![]() |
zagram chyba singiel, że lyon nie strzeli. kurs 2.30 za grubsza kaske.
|
Ajax - Dinamo 1 @1.50
Otelul nie strzeli @1.50 Inter - Lille DNB 1 @1.50 Trabzon - CSKA X @3.25 Benfica - Basel 1 @1.33 |
Zastanawiam sie nad zagraniem czegoś takieg :
Bayern - Napoli +1,5 Villarreal - Man City +1,5 Benfica - FC Basel +1,5 Ajax - Dinamo Zagrzeb +1,5 Ol. Lyon - Real Madryt +1,5 kurs : 2,63 Benfica - FC Basel (H1) 1 Ol. Lyon - Real Madryt 2 Man Utd - Otelul Galati (H1) 1 Ajax - Dinamo 1 |
Villareal - Man City 2
Lyon- nie strzeli gola Otelul- nie strzeli Trabzon - CSKA 0 Inter - Lille 1 Legia - Rapid 1 Fulham - Wisła 1 |
na czwartek "szalony" kupon http://sts.pl/kupon/pokaz/WWW306457286 chyba ze bez Udinese ?
i na dziś http://sts.pl/kupon/pokaz/WWW306460774 |
Niegłupią opcją na dziś jest wg mnie:
Seydou Duombia strzeli - 2,8 Facet ostatnio strzela aż miło, właściwie każdy mecz to gol, także myślę, że warto spróbować. E. Czerwo zarobił, a nie gola strzelił :lol: Ale środa na duuuży plus ;) |
Dziś na Wisłę postawiłem singiel kurs 10 zł na bet at home
|
Cytat:
Trzy single na dziś Shamrock Rovers - PAOK Saloniki 2 @1.80 Birmingham - Club Brugge 1 @2.25 Fulham - Wisła Kraków X2 @3.20 |
nie tylko tobie Kamson :P
|
Cytat:
|
A to i ja spróbuje coś zagrać:
Rubin - Tottenham X2 Birmingham - Club Brugge 1 Steaua - Maccabi 1 |
Cytat:
|
Cytat:
PS Jak można stawiać przeciwko Wiśle?Wole wogóle nie postawić niż postawić przeciwko dla PIENIĘDZY.. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
No i właśnie zobaczyłem. Jest różnica kolego między wiarą a naiwnością
|
Za każdym razem się muszą trafić moralizatorzy, piszcie sobie w innym temacie może bo to że ktoś gra przeciwko Wiśle nie znaczy że jej nie kibicuje. Ja dziś grałem handi -1.25 na LIVE na Fulham i wygrałem dobrą kasę. Derby też stawiam, tym razem już na Wisłę po 2.10 ale gdybym uważał że wartościowy jest kurs na żydów to bym postawił na nich, oczywiście trzymając z całego serca kciuki za Wiślaków.
Ale dobrze że są ludzie którzy grali dziś na Wisłę bo jakby 95% ludzi nie dokładało do interesu to pozostałe 5% by nie mogło wygrywać :) |
Polonia - Lech DNB 1 @1.83
|
Cytat:
Każdy z nas gra i wie jak to jest. Stawiasz kasę na dane zdarzenie (w tym przypadku zwycięstwo danej drużyny) i jej kibicujesz, oczywiste jest, że chcesz żeby ona wygrała. Bo nie mów mi, że strata kilku stówek by Cię nie ruszyła bo nie uwierzę w to, i nie zrekompensuje Ci tego nawet wygrana Wisły. Zawsze pozostanie coś nie tak - albo Wisła przegra, albo przegram pieniądze - tak źle i tak niedobrze. Dlatego albo gram na zwycięstwo Wisły, albo nie gram w ogóle, bo naprawdę żadny 'racjonalizm' nie zmusi mnie żebym życzył porażki swojemu klubowi, to by zakrawało na schizofrenię. Nigdy nie zrozumiem "kibiców Wisły", grających przeciwko Wiśle. No, ale może ja jestem jakiś staromodny... |
Polonia - Lech 2
Podbeskidzie - Górnik 1x Betis-Malaga 2 Piast-Wisła Pł. 1 Dortmund-Wolfsburg 1 Levante-Valencia x2 ŁKS-Ruch x |
Cytat:
|
Newcastle - Everton 1 @2.50
Arsenal - West Brom 1 @1.40 Manchester Utd - Sunderland 1 @1.25 Levante - Valencia X @3.25 Mallorca - Sevilla X @3.20 |
Cytat:
Wg mnie wygra Levante [zobacz np. jak ostatnio grało u siebie]. ---- reflink: http://www.typowaniewyników.pl |
Jak dla mnie ostatnio zgubili punkty i teraz też się powtórzy taki scenariusz.
E: trochę przypominają mi Koronę z tego sezonu, oczywiście z zachowaniem proporcji :P wygrywali, wygrywali, ale w końcu musiał przyjść kryzys. Moim zdaniem punkty jeszcze będą zdobywać, ale to już nie będzie taka rewelacja. |
Cytat:
ale 4 ostatnie mecze u siebie Levante wygrało, w tym z Realem Madryt. W 3 ostatnich u siebie, strzeliło aż 3 bramki w każdym z meczów. Oczywiście dzisiaj, to są "prawie Derby" więc rządzą się one osobnymi prawami :) ---- reflink: http://www.typowaniewyników.pl |
Levante - Valencia Drużyna gospodarzy poniżej 1.5 goli
ako 1.35 Powód: wyniki |
Cytat:
---- reflink: http://www.typowaniewyników.pl |
Na dzisiaj Wisełka tylko leci, nie wyobrażam sobie innego wyniku niż nasza wygrana. Remisu nie wykluczam, ale niczym nam nie pomoże, potrzebne są 3pkt, dla nas i pasów. Będzie pewnie otwarty mecz. Podeprze się podpórka dla bezpieczeństwa:) JJJBG !!
Cracovia Krakow - Wisla Krakow x2 ako 1.25 Powód: Takiej żenady dawno nie widziałem. na Podbeskidzie i Fullham jeszcze przymykałem oko jakoś, ale na Derby, co jeden najważniejszych meczy w roku, to jakieś nieporozumienie co pokazali dziś. Jedynie Wilka można pochwalić, coś starał się robić, wkładał dużo serca, reszte to Żal komentować. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:39. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl