Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

MCX 09.01.2010 23:05

Jako, że przyklejony temat "Forza Wisła - wysyłka" nie działa (przynajmniej mi) mam pytanie, czy opcja wysyłki jest możliwa i jak się do tego tematu zabrać? Z kim skontaktować?

SpongeBob 10.01.2010 00:06

potrzebuje porozmawiac z kimś kto brał udzial w liceum w konkursie wiedzy o UJocie:)
jesli ktos ma jakis braci,siostry kuzynów to bardzo bym prosil o pomoc:) mam pare pytan

Bartosz 10.01.2010 02:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mistel (Post 839551)
Czy do rdzy wejdę z osobą niepełnoletnią?

Jeśli z dziewczyną to raczej tak.

Kris54 10.01.2010 10:09

Co do wysyłania kasy przez pocztę- zawsze możesz podkleic monety do kartki z życzeniami np. Taśma klejącą i też mendy nie wyczuja :) a co do prawka w sączu- idziesz do mordu prosisz o wysłanie dokumentów do sądeckiego mordu, bierzesz historię egzaminowania. Jeśli kogoś znasz ze szkoły w NS to wystarczy że wyślesz mailem skan dowodu osobistego i ta osoba może ci wziąść termin. Potem bierzesz 2-3 godziny dzień przed albo w dniu egzaminu żeby ogarnąć miasto i jazda :)

KrystekABG 10.01.2010 10:17

Jak nazywa się czcionka z szalika Wisła-Lechia wydanego na 15 XI 2008?

Zola 10.01.2010 10:42

Jest szansa, ze na lotnisku "złapie" jakies polaczenie z internetem?

WISŁAZWE 10.01.2010 11:50

Pytanie do zorientowanych w temacie studniówkowym :D

1.Czy jest taki zwyczaj że idąc po partnerkę do domu przed studniówką daje się jakiegoś kwiatka albo bukiecik??
2. Czy jeżeli to jest moja studniówka to partnerka ma mieć podwiązkę czy tylko dziewczyny, których to jest studniówka... ??
Myślę że wiecie o co mi chodzi :)

Proud 10.01.2010 11:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISLAZWE (Post 839670)
Pytanie do zorientowanych w temacie studniówkowym :D

1.Czy jest taki zwyczaj że idąc po partnerkę do domu przed studniówką daje się jakiegoś kwiatka albo bukiecik??
2. Czy jeżeli to jest moja studniówka to partnerka ma mieć podwiązkę czy tylko dziewczyny, których to jest studniówka... ??
Myślę że wiecie o co mi chodzi :)

1. Miło będzie jak dasz jakiegoś kwiatka. :) Ja dawałem jakąś tam różę.
2. Wydaje mi się że wszystkie dziewczyny. Ale na 100% muszą Ci nasze forumowe Panie potwierdzić :)

Endorfinka 10.01.2010 12:39

Podwiązka ma przynieść szczęście na maturze (taki glupi przesąd), wiec wydaje mi sie, że nie jest potrzebna dziewczynie, której nie jest to studniówka.

TSW Fanatyk 10.01.2010 13:27

Jakie konto w jakim banku polecacie? Chodzi o to żeby było DARMOWE, i w ogóle na najkorzystniejszych warunkach. Jest jakiś ranking? Co polecacie?

Ploughmanson 10.01.2010 13:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSW Fanatyk (Post 839722)
Jakie konto w jakim banku polecacie? Chodzi o to żeby było DARMOWE, i w ogóle na najkorzystniejszych warunkach. Jest jakiś ranking? Co polecacie?

Ja osobiście polecam mBank (eKonto). Otwarcie, prowadzenie i przelewy są darmowe (mówię o przelewach krajowych). Masz kilka bankomatów z których wypłacasz pieniądze bez prowizji (Euronet, cash4You, eCard i BZ WBK - w sumie 3900 w całej Polsce). Wszystko nadzorujesz za pomocą internetu i telefonu komórkowego. Karta darmowa Visa. A tutaj takie porównanie:
http://konta-osobiste.mybank.pl/

Bartosz 10.01.2010 13:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSW Fanatyk (Post 839722)
Jakie konto w jakim banku polecacie? Chodzi o to żeby było DARMOWE, i w ogóle na najkorzystniejszych warunkach. Jest jakiś ranking? Co polecacie?

http://www.hotmoney.pl/artykul/jakie-konto-wybrac-11054

TSW Fanatyk 10.01.2010 14:06

Zastanawiam się nad dbnet i mam pytanie o co chodzi z 10 zł za pierwszy przelew czy wypłatę albo coś takiego wyczytałem.Stale to ściągają?



Cytat:

I tak: każda wypłata gotówkowa kosztować nas będzie aż 10 zł, dwa pierwsze polecenia przelewów w miesiącu są darmowe, za kolejne zapłacimy 6 zł
wypłata gotówkowa to jest wypłata pieniędzy w oddziale banku?

węgorz2 10.01.2010 14:16

jest ktos z KRYNICY ?mieszka albo ma namiary na kwatery ,chodzi mi o tydzien od 18 stycznia ,prosze ewentualnie na priv

wisl@k_TS 10.01.2010 14:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISLAZWE (Post 839670)
Pytanie do zorientowanych w temacie studniówkowym :D

1.Czy jest taki zwyczaj że idąc po partnerkę do domu przed studniówką daje się jakiegoś kwiatka albo bukiecik?

Kwiatek obowiązkowo partnerce, u mnie jest jeszcze przesąd że drugi kwiatek dla matki partnerki kiedy po nią przychodzisz :)

Kamil 10.01.2010 15:19

tylko ja tak mam że ostatnio bardzo często brakuje wolnych slotów na rapidshare a znów na hotlife strasznie ograniczyli predkosc pobierania?
oczywiscie mowie o przypadku gdy ktos nie ma konta

kubawislak 10.01.2010 16:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil (Post 839779)
tylko ja tak mam że ostatnio bardzo często brakuje wolnych slotów na rapidshare a znów na hotlife strasznie ograniczyli predkosc pobierania?
oczywiscie mowie o przypadku gdy ktos nie ma konta

Podbijam pytanie, tragedia ci się dzieje z tym rapidem:-/

gonzo 10.01.2010 17:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kubawislak (Post 839799)
Podbijam pytanie, tragedia ci się dzieje z tym rapidem:-/

Każdy tak ma. Ja wolne sloty łapie od rana do około 12 , później jest ciężko.

Ni_Ma 10.01.2010 17:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSW Fanatyk (Post 839744)
wypłata gotówkowa to jest wypłata pieniędzy w oddziale banku?

Wygląda na to że chodzi o wypłatę środków w oddziale banku. No bo przecież nie z bankomatów.
Nie wiem co z przelewami, czy dotyczą przelewów przez internet czy zlecanych w oddziale. Może wynika to z całego tekstu - na podstawie tego zdania co wkleiłeś trudno na 100% to stwierdzić.

Szymek_R22 10.01.2010 17:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ABG-TSW (Post 839495)
witam, poszukuje filmiku jak kibice Izraelscy śpiewają Wisła Kraków po wyeliminowaniu Beitaru:)

http://www.youtube.com/watch?v=lVh774Iq5uk
http://www.youtube.com/watch?v=Hcooh...eature=related

Marcinnno 10.01.2010 18:00

Witam, poszukuję jakiejś strony z dodatkami do Se. k800i :)

WzT 10.01.2010 21:06

Spalszczał ktoś Fife 2010 ? Jak podmienić te pliki? Ma ktoś może instrukcje?

węgorz2 10.01.2010 21:09

proszę sprawdzcie czy odbiera wam PULS na zwykłej antenie analogowej w KRAKOWIE bo u mnie nie

wislak_92 10.01.2010 21:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marcinnno (Post 839826)
Witam, poszukuję jakiejś strony z dodatkami do Se. k800i :)

http://se-center.info/index.php

WISŁAZWE 10.01.2010 21:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez węgorz2 (Post 839882)
proszę sprawdzcie czy odbiera wam PULS na zwykłej antenie analogowej w KRAKOWIE bo u mnie nie

Nie odbiera chyba już od rana :)

Teraz już działa :D

siara 10.01.2010 21:55

Czy korzysta ktoś z internetu za posrednictwem Netii???

Jesli tak, to jakie wrażenia????

wislacki 10.01.2010 22:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez siara (Post 839900)
Czy korzysta ktoś z internetu za posrednictwem Netii???

Jesli tak, to jakie wrażenia????

Wrażenia dobre, nie miałem żadnych przykrych niespodzianek,
Internet z Netii mam prawie 2 lata - w maju kończy mi się umowa i zamierzam
podpisać kolejną, obecnie mają naprawdę ciekawe oferty. Od siebie mogę polecić!

kms 10.01.2010 23:20

Ile w menedżerze zadan w W. Vista macie procesow ? ostatnio mi cos muli, mam 81 ;>

banasik 10.01.2010 23:32

Mam kartę micro SD 4gb i telefon SE k800i. Telefon "nie widzi karty" - czym to może być spowodowane i jak to naprawić?

Wątpie, żeby karta była wadliwa gdyż była ona w zestawie z innym telefonem kupionym w salonie

buldus 11.01.2010 00:16

K800i nie obsluguje MicroSD

laurence 11.01.2010 08:16

czy sklep może wystawić duplikat paragonu?

West 11.01.2010 10:10

BŁAGAM !
niech mi ktos pomoze
jak przesunac na tym dokumencie pozycje od 12-19 do lewa ?!
Open Office, wyrownaj do lewej itp standardowe metody nie dzialaja
nie kminie ustawien akapitow itd dlatego czy moze ktos pomoc ?!?!
http://i48.tinypic.com/zx8emf.gif

tomo 11.01.2010 10:29

W tej samej branży pracujemy chyba. Ściągnij stąd http://www.speedyshare.com/files/20268436/formularz.doc i wypełnij sobie jeszcze raz. Nie powinno się rozciągnąć.

West 11.01.2010 10:50

oh dzieki wielkie !
wprowadza matoly nowe przepisy a nie dadza dobrze zrobionych drukow :)

MatMario 11.01.2010 11:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kms (Post 839933)
Ile w menedżerze zadan w W. Vista macie procesow ? ostatnio mi cos muli, mam 81 ;>

Ja mam 24, Vista Home premium SP2

Trochę dużo masz :)

Mateuusz 11.01.2010 13:12

ostatnio byla poruszana tutaj sprawa osrodkow w ktorych mozna zdawac prawko. i nawiazujac do tego moje pytanie brzmi czy ten nowy osrodek na Balickiej ma uprawnienia do egzaminow praktycznych?? czy tylko Koszykarska pozostaje? a jezeli ma to mogłby ktos adres podrzucic??:) z gory dzieki

Kaszalot 11.01.2010 13:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mateuusz (Post 840048)
ostatnio byla poruszana tutaj sprawa osrodkow w ktorych mozna zdawac prawko. i nawiazujac do tego moje pytanie brzmi czy ten nowy osrodek na Balickiej ma uprawnienia do egzaminow praktycznych?? czy tylko Koszykarska pozostaje? a jezeli ma to mogłby ktos adres podrzucic??:) z gory dzieki

ktos wspominal wyzej ze na balicach jeszcze nie ma egzaminow

Mateuusz 11.01.2010 13:23

a nie wiesz moze od kiedy beda??

Ni_Ma 11.01.2010 13:38

PUK dostajesz przy zakupie telefonu, wraz z PINem i nie wiem czy ktoś go pamięta :) musisz użyć tego PUKu żeby odblokować telefon lub udac się do najbliższego salonu (wiem że Era na pewno odblokuje - testowałam na sobie :)) i tam Ci pomogą.

Ploughmanson 11.01.2010 15:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez laurence (Post 839986)
czy sklep może wystawić duplikat paragonu?

sprecyzuj, bo jak ci np zginął to chyba będzie ciężko, bo to Twój obowiązek posiadać paragon np. przy zwrocie towaru.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:03.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl