Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Joan Carrillo były trener Wisły Kraków. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9898)

piotrek1803 30.05.2018 07:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1502936)
Carrillo "podobno" mial już w Hajduku konflikt z powodu odejścia największej gwiazdy zespołu. Teraz mamy wypisz wymaluj tamta sytuację, więc wydaje mi się że coś jest na rzeczy.

Eh, u nas nigdy nie może być spokojnie.

a to cytat z krakowskiej z artykułu w momencie kiedy przychodził do nas

"Po takim sukcesie dość nieoczekiwanie Carrillo odszedł z Videotonu. Ponoć nie mógł dojść do porozumienia z zarządem klubu w kwestii budowy drużyny na nowy sezon. "

czyli polski Smuda nerwowy jest :)

silver03 30.05.2018 07:25

No cóż gość ma parcie na sukces i tyle...

Dariook 30.05.2018 07:35

Z twarzy widac, ze konfliktowy.

piotrek1803 30.05.2018 07:54

i jeszcze zagadka jakie jest podobieństwo naszego trenera ze Smudą ??

TOMEK 11 30.05.2018 08:18

-rozsprzedaj trenerowi pół składu
-pie.rdol, że wszystko to jego wina

WITAMY W WIŚLE

silver03 30.05.2018 08:24

Gdyby to było rozsprzedane to jeszcze, tu po prostu ludzie zaczęli zdupczać za darmo


Cywka - aaa zdupczam do Lecha
Llonch - zdupczam do Willem II
Brlek - zdupczam z powrotem do Włoch
Mitrović - nie szanują mnie tu, więc zdupczam
Basha - płaca nieregularnie, wiec raczej zdupczam
Cuesta - hmmm a może by tak zdupczyć, gdzieś indziej?
Małecki - zdupczam bo trener mnie wk.urwia
Głowa & Brożek - kazali nam zdupczać


Carlitos - sprzedają mnie, ale to prawie jakbym zdupczał


:D:D:D

Przybyszewski 30.05.2018 08:25

Wdowczyk - konflikt z włodarzami
Kiko - konflikt z włodarzami
Carrillo - konflikt z włodarzami

Coś strasznie konfliktowych tych trenerów bierzemy. Musimy Tomka Kulawika ściągnąć żeby w końcu znowu drużyna mogła wszystkim kierować :)

Marcinnno 30.05.2018 08:26

Prawda jest taka, że w każdym normalnym zachodnim klubie trener sam sobie dobiera współpracowników. Jest jednak jedno ale, trener na zachodzie średnio pracuję pewnie 2 lata, a czasem więcej. Natomiast w Wiśle wiadomo jak to wygląda. Ja osobiście nie wierze, że Carillo będzie tu pracował do końca sezonu. Nie chodzi o te jego aktualne fochy, tylko pewnie przytrafi się gorsza seria i zostanie zwolniony.

Uważam, że zarząd nie może aż tak się uginać. Wydaje mi się, że i tak mocno dostosował się do tego co chce Carillo. Widać, ze jest to trener który chce mieć władzę absolutną. Natomiast chore jest to, że lata do klubu, że Sobolewskiego jest więcej na filmie niż jego. Dziwne wydaje się to, że Carillo też jakoś wszędzie długo nie pracował, więc albo z nim jest coś nie tak, albo nie akceptuje tego, że klub nie dotrzymuje jakiejś obietnicy. W tym momencie jest to chyba przeciąganie liny. Albo Wisła go wypier.. ( co jest najmniej możliwym scenariuszem), albo sam się poda do dymisji, żeby klub nie płacił.

Puentując, najsmutniejsze jest to, że w Wiśle dalej to samo. Brak kasy na wypłaty, problem z przedłużeniami kontraktów, generalnie szykuję się marazm. Tak jak kiedyś tu napisałem nie da się przebudowywać drużyny co pół roku, żeby coś osiągnąć. Takie jest moje zdanie. Kosa, Żurawski w pierwszym swoim sezonie też nie zachwycali.

El'kabat 30.05.2018 09:20

Carillo omamiony wizja cudów nad Wisłą, pucharów etc w końcu zobaczył do jakiego bałaganu przyszedł. Jak dla mnie to pożegnamy go przed początkiem sezonu. Na pewnie jakiegokolwiek zawodnika, którego chce kasy brak, zbudować raczej niczego nie zbuduje...

Postulatu z Sobolem nie rozumiem ale wygląda na celowe zagranie i pretekst do odejścia.

AgresywnyChomik 30.05.2018 09:27

Widzicie powtorke tego samego wzoru postepowania ?

Wolski nie do zatrzymania - Wdowczyk odchodzi on wie ze nie ma co sie kopac z koniem (zarzadem) - proba czarnego PR - jaki to trener zly bo nie zyje w klubie 24/7 tylko jedzie do domu po meczu.

U kibicow utrwalil sie obraz:

"Wdowczyk to ****** bo zostawil Wisle a tak naprawde to wcale nie jest taki dobry terer potrzebujemy kogos kto bedzie sie identyfikowal z klubem nie Warszawiaka!"

Brlek - Maczynski - sprzedani po starcie sezonu czyli wystrzelenie srodka pola w kosmos - trzeba budowac od poczatku z ludzi bez formy I ogrania (sezon juz trwa!) Kiko zaczyna cos narzekac w zamian dostaje totalny pojazd i w efekcie nastepuje rozstanie.

"Kiko to wuefista z 4 ligi Hiszpanskie za maly kapelusz na Wisle z nim nie mamy szans walki o puchary a to nam jest potrzebne zarzad robi swietna robote mamy kozaka nastepce"

Carlitos do sprzedania
Pol - nieudolnosc zarzadu
Mitrovic - nie wiadomo o co chodzi

Zaczyna sie powoli ze trener zly. Nawet jezeli nie jest super specjalista to ma prawo wybierac swoich wspolpracownikow bo to on swoja sliczna twarza firmuje ten projekt.
Obecnie mamy kilka tygodni zeby przemeblowac sklad i cofamy sie o przynajmniej pol roku w budowie mechanizmow, ustawien, zachowan druzyny etc.
Trenera to napewno nie bawi I ja mu sie nie dziwie bo poprzednich 2 tez to nie bawilo.

"Carilllo no nie awansowal do pucharow poroznil sie z Sobolem kochal Mitrovica, nie ma pucharow etc"

Ale zarzad jest ok :)

sedonh 30.05.2018 09:35

Zarzad jest okej tylko dla ślepych każdy myślący człowiek wie juz od jakiegos czasu ze Ci ludzie nie nadają sie do zarzadzania klubem, jedyne co im wyszlo to zrobienie sobie z Knury tuby propagandowej to fakt, nie ma sie co dziwic ze trener w....iony jak wyjebali mu wszystkich sensownych zawodnikow ktorzy ogarniali taktyke to jak cofnąć sie do samego poczatku, zarzad to amatorzy i tyle

Smyrgu 30.05.2018 09:36

Carillo nie przychodził do Wisły aby sie bronić przed spadkiem - runda wiosenna pokazała ze ma papiery zeby bić sie o najwyzsze cele...niestety ale to klub nie ma papierów a mowiac wprost nie ma pieniedzy aby takie cele osiagac lub o nie walczyć... Sobol to idealny czlowiek na walke o srodek - przetrze sie w boju...ale to bedzie kierunek w dół a nie w góre...zeby byc dobrym w tym co sie robi musisz doświadczyć wielu roznych sytuacji aby móc umieć w przyszłości reagować... Sobol nie doswiadczyl jeszcze niczego - gdzies to musi zaczac robic na wlasny rachunek ... Carillo ma racje ze go nie chce - ma swoich. Poza tym za duzo ich aystuje...Sobolewski niech idzie w swiat - 1-2 liga jest co robić. Samo bycie legenda nie uprawnia do bycia trenerem Wisly Kraków - przynajmniej do tej pory opierajać sie na tych deklaracjach zarządu. o co my mamy walczyc w przyszlym sezonie jak nie ma 2/3 druzyny ludzi ktorzy juz w jakis sposob byli zgrani ? z nowych przecietnych ludzi Carillo ma zrobić puchary? no bez jaj :) ...kiedy i gdzie ? można "wyjąć" trenerowi 2-3 zawodników ale nie 2/3 druzyny... walka o utrzymanie hiszpańskiemu trenerowi nie jest potrzebne w CV - tym bardziej ze to Wisła go chciała.

Jak wygenerować odpowiednią frekwencje przy takiej rotacji ? w kadrze mamy 3-4 piłkarzy których można nazwać Wiślakami...z całym szacunkiem ale Wasilewski jest w klubie półroku...super charakter i piłkarz ale Wiśłakiem to on nie będzie już...
można "zrobić" Wiślakiem piłkarza z każdego zakątka świata ale nie po pół roku....

W Poznaniu też wyrzucili trenera...poki co to Bielica wyszedł na tym dobrze a Lech to sie okaże czy ich cały Ivan Đurđević podoła...

Jedynym ratunkiem zeby to nie .......n...ło jest dobra sprzedaz Lopeza...to jest dla nas jak kroplówka :)
na podtrzymanie funkcji życiowych klubu...

Dariook 30.05.2018 09:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sedonh (Post 1502956)
Zarzad jest okej tylko dla ślepych każdy myślący człowiek wie juz od jakiegos czasu ze Ci ludzie nie nadają sie do zarzadzania klubem, jedyne co im wyszlo to zrobienie sobie z Knury tuby propagandowej to fakt, nie ma sie co dziwic ze trener w....iony jak wyjebali mu wszystkich sensownych zawodnikow ktorzy ogarniali taktyke to jak cofnąć sie do samego poczatku, zarzad to amatorzy i tyle

A kto sie nadaje? Ty ? :lol:

sedonh 30.05.2018 09:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dariook (Post 1502958)
A kto sie nadaje? Ty ? :lol:

Już prędzej niż Ty :haha:

serek.c2 30.05.2018 09:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sedonh (Post 1502959)
Już prędzej niż Ty :haha:

Wydaje Ci się. Jesteś gołodupcem, a dla takich patafianów jak Ty dobry prezes i zarząd to taki, który sra dolarami. Inaczej to patałachy.

Dariook 30.05.2018 09:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sedonh (Post 1502959)
Już prędzej niż Ty :haha:


No to dzialaj wariacie a nie ....... tylko w klawiature jak jakis zajechany gimbus :lol:

sedonh 30.05.2018 09:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez serek.c2 (Post 1502960)
Wydaje Ci się. Jesteś gołodupcem, a dla takich patafianów jak Ty dobry prezes i zarząd to taki, który sra dolarami. Inaczej to patałachy.

Nie, wystarczy żeby ogarniał marketing i zarządzanie ludźmi zeby nie spierdalali jak teraz wszyscy no i moze zeby znal sie troche na biznesie.
Obecnie Pani prezes to prawnik a vice prezes to ziomeczek w krotkich spodenkach włożony w garniak także skonczcie .......ic o profesjonalizmie tego zarzadu, to, ze lubicie jak jest wielkie gowno to nie znaczy, ze kazdy inny lubi

pepe72 30.05.2018 09:52

Czy to .......olo na temat trenera to jest efekt anonimu z love Kraków? Bo jeśli tak, to chyba niektórzy komentujący deczko odlecieli.

7 kotów 30.05.2018 09:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AgresywnyChomik (Post 1502955)
Widzicie powtorke tego samego wzoru postepowania ?

Wolski nie do zatrzymania - Wdowczyk odchodzi on wie ze nie ma co sie kopac z koniem (zarzadem) - proba czarnego PR - jaki to trener zly bo nie zyje w klubie 24/7 tylko jedzie do domu po meczu.

U kibicow utrwalil sie obraz:

"Wdowczyk to ****** bo zostawil Wisle a tak naprawde to wcale nie jest taki dobry terer potrzebujemy kogos kto bedzie sie identyfikowal z klubem nie Warszawiaka!"

Brlek - Maczynski - sprzedani po starcie sezonu czyli wystrzelenie srodka pola w kosmos - trzeba budowac od poczatku z ludzi bez formy I ogrania (sezon juz trwa!) Kiko zaczyna cos narzekac w zamian dostaje totalny pojazd i w efekcie nastepuje rozstanie.

"Kiko to wuefista z 4 ligi Hiszpanskie za maly kapelusz na Wisle z nim nie mamy szans walki o puchary a to nam jest potrzebne zarzad robi swietna robote mamy kozaka nastepce"

Carlitos do sprzedania
Pol - nieudolnosc zarzadu
Mitrovic - nie wiadomo o co chodzi

Zaczyna sie powoli ze trener zly. Nawet jezeli nie jest super specjalista to ma prawo wybierac swoich wspolpracownikow bo to on swoja sliczna twarza firmuje ten projekt.
Obecnie mamy kilka tygodni zeby przemeblowac sklad i cofamy sie o przynajmniej pol roku w budowie mechanizmow, ustawien, zachowan druzyny etc.
Trenera to napewno nie bawi I ja mu sie nie dziwie bo poprzednich 2 tez to nie bawilo.

"Carilllo no nie awansowal do pucharow poroznil sie z Sobolem kochal Mitrovica, nie ma pucharow etc"

Ale zarzad jest ok :)

Tak to wlasnie wyglada.

Dodatkowo - skladajac do kupy rozne informacje wychodzi na to, ze dziennikarz z portalu ktory jest partnerem klubu dostal zlecenie na artykul ktory podlozy fundamenty pod wy.......enie Carillo.

Chyba wyrok na Joana juz zapadl i mozna sie spodziewac wkrotce mocnego tąpniecia.

Zarzadu nie winie natomiast ze to .......nie, tylko za sposob w jaki to zalatwiaja. Zaufanie spada drastycznie.

Finanse sa jakie sa i po prostu nas nie stac na normalne funkcjonowanie. Nie ma kroplowki od miasta, nie ma bogatego wujka, pewnie jedne dlugi latamy innymi.
Najprosciej byloby sprzedac Lopeza za 10mln do Kuwejtu i zaczac od nowa z sakiewka na kilka zakupow.

regan 30.05.2018 09:54

https://youtu.be/6oCtBcYX8BM
:popcorn:

Hit na dzisiaj: "naobiecywali Carillo jak przychodzi a teraz zobaczył w jakim gó.wnie jest"

:D

serek.c2 30.05.2018 10:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sedonh (Post 1502962)
Nie, wystarczy żeby ogarniał marketing i zarządzanie ludźmi zeby nie spierdalali jak teraz wszyscy no i moze zeby znal sie troche na biznesie.
Obecnie Pani prezes to prawnik a vice prezes to ziomeczek w krotkich spodenkach włożony w garniak także skonczcie .......ic o profesjonalizmie tego zarzadu, to, ze lubicie jak jest wielkie gowno to nie znaczy, ze kazdy inny lubi

Ciekawe, kiedy dotrze do Ciebie, że aby dobrze klub funkcjonował na różnych płaszczyznach, potrzebuje pieniędzy. Zauważyłeś, że klub jest pod skrzydłami biednego TS-u, nie ma pieniędzy od Cupiała ani miasta, mamy w .... długów a kibice chodzą sobie na mecze z Legią i żydami, a tak to ich nie ma?

Więc zatrudnij sobie jakiegoś wspaniałego menadżera (na pewno dasz radę opłacić pensję takiego speca ze swojego kieszonkowego) i niech działa! profesjonalnie! :D

brylant17 30.05.2018 10:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1502963)
Czy to .......olo na temat trenera to jest efekt anonimu z love Kraków? Bo jeśli tak, to chyba niektórzy komentujący deczko odlecieli.

Przecież to Knura wypuścił

Dariook 30.05.2018 10:12

Cytat:

Rozmawiałem z nim wiele razy i mówiłem: Carlos, teraz możesz czuć się w tej lidze jak Bóg. Ale ten klub powstał w 1906 roku. Do 2017 roku, przez sto jedenaście lat, nie było cię tu, a Wisła istniała. Później też będzie istnieć.
No wlasnie Joan, swiete słowa :)

it 30.05.2018 10:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez serek.c2 (Post 1502968)
Ciekawe, kiedy dotrze do Ciebie, że aby dobrze klub funkcjonował na różnych płaszczyznach, potrzebuje pieniędzy. Zauważyłeś, że klub jest pod skrzydłami biednego TS-u, nie ma pieniędzy od Cupiała ani miasta, mamy w .... długów a kibice chodzą sobie na mecze z Legią i żydami, a tak to ich nie ma?

Więc zatrudnij sobie jakiegoś wspaniałego menadżera (na pewno dasz radę opłacić pensję takiego speca ze swojego kieszonkowego) i niech działa! profesjonalnie! :D

Nie taki widać biedny ten klub pod skrzydłami TS jak go stać na płacenie trzem trenerom. A wkrótce może czterem.

Dariook 30.05.2018 10:32

Piecdziesieciu odrazu :D jprd.

Odlatujac to kontrakt Kiko zaraz wygasa. Poczytaj.

serek.c2 30.05.2018 10:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez it (Post 1502972)
Nie taki widać biedny ten klub pod skrzydłami TS jak go stać na płacenie trzem trenerom. A wkrótce może czterem.

Tak ich jak widać było stać, że Wdowczyk rozwiązał kontrakt ze względu na zaległości ;) Kontrakt Kiko to jakieś frytki...

it 30.05.2018 10:44

A nie, jak frytki, to spoko, uspokoiliście mnie.

badyll1906 30.05.2018 10:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dariook (Post 1502974)
Piecdziesieciu odrazu :D jprd.

Odlatujac to kontrakt Kiko zaraz wygasa. Poczytaj.

Tak wygasa w czerwcu ale 2019, poczytaj

ashkeczup 30.05.2018 10:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez czaro (Post 1502930)
Zmiana trenera co pół roku to nie jest dobry pomysł, ale w obliczu wymiany połowy składu nie ma to większego znaczenia. Było życie przed Carrillo, będzie i po. Szkoda tylko Brożka, bo też mógł tu skończyć karierę.

Inna sprawa, że odkąd w klubie rządzi trio Sarapata-Dukat-Junco (nikomu nic nie ujmując!), to zaiskrzyło już z każdym trenerem i nie przez wyniki sportowe zmienialiśmy szkoleniowców.

Piszesz, że nie mamy kasy, kilka razy oglądamy każdą złotówkę, ale bezużytecznemu Brożkowi chciałbyś płacić. Jedna bramka na sezon, wg. mnie, to jednak nie jest jakość. 35 lat to piękny wiek, żeby skończyć karierę.

regan 30.05.2018 10:55

Noo jesli Carillo bedzie chcial odejsc i zerwie umowe to czemu ma Wisla mu płacić kontrakt? :D

Jagul 30.05.2018 10:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez serek.c2 (Post 1502975)
Kontrakt Kiko to jakieś frytki...

Właśnie takie rozumowanie prowadzi do tego zadłużenia. Ten mało zarabia, ten gra za frytki, a potem jak się to zsumuje to wychodzi, że ponad 70% przychodu idzie na pensje dla piłkarzy i trenerów.

szym_ek 30.05.2018 11:04

W ogóle ciekawa sprawa z Carillo i ... Brzęczkiem

Otóz chciała by go Legia a Płock nie chce puścić

I teraz moje pytanie:

Skoro klub może trenea zwolnić to co - trener nie może sam zrezygnować i złożyć wypowiedzenie ? w czym problem ?

Dariook 30.05.2018 11:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez badyll1906 (Post 1502979)
Tak wygasa w czerwcu ale 2019, poczytaj

Racja. Bylem przekonany ze w 2018. To zlodziej jeden :D

it 30.05.2018 11:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szym_ek (Post 1502983)
W ogóle ciekawa sprawa z Carillo i ... Brzęczkiem

Otóz chciała by go Legia a Płock nie chce puścić

I teraz moje pytanie:

Skoro klub może trenea zwolnić to co - trener nie może sam zrezygnować i złożyć wypowiedzenie ? w czym problem ?

Trener musiałby zapewne zapłacić klubowi odszkodowanie.
Kontrakt działa w dwie strony.

silver03 30.05.2018 11:11

Dla trenera nie będzie problemem wdupczyć 6 razy pod rząd i wywrzeć presje na zarządzie :D

pepe72 30.05.2018 11:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1502970)
Przecież to Knura wypuścił

Cytował kogoś z nazwiska?

pepe72 30.05.2018 11:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szym_ek (Post 1502983)
W ogóle ciekawa sprawa z Carillo i ... Brzęczkiem

Otóz chciała by go Legia a Płock nie chce puścić

I teraz moje pytanie:

Skoro klub może trenea zwolnić to co - trener nie może sam zrezygnować i złożyć wypowiedzenie ? w czym problem ?

W karach umownych. W normalnym kontrakcie obowiązują obie strony.

Karherop 30.05.2018 11:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Przybyszewski (Post 1502950)
Wdowczyk - konflikt z włodarzami
Kiko - konflikt z włodarzami
Carrillo - konflikt z włodarzami

Coś strasznie konfliktowych tych trenerów bierzemy. Musimy Tomka Kulawika ściągnąć żeby w końcu znowu drużyna mogła wszystkim kierować :)

Cupiał prawie wszystkich trenerów wyrzucił. Roznil się tylko tym że miał na to kasę.

A Wdowczyk po tych 7 porażkach z rzedu powinnien sie oddac do dyspozycji Zarzadu zamiast doic kasę...

Delgado 30.05.2018 12:34

Jak Wdowczyk zaliczał 7 porażek to zarząd stanowił ziomek Meresia włoski rozwoziciel pizzy z Częstochowy :D

Przybyszewski 30.05.2018 12:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1502993)
Cupiał prawie wszystkich trenerów wyrzucił. Roznil się tylko tym że miał na to kasę.

A Wdowczyk po tych 7 porażkach z rzedu powinnien sie oddac do dyspozycji Zarzadu zamiast doic kasę...

Pewnie i powinien.

Ale popatrz na to z jego strony. Masz robotę u jakiegoś pracodawcy (dla niego Wisła nic nie znaczy) i dajesz ciała ale nie masz widoków na inna robotę - wiec wolisz bezrobocie czy dojenie obecnego pracodawcy ?

Biorąc Dariusz W wiedzieliśmy ze to nie jest mistrz rycerskości ... wiec ciężko było się spodziewać ze się zachowa fair.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:12.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl