![]() |
Jebać bezpieczeństwo !
cracovia ohydne parchy - WIELKA WISŁA KRAKÓW 2 |
Parchy - WISŁA KRAKÓW 2 @1.80 (jeszcze wczoraj kurs wynosił ponad 2)
Fulham - Tottenham 2 @2.30 Lazio - Parma 1 @1.57 Ath. Bilbao - Barcelona 2 @1.30 |
Cracovia (HC +1) - Wisła 2 @3.75
3 setki i niepodyktowany karny.. Stade Rennais - Valenciennes 1 @1.8 Espanyol - Villarreal 1 @1.9 |
Mam pytanie odnośnie zakładów "drużyna zwycięży różnicą x bramek":
Jak w meczu Kopenhagi z Lyngby obstawię zwycięstwo Kopenhagi jedną bramką (kurs 3,75 na bet365) to żebym wygrał to Kopenhaga musi wygrać DOKŁADNIE jedną bramką czy MINIMUM? Kopenhaga wygrała 3:0, ale nie stawiałem tego, więc co by było gdybym postawił? Ok, dzięki. |
Cytat:
|
Jagiellonia - Legia DNB 1 @2.25
za Jage zwrot więc... Murcia - Deportivo la Coruna over 2,5 @2.15 |
Zamierzam założyć sobie konto w jakimś internetowym buku? Mam pytanie gdzie sie najbardziej obecnie oplaca?
Gdzie dają jakieś bonusy? nie chce wpłacać jakies dużej kwoty, raczej małą. po ilu obrotach tymi pieniedzmi mozna je wyplacic? |
Ja mam na tobecie, w sumie nie narzekam, nie polecam willhilla bwina i tego typu mainstreamowych.
|
Co myślicie o tym,żeby dziś zagrać na baraże w każdym z meczy powyżej 1,5 bramki?
|
Cytat:
|
czynne są dziś stsy i inne punkty bukmacherskie ?
|
STS od 10 do 17, totomix zamknięty
|
Anglia - Hiszpania 2 @1.9
|
Standardowo polecam dwójeczkę dziś w meczu reprezentacji PZPN, zwanej potocznie resztą świata ;)
Dla mniej odważnych DNB |
Moim zdaniem wymęczą w tym meczu wynik, żeby "oczyścić atmosferę wokół kadry". Wynik mi zupełnie obojętny, sam odpuszczam to zdarzenie. POLAK WĘGIER DWA BRATANKI!
|
na weekend:
norwich arsenal 2 heracles twente 2 fc koln mainz 1 fiorentina milan 2 ? jak uważacie ? |
Kupon na piątek. Co sądzicie!?
|
Libertad-LDU Quito 1 (1,93)
|
Lyon-Rennes 1
Leuven-St.Luttich 2 Jaga-Slask 2 Livorno-Ascoli 1 |
Schalke 04 - FC Nürnberg 1
Inter - Cagliari 1 Swansea - Manchester Utd 2 :) |
Genoa - Novara 1
Anderlecht - Sint-Truiden 1 AS Roma - Lecce 1 :] |
Rapid Bucharest - Gaz Metan Medias 1
Podbeskidzie Bielsko - Lech Poznan x2 Tottenham - Aston Villa 1 :-) |
Na dziś u naziemnego buka:
PBB - Lech 2 Tottenham strzeli bramkę Za równą dychę do wyjęcia równe dwie ;) |
O.L - Ajax 1
Napoli - M.C over 1,5...2,16 M.U - Benfica X(3,7) Alba Berlin - Budocnost X(17) |
Lyon - Ajax 1
Manchester Utd - Benfica 1 |
Fiorentina - Empoli 1
Genoa - Bari 1 Espoo - Lukko 1 (hokej Finlandia) |
Standard - KV Mechelen
Handicap 0:1 AGOVV Apeldoorn - Telstar Handicap 1:0 Pisa - Viareggio 1 ako 10.59 |
Standard L. - KV Mechelen 1 1.45
Sparta Praga - Dukla Praga 1 1.28 Alkmaar - Utrecht 1 1.30 Polonia - Podbeskidzie 1/2 0 2.10 Genclerbirligi - Fenerbahce 2 2.00 Udinese - AS Roma 02 1.50 Koln - Monchengladbach LB 2.5 2 1.75 WKS - TSW LB 2.5 2 2.00 AKO 53.20 10zl - 468.20 taki wariat po LM :D |
Chelsea - Wolves Handicap 1 (-1.0)
Nancy - Dijon 1x Saint Étienne - Ajaccio 1 Lille - Brest 1 |
Rayo Vallecano - Valencia x2
ako 1.35 Borussia Dortmund - Schalke 04 X FC Augsburg - VfL Wolfsburg X Norwich - QPR X Bolton - Everton X ako 129.15 system 3/4 AC Siena - Inter Drużyna gospodarzy poniżej 1.5 ako 1.40 Powód: wyniki |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:13. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl