Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

mistico 08.03.2015 09:49

Pareiko zakończył karierę

http://www.eurofutbol.pl/news/820052...nczyl-kariere/

nairda116 08.03.2015 21:36

http://www.90minut.pl/news/247/news2...acji-Mali.html

Witamy ponownie !

KrzychooR 08.03.2015 21:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nairda116 (Post 1392976)

Mało zabawne...

rozarian 09.03.2015 20:58

Wywiad z Kasperczakiem:

http://www.sportowefakty.pl/pilka-no...-kasperczakiem

dynek.pl 11.03.2015 15:56

Dziwna sytuacja z tym Kuba -> http://weszlo.com/2015/03/10/blaszcz...h-wolne-zarty/

Troche jestem zdziwiony, taki glupi powod i co ? nie pojedzie na euro 2016 jakby sie udalo awansowac.

Rob_Zombie 11.03.2015 18:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 1393821)
Dziwna sytuacja z tym Kuba -> http://weszlo.com/2015/03/10/blaszcz...h-wolne-zarty/

Troche jestem zdziwiony, taki glupi powod i co ? nie pojedzie na euro 2016 jakby sie udalo awansowac.

Weszło ma jakiś kompleks Kuby - powiem więcej - niszczą chłopaka. Gość od lat zostawia w kadrze najwięcej zdrowia ze wszystkich reprezentantów, w zasadzie jako jedyny godnie reprezentuje barwy swojego kraju. Szarpie, stara się ile może i widać to też w bramkach i asystach. Praktycznie nie ma gola dla naszej kadry żeby Błaszczykowski nie brał udziału w akcji... a mimo to przyjdzie takie weszło (najpoczytniejszy piłkarski portal?) i zrobi z niego biletera, albo obraźliwego burka... albo przy.ierdolą się że za dużo powtórzył 'aczkolwiek' i z gościa który jako jedyny zasługuje w tej kadrze na szacunek stał się pośmiewiskiem.

Swoją drogą nawet ten artykuł może się niewiele mijać z prawdą. Kubie na kadrze zależy jak cholera, jak już pisałem - przez lata dawał jej najwięcej, a tu nagle selekcjoner odbiera mu opaskę na rzecz gościa co wiecznie zawodzi, tylko dlatego że jest klubową gwiazdą. Ma prawo się w....ić, ale dla mnie inny trochę wydźwięk by to mogło mieć - honor i ambicja. A nie jak to weszlo przedstawia - płaczek i obrażalskie dziecko.

Ale mimo wszystko Kuba zagrał... ile? Z 60 minut po rocznej kontuzji? Selekcjoner miał pełne prawo go nie powoływać, natomiast na weszło jakiś anonim, bez podania żadnego źródła czy czegokolwiek uwiarygadniającego te doniesienia, wymyślił sobie jakąś teorię i opisał jakby to była prawda objawiona.
Mnie się wydaje że prawda leży pośrodku, z jednej strony Kuba jest wkur.iony, ale z drugiej Nawałka zwyczajnie stwierdził że na dzień dzisiejszy to on mu wiele nie da. Idę o zakład że na następne zgrupowanie (o ile zacznie grać w klubie) już pojedzie.

dynek.pl 11.03.2015 21:27

Weszło jednak zawsze jest dobrze poinformowane więc pewnie coś jest na rzeczy. Wiadomo, że mógł się w....ić bo Nawałka zmienił zasadę, że ten kto ma najwięcej występów zostaje kapitanem ale z drugiej strony w reprezentacji gra się dla kraju, a nie dla jakiejś głupiej opaski.
Jako alternatywę Nawałka ma Peszkę :D, następnego jeźdźca bez głowy i do tego po kontuzji Grosickiego, a potem chyba Żyrę i Kucharczyka :) tak jak piszą ludzie na forach Kuba nawet bez nogi jest kilka klas lepszym piłkarzem więc powód sportowy jest mało wiarygodny jednak.

fansorina 11.03.2015 21:55

http://www.fcsg.ch/saison-2014-15/sp...report/single/

Najlepszy napastnik Polski ukłuł dwa razy.

silver03 12.03.2015 13:12

Cytat:

Dzisiaj z kolei tenże Trybunał zajmie się sprawą Cwetana Genkowa. Na początku lipca poprzedniego roku były napastnik Wisły wygrał w Izbie ds. Rozstrzygania Sporów w FIFA proces w sprawie zapłaty zaległego wynagrodzenia. W 2013 roku Bułgar zerwał kontrakt z krakowskim klubem, bo trzy miesiące mu nie płacono. Chodziło o blisko 2,5 miliona złotych. Podtrzymanie orzeczenia na korzyść Genkowa wydaje się formalnością.
Coraz lepiej...

http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...-dlugow/h1xx6x

ArturBarlinek 12.03.2015 13:36

trzeba wygrać w totka, sprzedać samochód i dom i oddać wszystko dla klubu...

oby jak najszybciej wyjść z tych długów, one były znane już dawno, Genkov, Mandziara, miasto oraz inne podmioty, więc raczej nikogo nic nie zaskoczyło.

Pozdrawiam

63.5 Kg 12.03.2015 13:49

To jeszcze wypada dorzucić Jovanovica który sklada Wiśle sprawę za rozwiązanie kontraktu "Tylko Wiśle z wiadomych przyczyn"(Jego słowa).......

wściekłe pięści węża 12.03.2015 14:31

Co do Jovanovica, to zgodnie z przepisami gość nie był zdolny do gry w piłkę a orzeczenie w tej sprawie wydaje, zgodnie z regulaminem, polski lekarz. Może mieć setki zaświadczeń ze Szwajcarii, ale to nie ma znaczenia. Nasuwa się też pytanie dlaczego przez ponad rok pierdzenia w stołek podtrzymywał swoją wersję o niemożności gry w piłkę, a kiedy dostał kopa nagle się obudził. W tej akurat sprawie Wisła ma pewną wygraną... jeśli nie ma jakichś ukrytych niespodzianek.

Co zaś do Genkova, to skoro sprawę do sądu kierował Jacek B. - król prawników, to od początku było wiadome, że przegramy.

Atmosfera zaczyna gęstnieć.

63.5 Kg 12.03.2015 14:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wściekłe pięści węża (Post 1393997)
Co do Jovanovica, to zgodnie z przepisami gość nie był zdolny do gry w piłkę a orzeczenie w tej sprawie wydaje, zgodnie z regulaminem, polski lekarz. Może mieć setki zaświadczeń ze Szwajcarii, ale to nie ma znaczenia. Nasuwa się też pytanie dlaczego przez ponad rok pierdzenia w stołek podtrzymywał swoją wersję o niemożności gry w piłkę, a kiedy dostał kopa nagle się obudził. W tej akurat sprawie Wisła ma pewną wygraną... jeśli nie ma jakichś ukrytych niespodzianek.

Co zaś do Genkova, to skoro sprawę do sądu kierował Jacek B. - król prawników, to od początku było wiadome, że przegramy.

Atmosfera zaczyna gęstnieć.

Wlasnie i oby takowych nie było...

kkk 12.03.2015 14:47

To Genkow wniósł sprawę przeciwko klubowi, a nie żaden Bednarz.

wściekłe pięści węża 12.03.2015 15:06

Jasne. Tutaj wina Bednarza polegała na tym, że nie potrafił podpisać z nim odpowiedniej ugody.

kkk 12.03.2015 15:41

A jaką miał z nim ugodę podpisać, o wypłacie mu pensji z własnej kieszeni? To inne osoby doprowadziły do sytuacji, w której nie było z czego wypłacać wynagrodzenia zawodnikom. A jak piłkarz pensji przez 3 miesiące nie dostanie, to sobie jednostronnie umowę wypowiada i FIFA zawsze przyzna mu rację.

silver03 12.03.2015 15:46

Genkov nie posiada honoru #pdk

kornd 12.03.2015 16:20

To Valckx i młodszy nieudacznik z klanu Basałajów sprowadzili tą miernotę do klubu. Bednarz na pewno miał szansę dogadać się polubownie z Bułgarem, ale wszyscy wiemy jakie miał kompetencje i ile dziadostwa narobił w klubie. Genkov jako najemnik wiedząc, że sprawę w sądzie bez problemu wygra, rozwiązał kontrakt i jesteśmy 2,5 miliona w plecy.

kkk 12.03.2015 16:50

2,5 mln zł podawane dzisiaj w mediach to bzdura. Ja widziałem uzasadnienie wyroku i FIFA zasądziła wyrównanie ok. 150 tys. euro do jego kontraktu z Lewskiego oraz spłatę zaległych pensji w wysokości kolejnych 150 tys. euro.

siemstein 12.03.2015 18:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kkk (Post 1394024)
2,5 mln zł podawane dzisiaj w mediach to bzdura. Ja widziałem uzasadnienie wyroku i FIFA zasądziła wyrównanie ok. 150 tys. euro do jego kontraktu z Lewskiego oraz spłatę zaległych pensji w wysokości kolejnych 150 tys. euro.

Obyś miał rację, 2,5 mln to w ch.j kasy

wściekłe pięści węża 12.03.2015 20:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kkk (Post 1394007)
A jaką miał z nim ugodę podpisać, o wypłacie mu pensji z własnej kieszeni? To inne osoby doprowadziły do sytuacji, w której nie było z czego wypłacać wynagrodzenia zawodnikom. A jak piłkarz pensji przez 3 miesiące nie dostanie, to sobie jednostronnie umowę wypowiada i FIFA zawsze przyzna mu rację.

Zgoda. Wina Bednarza w tej sprawie to max 10% (bo jednak na pozyskanie nowych środków i skuteczną renegocjację kontraktów zbyt drogich piłkarzy czas miał). Ale dostał je w spadku - prawda.

Co do kwoty za Genkova, to jakiś stary artykuł na stronie SKWK mówi o 350 000 €.

Grisza1 12.03.2015 21:11

http://www.2x45.info/aktualnosci/337...dziejach-2x45/ coś dotyczące Michała Nalepy ;)

Griszka30KR 13.03.2015 08:13

Taki mały kamyczek do naszego "ogródka"
http://www.krakow.sport.pl/sport-kra...l#BoxSportLink

63.5 Kg 13.03.2015 09:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Griszka30KR (Post 1394133)
Taki mały kamyczek do naszego "ogródka"
http://www.krakow.sport.pl/sport-kra...l#BoxSportLink

O tym najemniku to już szkoda pisać...

silver03 13.03.2015 09:34

Mam nadzieje, że mamy mocne papiery od lekarzy.

Kurz 13.03.2015 09:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez silver03 (Post 1394137)
Mam nadzieje, że mamy mocne papiery od lekarzy.

Trudno powiedzieć, bo sarkoidoza jest chorobą, w przypadku której może dojść do całkowitej remisji, najczęściej do 2 lat od zachorowania. W momencie, kiedy go badali mogły być widoczne zmiany, a teraz już nie.

stalsanok1946 13.03.2015 15:29

http://www.sportowefakty.pl/pilka-no...izanem-belgrad

Grisza1 13.03.2015 16:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mistico (Post 1392889)

http://www.wislaportal.pl/28599,Byly...i_Tallinn.html to w końcu zakończył czy nie? ;)

damian755 13.03.2015 20:09

Tomasz Zając strzelił bramkę dla Chobrego

PiVoSH92 13.03.2015 20:29

Ale to chyba nie były, a wypożyczony piłkarz, jo? Co nie zmienia faktu, że podobno zagrał dziś świetny mecz.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:01.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl