![]() |
Cytat:
|
Z tego co wiem to nie. Asystent Smudy wspominał w wywiadzie, że poradzą sobie bez trenera przygotowania fizycznego. W sensie odpowiadają za to Smuda i Broniszewski.
|
No to wrzesień i Bednarz, Kapka, Smuda, Kmiecik będą musieli zakładac trykoty.
|
Cytat:
Tam to dopiero sadysta sie spelnial, J.Bako sie nazywal. |
Trener Franciszek Smuda pociesza się, że zła sytuacja finansowa Wisły Kraków nie będzie trwała wiecznie. Jednak na razie trzeba poczekać z tak potrzebnymi jego drużynie transferami.
http://wisla-krakow.przegladsportowy...689,1,727.html |
To będzie na pewno ciężki dla nas sezon - mówi Franciszek Smuda.
http://www.gazetakrakowska.pl/artyku...piec,id,t.html |
Smuda o Leśnodorskim: Jakiś nowicjusz, co on pajacuje...
http://wisla-krakow.przegladsportowy...602,1,727.html Riposta na wypowiedz http://www.sport.pl/sport/10,67450,1...ml#BoxSportTxt |
Nie byłem i nie jestem wielkim zwolennikiem Franka. Ale ja, czy inni kibice mogą to mówić. Pan Leśniodorski (dobrze napisałem Jego nazwisko ? - kim On w ogóle jest ?) jest osoba publiczną, prezesem klubu Legia Warszawa i nie powinien się tak wypowiadać o trenerze innego zespołu. Powinien nie komentować i tyle.
Jemu się chyba role po.......iły. Myśli, że jest dziennikarzo - komentatoro - celebrytą. Jego ubiór i zachowanie dokładnie pokazuje zachowania przysłowiowych "SŁOIKÓW"!!! Pana Leśniodorskiego podczas meczu ze "słoikami" powinniśmy zaprosić na sektor VIP na trybunie C ;-) Może też będzie taki "elokwentny"... |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Obaj panowie siebie warci z tym, że takie wymiany uprzejmości najlepiej rozstrzyga sytuacja na boisku.
Więc najlepszą i (jedyną prawidłową) odpowiedzią Smudy będzie sklepanie L w jesiennym meczu i ogólnie dobry wynik w lidze. |
Ale o co chodzi ?
Kilka przykrych, ale prawdziwych opinii o Wiśle i jej trenerze. Odpowiedź Smudy głupia. Czekam jeszcze na wypowiedż spod kominka Piechniczka. No i pozew sądowy Bednarza. Jak kolega wyżej napisał, boisko wszystko weryfikuje. Kiedyś było święte oburzenie, bo ktoś tam z Poznania skrytykował politykę BC. Gdzie jesteśmy my a gdzie oni (oczywiście o sportowy aspekt sprawy mi chodzi) ? |
Cytat:
|
Cytat:
Wszystko powoli zaczyna wyglądać tak jak w kadrze i w drugiej Bundeslidze. Skończy się wielką klapą, a Smuda będzie uważał, że wszystko było cudownie i nic nie jest jego winą. |
Smuda w Realu
Czytam w Fakcie "Smuda w Realu". Okazało się że poszedł do Realu ale nie Madryt tylko do hipermarketu na zakupy http://wars-stars.pl/category/13-smieszne/page/24#war-3915
|
Cytat:
Już tego waszego biadolenia człowiek ma dość więc pora was ogarnąć i oświecic. Warszawka jest w takiej samej ....zie jakiej jest Wisła i na odwrót. Różnica polega tylko na tym że oni są po sukcesie mistrzostwa a my po kopaniu się po czole. Gdy zdobywasz tytuł idziesz na fali wznoszącej, czyli wszedzie cie pełno i robisz tłum, sztuczny tłum. Kiedyś była to Wisła teraz obecnie farci Legia, nic w tym nadzwyczajnego. Więc oni oni przed nami ani za nami. Ten sam syf i prowizorka profesjonalnego futbolu. I skonczyc z tym biadoleniem, szkoleniem, bazami treningowymi...bo prawda jest okrutna, nastoletnich zawodników to gówno za przeproszeniem interesuje. To właśnie z Piechniczkiem możecie pobajerzyć o takich klimacikach. Młodzież ma na to wyjebane czy mamy 6 boisk i jacuzzi. Pewnie nawet niezłą beke mają jak czytaja takie betonowe .......enie o bazie i podstawach szkolenia. A już kuszenie takim za przeproszeniem hujstwem jest żałosne. Mlody idzie tam gdzie jest sława i sukces. Teraz to jest Legla i amica ale jeszcze 5 lat temu każdy pragnął zagrac w Wiśle, nawet na kretowisku. A teraz? Kto ci przyjdzie do druzyny ktora kopie sie od 2 lat po czole, zero gwiazd, tak w ogole to nawet zaden lansik na fejsie tym sie pochwalić. Nastolatek myśli o laskach , bibach, lansiku i slawie. Jesli jest inaczej to przepraszam ale ewidentnie jest pedalem... To nie jest tak jak przedstawiacie, ze Wisla przegrywa walkę o polskie talenty, ze nie ma kasy na ich transfery. Nitk do nas nie idzie bo obecnie jesteśmy średniakiem, gołodupcem i bez szans na mistrza. Tamci oferują lepsze zycie i popularność. Przychodza bo kończą im sie kontrakty, a za nowy moga zaczac fajnie zyc. Chyba lepiej wozic sie na dupeczki A6 po kielcach niż punciakiem po Krakowie. Wiem, na pewno macie mnóstwo betonowych argumentów, no ale cóż młody ma na to WYJEBANE! A te planowane kilka boisk? To tylko ich odstraszy heh naprawdę myslicie ze im sie tak chce zapierdalać? To nie są pianiści którym do rozwijania talentu potrzebny jest mega drogi instrument. To są piłkarze, im szybciej sie zarobią tym lepiej, kariera czasem bywa krotka. Oni nie mysla tymi co wy kategoriami, w szkole zazwyczaj byli nie przygotowani, do spokojnych tez zaliczyc ich sie nie da. Milik to nawet P. Tadka nie poznał...wiec jak tacy pilkarze maja skusić sie na ośrodki i wyborna kadre wychowawcza? MAJA TO GLEBOKO W DUPIE! Wasze .......enie ma takie odzwierciedlenie w rzeczywistości że aż śmiać się chce. Bardziej światopoglądowo pasujecie do wuefisty z SKP niż profesjonalisty w dziedzinie futbolu i kasiory. Ps.... Przyście Brożka to najlepsze co się mogło przydarzyć. Cieszcie się że nie poznaliście nazwiska kontrkandydata, lepiej dla was zapewniam. Kolejny gość który jest przykładem dla innych młodych że można coś osiągnąć. Nie żeby karierę zawrotną robić bo Polacy są leniwi i słąbi ale przede wszystkim osiągnąć przyjemność poznania świata, ludzi , kibicow i wiekszych klubów. Któż nie marzy zagrać w Celticu, nawet raz... Również taki wyjazd pozwala Zarobić klubowi i piłkarzowi fajne pieniążki, które na zakończenie kariery pozwolą na granie tam gdzie się chce a nie gdzie sie musi. A że z naszej młodziezy delikatnie mówiąc mąki nie będzie, jedyną szansą jest wzmocnienie tak druzyny by bylo o niej słychac. Wtedy naiwny frajer sie zawsze znajdzie, pozostanie tylko gonić... |
troche bledne kolo.
"Mlody idzie tam gdzie jest sława i sukces." "Młodzież ma na to wyjebane czy mamy 6 boisk i jacuzzi. " Sukcesy a co za tym idzie - slawa, bedzie wtedy jak druzyna bedzie wygrywac, a tak bedzie jak bedzie szkolenie na poziomie - patrz - boiska treingowe. Myslisz ze taki mlodziak rozwinie swoj talent przebiezkami po bloniach ? |
Mógłbym tak stwierdzić i nie mijał bym się z prawdą. Wygrawać bedzie jak beda w niej piłkarze na poziomie...Wiśle jedno kretowisko nie przeszkadzało by wykreować kilka gwiazdek. Wsadz prosze taki argument do szafki, obalony zostaje w sekundę na naszym przykładzie.
Dobry piłkarz to nawet w piwnicy sie do sezonu przygotuje. A hujowemu szesnascie boisk umiejętności i talentu nie podniesie. Ale nie w tym rzecz. Zwiecięstwa sie buduje na jednostkach które tworzą spójną całość a nie a treningu szybkościowym czy strzeleckim. Trening ma podnieść formę, poprawić komunikację przez co druzyna w większym stopniu wykożysty twóje umiejętności a nie nauczyć grania w piłkę Folderem i bazą to zachecic możesz rodziców, żeby posłali swoje dziecko. Jednak bez sukcesów 1 druzyny, walki o trofea i fajnych nazwisk z których mozna czerpac wzorce i sie tym samym rozwijac, sam sie spisujesz na straty. !8 latek zawinie sie do konkurencji dla lansu...a tobie pozostanie zapomoga na komplet piłek. Co ma w głowie 18 latek? To klucz do całej zabawy! Jeeśłi w tym wieku ktoś by mi mówił żebym przestał myśleć o klubie macieżystym a choc raz w zyciu pomyslał o swoim życiu, dostał ciepłe słowo trenera ze widzi mnie w kadrze, przyszłe sukcesy a kaska dopełniła dzieła zniszczenia...s.......ił bym bez wahania, wmawiajac sobie że trzeba byc dorosłym i troszczyc sie o siebie. |
Smuda sie odszczeknal w swoim stylu warszawskiemu prezesowi o aparycji taksowkarza z Okecia.
"..Jak grałem w Lidze Mistrzów, to on pod szafę z nocnikiem wjeżdżał." LOL |
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Ja o szkoleniu nic nie pisałem tylko o Smudzie. To po pierwsze. Ale jak idzie szkolenie to Twoje 1532 posty niczego nie zmienią. Rzeczywistość jest taka, że z młodych to może Stolarskiego sprzedamy. Jakie gwiazdy i sukcesy pierwszego zespołu skłoniły MIlika do pójscia do Górnika ? Jakie niebotyczne zarobki mu tam zaoferowano ? Z najnowszych wieści, Żyro pójdzie pewnie za dwie banki do Włoch. Przyszedł do Legii w czasach gdy wcale na topie nie była. Itd. Szkoda klawiatury. Cytat:
|
Cytat:
|
Milik jak szedł do Górnika, to robił niebotyczny skok w karierze. Znany był tylko w szkole, na podwórku, u dzielnicowego i pracowników MOPS-u.
Jego forma eksplodowała tak samo jak jego znajomość P. Tadeusza podczas wywiadu. Sam do nońca pewnie nie wie jak to się stało. Żadna w tym zasługa szkolenia w Górniku czy świetnych ośrodków szkoleniowych. Chopak ma talent i tyle kolego, więc przykład jak najbardziej chybiony. Żyro nie przyszedł do Legi tylko został przez nią wypaczony. Ze wsi do takiego klubu jak Legia? Chyba zartujesz, myśląc że mógłby odmówić. Dla niego to nie był top, to był raj! To że idzie na zachód to normalna kolej rzeczy, musiał by być skonczonym idiotą i się cofnąć w rozwoju, żeby zmienić klub na inny z Polski. A z Wisły kolejnym wyzwaniem będzie nie zachód tylko Legia, Amica...naturalny przystanek w karierze. JAkim trzeba być naiwnym betonem żeby wmawiać możliwość zarabiania na swoich piłkarzach, gdy seniorska drużyna kopie się po czole w ogonach! Jedynie w przypadku napastnika który strzela naście bramek jest szansa zauważenia, ale reszta do mieszania głową bigosu a nie sławy czy tytułów. Dalej będziesz zaklinał rzeczywistość? A tak na marginesie, śmiejesz się ze słów Smudy bo po prostu wydają ci się śmieszne ...a nie pojmujesz sensu. Więc chyba z ciebie jest większa beka. Ja w swojej branży, po twarzy potrafię stwierdzić czy się ktoś nadaje na współpracownika... taka wskazówka dla Ciebie. |
Nie Milik tylko Olkowski i nie Pan Tadeusz tylko Trylogia.
|
Cytat:
|
Jak taki ciekawski jesteś, to zdradzę sekret. Agencje odnowy duchowej prowadzę, chcesz VIP-annual pass?
Zwał jak zwał, nie lektura jest przedmiotem dyskusji. Pewnie na 100 zawodników, 99 nawet w ręce tego nie miała...ciężko jest pogodzić treningi z nauką. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Krawat pyskuje bo się boi. Z Brożkiem i trenerem który choć minimalnie rozumie o co w piłce chodzi spokojne możemy krawaciarzy puknąć. Tak u siebie jak i na wyjeździe. Znowu będą musieli załatwiać niewidomych sędziów.
|
Na poczatku Leśnodorski wydawał mi się człowiekiem kulturalnym z klasą. Jednak z czasem pokzauje ze jest zwyklyb burakiem i palantem.
Pojawil sie w pilce pol roku temu a zachowuje sie jakby pozjadal wszystkie rozumy W niedlugim okresie zdazyl sie dopieprzyc do Smudy, stwierdzic ze Rumak za malo zarabia i skrytykowac Lecha za to ze w meczu z Ruchem wystawil ten sam sklad co w pucharach i ze sa zle przygotowani do sezonu. Popieprzylo sie w glowie krawaciarzowi. Niech rzadzi swoim CSKA (L)osers Warszawa, klubem spod znaku nauki jazdy a nie beirze sie za rzadzenie Lechem i Wisłą, ustalaniem składu poznaniakom a nam wybieraniem trenera. Mam nadzieje ze zycie szybko da mu po glowie i sprowadzi go na ziemie albo przynajmniej z czasem wiatr wywieje mu slome z butow... |
Cytat:
|
Cytat:
|
ten cały Leśnodorski to zwykły burak,zresztą wystarczy na niego tylko popatrzec. Dorwał się jakimś cudem do stołka u krawaciarzy i teraz kozaczy,ale w piłce jest nikim i Smudzie może buty czyścic.
|
Smuda jaki jest taki jest ale mam nadzieje, ze mu sie uda to wyglad min Lesnodorskiego, Strejlaua, przegladu sportowego, weszlo etc. bedzie bezcenny.
|
Cytat:
|
NIe no riposta Smudy naprawdę cięta - chodzi mi o oglądanie piłki z TLK...... naprawdę dobre.....
A Leśnodorskiemu bije palma - jak zagrają z Molde tak jak z Trondheim przed rokiem to będzie taki sam wynik.... Chłopaki z PS tak bardzo są podnieceni MP, że zrobili z Leśnodorskiego nie wiadomo jakiego guru. Jak się okaże, że nowe "nabytki" będą miały wartość "Arru" to chłopak może ochłonie... |
Drozd
Cytat:
Inna sprawa ze ten Wawrzyniak i ten Saganowski w aktualnej Wisle byliby wlasnie tym, znaczy byliby filarami. |
Wiem Bobku, że tacy jak Ty drżą na samą myśl o grze z Legią, całe szczęście postawę na kolanach z wypiętą życią częściej na Wiśle uważa sie za wstydliwą niż adekwatną, a defetyści zwykle dostają porcję gwizdów.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:44. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl