naprawić? Strasznie mnie to denerwuje....
|
Gram w Quake Live. Po kolejnym przejściu na inna mapę zawsze wyskakuje mi ten błąd krytyczny z niebieską planszą ;/ O co chodzi ? gram na laptopie. Laptop ma takie parametry - Intel Pentium Dual T2330, 1,60 Ghz i ramu jest 1gb. Kartę graficzną mam jakąś najzwyklejszą. Czy może to być spowodowane że lap po prostu niewyrabia ? (Pierwsze 3 lub 4 mapy po 50 fragów spokojnie łyka dopiero po jakims czasie zwiecha i niebieski ekran)
|
do usunięcia
|
Cytat:
E: mialem zdjęcie na pulpicie. ktore zapisalem 'bez nazwy'. potem zapisalem kolejne zdjecie, ale zapomnialem zmienic nazwy i rowniez bylo 'bez nazwy', pokazalo sie okienko, ze istnieje juz taki sam plik i czy chce zostawic tak jak jest, czy zmienic nazwe. za z pośpiechu dalem zeby zostawic. no i tamto zdjęcie początkowe tak jakby sie usunęło, a na jego miejscu znalazlo sie to drugie zdjecie.. da sie jakos odzyskać to pierwsze foto?:> |
w jakich godiznach jest otwarte lodowisko na Cracovii? jaki jest koszt w ogóle wejścia? są łyżwy do wynajęcia (za ile)? jest tam gdzieś do kupienia gorąca czekolada? :D
|
Czy na stacjach benzynowych BP można zapłacić w walucie Euro za artykuły spożywcze ?
|
Kiedy jest najblizszy marsz gejow ?
|
Cytat:
Bilety można nabyć na lodowisku. Na miejscu znajduje się również wypożyczalnia łyżew (cena za wypożyczenie wynosi 7 zł). Harmonogram dni i godzin otwarcia lodowiska jest zmienny. |
Mam pytanie odnośnie rejestracji samochodu sprowadzonego z zzagranicy, a dokładniej:
Na umowie kupna moja mama , na deklaracji AKCU i przy zapłacie akcyzy również , przy załatwianiu spraw w skarbówce czyli VAT-24 , VAT-25 także , no i teraz pytanie : czy przy rejestracji samochodu w wydziale komunikacji nie bedzie problemu z zarejestrowaniem samochodu na ojca , czy wpiszą nw dowodzie rejestracyjnym moją matke i ojca??proszę o wyjaśnienie, moze byc priv |
Muszę na zaliczenie anglika napisać zadanie. Opis 4 osób po angielsku i zdjęcie każdej z opisywanych osób. Jak by ktoś miał albo pisał albo wiedział gdzie to znajdę to będę wdzięczny. Ważne żeby było bez błędów. Tylko żeby nie było zbyt krótkie.
|
Kurna... czy ktos ma pojecie czemu mi do jasnej... anielskiej mi sie komputer nie chce bootowac z plyt z windowsami? tak mam na kazdej plycie z XP, Vista i 7...
Dodam ze w biosie wszystko jest jak nalezy. I probowalem zbootowac to w 3 napedach... |
Cytat:
|
Witam, mam pytanie. Czy, aby wypożyczyć narty/deskę przy stoku trzeba mieć ukończone 18 lat?
Może trochę śmieszne pytanie, ale zawsze mam swój sprzęt :D harimata dzieki :D |
wystarczy paszport albo legitymacja.
|
Cytat:
|
Teraz juz niewazne. Problem lezal wlasnie w biosie ale zaradzilem temu resetujac caly bios.
|
Czy ktoś z was dokupywał do routera antenę dookólną? Chodzi mi mniej więcej o coś takiego:
http://allegro.pl/item885953261_ante...sma_ak115.html Czy dobrze poprawia zasięg routera? |
jaka byla stopa inflacji w roku 1990 w Polsce? i jakis link do tego ;p
|
|
Cytat:
http://www.allegro.pl/item889533218_..._5ghz_n_z.html Nie kupuj tego dziadostwa co podałes w linku Sprawdz tu: http://www.wififorum.pl/index.php? |
Cytat:
|
Czy w najbliższym czasie w Krakowie odbędą się jakieś koncerty znanych artystów rockowych?
|
|
http://www.media-europoznan2012.pl/spacer/ działa Wam ta stronka?
|
potrzebuję fachowej porady :)
mam w domu internet bezprzewodowy - UPC wpięte do routera TP-Link. Przez ostatni rok działało wszystko bez najmniejszych problemów - teraz nagle przestało. Komputer twierdzi, że łączy się z routerem (TP-Link połączono, jakość połączenia znakomita) ale nic nie działa (ani gg, ani ff). Jak wepnę się bezpośrednio do modemu UPC kablem internet działa. Ktoś wie jak to rozwiązać, albo co może to powodować? z góry dziękuję za pomoc |
Zresetuj modem i router.
Mam takis am net, router rowniez TP-LINK i mialem podobny problem. Reset pomogl :) |
Cytat:
|
Pilnie potrzebuje 400 zł pozyczyć tylko pytanie gdzie?? moze jakies namiary znacie? Moge oddac 500zł
|
A ja mam pytani odnośni koszulki Wisły wydawanej z okazji 100lecia.
Czy były wgl rozmiary mniejsze niż XL ? |
Jakies opinie o siłce w Atlanticu na stradomskiej ? www.starekino.pl
Ewentualnie mozecie polecic jakas silke w ścisłym centrum ? Ważne,aby bylo czynne minimum do 22.30 (praca do 20 ;/) |
Jak mam wyciszyć mikrofon, żeby rozmówcy mnie słyszeli a sam żebym sie nie słyszał w głośnikach/słuchawkach?
|
Cytat:
|
Kto w meczu Wisła - Schalke 1-1 na Reymonta strzelil gole ??
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:07. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl