Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

fialo 06.11.2011 11:29

Jebać bezpieczeństwo !

cracovia ohydne parchy - WIELKA WISŁA KRAKÓW 2

Kamson 06.11.2011 12:31

Parchy - WISŁA KRAKÓW 2 @1.80 (jeszcze wczoraj kurs wynosił ponad 2)


Fulham - Tottenham 2 @2.30


Lazio - Parma 1 @1.57
Ath. Bilbao - Barcelona 2 @1.30

A'Tuin 06.11.2011 16:27

Cracovia (HC +1) - Wisła 2 @3.75
3 setki i niepodyktowany karny..

Stade Rennais - Valenciennes 1 @1.8
Espanyol - Villarreal 1 @1.9

rafil 06.11.2011 21:18

Mam pytanie odnośnie zakładów "drużyna zwycięży różnicą x bramek":
Jak w meczu Kopenhagi z Lyngby obstawię zwycięstwo Kopenhagi jedną bramką (kurs 3,75 na bet365) to żebym wygrał to Kopenhaga musi wygrać DOKŁADNIE jedną bramką czy MINIMUM?
Kopenhaga wygrała 3:0, ale nie stawiałem tego, więc co by było gdybym postawił?

Ok, dzięki.

LanceTS 06.11.2011 21:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafil (Post 1187516)
Mam pytanie odnośnie zakładów "drużyna zwycięży różnicą x bramek":
Jak w meczu Kopenhagi z Lyngby obstawię zwycięstwo Kopenhagi jedną bramką (kurs 3,75 na bet365) to żebym wygrał to Kopenhaga musi wygrać DOKŁADNIE jedną bramką czy MINIMUM?
Kopenhaga wygrała 3:1, ale nie stawiałem tego, więc co by było gdybym postawił?

Dokładnie. Na zwyciestwo min. 1 bramką są handicapy.

Kamson 07.11.2011 16:07

Jagiellonia - Legia DNB 1 @2.25

za Jage zwrot więc...

Murcia - Deportivo la Coruna over 2,5 @2.15

Blacha92 10.11.2011 19:59

Zamierzam założyć sobie konto w jakimś internetowym buku? Mam pytanie gdzie sie najbardziej obecnie oplaca?
Gdzie dają jakieś bonusy? nie chce wpłacać jakies dużej kwoty, raczej małą.
po ilu obrotach tymi pieniedzmi mozna je wyplacic?

Rybka1928 10.11.2011 23:53

Ja mam na tobecie, w sumie nie narzekam, nie polecam willhilla bwina i tego typu mainstreamowych.

WiślakNH 11.11.2011 10:27

Co myślicie o tym,żeby dziś zagrać na baraże w każdym z meczy powyżej 1,5 bramki?

matysiuk 11.11.2011 10:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blacha92 (Post 1190195)
Zamierzam założyć sobie konto w jakimś internetowym buku? Mam pytanie gdzie sie najbardziej obecnie oplaca?
Gdzie dają jakieś bonusy? nie chce wpłacać jakies dużej kwoty, raczej małą.
po ilu obrotach tymi pieniedzmi mozna je wyplacic?

Jeśli nie miałeś konta na Betclicu to polecam, bo teraz jest promocja do 200zł Cashback. Czyli pierwszy zakład masz za darmo, jeśli wygrasz, możesz odrazu wypłacić, jeśli przegrasz bukmaher wraca ci postawioną kwotę aż do 200zł.

czarny88 11.11.2011 11:39

czynne są dziś stsy i inne punkty bukmacherskie ?

wislak93 11.11.2011 11:51

STS od 10 do 17, totomix zamknięty

A'Tuin 12.11.2011 00:34

Anglia - Hiszpania 2 @1.9

fialo 15.11.2011 14:49

Standardowo polecam dwójeczkę dziś w meczu reprezentacji PZPN, zwanej potocznie resztą świata ;)

Dla mniej odważnych DNB

LeszekABG 15.11.2011 15:52

Moim zdaniem wymęczą w tym meczu wynik, żeby "oczyścić atmosferę wokół kadry". Wynik mi zupełnie obojętny, sam odpuszczam to zdarzenie. POLAK WĘGIER DWA BRATANKI!

AveLechia 16.11.2011 23:00

na weekend:
norwich arsenal 2
heracles twente 2
fc koln mainz 1
fiorentina milan 2
? jak uważacie ?

paweladn 17.11.2011 12:04

Kupon na piątek. Co sądzicie!?
  • Paderborn – Karlsruher 1

    1.65
  • CSKA Moskwa – Rubin 1

    2.00
  • Den Bosch – Agovv 1

    1.25
  • RNK Split – Dinamo Zagrzeb <2.5 gola na mecz


    1.90
  • Mersin Idman Yurdu – Trabzonspor X2

    1,32

rozarian 17.11.2011 14:50

Libertad-LDU Quito 1 (1,93)

Glazik 18.11.2011 18:35

Lyon-Rennes 1
Leuven-St.Luttich 2
Jaga-Slask 2
Livorno-Ascoli 1

Arkas 19.11.2011 15:30

Schalke 04 - FC Nürnberg 1
Inter - Cagliari 1
Swansea - Manchester Utd 2

:)

Arkas 20.11.2011 13:06

Genoa - Novara 1
Anderlecht - Sint-Truiden 1
AS Roma - Lecce 1

:]


Arkas 21.11.2011 12:24

Rapid Bucharest - Gaz Metan Medias 1
Podbeskidzie Bielsko - Lech Poznan x2
Tottenham - Aston Villa 1

:-)

LeszekABG 21.11.2011 13:13

Na dziś u naziemnego buka:
PBB - Lech 2
Tottenham strzeli bramkę

Za równą dychę do wyjęcia równe dwie ;)

JAN ZEMBRZYCKI 22.11.2011 17:59

O.L - Ajax 1
Napoli - M.C over 1,5...2,16

M.U - Benfica X(3,7)

Alba Berlin - Budocnost X(17)

Arkas 22.11.2011 18:50

Lyon - Ajax 1
Manchester Utd - Benfica 1

antekkw 24.11.2011 13:09

Fiorentina - Empoli 1
Genoa - Bari 1
Espoo - Lukko 1 (hokej Finlandia)

Glazik 25.11.2011 13:48

Standard - KV Mechelen
Handicap 0:1
AGOVV Apeldoorn - Telstar
Handicap 1:0
Pisa - Viareggio 1

ako 10.59

kms 25.11.2011 16:43

Standard L. - KV Mechelen 1 1.45
Sparta Praga - Dukla Praga 1 1.28
Alkmaar - Utrecht 1 1.30
Polonia - Podbeskidzie 1/2 0 2.10
Genclerbirligi - Fenerbahce 2 2.00
Udinese - AS Roma 02 1.50
Koln - Monchengladbach LB 2.5 2 1.75
WKS - TSW LB 2.5 2 2.00

AKO 53.20 10zl - 468.20
taki wariat po LM :D

Arkas 25.11.2011 23:58

Chelsea - Wolves Handicap 1 (-1.0)
Nancy - Dijon 1x
Saint Étienne - Ajaccio 1
Lille - Brest 1

Maxior 26.11.2011 14:29

Rayo Vallecano - Valencia x2

ako 1.35

Borussia Dortmund - Schalke 04 X
FC Augsburg - VfL Wolfsburg X
Norwich - QPR X
Bolton - Everton X


ako 129.15 system 3/4

AC Siena - Inter Drużyna gospodarzy poniżej 1.5

ako 1.40

Powód: wyniki


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:13.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl