![]() |
Cytat:
|
http://www2.zippyshare.com/v/93500610/file.html Witam. Czy mógłby ktoś to sprawdzić pod względem błędów technicznych? Na studia potrzebne a sam błędów nie znalazłem :)
|
Mam pytanie:) Wie ktoś skąd mogę ściągnąć odcinek Kuby Wojewódzkiego, w którym był Piróg i Przybylska ?? Byłbym bardzo wdzięczny :)
|
Cytat:
http://peb.pl/pozostale-gatunki/4669...-tvrip-46.html S09E10 |
Cytat:
|
Mam pytanie do mieszkańców Miechowa. Funkcjonuje tam u was jeszcze ten sklepik wiślacki? Założyli go bodaj w 2005 roku.
|
Cytat:
|
Czy ktoś się orientuję czy któraś krakowska (poza EFC) knajpa pokazuje Remes Cup?
|
Zna ktoś lekarza sportowego który przyjmuje prywatnie?
|
Pan Urban na Reymonta...
Cena wizyty to 100/150 zł. Ja płaciłem akurat 100. |
Chcę zacząć uczyć się robienia avatarów,sygnatur itp i jaki program będzie najlepszy dla amatora?
Tylko nie piszcie ze paint |
Poszukuje naprawde dobrych sluchawek do mp3.
Tak do 80 zl. co polecacie ? Ep-630 odpadaja od razu mowie |
Jak interesują Cię słuchawki dokanałowe to zainteresuj się firmą SoundMagic, do kupienia w mp3store na Dietla (mp3store.pl) Model PL11 gra dosyć dobrze, ma sporo basu, stosunek cena/jakość jest bardzo dobry.
|
Cytat:
kriz69 dzięki za odpowiedź |
Znacie jakiegoś dobrego neurologa na terenie Nowej Huty:>
|
Siemka czy na Wisełce można trenować kick-boxing? Jak tak to czy orientuje się ktoś może ile kosztuje. Pozdrawiam
|
Cytat:
niedawno powstała nowa grupa początkująca tylko ze treningi sa w poniedziałki i środy o 13 |
dobre słuchawki douszne - Philips SHS4800, kupiłem w Saturnie za 60 zł.
|
PILNE! Zna ktoś jakiegoś TANIEGO szklarza w okolicach prądnika czerwonego? Wpadłem z drzwiami do pokoju.
|
Cytat:
|
Jaki polecacie internet na Azorach? Bo kumpela mi truje żebym coś polecił a niestety nie znam tamtejszych dostawców :D Pozdro
|
Jak się nazywa piosenka, przy której tańczy Kaczorex w finale "mam talent"? ( koleś śpiewa : "You, you, you")
|
Cytat:
http://www.youtube.com/watch?v=xsg9MrfT42o |
mam problem ze stawami...
mam 22 lata, kiedyś miałem wybity bark i ostatnio regularnie mi wypada... wszędzie kości mi strzelają... potrzebuje coś na odbudowę chrząstki stawowej. Zapisałem się ostatnio na siłkę i nie mogę ćwiczyć. :/ polecacie jakieś leki, maści itp.?? słyszałem że chrzęść rekina jest dobra... |
Cytat:
siłka przy problemach ze stawami to głupi pomysl :) |
Cytat:
|
musze zapłacić podatek PCC-3 i 3A
czy moge tego dokonac w dowolnym urzedzie skarbowym czy w tym ktory jest najbliżej mojego miejsca zamieszkania/zameldowania? Sprawa jest taka czy moge zapłacić w KRK czy musze jechac specjalnie do Wadowic zeby to zalatwic? prosze o szybka odpowiedz!!!1 |
Wybieram się jutro do Cinemy na "Ciacho", czy ktoś z Was korzystał z promocji "Środa z Orange" z tymi biletami 1+1 gratis? jeśli tak to jak to działa?
|
Wysylasz SMS o tresci FILM na 241. Przysylaja Ci sms z kodem, pokazujesz sms w kasie, babka nalicza oplate za 1 bilet, dostajesz 2 bilety...
www.orangefilm.pl sprawdz co i jak. Nie radze iść na Ciacho, podobno to gorsze od Nie kłam kochanie etc. :) |
Idzie jakiś dojechać na Zarabie (Myślenice) pksem, busami czy czymś? Z Krk oczywiście.
|
Cytat:
|
http://shipo.pl/
Mam taki problem na powyższej stronie. Nie dam rady grac bo coś jest zrypane, tzn. naciskam np. graj i nic, zero odzewu jakby przycisk nie działał nie wchodzi i cały czas jest ta sama strona. Mam jakiś może program ściągnac czy coś w tym stylu? Wie ktoś? |
Cytat:
|
Cytat:
|
dobra Panie i Panowie, potrzebuję dobrego i w miarę taniego dentysty :) najlepiej w okolicach MS AGH albo gdzieś z dobrym dojazdem. Gdzie warto iść?
chodzi mi o to, abym nie zapłacił 350zł za wizytę, tylko tak do 200 - 250. Bo słyszałem że w krk to ceny są masakra. A może ktoś chodzi do stomatologa na Cichym Kąciku, zaraz przy miasteczku studenckim? jakieś opinie? pozdr |
Cytat:
http://www.dentima.pl/ |
Cytat:
za każdą wizytę płaciłeś podobnie? bo nie wiem czy nie będę musiał leczyć kanałowo...a to już sporo droższe jest. |
Czy w Krakowie albo okolicach są wykonywane jakieś badania typu że sprawdzają mi jakich witamin mi brakuje, czy jestem niedożywiony itp., połączone z przepisywaniem diety?
Z góry dziękuje |
ma ktos jakies zaproszenia na konta torrentowe?
|
http://photos05.allegroimg.pl/photos...2/94/871329452
moglby mi ktos powiedziec cos o tej koszulce?? kiedy wyszla i wogole?? |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:43. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl