![]() |
|
@dziki
Dzięki ;) |
|
Krzysztof kocham legię Mączyński podpisał 2,5-roczny kontrakt ze Śląskiem
|
Cytat:
|
Trenerski indolent, wuefista, hiszpański Pawłowski zaprezentowany:
https://mobile.twitter.com/enkikos/s...726.1547828684 <he he he> |
Cytat:
|
Tibor Halilović w HNK Rijeka.Powodzenia!!
|
Victor Perez został piłkarzem Żalgirisu Wilno.
|
Jak chuligani wygrali wojne o Wisla
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-no...-wojne-o-wisle |
Ciekawy artykuł. Pytanie - co zrobić, żeby to się nie powtórzyło?
|
Odnośnie tego artykułu https://sportowefakty.wp.pl/pilka-no...-wojne-o-wisle co ja pamiętam to te 16 tysięcy przyszło na mecz z Bełchatowem i to właśnie przed tym meczem nastąpiło porozumienie czyli SKWK dostało extra grosz i podniesiono cene biletów jednorazowych tak by się wszystkie straty wyrównały. Wydaje mi się , że w tamtym okresie pierwsze skrzypce w SKWK odgrywał Pan WAWRO a nie Dukat, jednak mogę się mylić. Zapomnieli dodać, że Bednarz podpisał bardzo głupią umowę z UFA sports wedle której ta firma dostawała spory procent od każdej umowy sponsorskiej jaka zawierała Wisła, ale żadna umowa nie została pozyskana dzięki tej dziwnej firmie. Bednarz Był szkodnikiem w aspekcie jaki przytoczyłem.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Bednarz nie chciał źle z perspektywy czasu widać że chciał dobrze tylko źle się do tego zabrał. Zwykli kibice musieli opowiedzieć się po którejś że stron stanęli na przeciwko Bednarza przez całą otoczke, którą skutecznie zorganizowała trybuna C ( nie mówię o wszystkich z tej trybuny, wszędzie znajdą się czarne owce). Co do tego nie można mieć zastrzeżeń. Bednarz po prostu źle się zabrał do czyszczenia układu trzeba było zrobić porządny podkład do tego typu działań. A on wjechał jak "jeździec bez głowy". I "C" skutecznie to wykorzystało wmawiając wszystkim że Jacek est zły a oni są dobrzy a tą złotówką chcą tylko uatrakcyjnić doping " co z założenia jest bardzo dobrym pomysłem" ale założenia nie musi, być takie same jak wykonanie. Wiadomo przecież nie od dziś że "papugi" dla kibolstwa są opłacane przez "współbraci" a tutaj jeszcze prawdopodobnie został w to włączony klub, który de facto powinien w tym nie uczestniczyć czy tak było i na co szła ta złotówka przez te kilka lat tego się napewno nie dowiemy. Ja jestem ciekawy pierwszych kilka meczów na R22. To wtedy się okaże jak to wszystko wygląda i czy cały trud włożony przez wszystkich życzliwych ludzi nie poszedł na marne.
|
Cytat:
|
A nie pamiętacie już, że gdyby nie umowa z UFA, to nie mielibyśmy z czego wtedy spłacić długów licencyjnych? Kurek z TF był już w tamtym momencie praktycznie zakręcony.
|
Może jakby sprzedał Genkova zamiast wywalać go z klubu, i rozwalać umowy Jovanovica nie trzeba by było ogarniać UFY :)
|
Cytat:
Cytat:
|
Bednarz to tragedia i tyle gdyby nie Marcelo to dno dna jeszcze sobie nie chcianego tu Jirsaka za 700 tys euro kupił.
Co takiego tu zrobił cześć długów dalej splacamy po Bednarzu. PS zresztą nie ważne nie przez Bednarza były teraz tarapaty |
Co się tyczy postępowania Bednarza na polu sportowym i biznesowym, to miał umiarkowane sukcesy. Ale działał też w określonych okolicznościach.
Natomiast walka z ortalionami, jak widać, była w pełni uzasadniona. Inna sprawa, że nie robił tego w jakiś finezyjny sposób. Uważał chyba, że problem sam się rozwiąże, kiedy przez jakiś czas nie dostaną tego, czego chcą. Moim zdaniem jednak klub i jego władze mają ograniczone możliwości zwalczania takiej patologii, jaka u nas była/jest. Co można zrobić? Dawać zakazy stadionowe? A kto potem to będzie egzekwował, ochrona złożona z kolegów Sharków albo jakichś nastolatków? Nie łudźmy się, że gdyby policja i prokuratura nie wzięły się za to towarzystwo (nomen omen), to dzisiejsze działania naprawcze w ogóle byłyby możliwe. |
Bednarz był jakiś 7 lat temu. Szkoda chyba czasu o tym pisać, no chyba że pod jakąś książkę.
|
Cytat:
Czy chciał dobrze? Przypominam że są nagrania z "U Sowy" na których Bednarz dogadywał miejsce na listach PO jako pogromca kiboli. IMHO robił cyrk pod siebie. Zainteresowanym radzę sprawdzić jakie sukcesy odniósł w Ruchu, gdzie zajmował się finansami (Ruch poleciał za podwójne umowy podpisywane z piłkarzami żeby ominąć ograniczenia komisji ligi). |
http://www.krakow.sport.pl/sport-kra...__prezesa.html
i jeszcze sposób w jaki pogonili Sobolewskiego... Bednarz to był turbo szkodnik, jeszcze by mu się kilka rzeczy wyciągneło typu ściągnięcie Burdeńskiego itp |
Cytat:
To najczestsze wytlumaczenie obrońców tej teorii, jednocześnie takie które nie można zweryfikować. Tymczasem sytuacja jaka wtedy była nie była nawet w 10% tak zła jak teraz (na koniec grudnia 2018) Opóźnienia w placach nie były tak duże Nie wzięto nam żadnej kasy z c+ na poczet cesji do miasta i TF Nie zawieszono nam licencji. Nawet gdyby nam nie przyznano 31 marca to przecież przysługuje tryb odwoławczy, więc ew. wtedy chwytalibysmy się takiej brzytwy. Dodatkowo nie przyznanie licencji mogłoby obudzić TF i Cupiala że kasa jest niezbędna. A tak nabraliśmy się na bajeczki UFA jak to nas dokapitalizowanie, pobudza marketing, ściągną sponsorów. I tym sposobem do dzisiaj spłacamy kary umowne. Bednarz wtedy ani trochę nie spodziewał się konsekwencji swoich czynów, tak jak i zresztą w przypadku innych decyzji. |
Bednarz żadnym guru zarządzania nie był po prostu miał 100% w kwestii czym jest SKWK i inni kumaci i jak są to dla klubu ludzie groźni.
|
raindog napisał:
"To nie Bednarz, tylko Basałaj rozwiązał kontrakt z Jovanovicem. Bez UFA, nie dostalibyśmy licencji." NIe wiem jakim cudem Basałaj miał rozwiązać kontrakt z Jovanoviciem, skoro został on rozwiązany w 2015 roku, a Basałaja w Wiśle nie było już od 2012 roku ???? Bednarz z kolei odszedł w 2014 roku więc też nie maczał w tym palców...... Natomiast Genkov i odszkodowanie dla niego to już sprawa Bednarza.... |
Cytat:
UFA to była chwilówka którą spłacamy do dziś, nie trafia do mnie że nie było lepszych opcji, po prostu Bednarz nic nie potrafił wymyśleć, zorganizować a oni sami przyszli i zaproponowali lichwiarski kredyt. Bednarz jako dyrektor sportowy za to był o wiele lepszy niż Junco (jeśli odliczyć piłkarzy od Kiko). |
Co do sukcesów Bednarza jako dyrektora sportowego, to poza Marcelo nie przypominam sobie jakichś wyjątkowych sukcesów - przypominam sobie natomiast Jirsaka, który przyszedł za 700 tys euro, bez uzgodnienia z Maćkiem Skorżą, i odszedł za darmo po wygaśnięciu kontraktu, super napastnika Beto oraz pamiętny wielookienkowy serial pt. "Wisła Kraków szuka bramkarza". Potrafił też rozwiązać kontrakt z Nunezem (zaoszczędziliśmy kasę za jeden miesiąc !!) a nie potrafił się dogadać bądź sprzedać Genkova za co przyszło nam zapłacić ponad 2 mln zł
|
No i nie należy zapominać o Frederiksenie, którego należy traktować w kategorii parapiłkarza. Kamyczkiem do ogródka Bednarza jest też ucieczka z klubu Czarka Wilka. Przypominam wszystkim, że Jacek do samego końca twierdził wszem i wobec, że nie ma żadnych podstaw do rozwiązania przez Wilka kontraktu z Wisłą.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Niedzielan - fakt, ale niestety jak został wykoszony przez Dancha to już u nas sobie niewiele pograł
Diaz - fakt dobry transfer Łobodziński - już wówczas na równi pochyłej, ale z drugiej strony te jego 2 bramki z Lechią dały nam mistrzostwo.... |
O tak do dzis pamietam te jego gole one daly nam majstra , jeden naprawde piekny,stary stadion Lechii,eh piekne wspomienia.
|
Cytat:
Drugie podejście Bednarza to już było pasmo klęsk, również transferowych: Sikorski, Frederiksen, Probierz... |
Cytat:
|
Może Junior Diaz(35 l) by przyszedł gdyby dostał telefon od Głowy nawet jako zmiennik , gra już w rodzimej lidze Kostarykańskiej. Myśle ,że godziwie by sie chciał pożegnać z R22
|
Cytat:
|
Cadiz miało dostać 10% za transfer Imaza do Jagielloni.
Wisła puściła do Jagi jeszcze Kostala i w umowie Imaz poszedł za grosze, a Kostal za 650 tys. euro. To się nazywa kreatywna księgowość :) Chyba, że był jakiś zapis, że Imaz za Klemenza, wtedy nie ma się chyba do czego przyczepić ;) Będzie afera? https://pbs.twimg.com/media/Dx2jusEX4AAYItj.jpg |
Nie będzie afery Jesus miał jeszcz tylko 6 mies kontrakt i jego cena 100 tys euro jest adekwatna
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:54. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl