Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

St Yabol 13.09.2018 10:41

też byłbym daleki od nazywania go najlepszym piłkarzem, ale już najlepszym napastnikiem? czemu nie

bridgeburner 13.09.2018 10:58

"Troche" mu do Lewego jednak brakuje
Chyba że mówimy nie o karierach całościowo tylko o czasach gry w ekstraklasie

Arkadiusz.Czerepach 13.09.2018 11:13

Już w samej Wiśle byli lepsi od niego napastnicy , a co dopiero piłkarze , a co dopiero ogół biegający po polskich boiskach.

funkykoval 13.09.2018 11:51

Kmiecik - tyle w temacie najlepszego napastnika Wisły w ogóle....

Proud 13.09.2018 11:56

Jak dla mnie, patrząc całościowo jak najbardziej najlepszy w czasie gry w Ekstraklasie.

Lewandowski nie dominował w lidze tak jak Żurawski.

Pamiętam taką sytuację: byłem z tatą na meczu GKS Katowice - Wisła i siedziałem na ich głównej trybunie pośród pikników GieKSy. W jednej sytuacji obrońca Katowic popełnił błąd i po prostu podał piłkę Żurawskiemu, tak, że ten wyszedł sam na sam z bramkarzem. Nie strzelił wtedy gola :) Ale do końca życia zapamiętam tę ciszę, która zapadła na trybunach w chwili gdy Żurawski dostał piłkę. Coś niesamowitego.

Arkadiusz.Czerepach 13.09.2018 14:17

dajta spokój nie ma co sięgać po Kmiecika, równocześnie z Żurawskim biegał w naszym składzie lepszy napastnik

Kowalski 13.09.2018 16:58

Czy lepszy? Inne czasy, inna gra ale Kaziu był zajebisty!

mitmichael 14.09.2018 13:51

W rozmowie z "Super Expressem" poruszony został także wątek pizzy i piwa w związku ze zdjęciem, które zrobiono Hiszpanowi. Carlitos stwierdził, że nie miał problemów z zaśnięciem, a o całej sytuacji myślał mniej niż minutę. - Pochodzę z kraju, gdzie pije się piwo. Ale zwykle jedno, nie od razu dziesięć. (...) Wiem na co mogę sobie pozwolić i nie przekraczam granicy. Pizza czy makarony? Na serio ktoś myśli, że jeden kawałek może piłkarzowi zaszkodzić? Bądźmy poważni, wiem jak powinni odżywiać się piłkarze. Piłkarze to też ludzie, nie jesteśmy z innej planety - komentował.


czyli jednym słowem - fotomontaz :D

Pulpet 14.09.2018 15:37

Dzisiaj ponownie w jakimś wywiadzie bajdurzy, że chciał go klub z hiszpańskiej ekstraklasy ale wybrał ległą...
Schizofrenik.

Brozinho_23 14.09.2018 17:10

Z takich ciekawostek wczoraj na Weszło FM w audycji ,,Szamowołka" (audycja Piotra Wołosika i Grzegorza Szamotulskiego - jest do odsłuchu w internecie jakby ktoś chciał) można było dowiedzieć się, że Tomasz Frankowski w latach gdzieś 2008-2011 odrzucił dwukrotnie ofertę klubu z gorszej stron Błoń. Daje do myślenia w kontekście ostatnich wiadomych transferów z klubu.

foxtrot_green 15.09.2018 11:19

https://thumb.ibb.co/cFx0be/BD458_F2...87051_ADD2.png
Ktoś wie o co chodzi? Rzeczywiście klub chce ściągać jakieś odrzuty z Legii u schyłku piłkarskiej kariery?

TIR_DO_SŁUBIC 15.09.2018 11:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez foxtrot_green (Post 1514322)
https://thumb.ibb.co/cFx0be/BD458_F2...87051_ADD2.png
Ktoś wie o co chodzi? Rzeczywiście klub chce ściągać jakieś odrzuty z Legii u schyłku piłkarskiej kariery?

Nie ma takiego tematu i nigdy nie będzie.

To jest info z jakiegoś konta na twitterze prowadzonego przez trolla, prawdopodobnie Pysia.

źródło: https://twitter.com/WislaKrakowLive/...13178148319232

Krolik 16.09.2018 02:59

Patryk Małecki strzelił gola dla Spartaka Trnava w przegranym 1-2 (0-0) meczu 8. kolejki słowackiej ekstraklasy z MŠK Žilina. 30-letni pomocnik rozegrał całe spotkanie.

http://www.90minut.pl/news/289/news2...aleckiego.html

pietruch 18.09.2018 15:59

A Krzysiu Mączyński w rezerwach:
http://www.90minut.pl/news/290/news2...erw-Legii.html


Klątwa trwa, choć ostatnio Cierzniak notuje występy w podstawowym składzie. :)

Patryko 18.09.2018 17:13

Myślałem, że on tam dla Ligi Mistrzów poszedł.... Pięknie rozwijająca się kariera, teraz tylko rozwiązanie kontraktu i przyjęcie propozycji kontraktu od Filipiaka :)

Karherop 18.09.2018 19:34

Karma wraca.

Elendil 18.09.2018 19:50

ja od jego początków w Wiśle nie mogłem się nadziwić, jak tak słaby piłkarz może występować w naszym zespole. Później został kumplem Nawałki w Górniku i w kadrze, ale wciąż nie miałem pojęcia, co on właściwie robi na tym boisku poza podawaniem do najbliższego. To samo było po jego powrocie do Wisły i później w Legii. Jak dla mnie to gość, który gdyby nie był ciągnięty za uszy przez Nawałkę, to kisłby gdzieś po drugich ligach i o którym dawno byśmy zapomnieli.

A że dodatkowo zrobił z siebie błazna zapewnianiem, że nigdy nie pójdzie do Legii, to już w ogóle krzyż na drogę.

Arkadiusz.Czerepach 18.09.2018 20:08

tak , MŚ w Rosji pokazały jaki jest niepotrzebny


(co nie zmienia faktu że chvj mu w dvpe, ale klasy piłkarskiej nie ma co odbierać)

mitmichael 18.09.2018 20:25

https://zapodaj.net/images/3eb6ab553a87c.jpg

Arkadiusz.Czerepach 18.09.2018 21:10

http://weszlo.com/2018/09/18/14-mies...-rezerw-legii/

buczo1985 18.09.2018 21:57

Facet 14 miesięcy temu podjął BARDZO złą decyzję. Nie żal mi go. Ciekawe czy chociaż ma jakąś ambicję i będzie walczył o powrót do I drużyny lub szukał innego klubu, czy położy lagę i dokończy kontrakt na mazowieckich pastwiskach?

FraMat 18.09.2018 22:16

Ciekawe kiedy do rezerw odeślą Carlitosa...

W końcu niczego tam nie pokazuje.
:mysli:

pepe72 18.09.2018 22:25

Dwa gole już strzelił. Poza tym z przodu L nie ma kim straszyć.
Nowy trener wziął się za prawidłowe treningi i uzupełnianie braków kondycyjnych. Więc modlił bym się by nie ogarnął bałaganu do końca października.

Guzik 19.09.2018 05:43

Tak swoją drogą to mąkacwks i Eduardo mają podstawy do rozwiązania kontraktu na zasadzie Cierzniaka :)

tas de fleia 19.09.2018 06:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Guzik (Post 1514796)
Tak swoją drogą to mąkacwks i Eduardo mają podstawy do rozwiązania kontraktu na zasadzie Cierzniaka :)

Podstawy pewnie mają, tylko pytanie po co to mące? To ostatni taki kontrakcik w życiu zapewne (w dodatku za frajer) więc chwilo trwaj. A później już tylko żabole albo coś... :)

Guzik 19.09.2018 06:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tas de fleia (Post 1514798)
Podstawy pewnie mają, tylko pytanie po co to mące? To ostatni taki kontrakcik w życiu zapewne (w dodatku za frajer) więc chwilo trwaj. A później już tylko żabole albo coś... :)

ale Wisła musiała zapłacić cierzniakowi za całość kontraktu, więc tutaj byłoby podobnie

Adasss 19.09.2018 09:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1514787)
Dwa gole już strzelił. Poza tym z przodu L nie ma kim straszyć.
Nowy trener wziął się za prawidłowe treningi i uzupełnianie braków kondycyjnych. Więc modlił bym się by nie ogarnął bałaganu do końca października.

Po komentarzach, jakie leciały w tą niedzielę w L+E, poszukałem raportu fitness z niedzielnego meczu w Warszawie ... i obawiam się, że kwestię braków kondycyjnych mają za sobą. L-ka w tym meczu biegała więcej i szybciej niż my w tym meczu na wiosnę w Warszawie.

szym_ek 19.09.2018 10:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Guzik (Post 1514796)
Tak swoją drogą to mąkacwks i Eduardo mają podstawy do rozwiązania kontraktu na zasadzie Cierzniaka :)

Nie mają.
Sztab szkoleniowy podjął decyzje, że się mąkacwks nie nadaje.
Kruczek w przepisach ale nawet jakby chciał to nie rozwiąże kontraktu jak cierzniak

brylant17 19.09.2018 14:52

Przecież my też "oficjalnie" zesłaliśmy Radka do rezerw

pepe72 19.09.2018 14:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Adasss (Post 1514825)
Po komentarzach, jakie leciały w tą niedzielę w L+E, poszukałem raportu fitness z niedzielnego meczu w Warszawie ... i obawiam się, że kwestię braków kondycyjnych mają za sobą. L-ka w tym meczu biegała więcej i szybciej niż my w tym meczu na wiosnę w Warszawie.

Musiałeś humor popsuć. :evil:

szym_ek 19.09.2018 15:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1514912)
Przecież my też "oficjalnie" zesłaliśmy Radka do rezerw

Ale do rezerw zesłała go Wisła Kraków SA a nie sztab szkoleniowy.
W naszym przypadku interpretacja była taka, że został tam zesłany za karę a w 7egii sztab szkoleniowy uznał, że jest za słaby i musi się odbudować w rezerwach.
Dodatkowo Tadziu nam wtesy nie pomógł i powiedział na Komisji, że to było za karę.

pierdoła - owszem
głupota - jak najbardziej
czepianie się słówek - no raczej !
Ale faktty są takie, że gdyby chcieli rozwiązać kontrakt z winy klubu to nie mogą ;)

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...akow_sa_18873/

mr_kwolf 19.09.2018 21:24

Makacwks spełnił swoje marzenie o grze w środowe wieczory. Dzisiaj w debiucie powstrzymał zespół z Białej Piskiej. 0-0 z takim rywalem to świetny wpis w CV.

https://legionisci.com/news/75335_II...ala_Piska.html

Guzik 19.09.2018 21:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szym_ek (Post 1514928)
Ale do rezerw zesłała go Wisła Kraków SA a nie sztab szkoleniowy.
W naszym przypadku interpretacja była taka, że został tam zesłany za karę a w 7egii sztab szkoleniowy uznał, że jest za słaby i musi się odbudować w rezerwach.
Dodatkowo Tadziu nam wtesy nie pomógł i powiedział na Komisji, że to było za karę.

pierdoła - owszem
głupota - jak najbardziej
czepianie się słówek - no raczej !
Ale faktty są takie, że gdyby chcieli rozwiązać kontrakt z winy klubu to nie mogą ;)

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...akow_sa_18873/

Ale podobno są pinto nic nie wiedział że Eduardo przesunęli

szym_ek 20.09.2018 14:39

I gdyby Eduardo chciał rozwiązać kontrakt to by Komisja Ligi spytała się trenera (Sa Pinto) czy jest to spowodowane poziomem sportowym czy to jest Klub Kokosa.


U nas Tadziu powiedział, że to była decyzja góry - więc rozwiązali kontrakt cierzniaka



Dyskusja z kategorii teoretycznych - ani jeden ani drugi nie będą chcieli rozwiązać kontraktów ;)

mitmichael 20.09.2018 21:57

Na jego pozycji mam pięciu zawodników. Cafu, Domagoj Antolić i Andre Martins są w tej chwili wyżej w hierarchii, a jest przecież jeszcze Chris Philipps. Trudno, przy tylu piłkarzach, znaleźć miejsce dla wszystkich. Taka liczba pomocników utrudniała mi prowadzenie treningów - o Krzysztofie Mączyńskim, który został wyrzucony do zespołu rezerw, mówi szkoleniowiec Legii Warszawa Ricardo Sa Pinto.

brylant17 25.09.2018 16:34

Uryga i Stilić z golami dzisiaj w Pucharze Polski przeciw Siarce Tarnobrzeg

Dzimi 05.10.2018 22:40

Błaszczykowski - kolejny sezon na trybunach w Wolfsburgu. Może jednak czas na powrót do Wisły od stycznia wstępnie na 2,5 sezonu (prawy środkowy pomocnik/obrońca)?

arti 06.10.2018 06:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dzimi (Post 1515977)
Błaszczykowski - kolejny sezon na trybunach w Wolfsburgu. Może jednak czas na powrót do Wisły od stycznia wstępnie na 2,5 sezonu (prawy środkowy pomocnik/obrońca)?

2,5 sezonu?
Jego ciało już nie daje rady grać zawodowo w piłę.

felipe 06.10.2018 07:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dzimi (Post 1515977)
Błaszczykowski - kolejny sezon na trybunach w Wolfsburgu. Może jednak czas na powrót do Wisły od stycznia wstępnie na 2,5 sezonu (prawy środkowy pomocnik/obrońca)?

Kasa, Misiu, kasa :)


Jeszcze wujek rządzi kadrą, więc powołanie wyśle. Można schować ambicję i żyć jak panisko.

JudasPriest 06.10.2018 08:25

Kiedyś bylo poruszane że to nie jest taka prosta sprawa przenieść się z Wolfsburg do Wisły. Akurat Kuba jest osobą u której dobra materialne nie są na pierwszym miejscu.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:32.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl