Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

michu-k 11.01.2010 15:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kaszalot (Post 840052)
ktos wspominal wyzej ze na balicach jeszcze nie ma egzaminow

Są. Składasz papiery, egzamin masz max. 5 dni później.

buldus 11.01.2010 16:32

http://www2.zippyshare.com/v/93500610/file.html Witam. Czy mógłby ktoś to sprawdzić pod względem błędów technicznych? Na studia potrzebne a sam błędów nie znalazłem :)

eryk_cartman 11.01.2010 16:41

Mam pytanie:) Wie ktoś skąd mogę ściągnąć odcinek Kuby Wojewódzkiego, w którym był Piróg i Przybylska ?? Byłbym bardzo wdzięczny :)

Romy S. 11.01.2010 16:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez eryk_cartman (Post 840121)
Mam pytanie:) Wie ktoś skąd mogę ściągnąć odcinek Kuby Wojewódzkiego, w którym był Piróg i Przybylska ?? Byłbym bardzo wdzięczny :)

Tam leży:

http://peb.pl/pozostale-gatunki/4669...-tvrip-46.html

S09E10

Mateuusz 11.01.2010 17:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez michu-kozlowek (Post 840100)
Są. Składasz papiery, egzamin masz max. 5 dni później.

michu to jest tak jak na Koszykarskiej ze moge sobie praktyke z teoria jednego dnia zdawac??

Gordian 11.01.2010 18:06

Mam pytanie do mieszkańców Miechowa. Funkcjonuje tam u was jeszcze ten sklepik wiślacki? Założyli go bodaj w 2005 roku.

kriz69 11.01.2010 18:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gordian (Post 840156)
Mam pytanie do mieszkańców Miechowa. Funkcjonuje tam u was jeszcze ten sklepik wiślacki? Założyli go bodaj w 2005 roku.

niestety juz nie

frano_rozrywka 11.01.2010 18:29

Czy ktoś się orientuję czy któraś krakowska (poza EFC) knajpa pokazuje Remes Cup?

matt1906 11.01.2010 18:40

Zna ktoś lekarza sportowego który przyjmuje prywatnie?

Jachcik 11.01.2010 18:44

Pan Urban na Reymonta...
Cena wizyty to 100/150 zł. Ja płaciłem akurat 100.

19piotrek06 11.01.2010 19:07

Chcę zacząć uczyć się robienia avatarów,sygnatur itp i jaki program będzie najlepszy dla amatora?

Tylko nie piszcie ze paint

klusek106 11.01.2010 19:35

Poszukuje naprawde dobrych sluchawek do mp3.
Tak do 80 zl. co polecacie ?

Ep-630 odpadaja od razu mowie

Michal_b3 11.01.2010 19:45

Jak interesują Cię słuchawki dokanałowe to zainteresuj się firmą SoundMagic, do kupienia w mp3store na Dietla (mp3store.pl) Model PL11 gra dosyć dobrze, ma sporo basu, stosunek cena/jakość jest bardzo dobry.

Gordian 11.01.2010 20:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 19piotrek06 (Post 840194)
Chcę zacząć uczyć się robienia avatarów,sygnatur itp i jaki program będzie najlepszy dla amatora?

Tylko nie piszcie ze paint

photosop+tutoriale i to wszystko

kriz69 dzięki za odpowiedź

WISŁAZWE 11.01.2010 20:21

Znacie jakiegoś dobrego neurologa na terenie Nowej Huty:>

Wisła Prokocim 11.01.2010 20:34

Siemka czy na Wisełce można trenować kick-boxing? Jak tak to czy orientuje się ktoś może ile kosztuje. Pozdrawiam

Deivid 11.01.2010 21:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wisła Prokocim (Post 840226)
Siemka czy na Wisełce można trenować kick-boxing? Jak tak to czy orientuje się ktoś może ile kosztuje. Pozdrawiam

http://xfitnessclub.pl/

niedawno powstała nowa grupa początkująca tylko ze treningi sa w poniedziałki i środy o 13

rafil 11.01.2010 21:56

dobre słuchawki douszne - Philips SHS4800, kupiłem w Saturnie za 60 zł.

IndykTSW 11.01.2010 23:49

PILNE! Zna ktoś jakiegoś TANIEGO szklarza w okolicach prądnika czerwonego? Wpadłem z drzwiami do pokoju.

mic 11.01.2010 23:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez IndykTSW (Post 840321)
PILNE! Zna ktoś jakiegoś TANIEGO szklarza w okolicach prądnika czerwonego? Wpadłem z drzwiami do pokoju.

Na Powstancow, mniej wiecej na wysokosci przystanku autobusowego "Powstancow Garaze"

buldus 12.01.2010 00:35

Jaki polecacie internet na Azorach? Bo kumpela mi truje żebym coś polecił a niestety nie znam tamtejszych dostawców :D Pozdro

GOalkeeper 12.01.2010 17:17

Jak się nazywa piosenka, przy której tańczy Kaczorex w finale "mam talent"? ( koleś śpiewa : "You, you, you")

Cetnik 12.01.2010 17:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez GOalkeeper (Post 840543)
Jak się nazywa piosenka, przy której tańczy Kaczorex w finale "mam talent"? ( koleś śpiewa : "You, you, you")


http://www.youtube.com/watch?v=xsg9MrfT42o

Kamil_mchw 12.01.2010 18:00

mam problem ze stawami...
mam 22 lata, kiedyś miałem wybity bark i ostatnio regularnie mi wypada... wszędzie kości mi strzelają... potrzebuje coś na odbudowę chrząstki stawowej. Zapisałem się ostatnio na siłkę i nie mogę ćwiczyć. :/ polecacie jakieś leki, maści itp.??
słyszałem że chrzęść rekina jest dobra...

Arteka1906 12.01.2010 18:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil_mchw (Post 840554)
mam problem ze stawami...
mam 22 lata, kiedyś miałem wybity bark i ostatnio regularnie mi wypada... wszędzie kości mi strzelają... potrzebuje coś na odbudowę chrząstki stawowej. Zapisałem się ostatnio na siłkę i nie mogę ćwiczyć. :/ polecacie jakieś leki, maści itp.??
słyszałem że chrzęść rekina jest dobra...

jest ktos kto Ci moze pomóc, nazywa sie lekarz...

siłka przy problemach ze stawami to głupi pomysl :)

simone 12.01.2010 18:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez klusek106 (Post 840205)
Poszukuje naprawde dobrych sluchawek do mp3.
Tak do 80 zl. co polecacie ?

Ep-630 odpadaja od razu mowie

Pochodź, porozglądaj się po dobrych sklepach, niekoniecznie sieciowych, u mnie jest na przykład niepozorny sklepik, w którym słuchawki Sennheisera można trafić i to właśnie od 8 dyszek wzwyż.

hudinho 12.01.2010 18:49

musze zapłacić podatek PCC-3 i 3A
czy moge tego dokonac w dowolnym urzedzie skarbowym czy w tym ktory jest najbliżej mojego miejsca zamieszkania/zameldowania? Sprawa jest taka czy moge zapłacić w KRK czy musze jechac specjalnie do Wadowic zeby to zalatwic?

prosze o szybka odpowiedz!!!1

LuKaS TSW 12.01.2010 19:04

Wybieram się jutro do Cinemy na "Ciacho", czy ktoś z Was korzystał z promocji "Środa z Orange" z tymi biletami 1+1 gratis? jeśli tak to jak to działa?

StelmiOriginal 12.01.2010 19:09

Wysylasz SMS o tresci FILM na 241. Przysylaja Ci sms z kodem, pokazujesz sms w kasie, babka nalicza oplate za 1 bilet, dostajesz 2 bilety...

www.orangefilm.pl sprawdz co i jak.

Nie radze iść na Ciacho, podobno to gorsze od Nie kłam kochanie etc. :)

Żmijka 12.01.2010 21:31

Idzie jakiś dojechać na Zarabie (Myślenice) pksem, busami czy czymś? Z Krk oczywiście.

Zola 12.01.2010 21:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LuKaS TSW (Post 840583)
Wybieram się jutro do Cinemy na "Ciacho", czy ktoś z Was korzystał z promocji "Środa z Orange" z tymi biletami 1+1 gratis? jeśli tak to jak to działa?

tylko jesli jeszcze nie wyslales sms, to moze to byc juz "nieaktualne", tzn ja wyslalem kiedys w srode i dostalem odp, ze juz zostal wyczerpany "limit" :/ najlepiej jak planujesz isc w srode to w poniedzialek wyslac smsa

Arkas 12.01.2010 21:48

http://shipo.pl/

Mam taki problem na powyższej stronie. Nie dam rady grac bo coś jest zrypane, tzn. naciskam np. graj i nic, zero odzewu jakby przycisk nie działał nie wchodzi i cały czas jest ta sama strona.
Mam jakiś może program ściągnac czy coś w tym stylu? Wie ktoś?

shary 12.01.2010 22:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Żmijka (Post 840637)
Idzie jakiś dojechać na Zarabie (Myślenice) pksem, busami czy czymś? Z Krk oczywiście.

idzie pekaesem wysiadasz na dworcu i specerek albo taryfa a busem wysiadasz na slowackiego bo mniejszy spacer zapytasz sie w busie to Ci kazdy powie jak dotrzec

tomo 12.01.2010 22:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkas (Post 840648)
http://shipo.pl/

Mam taki problem na powyższej stronie. Nie dam rady grac bo coś jest zrypane, tzn. naciskam np. graj i nic, zero odzewu jakby przycisk nie działał nie wchodzi i cały czas jest ta sama strona.
Mam jakiś może program ściągnac czy coś w tym stylu? Wie ktoś?

Wszystko śmiga kolego. Może masz starą platformę Java ?

Proud 12.01.2010 23:12

dobra Panie i Panowie, potrzebuję dobrego i w miarę taniego dentysty :) najlepiej w okolicach MS AGH albo gdzieś z dobrym dojazdem. Gdzie warto iść?

chodzi mi o to, abym nie zapłacił 350zł za wizytę, tylko tak do 200 - 250. Bo słyszałem że w krk to ceny są masakra.

A może ktoś chodzi do stomatologa na Cichym Kąciku, zaraz przy miasteczku studenckim? jakieś opinie?

pozdr

WislakWiDoK 12.01.2010 23:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proud (Post 840691)
dobra Panie i Panowie, potrzebuję dobrego i w miarę taniego dentysty :) najlepiej w okolicach MS AGH albo gdzieś z dobrym dojazdem. Gdzie warto iść?

chodzi mi o to, abym nie zapłacił 350zł za wizytę, tylko tak do 200 - 250. Bo słyszałem że w krk to ceny są masakra.

A może ktoś chodzi do stomatologa na Cichym Kąciku, zaraz przy miasteczku studenckim? jakieś opinie?

pozdr

Dentima na Widoku. Koszt wyleczenia zęba 110 zł bez zneczulenia, ze znieczuleniem chyba 160 i dojazd przyjemny z miasteczka 501,139,208.

http://www.dentima.pl/

Proud 12.01.2010 23:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WislakWiDoK (Post 840698)
Dentima na Widoku. Koszt wyleczenia zęba 110 zł bez zneczulenia, ze znieczuleniem chyba 160 i dojazd przyjemny z miasteczka 501,139,208.

http://www.dentima.pl/

dzięki, mam jeszcze takie pytanie

za każdą wizytę płaciłeś podobnie?

bo nie wiem czy nie będę musiał leczyć kanałowo...a to już sporo droższe jest.

bercik860 12.01.2010 23:44

Czy w Krakowie albo okolicach są wykonywane jakieś badania typu że sprawdzają mi jakich witamin mi brakuje, czy jestem niedożywiony itp., połączone z przepisywaniem diety?

Z góry dziękuje

szprotson 13.01.2010 00:01

ma ktos jakies zaproszenia na konta torrentowe?

Mateuusz 13.01.2010 00:02

http://photos05.allegroimg.pl/photos...2/94/871329452
moglby mi ktos powiedziec cos o tej koszulce?? kiedy wyszla i wogole??


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:43.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl