Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

Chalikarnas 08.01.2010 23:42

Wyjaśni mi ktoś konsekwencje, jakie ponosi się po wniesieniu i odpaleniu jednej racy na Reymonta 22 ? Załóżmy jest taka sytuacja: mecz z Piastem Gliwice, Wisła strzela bramkę , ktoś ( albo 2 ,3 osoby) odpala race. Dostaje zakaz (a jeśli ma zakrytą twarz i nie widać na monitoringu to co)? Wyłapuje go ochrona? Klub ponosi konsekwencje (podkreslam odpalenie jednej, dwóch, trzech ?

Misiek570 08.01.2010 23:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kamilll1906 (Post 839125)
czy bez problemu mozna wejsc na czyjąś rozprawę sądową, nie bedąc świadkiem ani oskarzonym/ oskarzycielem :D?

Tak, jeżeli (w szczegolnym wypadku) nie została wyłaczona jawność rozprawy.

Żmijka 08.01.2010 23:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Chalikarnas (Post 839166)
Wyjaśni mi ktoś konsekwencje, jakie ponosi się po wniesieniu i odpaleniu jednej racy na Reymonta 22 ? Załóżmy jest taka sytuacja: mecz z Piastem Gliwice, Wisła strzela bramkę , ktoś ( albo 2 ,3 osoby) odpala race. Dostaje zakaz (a jeśli ma zakrytą twarz i nie widać na monitoringu to co)? Wyłapuje go ochrona? Klub ponosi konsekwencje (podkreslam odpalenie jednej, dwóch, trzech ?

Klub dostaje kare z ekstraklasy. Ty możesz dostać zakaz i/lub grzywnę.

WRzŚ 09.01.2010 00:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Żmijka (Post 839177)
Klub dostaje kare z ekstraklasy.

którą płacą kibice. (czyli stowarzyszenie) pare rac to pare tysięcy złotych.

mozesz dostac zakazstadionowy, kare grzywny,zawiasy albo więzienie do 5 lat.
dodtakowo klub moze dac zakaz klubowy.

kamilll1906 09.01.2010 01:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Misiek570 (Post 839175)
Tak, jeżeli (w szczegolnym wypadku) nie została wyłaczona jawność rozprawy.

niepełnoletni tez?

Zola 09.01.2010 10:05

do usunięcia

Ploughmanson 09.01.2010 11:02

Jaki router TP-Linka polecacie do użytku domowego (2 komputery na Wi-Fi)?
Cenowo ok 100 zł jakiś dobry się znajdzie?

Ola7 09.01.2010 11:24

Od pewnego czasu podczas ładowania windowsa zacina mi się komputer (tzn. jest czarna strona z windowsem i zacina się to takie niebieskie co się ładuje :P) i dopiero po kilkukrotnym resecie włącza się pulpit... wie ktoś co się mogło stać?

Westmoreland 09.01.2010 11:55

Dostałem wyrok nakazowy z sądu grodzkiego za przekroczenie prędkości (przyznaję się, bez odwoływania-wina oczywista). Gdzie to trzeba zapłacić skoro nic nie napisali, ani adresu urzędu ani numeru konta... Mam czekać jeszcze na jakieś ostateczne pismo czy udać się na Powstania Warszawskiego do urzędu i zapłacić? Proszę o odp.

Arteka1906 09.01.2010 11:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ola7 (Post 839247)
Od pewnego czasu podczas ładowania windowsa zacina mi się komputer (tzn. jest czarna strona z windowsem i zacina się to takie niebieskie co się ładuje :P) i dopiero po kilkukrotnym resecie włącza się pulpit... wie ktoś co się mogło stać?

mialem to samo, kumpel informatyk mowil ze cos z twardym dyskiem, ze cos nie laczy. Kilka porzadnych butów i odkurzenie kratek pomoglo :)

wislak_92 09.01.2010 12:25

Poszukuje rozkladu busow z Sieprawia do Krakowa i na odwrot. Znalazlem Krk - Siepraw (http://www.wrotamalopolski.pl/root_B...dzenie/bus.htm) tylko czy to jest aktualne?

shad 09.01.2010 13:12

Jak złamać zabezpieczenia PDFa przed kopiowaniem tekstu?

Ploughmanson 09.01.2010 13:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislak_92 (Post 839276)
Poszukuje rozkladu busow z Sieprawia do Krakowa i na odwrot. Znalazlem Krk - Siepraw (http://www.wrotamalopolski.pl/root_B...dzenie/bus.htm) tylko czy to jest aktualne?

Tu masz fragment rozkładu jazdy z którego korzystam
http://i46.tinypic.com/2eev3gp.jpg
Zapomniałem dodać, ze Brzączowice są koło Zakliczyna (a to jest ten sam rozkład)

palczi 09.01.2010 13:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ploughmanson (Post 839243)
Jaki router TP-Linka polecacie do użytku domowego (2 komputery na Wi-Fi)?
Cenowo ok 100 zł jakiś dobry się znajdzie?


ja osobiscie nie polecam tplinka-mam dlinka za 90zl(zerknij na allegro,saturn,mediamarkt) i smiga po calym domu necik bez zawiasu.
Zalezy czy chcesz sam router czy router z modem(jesli masz neostrade itp)-jesli z modemem to w saturnie jest asus za niecale 200zl naprawde fajny bo kupowalem go do biura ostatnio:)
Jak cos pisz na prv,pzdro

WislakWiDoK 09.01.2010 13:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ploughmanson (Post 839243)
Jaki router TP-Linka polecacie do użytku domowego (2 komputery na Wi-Fi)?
Cenowo ok 100 zł jakiś dobry się znajdzie?

http://www.ceneo.pl/825627

Mam taki i w zupełności mi wystacza, żadnych zwiech, zasieg dobry. Polecam

wislacki 09.01.2010 14:12

Z czego zrobione są takie szklane kulki? Jest to zwykłe szkło jak w oknach?

maTyS. 09.01.2010 15:02

do jakiego klubu / pubu w Krakowie polecacie iść ,żeby tak posiedzieć/pogadać wypić piwko,soczek z kobietą ?

dzięki Proud.

Proud 09.01.2010 15:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maTyS. (Post 839360)
do jakiego klubu / pubu w Krakowie polecacie iść ,żeby tak posiedzieć/pogadać wypić piwko,soczek z kobietą ?

Nowa Prowincja na Brackiej jest spoko. Albo Spokój.

nero 09.01.2010 15:16

Mam 5 głośników. Zostały z kina domowego. Nie mam do nich kabli, po prostu 5 oddzielnych głośników. Czy jest możliwość podłączyć je do komputera? jaki kabel musiałbym kupić?

bunny 09.01.2010 15:17

podbijam
(z góry dzięki za odp.)
Cytat:

Pierwotnie napisane przez bunny (Post 838587)
Czy zna ktoś w Krakowie jakiś antykwariat lub miejsce gdzie mógłbym sprzedać stare książki, podręczniki ... ?


Kamil 09.01.2010 15:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bunny (Post 839366)
podbijam
(z góry dzięki za odp.)

na matecznym masz 2 albo 3 skupy ksiazek, tylko nie wiem czy o tej porze roku tez dzialają

Ave 09.01.2010 15:27

W jakiej cenie teraz na Słowacji alkohol jest? :D

Proud 09.01.2010 15:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nero (Post 839365)
Mam 5 głośników. Zostały z kina domowego. Nie mam do nich kabli, po prostu 5 oddzielnych głośników. Czy jest możliwość podłączyć je do komputera? jaki kabel musiałbym kupić?

Jest :)

musisz popytać w sklepie o takie jakby "złączki" :D nie wiem jak się to nazywa. Ale mój kumpel ma podpięte głośniki od kina domowego. śmiesznie to wygląda trochę, ale działa prawodłowo.

bercik860 09.01.2010 15:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez joker_wislak (Post 839116)
ma ktoś może nasz hymn wersje instrumental ?

Łap,
http://www.speedyshare.com/files/202...struemntal.mp3

<wislak88> 09.01.2010 17:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ave (Post 839371)
W jakiej cenie teraz na Słowacji alkohol jest? :D

Wódka w cenach podobnych jak w Polsce np Finlandia 0,7 11,5 euro. Piwo w sklepie ok 0,5- 0,6 euro w knajpie od 0,8 do 1 euro.

siekierski 09.01.2010 19:46

Witam, poszukuje jakiejś firmy w Krakowie, która wykonuje nadruki na rękawicach bramkarskich. Wiem na pewno że Regio wykonuje, ale czy jest jeszcze jakaś inna firma?

PS. Miał ktoś do czynienia z Regio w zakresie nadruków na rękawicach/dresach ?

ABG-TSW 09.01.2010 20:10

witam, poszukuje filmiku jak kibice Izraelscy śpiewają Wisła Kraków po wyeliminowaniu Beitaru:)

dj_ibutti 09.01.2010 20:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nero (Post 839365)
Mam 5 głośników. Zostały z kina domowego. Nie mam do nich kabli, po prostu 5 oddzielnych głośników. Czy jest możliwość podłączyć je do komputera? jaki kabel musiałbym kupić?

Najłatwiej i najmniej stratnie na jakości. Tani amplituner/wzmacniacz na min. 5 głośników. Podpinasz głośniki do niego, kable Telefoniki najlepsze ;) i potem chinch-jack kabel (zakładając że nie masz chinchy w karcie dźw.) i jazdaaaa :D

brylant17 09.01.2010 20:18

Ile potrzeba ramu by na full detalach odpalić Crysis Warhed 4 gb wystarczy mało? Bo na E7300 2.66 2 gb HD 4850 512 mb ram i Windows 7 mi się wysypuje, średnio 2 fps :lol:

koyoot 09.01.2010 20:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 839502)
Ile potrzeba ramu by na full detalach odpalić Crysis Warhed 4 gb wystarczy mało? Bo na E7300 2.66 2 gb HD 4850 512 mb ram i Windows 7 mi się wysypuje, średnio 2 fps :lol:

Stery od grafy najnowsze zainstaluj. Tutaj nic innego nie pomoze, bo to nie wina ramu:P.

Masz mocniejszy sprzet niz moja podstawowa maszynka a na moim sprzecie dziala, ale no fakt ja mam grafe NVidii...

Pawel.Busko 09.01.2010 20:22

Jest na forum jakiś mieszkaniec Połańca?

Pilne!

shad 09.01.2010 20:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez shad (Post 839294)
Jak złamać zabezpieczenia PDFa przed kopiowaniem tekstu?

?????????????????????:>

TSW Fanatyk 09.01.2010 21:00

Ktoś wie jak wygląda załatwienie egzaminu na prawko w Nowym Sączu? Słyszałem taką wersję że dzwoni się do jakiejś szkoły jazdy w NS (i nie wiem czy przelewa się kasę do szkoły jazdy która płaci za egzamin czy bezpośrednio do Ośrodka Ruchu w NS ) i w dniu egzaminu przyjeżdża się do miasta i jeździ po wcześniejszym wykupieniu np. 2 godzin a potem bezpośrednio na egzamin się idzie (nie trzeba jeździć do NS kilka razy tylko jadąc raz ma się wszystko załatwione) . Czy ktoś tak robił? Czy jest taka możliwość czy to bzdura? :)

węgorz2 09.01.2010 21:07

a czy to nie jest normalne zdawanie eksternistyczne? tylko chyba najpierw zdajesz testy a potem jazda

TSW Fanatyk 09.01.2010 21:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez węgorz2 (Post 839524)
a czy to nie jest normalne zdawanie eksternistyczne? tylko chyba najpierw zdajesz testy a potem jazda

nie chodzi tu o mnie bo ja już jestem szczęśliwym posiadaczem prawa jazdy, chodzi o kumpla, teorie ma zdaną natomiast powiedział że pier***i już jazdę w Krakowie i tych egzaminatorów i mu się NS spodobał dlatego się pytam bo może ktoś tak już robił.

Roadstar 09.01.2010 21:33

Czy jak wrzuce do koperty 3,50 zł i wyśle to list dojdzie ? Czy na poczcie wyczują i anulują taki list ? Można wogule w taki sposób wysyłać pieniądze?Czy może tak być że wymacają na poczcie i się porwią na nie bo wyczują jakieś monety? Zależy mi żeby doszedł on do adresata właśnie w taki sposób

piotrek1325 09.01.2010 21:38

Mogą "wymacać" i pazery wziąć :P
Ale nie wiem czy list nie ma jakiś ograniczeń wagowych,a raczej na pewno ma, więc opłata za przesłanie może być większa niż koszt znaczka pocztowego...ale może Ci ktoś to jeszcze potwierdzić bo dokładnie nie wiem

Ploughmanson 09.01.2010 21:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Roadstar (Post 839537)
Czy jak wrzuce do koperty 3,50 zł i wyśle to list dojdzie ? Czy na poczcie wyczują i anulują taki list ? Można wogule w taki sposób wysyłać pieniądze?Czy może tak być że wymacają na poczcie i się porwią na nie bo wyczują jakieś monety? Zależy mi żeby doszedł on do adresata właśnie w taki sposób

Są też koperty bąbelkowe o małych rozmiarach. A list wysyłasz w zależności od wagi także zapłacisz jak normalnie.

bunny 09.01.2010 22:00

Czy Faust to dobre miejsce na wypad z dziewczyną na jutro (coś zjeść, pogadać) ?
Czy polecacie jakieś lepsze miejsce ?

wielkie dzięki za opinie

Mistel 09.01.2010 22:06

Czy do rdzy wejdę z osobą niepełnoletnią?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:31.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl