Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=94)

krakfilm 11.08.2010 15:32

Bardzo ładnie to w środku wygląda. O wiele bardziej oryginalny niż stadiony w Warszawie i Poznaniu. Chcielibyscie takie pudło jak ma Legia albo Lech, z każdej strony to samo i tak jak 1000 innych stadionow na świecie? Od poczatku podobał mi się projekt Wisły, a te metalowe mocowania u góry trochę przypominają te na old trafford. Dlatego dłużej ten stadion był budowany, bo to nei kupiony projekt jakich mnóstwo, tylko projektowany specjalnie dla nas.

Ci wszyscy malkontenci i wieczni krytykanci niech sobie odpowiedzą na pytanie: czy chcielibyście mieć stadion, taki jak na Legii u nas oddany miesiąc temu, czy wolelibyście poczekać trzy miesiące dłużej i mieć taki, jaki będzie (wg projektu Obtułowicza)?

pawelwislak 11.08.2010 15:42

Dokładnie te metalowe mocowania są świetne wg mnie i dają stadionowi to coś oczywiście elewacja woła o pomstę do nieba ale wierzę że się da coś z tym zrobić. Jak się uda zrobić porządną elewację nie wiem w oparciu o co jeszcze bo najmniej mi się podoba koncepcja malowania to będziemy mieć jedyny nie powtarzalny stadion z prawdziwym duchem. Właśnie dzięki temu że nie jest podobny do innych, bryła cieżka z tymi stalowymi niebieskimi mocowaniami dodaje takiej potęgi i to mi się podoba. Jednakże inną sprawą jest partactwo wykończeniowe, telebimy, i kilka innych pomniejszych i większych rzeczy. Ale ogół stadionu jest naprawdę w porządku.

Czarny 11.08.2010 16:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pablo84 (Post 958224)
Może zabrzmi to niedorzecznie, ale gdyby ta elewacja była zrobiona z betonu architektonicznego, była dobrze oszliwowana i nadano by jej jakiegoś małego połysku, to ten stadion by mi się z zewnątrz podobał :shock:

Nie brzmi to niedorzecznie, bo przecież główne zarzuty są odnośnie elementów wykończenia stadionu i otoczenia, niedotrzymania terminów i kwoty, którą za to wszystko miasto zapłaciło.

orm 11.08.2010 16:42

Na otwarciu w listopadzie ma podobno zagrać Prince

rw88 11.08.2010 16:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pablo84 (Post 958224)
Może zabrzmi to niedorzecznie, ale gdyby ta elewacja była zrobiona z betonu architektonicznego, była dobrze oszliwowana i nadano by jej jakiegoś małego połysku, to ten stadion by mi się z zewnątrz podobał :shock:

Mam to samo. Bryła stadionu nie jest zła, zamysł jest naprawdę niezły, oryginalny, tylko wykonanie beznadziejne...A środek to już England pełną gębą...tzn. nie pełną, przecież okrąglak...:-P Mi ten stadion po prostu się podoba, a że liczba błędów związanych głównie z funkcjonalnością i okrajaniem finansowym projektu jest spora, to już inna sprawa.

g_o_l_d_i 11.08.2010 17:00

nich sobie teraz wszyscy zobaczą na te zdjęcia stadionu (kilka postów wcześniej) i powiedzą ze ten stadion jest brzydki, wystarczy elewacje zrobić i będzie miazga.
wnętrze trybuny C prezentuje się wręcz prześlicznie nie byłem na stadionie na którym to lepiej wyglądało a sam środek stadionu to już w ogóle wisienka na torcie, teraz to nawet ten wzór na C mi się podoba jak słońce poświeciło murawa się zazieleniła nic tylko czekać aż (w końcu) tam zasiądziemy i rykniemy ile sił w gardłach dopingując Wisłę ... jeszcze tak tylko z pół roku i będzie gotowe :)

Above 11.08.2010 18:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BRTS39 (Post 958108)
Ja uważam że sam stadion nie jest zły. Wstydem rzeczywiście jest budowa tego stadionu.
A takie pytanie mam. Kiedy gotowe maja byc trybuny za bramkami?

Trybuna południowa (E) jest już gotowa od jakiegoś czasu. Brakuje tam chyba tylko gastro-stoisk.
Natomiast co do trybuny północnej (D) to dopiero ogłoszony jest przetarg na wykonanie wnętrza (klatki schodowe itp.).

jaszczur90 11.08.2010 18:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Above (Post 958283)
Trybuna południowa (E) jest już gotowa od jakiegoś czasu. Brakuje tam chyba tylko gastro-stoisk.
Natomiast co do trybuny północnej (D) to dopiero ogłoszony jest przetarg na wykonanie wnętrza (klatki schodowe itp.).

Nie wprowadzaj ludzi w błąd... nie ma żadnego przetargu póki co na wykończenie wnętrz pod trybuną D. Jest tylko przetarg na : Wykonanie zabezpieczenia p.poż. metodą natryskową wewnątrz trybuny północnej stadionu piłkarskiego przy ul. Reymonta 22 - Wisła Kraków.

royalmichael 11.08.2010 19:11

Czy oni planują trybunę wschodnią skończyć czy będą tam dłubać do 2020? Niby pracują 24/7 bo światła wewnątrz są w nocy zapalone a jednak zdjęcia pokazują że dalej trybuna nie jest skończona. Ciekawe czy mecz z Polonią Bytom będzie na R22

crazykaro 11.08.2010 19:28

Właśnie się doczytałem w nowych przepisach że dla stadionu w kategorii 4. jest zakaz posiadania miejsc stojących a przepisy weszły w maju tego roku

dostuffca 11.08.2010 20:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez royalmichael (Post 958320)
Czy oni planują trybunę wschodnią skończyć czy będą tam dłubać do 2020? Niby pracują 24/7 bo światła wewnątrz są w nocy zapalone a jednak zdjęcia pokazują że dalej trybuna nie jest skończona. Ciekawe czy mecz z Polonią Bytom będzie na R22

pojechali na urlop, boją się że ktoś im budowę okradnie jak nikogo nie będzie, więc zostawili lampkę nocną włączoną, co to by udawała, że ktoś tam siedzi jednak. Wiesz, tak jak w Kevinie.

1q2 11.08.2010 23:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krakfilm (Post 958229)
Dlatego dłużej ten stadion był budowany, bo to nei kupiony projekt jakich mnóstwo, tylko projektowany specjalnie dla nas.

Jak pięknie - nic tylko idź z bombonierką w podziękowaniu za wspaniały teatr :lol:

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krakfilm (Post 958229)
Ci wszyscy malkontenci i wieczni krytykanci niech sobie odpowiedzą na pytanie: czy chcielibyście mieć stadion, taki jak na Legii u nas oddany miesiąc temu, czy wolelibyście poczekać trzy miesiące dłużej i mieć taki, jaki będzie (wg projektu Obtułowicza)?

Chciałbym mieć taki jak Legia bo jest to stadion tańszy,,praktyczniejszy,nowocześniejszy,wykończo ny nie najtańszymi środkami.Chyba nie muszę tego rozwijać.

Nasz stadion w środku mi się podoba bez dwóch zdań, nawet że to wszystko sztukowane jest a całość zjebana jest przez okrąglak i podoba mi się zdecydowanie bardziej niż stadion Legii..
Natomiast z zewnątrz jest jedna wielka tragedia.Samo to że jest to taki betonowy kloc to pół biedy - wiedzieliśmy o tym od dawna, niestety Obtułowicz swój chory fetysz przekuł w stadion - Spoko, niektórym to się może podobać, jak dla mnie nawet lepsze to niż te oponki, bo sam stadion nie tylko wewnątrz ale i zewnątrz jest odskulowy.

Tyle że cała elewacja została zmasakrowana.Wygląda to jak by ktoś wyżywał się kijem bejsbolowym, do tego tam nasrał i narzygał na to.Są głosy że ciężko będzie coś z tym zrobić - do tego dochodzi otoczenie stadionu.Oczywiście wszystko jak najmniejszym kosztem ,brak parkingów.

To jest tak jak z samochodem, wybierzesz brzydszy ale odpicowany, tańszy i z super osiągami czy ładniejszy w środku ale z topornymi rozwiązaniami i do tego z karoserią jak po dachowaniu?

piter116 11.08.2010 23:55

Na forum Skyscraper pojawiła się ciekawa galeria z 11.08 :
http://picasaweb.google.com/stadiono...nWisY11082010#

MatMario 12.08.2010 00:21

Obejrzałem tą galerię i jedno co jest pozytywne to autor policzył że kołowrotów jest 12 ale podwójnych, czyli mamy 24 wejścia.

A co do reszty to podzielam jego zdanie że najlepsze wyjście to zrobić fasadę w roślinach. Tylko już zapłacić jakiemuś fachowcowi za to z nazwiskiem, wizją, może by się skusił.

royalmichael 12.08.2010 00:35

Ale chyba nie jest uściślone czy podawana przepustowość to chodzi o jeden kołowrót czy jedną bramkę

1q2 12.08.2010 01:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piter116 (Post 958521)
Na forum Skyscraper pojawiła się ciekawa galeria z 11.08 :
http://picasaweb.google.com/stadiono...nWisY11082010#

Dla każdego kto broni elewacji - pozycja obowiązkowa - alternatywy 4 wymiękają w przedbiegach.

Adasss 12.08.2010 06:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 958531)
Dla każdego kto broni elewacji - pozycja obowiązkowa - alternatywy 4 wymiękają w przedbiegach.

Eeeech, nie znacie sie zupełnie, przecież to typowy przykład hitowej obecnie mody w architekturze, brutalnego industrializmu. I nie jest to robione to samo dla siebie, ma to dodatkowy cel. Są plany by w korytarzach i w nocy przed budynkiem mogło być ciemnawo (z możliwością regulacji stopnia zaciemnienia), część świetlówek i lamp będzie od czasu do czasu mrugać. W korytarzach ma kapać i będą się robić miejscami kałuże. Pojawią się też różne dziwne betonowe bryły w wielu miejscach. Jak się jeszcze nie zorientowaliście to wyjaśniam, że nasz stadion poza meczami będzie największym w kraju ośrodkiem paintballu. Stąd te wszystkie stylizacje.



:pobity:

Czarny 12.08.2010 07:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Adasss (Post 958544)
Eeeech, nie znacie sie zupełnie, przecież to typowy przykład hitowej obecnie mody w architekturze, brutalnego industrializmu. I nie jest to robione to samo dla siebie, ma to dodatkowy cel. Są plany by w korytarzach i w nocy przed budynkiem mogło być ciemnawo (z możliwością regulacji stopnia zaciemnienia), część świetlówek i lamp będzie od czasu do czasu mrugać. W korytarzach ma kapać i będą się robić miejscami kałuże. Pojawią się też różne dziwne betonowe bryły w wielu miejscach. Jak się jeszcze nie zorientowaliście to wyjaśniam, że nasz stadion poza meczami będzie największym w kraju ośrodkiem paintballu. Stąd te wszystkie stylizacje.



:pobity:


Uważaj bo zaraz podpadniesz architektom i studentom politechniki. W końcu to oni mają wykształcony zmysł estetyczny, a cała reszta 800 tysięcy mieszkańców Krakowa się myli. ;)
Nawiasem mówiąc diabeł tkwi w szczegółach i w zasadzie niewiele by trzeba włożyć dodatkowo w ten stadion, żeby się prezentował poprawnie.

Wicked 12.08.2010 07:10

Z dzisiejszej gazety:

Wisła na stadion (całość, czyli 4 trybuny) chce wrócić na mecz z Lechia, miasto chce na mecz z Legią (po Lechii 2 mecze na wyjeździe)

Prawdopodobnie 7 wrzesień mecz repry z Australią przy 3 trybunach. Co ciekawe rozważano opcje żeby ten mecz rozegrać na sąsiednim pejsowym markecie.

Jeśli chodzi o otwarcie magistrat szykuje koncert z jakąś wielką gwiazdą, natomiast Wisła na własną rękę mecz z prestiżowym rywalem (jakiś klub z Włoch lub Niemiec)

PiotrG 12.08.2010 07:36

Dzisiaj jest jakieś święto? Dzień wolny od pracy?
Jakoś bardziej pusto na stadionie niż zwykle.

Charlie 12.08.2010 07:38

Skoro na wrzesień mają być gotowe 3 trybuny (co biorąc pod uwagę stan trybuny D jest mało prawdopodobne), to czemu od tego czasu nie możemy niby już grać przy R22? Basałaj w końcu spotkał się już z Majchrowskim? Bo wierzę, że postara się porządnie ponaciskać prezydenta, żeby powrót nastąpił najszybciej jak to możliwe.

PiotrG 12.08.2010 07:46

Jeśli te słowa o 4 trybunach w tym roku to prawda, to zbudują gówno a nie zaplecze północnej - zrobią oświetlenie, postawią toi-toie i zamontują barierki na gotowych już schodach, ale co tutaj fantazjować, nawet zachodniej w tym roku nie skończą.

Arapaho 12.08.2010 08:25

Jest propozycja radnego Olszówki złożenia dokumentacji zdjęciowej bubli z naszego stadionu głównie z elewacji.Problem w tym że trzeba to zebrać do jutra rana i mieć zgodę właścicieli zdjęć. Kto ma takie zdjęcia pisać do mnie na priv- podam maila do mnie .Ja je zbiorę i wyślę panu Darkowi. Sprawa jest pilna - jak nie zbierzemy zdjeć do jutra powiedzmy 9-rano to dopiero wchodzi w grę koniec sierpnia a czas nagli.

WiślakMyślenice 12.08.2010 08:52

Cytat:

Jest propozycja radnego Olszówki złożenia dokumentacji zdjęciowej bubli z naszego stadionu głównie z elewacji.Problem w tym że trzeba to zebrać do jutra rana i mieć zgodę właścicieli zdjęć. Kto ma takie zdjęcia pisać do mnie na priv- podam maila do mnie .Ja je zbiorę i wyślę panu Darkowi. Sprawa jest pilna - jak nie zbierzemy zdjeć do jutra powiedzmy 9-rano to dopiero wchodzi w grę koniec sierpnia a czas nagli.
Światełko w tunelu. Gdyby nie Pan Darek to aż boje się pomyśleć jak dziś wyglądałby stadion. Jego praca i poświęcenie MUSI zostać zauważone na R22...

kitu91 12.08.2010 08:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PiotrG (Post 958571)
Dzisiaj jest jakieś święto? Dzień wolny od pracy?
Jakoś bardziej pusto na stadionie niż zwykle.

dziś nie ma żadnego świeta :)

szorstki 12.08.2010 09:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MatMario (Post 958525)
A co do reszty to podzielam jego zdanie że najlepsze wyjście to zrobić fasadę w roślinach. Tylko już zapłacić jakiemuś fachowcowi za to z nazwiskiem, wizją, może by się skusił.

Co wy tak ciągle z tą zieloną ścianą ? Ma ktoś świadomość ile to kosztuje ? Ostatnio jeden nawiedzony klient chciał mieć takie ściany w biurze http://www.zielone-sciany.pl/slides/foto16.JPG - jaki koszt takiej imprezy ? 3.700 zł za m2 ! Netto !!!
I oczywiście cena nie obejmuje kosztów instalacji wod-kan, które inwestor robi wcześniej ;)
Ściany na zewnątrz są ciut tańsze, ale nawet jeśli by to ciut wynosiło połowę to i tak koszt JEDNEJ elewacji idzie w miliony. Do tego dochodzi jeszcze koszt utrzymania takiej ściany, który musi być ciągle nawadniana (a zbiornika na deszczówkę nie ma) i pielęgnowana.

Wykonawca olał sprawę (nie umiał ? za drogo było?) a inwestor przyklepał dziadostwo. A kasa z różnicy pomiędzy projektem/kosztorysem a stanem wykonanym to gdzie się rozpłynęła ? Poza tym taka nierówna i porowata struktura betonu jest bardziej narażona na zniszczenie, wsiąkanie wody, pękanie, porost glonami itp.
W kwestii technicznej -oczywiście są szpachlówki do powierzchni betonowych, które po dobrym wykonaniu zdecydowanie poprawiłyby estetykę tego betonu . Potem się to maluje środkiem zabezpieczającym i bedzie się to trzymało kupy przez dobrych parędziesiąt lat. Bo w takim stanie to remont w jeszcze w tej dekadzie ;/

Pablo84 12.08.2010 09:21

Panie Darku, bardzo prosze się spytać pana prezydenta, czy nie lepiej zamiast organizowania koncertów z gwiazdami, kasę tą przeznaczyć na dokupienie telebimów, poprawę elewacji czy budowę kiosków gastronomicznych.

Przeciez to jawne plucie nam w twarz.Dlaczego ludzie wy się na to godzicie?

Bekas 12.08.2010 09:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MatMario (Post 958525)
Obejrzałem tą galerię i jedno co jest pozytywne to autor policzył że kołowrotów jest 12 ale podwójnych, czyli mamy 24 wejścia.

Zaraz, zaraz. To niezmiernie ważna informacja. Oprócz danych producenta co do czasu wejść - bardziej wierzę sobie. Tzn, wiem, że na C tuż przed remontem wchodziło się naprawdę dobrze. Skoro tam było 10 (pojedynczych ?) to na nowej 24 według mnie załatwia sprawę. I 1 problem z głowy by był.

it 12.08.2010 09:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PiotrG (Post 958571)
Dzisiaj jest jakieś święto? Dzień wolny od pracy?
Jakoś bardziej pusto na stadionie niż zwykle.

W kalendarzu jest Hilarii i św. Lecha.

Proud 12.08.2010 09:33

Ale 24 bramki, licząc po 300 osób, to nadal ponad 1,5 h na wejście wszystkich.

Arapaho 12.08.2010 09:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pablo84 (Post 958634)
Panie Darku, bardzo prosze się spytać pana prezydenta, czy nie lepiej zamiast organizowania koncertów z gwiazdami, kasę tą przeznaczyć na dokupienie telebimów, poprawę elewacji czy budowę kiosków gastronomicznych.

Przeciez to jawne plucie nam w twarz.Dlaczego ludzie wy się na to godzicie?

Nikt się na to nie godzi a zwłaszcza Pan Darek. Ale poza nim nikt nic nie robi w tym większość tj 99% forumowiczów.Zobaczymy jak się wszyscy wykażą w kwestii zdjęć. Zaraz będzie że ten był w pracy , tamten u panienki,inny na wakacjach a jeszcze inny dostał rozwolnienia

orzeu 12.08.2010 10:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pablo84 (Post 958634)
Panie Darku, bardzo prosze się spytać pana prezydenta, czy nie lepiej zamiast organizowania koncertów z gwiazdami, kasę tą przeznaczyć na dokupienie telebimów, poprawę elewacji czy budowę kiosków gastronomicznych.

Przeciez to jawne plucie nam w twarz.Dlaczego ludzie wy się na to godzicie?

Odpowiedz jest prosta. Na koncercie miasto zarobi a na telebimach nie.

Sylwek1906 12.08.2010 11:11

Dla mnie chore jest robienie koncertów na otwarcie.. Sory ale to jest stadion dla ludzi którzy kochają klub, piłke (moze nie polska :D) a na koncert pójda seximałolatki itp.. po prostu nie musimy sie bawić w Lecha, otwarcie stadionu to otwarcie areny sportowej a nie klubu tanecznego czy koncertowego.

Fifiorek 12.08.2010 11:11

Cóż u siebie to przydałoby się zagrać już 18 września na meczu z Koroną...

Markus 12.08.2010 11:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pablo84 (Post 958634)
Panie Darku, bardzo prosze się spytać pana prezydenta, czy nie lepiej zamiast organizowania koncertów z gwiazdami, kasę tą przeznaczyć na dokupienie telebimów, poprawę elewacji czy budowę kiosków gastronomicznych.

Przeciez to jawne plucie nam w twarz.Dlaczego ludzie wy się na to godzicie?

Dobre pytanie. Niestety, nie reaguje nie tylko forum - SKWK, klub i media również. :shock: Tego już nie sposób zrozumieć.

Pablo84 12.08.2010 11:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez orzeu (Post 958682)
Odpowiedz jest prosta. Na koncercie miasto zarobi a na telebimach nie.

Wydaje mi się, że bardziej chodzi o to:

http://samorzad.lex.pl/?cmd=wybory,100

Na koncercie będzie masa przypadkowych osób.Prince zalicza się raczej do artystów z wyższej półki,więc zjawią się osoby raczej starsze, często tacy którzy na stadion nie przychodzą- tylko po prostu chcą sobie posłuchać "gwiazdy".Przy okazji będą fajerwerki, wzniosłe przemówienie itp.Ludzie ci często nie mają zielonego pojęcia jak tą inwestycję przeprowadzano,więc głosów Jackowi przybędzie.Zaraz się zacznie propaganda w gazecie krakowskiej, na kraków pl.Temat podchwycą inne media i katastrofa gotowa.

Dla Krakowa ten koncert, to najgorsze co może być, bo zakrzywi obraz kończonej właśnie inwestycji.
Majchroskiego nie będzie, to może wypłyną na wierzch rzeczy o których nie mamy pojęcia.
Może temat przeoczyłem,bo nie widziałem jak dotąd kosztorysów tego stadionu....

joshi 12.08.2010 11:32

Kombinują bo brakuje im środków na wykonczenie i szukają dodatkowych funduszy i może dlatego chcą zoganizować koncert. Nie znam się, ale wydaje mi się, że na takiej imprezie się nie traci.

Arapaho 12.08.2010 11:51

Na stadion kasy nie ma , ale na jakiegoś Princa się kilkaset tysięcy znajdzie? Mam nadzieje że radni go odwiodą od tego pomysłu.Możemy za to mieć telebimy albo część elewacji.To się w głowie nie mieści.
Zresztą wystarczy zobaczyć biuletyn zamówień publicznych na jakie pierdoły nieraz wydają kasę

felipe 12.08.2010 12:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pablo84 (Post 958719)
Wydaje mi się, że bardziej chodzi o to:

http://samorzad.lex.pl/?cmd=wybory,100

Na koncercie będzie masa przypadkowych osób.Prince zalicza się raczej do artystów z wyższej półki,więc zjawią się osoby raczej starsze, często tacy którzy na stadion nie przychodzą- tylko po prostu chcą sobie posłuchać "gwiazdy".Przy okazji będą fajerwerki, wzniosłe przemówienie itp.Ludzie ci często nie mają zielonego pojęcia jak tą inwestycję przeprowadzano,więc głosów Jackowi przybędzie.Zaraz się zacznie propaganda w gazecie krakowskiej, na kraków pl.Temat podchwycą inne media i katastrofa gotowa.

Taka wersja też ma sens, ale kasa również.
Koncert to klasyczne dwie pieczenie na jednym ogniu:
- na koncert wpada hmm... 30 tys. ludzi - nie tylko z Krakowa. I Krakowianie i przyjezdni widzą, że "jest fajnie", show trwa, a to dzięki Majchrowskiemu. Dobra promocja przed wyborami.
- 30 tys kupuje bilety - Prince to faktycznie górna półka, więc średnio 150-200 zł za bilet pójdzie (lekko licząc patrząc na ceny na Stinga, ale ok) - to daje nam z 5 mln zł. Minus wszelkie koszty, ale i tak miasto wychodzi na swoje.

Nawet bardziej bym się skłaniał w stronę tej kasy. Promocję i odbiór społeczny mimo wszystko Majchrowski ma dobre. Widzę po swoim sąsiedztwie. Ludzie widzą nowe odcinki tramwajowe, nowe estakady, mimo wszystko 2 stadiony, operę, nowe odcinki dróg ew remonty starych i to im wystarczy. MARGINES populacji docieka, że tu przekręt, tu kompromitująca "elewacja", tu olbrzymie opóźnienie itp.

lacos 12.08.2010 12:06

Bilety na koncert Sting w Polsce w cenach 95 zł, 160 zł, 250 zł, 300 zł, 350 zł i 400 zł (kpina)
pewnie bedzie z 50 tys bo na murawe tez wejda.liczac srednio 300zl za bilet = 15 mln zlotych!!!!!!
pseudostring wezmie z 500tys. wieci nteres dobry :) a to ze pilkarze musza czekac jeszcze miesiac na murawe i w pucharach graja na kretowisku to niewazne:lol:


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:50.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl