![]() |
Cytat:
ciężko było wpłynąć na Głowackiego, Sobolewskiego i kilku innych starszych zawodników jak byłeś kilka lat starszy od nich, taka mentalność i wielu piłkarzy starszych nie umie pracować z młodymi trenerami |
Bunoza wypożyczony do Dinamo Bukareszt
http://fcdinamo.ro/oficial-gordan-bunoza-la-dinamo http://fcdinamo.ro/upload/news/3514_file1_thumb1.jpg |
Cytat:
Wydaje mi się, że ani Głowacki ani Sobolewski nie mieli problemów z akceptacją Skorży. |
Odnośnie Probierza i jego pracy chciałbym przypomnieć, że już w latach 2008-11 w Białymstoku już pracował... nawet zaliczył epizod w Europie. Jednak z dużym hukiem wyleciał by po latach znów wrócić. Prawda jest taka, że w każdej drużynie przy zmianie trenera działa tzw. efekt miotły. Smuda też nieraz był trenerem Wisły i jeśli zdrowie pozwoli nieraz pewnie będzie. Takie polskie realia, że na rynku nie ma trenerów dobrych... są słabi i przeciętni. Jeśli masz wybrać pomiędzy sernikiem a jabłkowcem, bierzesz to co jest pod ręką... z biegiem czasu i tak okazuje się zakalcem.
|
Cytat:
Oczywiście jest pytanie co będzie dalej, ale tego dziś nie wiemy. |
bardzo fajne stroje Dynama Bukareszti :)
|
Cytat:
Na pewnym poziomie( nawet w Polsce) trener musi mieć albo niepodważalny autorytet( Probierz nie ma) który pozwoli mu rządzić szatnią twardą ręką albo być elastycznym( Probierz nie jest) i umieć sobie zjednać grupę trzymającą szatnie( w każdym klubie są tacy zawodnicy) |
Jaliens rozwiązał kontrakt w Australii.
|
Nasz były stoper Mateusz Kowalski zakończył karierę i wyjechał do pracy do Norwegii.
|
Karierę to już chyba jakiś czas temu zakończył i pracował jako instruktor fitness w Platinium.
|
Wcale sie nie dziwie bo wybitnym pilkarzem nie był. Cos jak Jop ale Jopowi jakos sie udawało, z duzymi problemami ale jednak
|
Cytat:
|
Cytat:
|
|
Chyba nic z tego nie wyszło, ale odnotować warto - Daniel Sikorski był na testach w FC Vaduz http://www.sportowefakty.pl/pilka-no...ach-w-fc-vaduz
|
http://www.fcsg.ch/saison-2014-15/sp...report/single/
Oczywiście nic nie wyszło, ale warto powiedzieć że wczoraj zadebiutował(?) w pierwszej 11 Sankt Gallen. |
Dokładnie 10 lat temu... :)
http://www.90minut.pl/news/24/news249235.html Polecam pierwsze komentarze pod artykułem :D |
Czy ktokolwiek wie co robił/robi Stan Valckx od czasu odejścia z Wisły?
|
nasz były zawodnik Dariusz Wójtowicz ponownie trenerem Sandecji http://www.90minut.pl/news/246/news2...-Sandecji.html
|
Muszę delikatnie zmienić zdanie o Kirmie. Zapamiętałem go raczej negatywnie (pod kątem niepiłkarskim, zresztą piłkarskim też), a tymczasem zrobił nam małą przysługę ws. Jovicia.
|
Cytat:
Tomasz Kulawik - Okocimski, Leszek Lipka - Start Brzezie, Moskal z tego co pamiętam bez pracy. Ktoś jeszcze pracuje w małopolsce ?? |
Cytat:
|
|
Jak ktoś ma niskie ciśnienie to artykuł od weszlaków na jego podniesieni o Chrapku z puentą na poziomie Stanowskiego
http://weszlo.com/2015/03/04/michal-...s-goni-kryzys/ Odkąd na miesiąc rzucił tweetera wzmógł hejty na tematy Wiślackie. W tym tygodniu dostało się już m. in. Smudzie, Sadlokowi, Brożkowi i Chrapkowi |
Cytat:
|
Cytat:
Chrapka puentują tak: " Dla Michała Chrapka poziom outsidera Serie B to jak dotąd zbyt wysokie progi." Jakoś nie przypominam sobie żeby aż tak kategorycznie oceniano np Furmana, Dawidowicza czy talent nad talentami który nawet w Belgii ma problemy z graniem czyli Wolskiego... |
Cytat:
http://weszlo.com/2015/01/16/furman-...gaz-podreczny/ Cytat:
Cytat:
A jednak ... Co w tym artykule jest nieprawdą? PÓKI CO Serie B okazało się być za wysokimi progami dla Chrapka. |
Cytat:
Pomoc zaoferował mu Patryk Małecki. |
Cytat:
Btw. Co tam u Patryka? Kiedy wraca po kontuzji? Patrzac na naszych skrzydlowych gorszy na pewno by nie byl . |
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:03. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl