![]() |
Cytat:
|
Tomasz Cwiakala @cwiakala ˇ 15 maj
Marcelo (Hannover) dopytuje, kiedy dokładnie 110-lecie Wisły, bo chciałby wpaść. Rzadko zagr. piłkarze tak się identyfikują z byłym klubem. |
|
Drużyna Michała Nalepy zdobyła Puchar Węgier. Gratulacje!
http://www.90minut.pl/news/250/news2...ar-Wegier.html |
Cytat:
O Chrapku Cytat:
|
Poprzedni "Wiślacki" weekend przebiegł bardzo spokojnie. Wyróżnił się Dudu Omagbemi, który zdobył obie bramki w wygranym 2-0 meczu ligowym z Royal Wahingdoh (drugi poziom rozgrywkowy w Indiach). Video: https://www.youtube.com/watch?v=PTI9HypQCyU
Ponadto warto wspomnieć, że drużyna Cwetana Genkowa cudem utrzymała się w drugiej lidze tureckiej. Po ostatniej kolejce sezonu miała tyle samo punktów, co drużyna ze strefy spadkowej. Klub Maora Meliksona przegrała finałowy mecz o Puchar Izraela. Tomáš Jirsák (Botew Płowdiw) po sezonie opuszcza bułgarski klub. Wg. tamtejszych mediów mocno zainteresowany czeskim pomocnikiem jest izraelski Hapoel Petach Tikwa. |
Sivakov zagrał w meczu sparingowym Qəbələ - Neftçala (4:0) i strzelił w 13. minucie otwierającego wynik gola.
Qəbələ pauzowała w tej kolejce ligi azerskiej z powodu wycofania się z rozgrywek Arazu. |
Cytat:
|
Tomáš Jirsák i Adam Stachowiak oficjalnie odeszli z Botewa. Dostali pamiątkowe koszulki w jakiejś knajpie :) http://plovdivderby.com/kategorija-b...i-v-ramka.html
|
Dramatyczne losy piłkarzy Złotej Wisły 78'. Iwan miał racje, to było rzeczywiście pokolenie przeklęte.
"Maculewicz przeżywa koszmarny zjazd. Kiedyś przyjeżdżał do Krakowa mercedesem 280 SE. Teraz, opuszczony przez drugą połówkę, ledwo wiąże koniec z końcem. Schorowany, handluje na bazarze. Znany z zamiłowania do gry w karty „Kiri” żyje jak pustelnik. Zaszył się w socjalnym mieszkaniu na ubogiej Hucie. Płaszewski do dziś nie uporał się zaś z uzależnieniem od alkoholu i leków. Banaszkiewicz nie dożył nowego tysiąclecia. Zmarł nagle w maju 2000 roku. Oficjalną przyczyną śmierci był wylew, nieoficjalnie mówi się o samobójstwie. Dawid natomiast przebywa w zakładzie karnym" Wyjątkowo chwytający za gardło tekst: http://sporteuro.pl/sport/publicysty...l?limitstart=0 |
Filip Kurto został zawodnikiem Excelsioru Rotterdam.
|
https://www.youtube.com/watch?v=rwOX...ature=youtu.be wywiad z Henrykiem Kasperczakiem.
|
Chorzow zainteresowany Stjepanovicem...
|
|
Cytat:
|
Oj, tam jebnięty od razu. Zwyczajnie głupi. Pewnie znowu nie zrozumiał i się zagotował, a Gaszyński powiedział prawdę - jeśli Smuda będzie chciał, to rozwiążą umowę od ręki i nie trzeba będzie mu już płacić. A że on tego chciał nie będzie, to było jasne od początku.
"Dobry prawnik", którego Wisła zwolniła, to rozumiem, że chodzi o Bednarza, który nigdy sprawy nie wygrał? :lol: I na koniec - ze Smudą było światowo. :lol: Ale tak to jest jak się nie ma za grosz dystansu i nie umie się spojrzeć na samego siebie krytycznie. |
Cytat:
|
Na kogoś takiego jak Smuda tyle pieniędzy poszło (60 tys. miesięcznie plus premia 5 tys. za pkt). Wychodzi bardzo ładna sumka.
To jest dopiero przekręt na szkodę Wisły. Jeszcze niedawno twierdził, że celem jest utrzymanie, mówił, że ma piłkarzy za pięć zł, teraz nagle zaatakował Wisłę i robi z siebie bohatera. |
Cytat:
|
Ciekawe ,czy jest cos na rzeczy z Chrapkiem,bo znajomy mówi,że własnie jest w Bonarce....
|
^^ chłopak pochodzi z Jaworzna a to dalsze przedmieścia Krakowa, ma tu rodzinę, we Włoszech sezon się skończył. Więc to może nic nie znaczyć.
|
Był tez na meczu ze Śląskiem...normalka..
|
Cytat:
|
Trener Tomasz Muchiński żegna się z klubem. Jego miejsce zastąpi Paweł Primel.
|
kto byl I trenerem jak byl Primel ?
|
Latający Holender
|
Maaskant bodajże, tak?
|
Maaskant. Wraca! ;)
|
a przed Maaskantem ?
|
Wow. Czy to znaczy, że teraz nasi bramkarze będą bronić jak Jovanić? :/
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:24. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl