Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=94)

Donki 06.06.2010 13:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bolek '80 (Post 909623)
piszesz - przestańcie narzekać, a sam pytasz się o to o czym właśnie piszemy! nie ma żadnych fotek z montowania krzesełek, czyli kolorystyka ewidentnie jest pewnie zwalona, dlatego nikt nie publikuje fotek, aby nie wybuchła już teraz burza!

tylko dopiero po rozłożeniu wszystkich pojawią się zdjęcia i wtedy ewentualnie protesty (SKWK i TWSD) nic nie dadzą, prezydent postawi na swoim ;/

Człowieku wejdz sobie na strone SKWK tam jest zdejcie krzesełek a nie pisz że cos jest zawalone !!

crazykaro 06.06.2010 13:39

Co będzie bolało po zamontowaniu krzesełek to różnica w odcieniu niebieskiego pomiędzy starymi i nowymi krzesełkami. To będzie katastrofa.

63.5 Kg 06.06.2010 13:49

Niestety .
Wlasnie kilka tygodni temu o tym pisalem ...

saklak1906 06.06.2010 13:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 909633)
Co będzie bolało po zamontowaniu krzesełek to różnica w odcieniu niebieskiego pomiędzy starymi i nowymi krzesełkami. To będzie katastrofa.

No niestety ale slonce zrobilo swoje, a na wymiane na nowe nie ma co liczyc bo sa prawie nowe.

SKMK_TSWK 06.06.2010 13:53

Mógłby ktoś wrzucić zdjęcia z kamerki nr1 i kamerki nr 4 ?

Fuks 06.06.2010 14:08

nie bedzie katastrofy, bo roznice beda na innych sektorach. Gdyby to bylo na jednym to byloby zle, a tak jakos ujdzie.
A krzesełek nie ma w zadnej galerii, bo zaczeli je montowac po tym jak wykonywali te zdjecia. Ktos o tym pisał, ze zdjecia ostatnio publikowane byly robione jeszcze przed krzeselkami. Pamietajcie ze teraz jest długi weekend...

I ci ktorzy piszą, ze to spisek, bo krzesełka są fatalne i dlatego ich nie pokazują - co to za debilizm? Jak otworzą stadion to krzesełka beda takie same, jak wtedy to ukryją? ... to napewno jakis układ! ..

Simao1 06.06.2010 14:15

Zauważcie, że na budowie cały czas trwają pracę (wywózka ziemi). Koparki cały czas działają, więc możliwe, że i krzesełka są montowane. Z drugiej strony tymi przedsięwzięciami zajmują się różne firmy...

derr 06.06.2010 14:15

Hey pracuja w niedziele niesamowite

WRzŚ 06.06.2010 14:15

róznice miedzy odcieniami mozna porównac w byłym buforze miedzy e4 i e5. chyba ze te krzesełka tez sie róznią koloremod tych na C

wojti11795 06.06.2010 14:15

Jestem mile zaskoczony-Niedziela a na stadionie trwa obnizanie płyty boiska

Caps 06.06.2010 14:16

ale macie problemy. chyba wiekszosc z was nie pamieta starego stadionu ze starym oswietleniem ,ktore sie walilo. laweczki ( gdzie nie gdzie brakujace, bo przeciesz czyms trzeba bylo sie bic ) z popekanym betonem, laskoczaca trawa po kostkach jak kto woli to i lydkach. padajacym deszczu i sniegu na leb i przede wszystkim z milicjantami na stadionie z bronia w gotowosci :/ w tedy to kazdy w marzeniach mial ten "brzydki" stadion ze skladanymi krzeselkami, z ubikacjami ( tutaj jeszcze nie na wszystkich trybunach sie zmienilo ), z telebimem, z oswietleniem, ktore nie spadnie na glowe, z podgrzewana murawa i kazdy snil o wielkiej Wisle. w tedy liczyla sie Wisla i dzisiaj tez tak jest, ale wam nie pasuje odcien krzeselek.

przyjdzie kilkanascie tysiedzy ludzi, bedzie mecz i nikt nie bedzie sie zastanawial, ze krzeselko ma inny odcien. wyjdzie na spacer, bo pogoda ladna, a od jutra ma znowu padac. przestancie nazekac na stadion. nie jest idealny, ale jest nowy, moze opozniony, ale przeciesz mogla byc nadal komuna i stary stadion...

crazykaro 06.06.2010 14:34

http://img99.imageshack.us/img99/8224/beztytuuygy.png


http://img32.imageshack.us/img32/2003/beztytuu1zx.png



Cytat:

Pierwotnie napisane przez saklak1906 (Post 909635)
No niestety ale slonce zrobilo swoje, a na wymiane na nowe nie ma co liczyc bo sa prawie nowe.

Sytuacja wygląda tak jak na zdjęciu z 4. kamerki (nowe krzesełka w rogu po prawej u góry). To na nowych trybunach są jaśniejsze krzesełka, a słońce wcale nie wytrawiło tak tych krzesełek na E i D bo są pod dachem i dodatkowo są strasznie brudne

rav 06.06.2010 18:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bolek '80 (Post 909617)
no jak nie dziwne, jak dziwne..

ten montaż krzesełek owiany jest jakąś tajemnicą i coś czuję, że udział w spisku biorą wszystkie Wiślackie serwisy :evil:

ja widzę dwa powody:

- krzesełka pewnie wyglądają tragicznie, dlatego nie ma galerii, aby nas kibiców nie denerwować.
- zostało coś spierniczonego i np. nie zgadzają się kolorystycznie lub coś.

To ja Ci podam trzeci, jedyny prawdziwy. Nazywa się "długi weekend". Stąd nawet etatowi pracownicy biura prasowego nie cykali fotek - zapewne od czwartku nikogo z nich tam nie było.
Od nas fotograf był bodajże w środę, tego dnia późnym popołudniem, już po jego wizycie, zamontowano jedno krzesełko.
W poniedziałek na pewno posypie się sporo zdjęć.

Południowiec 06.06.2010 20:07

http://i48.tinypic.com/2daxbav.jpg
http://i46.tinypic.com/35jh3er.jpg
http://i47.tinypic.com/149xlw9.jpg

Wasiu 06.06.2010 20:13

Czy mi sie wydaje, czy te barierki od strony schodow sa "ostro" zakonczone? Tam bedzie jeszcze cos robione czy taki pret bedzie wystawal?

Donki 06.06.2010 20:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez saklak1906 (Post 909823)
A widziales kiedys skladane krzeslo w jednym kawalku? Po prostu siedzenie bedzie przykrecone do zawiasow ot cala filozofia.

No na Legii np. jest w jednym kawałku :P

SpoXsteR 06.06.2010 20:40

dla SKWK chyba lepiej by bylo gdyby z calego D znikly krzeselka, barierki itp..
achh.. juz sobie wyobrazam dzicz po strzelonym golu cos ala Argentyna .. jak tlum ludzi zbiega na dol i rzuca sie na kraty i ploty.. widok niesamowity
temat wymian krzeselek mozemy zakonczyc

WalkerLukeTS 06.06.2010 20:44

Mnie tam się krzesełka podobają i ogólnie stadion też. Teraz tylko trzeba go będzie zapełnić....:-D

Sylwek1906 06.06.2010 20:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SpoXsteR (Post 909836)
dla SKWK chyba lepiej by bylo gdyby z calego D znikly krzeselka, barierki itp..
achh.. juz sobie wyobrazam dzicz po strzelonym golu cos ala Argentyna .. jak tlum ludzi zbiega na dol i rzuca sie na kraty i ploty.. widok niesamowity
temat wymian krzeselek mozemy zakonczyc

Jeszcze żeby miał kto te bramki strzelać, zostawmy to tak jak jest, a co klub czy miasto obchodzą kibice :P

maciekTSW 06.06.2010 20:54

Może ktoś z "wyższych" rangą na forum da jakiś czas na ochłonięcie panu, dla którego najważniejsze są krzesełka...
Będzie miał więcej czasu na swoje wyliczenia... :P

saklak1906 06.06.2010 20:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SpoXsteR (Post 909836)
dla SKWK chyba lepiej by bylo gdyby z calego D znikly krzeselka, barierki itp..
achh.. juz sobie wyobrazam dzicz po strzelonym golu cos ala Argentyna .. jak tlum ludzi zbiega na dol i rzuca sie na kraty i ploty.. widok niesamowity
temat wymian krzeselek mozemy zakonczyc

I 15 polamanych a stadion zamkniety dla kibicow. My zyjemy w Europie a tu sa troche inne standarty niz w Ameryce.

Kuba 07.06.2010 01:22

bez złośliwości ale standardy to my sami sobie możemy wyznaczać to po pierwsze

po drugie zwyczaj wybiegania na płoty jest od lat praktykowany w Grecji i nigdy nikomu się nic poważniejszego nie stało

po trzecie na modelowym stadionie w Dortmundzie jest trybuna pozbawiona krzesełek i równiez nikomu o nie przeszkadza

Ja jestem jak najbardziej za jedną fanatyczną i bardziej dziką trybuną.

1q2 07.06.2010 02:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kuba (Post 909913)
Ja jestem jak najbardziej za jedną fanatyczną i bardziej dziką trybuną.

Należy się chyba cieszyć ze na D barierek nie ma...Sam beton na na D...czy komuś było nie wygodnie lata temu na dziesiątce?.To byłby fantastyczny old school, szczególnie że stadion jest taki że nikomu miejsca nie zabraknie, no ale to S/F niestety.

Sinoos 07.06.2010 02:40

W końcu takie są wymogi PZPN i Ekstraklasa SA - im żeby było jak najwygodniej, a kibic mało ważny. Gdyby się dało, to by w ogóle dali zakaz wpuszczania osób na stadion.

Mako 07.06.2010 08:40

http://i48.tinypic.com/2daxbav.jpg

W sumie dobry myk z tymi barierkami prz krzesełkach, bo jak przyjedzie jakaś ekipa to mniejsze flagi bedzie mogła zawiesić na ostaniej barierce w ostatnim rzędzie;) Na E mieli czasem z tym mproblemy ;)

Bartii 07.06.2010 09:31

1 Załącznik(ów)
Bug projektowy Obtulowicza, najlepsze w tym miejscu bylby schody...

http://www.wislakrakow.com/forum/att...8&d=1275899428

I milo ze krzeselka pieknie rosną i juz nie moge doczekac meczu na Reymonta..

januszek888 07.06.2010 11:04

A tak odnośnie wykończenia zaplecza na D to wydaje mi się, że klub myśli w następujący sposób. Na razie otworzyć C w całości. I tak zachodnią pewnie skończą w grudniu. To pewnie w trakcie sezonu zaczną myśleć o wykończeniu D i zrobią to w trakcie przerwy miedzy rozgrywkami. I jakoś na początku 2011 przy oddawaniu nowej trybuny zachodniej oddadzą stadion w całości razem z D. Póki co jestem przekonany, że D będzie funkcjonować jak dotychczas, czyli wejście po bokach od razu na sektory.

mattrissa 07.06.2010 12:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bartii (Post 909951)
Bug projektowy Obtulowicza, najlepsze w tym miejscu bylby schody...

http://www.wislakrakow.com/forum/att...8&d=1275899428


Tez sie nad tym zastanawialem, ale wydaje mi sie ze nie wazne jak bardzo chcial to nawet on nie mogl az tak tego stadionu spi*****c... moze narazie nie ma tam krzeselek bo musza barierki przyciac pod katem albo cos takiego. nie wiem nie znam sie.

Emilio 07.06.2010 14:07

Ludzie.. spokojnie! Dajcie im dokończyć montaż krzesełek a dopiero później oceniajcie.
Tam będą krzesełka!

Belzebub 07.06.2010 15:01

http://www.tvp.pl/krakow/sport/krako...acovia/1886146
Ostatni odcinek o krakowskich stadionach, tym razem o "perełce wsród stadionów europeskich". W****ia mnie to, że Majchrowski wypowiada sie o tym stadionie praktycznie jakby był współoperatorem tego obiektu, cos mi sie wydaje ze jak Majchrowski wygra wybory to wszystkie imprezy organizowane przez miasto beda odbywac sie w burdelu przy Kałuży,a u nas bedzie tylko to co sami(badz ze SportFive) sobie zalatwimy..


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:20.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl