Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

zidanemarcin 01.11.2011 23:10

zagram chyba singiel, że lyon nie strzeli. kurs 2.30 za grubsza kaske.

Kamson 02.11.2011 09:56

Ajax - Dinamo 1 @1.50


Otelul nie strzeli @1.50
Inter - Lille DNB 1 @1.50
Trabzon - CSKA X @3.25

Benfica - Basel 1 @1.33

WiślakNH 02.11.2011 12:17

Zastanawiam sie nad zagraniem czegoś takieg :
Bayern - Napoli +1,5
Villarreal - Man City +1,5
Benfica - FC Basel +1,5
Ajax - Dinamo Zagrzeb +1,5
Ol. Lyon - Real Madryt +1,5
kurs : 2,63

Benfica - FC Basel (H1) 1
Ol. Lyon - Real Madryt 2
Man Utd - Otelul Galati (H1) 1
Ajax - Dinamo 1

Kibic_1906 02.11.2011 13:28

Villareal - Man City 2
Lyon- nie strzeli gola
Otelul- nie strzeli
Trabzon - CSKA 0
Inter - Lille 1
Legia - Rapid 1
Fulham - Wisła 1

AveLechia 02.11.2011 17:31

na czwartek "szalony" kupon http://sts.pl/kupon/pokaz/WWW306457286 chyba ze bez Udinese ?

i na dziś http://sts.pl/kupon/pokaz/WWW306460774

fialo 02.11.2011 17:40

Niegłupią opcją na dziś jest wg mnie:

Seydou Duombia strzeli - 2,8

Facet ostatnio strzela aż miło, właściwie każdy mecz to gol, także myślę, że warto spróbować.

E. Czerwo zarobił, a nie gola strzelił :lol: Ale środa na duuuży plus ;)

piotrek1325 03.11.2011 09:53

Dziś na Wisłę postawiłem singiel kurs 10 zł na bet at home

Kamson 03.11.2011 12:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 1185055)
Ajax - Dinamo 1 @1.50


Otelul nie strzeli @1.50
Inter - Lille DNB 1 @1.50
Trabzon - CSKA X @3.25

Benfica - Basel 1 @1.33

Benfica mi pięknie kupon zwaliła.

Trzy single na dziś

Shamrock Rovers - PAOK Saloniki 2 @1.80

Birmingham - Club Brugge 1 @2.25

Fulham - Wisła Kraków X2 @3.20

PrezeS_KrK_ 03.11.2011 16:24

nie tylko tobie Kamson :P

felipe 03.11.2011 17:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piotrek1325 (Post 1185464)
Dziś na Wisłę postawiłem singiel kurs 10 zł na bet at home

To już panie tej dychy nie zobaczysz. Szacunek za wiarę, ale patrząc stricte bukmachersko to typ słaby :)

LanceTS 03.11.2011 18:24

A to i ja spróbuje coś zagrać:
Rubin - Tottenham X2
Birmingham - Club Brugge 1
Steaua - Maccabi 1

Kibic_1906 03.11.2011 18:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kibic_1906 (Post 1185139)
Villareal - Man City 2
Lyon- nie strzeli gola
Otelul- nie strzeli
Trabzon - CSKA 0
Inter - Lille 1

Legia - Rapid 1
Fulham - Wisła 1

Wszystko na razie weszło , jeszcze te dwa mecze i zgarnę niemałą kasę ;p

bartek89TS 03.11.2011 18:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kibic_1906 (Post 1185611)
Wszystko na razie weszło , jeszcze te dwa mecze i zgarnę niemałą kasę ;p

Chyba nie zgarniesz niezłej kasy...Pomyliłeś troche typy..zamiast "1" w tych dwóch meczach będą "2"!

PS Jak można stawiać przeciwko Wiśle?Wole wogóle nie postawić niż postawić przeciwko dla PIENIĘDZY..

Kibic_1906 03.11.2011 19:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bartek89TS (Post 1185617)
Chyba nie zgarniesz niezłej kasy...Pomyliłeś troche typy..zamiast "1" w tych dwuch meczach będą "2"!

PS Jak można stawiać przeciwko Wiśle?Wole wogóle nie postawić niż postawić przeciwko dla PIENIĘDZY..

Człowieku śmieszny jesteś , to jest bukmacherka a nie koncert życzeń! Jakby Wisła grała z Realem to też byś stawiał na Wisłe? w tych dwóch meczach myślę że wygrają gospodarze. Serce i rozum ,serce i rozum..

tedi100 03.11.2011 19:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kibic_1906 (Post 1185631)
Człowieku śmieszny jesteś , to jest bukmacherka a nie koncert życzeń! Jakby Wisła grała z Realem to też byś stawiał na Wisłe? w tych dwóch meczach myślę że wygrają gospodarze. Serce i rozum ,serce i rozum..

Dla mnie z całym szacunkiem to Ty jesteś śmieszny ! jak się w kogoś wierzy to nie powinno się stawiać przeciwko niemu ... Nigdy nie postawiłem oraz nie postawię przeciwko Wiśle ! wole nie stawiać niż chcieć przegranej.

Kibic_1906 03.11.2011 19:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tedi100 (Post 1185639)
Dla mnie z całym szacunkiem to Ty jesteś śmieszny ! jak się w kogoś wierzy to nie powinno się stawiać przeciwko niemu ... Nigdy nie postawiłem oraz nie postawię przeciwko Wiśle ! wole nie stawiać niż chcieć przegranej.

Oczywiście że nie chcę w przegranej ale w choćby remis nie wierzę.Po tym co zobaczyłem w sobotę nie wierzę.

bartek89TS 03.11.2011 20:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tedi100 (Post 1185639)
Dla mnie z całym szacunkiem to Ty jesteś śmieszny ! jak się w kogoś wierzy to nie powinno się stawiać przeciwko niemu ... Nigdy nie postawiłem oraz nie postawię przeciwko Wiśle ! wole nie stawiać niż chcieć przegranej.

No i tak właśnie powinno być.A Ty kolego Kibic_1906 jak uważasz, że to co napisałem jest śmieszne to pomyliłeś strone błoń.I koniec dyskusji, nie czas i miejsce na to!WIARA!(zapamiętaj)bez odbioru

Kibic_1906 03.11.2011 23:22

No i właśnie zobaczyłem. Jest różnica kolego między wiarą a naiwnością

_gilardino_ 04.11.2011 00:26

Za każdym razem się muszą trafić moralizatorzy, piszcie sobie w innym temacie może bo to że ktoś gra przeciwko Wiśle nie znaczy że jej nie kibicuje. Ja dziś grałem handi -1.25 na LIVE na Fulham i wygrałem dobrą kasę. Derby też stawiam, tym razem już na Wisłę po 2.10 ale gdybym uważał że wartościowy jest kurs na żydów to bym postawił na nich, oczywiście trzymając z całego serca kciuki za Wiślaków.
Ale dobrze że są ludzie którzy grali dziś na Wisłę bo jakby 95% ludzi nie dokładało do interesu to pozostałe 5% by nie mogło wygrywać :)

Kamson 04.11.2011 15:25

Polonia - Lech DNB 1 @1.83

fialo 04.11.2011 17:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez _gilardino_ (Post 1185965)
Za każdym razem się muszą trafić moralizatorzy, piszcie sobie w innym temacie może bo to że ktoś gra przeciwko Wiśle nie znaczy że jej nie kibicuje. Ja dziś grałem handi -1.25 na LIVE na Fulham i wygrałem dobrą kasę. Derby też stawiam, tym razem już na Wisłę po 2.10 ale gdybym uważał że wartościowy jest kurs na żydów to bym postawił na nich, oczywiście trzymając z całego serca kciuki za Wiślaków.
Ale dobrze że są ludzie którzy grali dziś na Wisłę bo jakby 95% ludzi nie dokładało do interesu to pozostałe 5% by nie mogło wygrywać :)

A według mnie to co mówisz to jest czyste .......enie.

Każdy z nas gra i wie jak to jest. Stawiasz kasę na dane zdarzenie (w tym przypadku zwycięstwo danej drużyny) i jej kibicujesz, oczywiste jest, że chcesz żeby ona wygrała. Bo nie mów mi, że strata kilku stówek by Cię nie ruszyła bo nie uwierzę w to, i nie zrekompensuje Ci tego nawet wygrana Wisły. Zawsze pozostanie coś nie tak - albo Wisła przegra, albo przegram pieniądze - tak źle i tak niedobrze.

Dlatego albo gram na zwycięstwo Wisły, albo nie gram w ogóle, bo naprawdę żadny 'racjonalizm' nie zmusi mnie żebym życzył porażki swojemu klubowi, to by zakrawało na schizofrenię.

Nigdy nie zrozumiem "kibiców Wisły", grających przeciwko Wiśle. No, ale może ja jestem jakiś staromodny...

Kibic_1906 04.11.2011 17:53

Polonia - Lech 2
Podbeskidzie - Górnik 1x
Betis-Malaga 2
Piast-Wisła Pł. 1
Dortmund-Wolfsburg 1
Levante-Valencia x2
ŁKS-Ruch x

_gilardino_ 05.11.2011 12:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 1186241)
A według mnie to co mówisz to jest czyste .......enie.

Każdy z nas gra i wie jak to jest. Stawiasz kasę na dane zdarzenie (w tym przypadku zwycięstwo danej drużyny) i jej kibicujesz, oczywiste jest, że chcesz żeby ona wygrała. Bo nie mów mi, że strata kilku stówek by Cię nie ruszyła bo nie uwierzę w to, i nie zrekompensuje Ci tego nawet wygrana Wisły. Zawsze pozostanie coś nie tak - albo Wisła przegra, albo przegram pieniądze - tak źle i tak niedobrze.

Dlatego albo gram na zwycięstwo Wisły, albo nie gram w ogóle, bo naprawdę żadny 'racjonalizm' nie zmusi mnie żebym życzył porażki swojemu klubowi, to by zakrawało na schizofrenię.

Nigdy nie zrozumiem "kibiców Wisły", grających przeciwko Wiśle. No, ale może ja jestem jakiś staromodny...

Gram codziennie po 3-10 spotkań robiąc obrót w tysiącach, niejednokrotnie takie sumy tracąc więc uwierz mi że przynajmniej ja podchodzę do tego chłodno, bo jak przegram to i tak wiem że to odrobię, grając powyżej wartości kursu. Jak ktoś gra taśmy po parę złotych i mu zostaje na sam koniec mecz Fulham-Wisła to może i kibicuje Anglikom ale mój sposób gry jest trochę inny :)

Kamson 05.11.2011 13:10

Newcastle - Everton 1 @2.50


Arsenal - West Brom 1 @1.40
Manchester Utd - Sunderland 1 @1.25


Levante - Valencia X @3.25
Mallorca - Sevilla X @3.20

yarow 05.11.2011 18:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 1186362)
[...]

Levante - Valencia X @3.25
[...]


Wg mnie wygra Levante [zobacz np. jak ostatnio grało u siebie].








----
reflink:
http://www.typowaniewyników.pl

LeszekABG 05.11.2011 18:31

Jak dla mnie ostatnio zgubili punkty i teraz też się powtórzy taki scenariusz.

E: trochę przypominają mi Koronę z tego sezonu, oczywiście z zachowaniem proporcji :P wygrywali, wygrywali, ale w końcu musiał przyjść kryzys. Moim zdaniem punkty jeszcze będą zdobywać, ale to już nie będzie taka rewelacja.

yarow 05.11.2011 18:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LeszekABG (Post 1186552)
Jak dla mnie ostatnio zgubili punkty i teraz też się powtórzy taki scenariusz.

... No zobaczymy jak będzie tym razem ;)
ale 4 ostatnie mecze u siebie Levante wygrało, w tym z Realem Madryt.

W 3 ostatnich u siebie, strzeliło aż 3 bramki w każdym z meczów.



Oczywiście dzisiaj, to są "prawie Derby" więc rządzą się one osobnymi prawami :)





----
reflink:
http://www.typowaniewyników.pl

Maxior 05.11.2011 20:34

Levante - Valencia Drużyna gospodarzy poniżej 1.5 goli

ako 1.35

Powód: wyniki

yarow 06.11.2011 00:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LeszekABG (Post 1186552)
Jak dla mnie ostatnio zgubili punkty i teraz też się powtórzy taki scenariusz.

I powtórzył się. Levante przes ... ło 0:2.








----
reflink:
http://www.typowaniewyników.pl

Maxior 06.11.2011 11:22

Na dzisiaj Wisełka tylko leci, nie wyobrażam sobie innego wyniku niż nasza wygrana. Remisu nie wykluczam, ale niczym nam nie pomoże, potrzebne są 3pkt, dla nas i pasów. Będzie pewnie otwarty mecz. Podeprze się podpórka dla bezpieczeństwa:) JJJBG !!

Cracovia Krakow - Wisla Krakow x2

ako 1.25

Powód: Takiej żenady dawno nie widziałem. na Podbeskidzie i Fullham jeszcze przymykałem oko jakoś, ale na Derby, co jeden najważniejszych meczy w roku, to jakieś nieporozumienie co pokazali dziś. Jedynie Wilka można pochwalić, coś starał się robić, wkładał dużo serca, reszte to Żal komentować.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:39.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl