![]() |
Dzieki, zamiast na początku wakacji robić remont to niedawno rozpoczeli modernizację,
|
Nie wiem czy to do inwestycji ale ...
Cytat:
|
Dylemat czy tutaj czy do śmieszności czy założyć temat "krakowska mafia" ...
Cytat:
Komentarz: ja p.i.e.r.d.o.l.ę |
Niedługo szmaciarza Obtułowicza ktoś z grobu wykopie.
|
Mysje Tajster? hehe
|
Cytat:
|
Jednak faktycznie "ja pierd.olę" :rotfl:
Cytat:
|
K.urwa k.urwie łba nie urwie. Sukinkot musi mieć dobre kwity na czerwonego Jacka.
|
Tajster to jak u nas tow. Kapa - niezatapialny :lol:
|
Pretensje można mieć tylko do wyborców Majchrowskiego
|
Mam wrażenie, że ten czerwony cwel napluł Krakowianom na twarz ale pier.doli, że to chyba deszcz.
Jeszcze wczoraj kandydatura tej k.u.r.w.y przez którą kiedyś nie dojechałem do Rotundy to jakiś żart primaaprilisowy. To się zdziwiłem i wkur.wiłem. CO ZA BEZCZELNA BANDA S.K.U.R.W.Y.S.Y.N.Ó.W ! |
Te kwity muszą być naprawdę zajebiste jak gość możliwe że poświęcił stołek prezydenta ...
Cytat:
|
to się dzieje , a za 4 lata czerwona"bezpartyjna" gnida 60% w 1 turze, brawo Kraków , wiwat , co oni zrobili przez te 26 lat wolności, przecież nawet w takim Krakowie nie ma tylu beneficjentów komuszo-urbanoplatfusianych, chce się wyć z bezsilności, liczę że Krakus Prezydent Duda pokaże naszym rodakom właściwa drogę, 6 sierpnia niedaleko, jest nadzieja
|
Tak jak wszyscy Krakusi w polityce.. partia i nic więcej...
|
Cytat:
pożyjemy zobaczymy , jedno jest pewne, 6 sierpnia zniknie pogrążony w bulu specjalista od kur, kaszalotów, bigosu, złotego wieku i wsi-owego towarzystwa |
No dobra, ale on będzie prezydentem całego kraju, a nie Krakowa. Ten siwy dziad dalej będzie pluł nam w twarz...
P.S Podawać dalej...Może coś z tego będzie.. https://www.facebook.com/events/933793660018515/ |
Czy jest winny czy niewinny, tego nie wiem. Jedno jest pewne: jakim by nie był fachowcem, to nie powinien być powoływany na takie stanowisko przed wyjaśnieniem wszystkich zarzutów.
Daleki jestem od wyrokowania, bo być może ktoś specjalnie nakręcił nagonkę na gościa? Kiedyś wszyscy zwyzywali Stanisława Żółtka od łapowników a potem się okazało, że to wszystko było szkalowanie. |
no i poszedł Tajster w piz.duuuuu :D szkoda że z Jackiem się tak nie da :(
|
Nie wiedziałem gdzie wkleić więc w inwestycje...
Arena Kraków przegrała z katowickim spodkiem organizację MŚ w hokeju! http://sport.interia.pl/hokej/reprez...ms,nId,1864915 |
No to mamy kolejną sportowa inwestycj w Krakowie. Ciekawe czy realizowaną z tych pieniędzy co je Majchrowski zapier...lił Wisle (8 mln euro)? :
http://www.gazetakrakowska.pl/artyku...ovii,id,t.html |
http://www.strefabiznesu.gazetakrako...dla-malopolski
No bardzo jestem ciekaw czy doczekamy się wreszcie przyzwoitego wyjazdu na Warszawę.... |
ja bardzo kibicuję wschodniej obwodnicy Krakowa...to w dużym stopniu rozładuje korki w mieście...każdy kolejny most na Wiśle jest na wagę złota...
|
Cytat:
Ja sam zainteresowany jestem północną obwodnicą, która domknęła by ring wokół Krakowa ale można nia nią czekać jak na Godota. Cytat:
To jest skandal, chyba jesteśmy jedynym państwem w Europie, w którym miedzy dwoma największymi miastami nie ma autostrady. A tu jeszcze pod znakiem zapytania stoi zwykła ekspresówka ! Tak Kopacz, to jest właśnie ruina, ten wyjazd z takiego miasta jak Kraków do stolicy kraju. Od kilkudziesięciu lat nic się nie zmieniło. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Z wiadomości napawających optymizmem znalazłem jeszcze coś takiego, chociaż czytając komentarze to widzę, że krytyki też nie brakuje... Cytat:
|
Co do jazdy do Wawy to fakt, przedzieranie się przez 29 listopada to masakra teraz. A koniec S7 jest planowany dopiero na 2020, także jeszcze ponad 4 lata męki :)
|
Cytat:
W tej chwili to wyglada tak ze masz drogi dwupasmowe ktore przechodza w jednopasmowe i sie korkuja nie pozwalajac przeniesc plynnie ruchu. Trasa bedzie bardzo dobra alternatywa dla Aleji jak i autostrady, ktora na tym odcinku ma po dwa pasy i wydaje sie ze wiekszego ruchu nie przyjmie. W piatek o gpdzinie 15 stoisz miedzy skawina a zakopianka bo tak duzy jest tam ruch do wyjazdu na zakopane. |
Obwodnica - czy to wschód czy północ jest oczywistą oczywistością.
Sami urzędnicy kiedyś podawali że dziennie od północy do Krakowa wjeżdża ponad 70 tys aut w tym ciężarówek - i wiele z nich wali prosto do Opolskiej i na zachód bo innej drogi nie ma. Nawet jak powstanie wschodnia co i tak jest lepsze niż nic - nie wydaje mi się żeby tirowcy objeżdżali Kraków dookoła 40 km żeby pojechać z północy na zachód - dalej się będą pakować na 29-tą. |
Kraków. Koniec ze szkieletorem
Zabudowa szkieletora rozpocznie się w kwietniu przyszłego roku i zakończy w drugiej połowie 2017 r. Można już rezerwować lokale usługowe i biura. Ceny wynajmu mogą się wahać od 13 do 15 euro za metr kw. http://www.strefabiznesu.gazetakrako...eletor656.jpeg |
Bardzo fajna ta wizualizacja. Nie mająca chyba żadnego związku z aktualną sytuacją na Rondzie Mogilskim. Niby nieważne, ale śmieszne.
|
Podobnie jak 99,99% ulotek od Deweloperów - każdy bok mieszkalny w Krakowie jest według nich otoczony 100 metrowych trawnikiem, placem zabaw dla dzieci, oczkiem wodnym i gajem oliwnym ;)
|
Cytat:
Pasy które widzimy na dole wychodzą z końca ulicy Lubomirskiego a dokładniej z jej skrzyżowaniem z ulica Borowickiej.... Gosc który idzie z telefonem ,idzie istniejącym chodnikiem w strone zejścia na dol Ronda Mogilskiego.... Samochod który minal pasy i wjezdza w rondo Mogilskiej wjezdza aktualnie istniejąca droga wjazdowa od strony ulic Lubomirskiego/Borowickiej... Budynek który widzimy za latarnia po prawej stronie istnieje i wygląda wlasnie tak... |
sorry, ale dzisiaj tam nie ma nigdzie pasów, a gostek powinien mieć za plecami budę nad ruchomymi schodami
:) Gdyby było tak jak piszesz oznaczałoby to, że mamy na Rondzie ruch lewostronny. Moim zdaniem to widok na wyjazd z Ronda w kierunku Beliny- Prażmowskiego |
Cytat:
Na tym rogu znajduje się monopol "Grzes" 24 h Po prawej od latarni znajduje się budynek PKP. Na lewo od "nowego szkieletora" znajduje się basen... Samochod w lewym dolnym rogu minal adres Lubomirskiego 51 i wyjezdza z drogi która jest pod kamienicami na droge glowna... Na szybko : http://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/l..._LzAg7wC63mYGZ |
Znalazłem pełne źródło - jest tam kilka rzutów z różnych perspektyw:
http://www.strefabiznesu.gazetakrako...orem-zdjecie-8 |
Przyznam, że ta wizualizacja wygląda okazale. Wiadomo, że wszystko byłoby lepsze od szkieletora, ale przebudowa na biura wydaje się trafnym pomysłem
|
Po paru tygodniach trwającej budowy estakady na Powstańców i remontu ul.Brożka urodziło się we mnie parę pytań.
Kto pójdzie siedzieć za sparaliżowanie ruchu samochodowego na południu Krakowa?:D To co się dzieje to przecież dramat. Naprawdę nie można tego było zacząć w czerwcu?jak można rozwalać na raz, dwa z kilku newralgicznych punktów w tej części miasta? Mam to szczęście, że rano z Krakowa wyjeżdżam w stronę Wieliczki a potem wracam przez co nie stoję w tym największym syfie,ale wygląda to dramatycznie. Ostatnio niestety nawet w kierunku do miasta około godziny 15-16 od Malborskiej do Matecznego jedzie się koło 45min! Dobry pomysł z buspasem dla samochodów z 3 pasażerami,ale czy to przypadkiem nie powinno działać w jakich ramach czasowych typu 6-10, kiedy ruch jest największy? Po południu Kamieńskiego korkuję się głownie dlatego, że ludzie głupieją, a dużo kierowców przerasta cały czas wjeżdżanie 'na zamek' przy zwężeniu, paradoksalnie w okolice Grunwaldzkiego szybciej przejedzie się Wielicką i potem przez Podgórze. No i to w połączeniu z rozwałą na Brożka powoduje w popołudniowych szczytach totalny chaos. Generalnie mam wrażenie, że chcieli dobrze, ale wyszło jak zwykle. Ciekawi mnie jak duża presja w związku z ŚDM była na te remonty. BTW ŚDM to tempo chyba mimo szalonego nie wystarcza, bo dostaliśmy ostatnio zapytanie ofertowe w sprawie budowy na terenie ŚDM sieci oświetleniowej, nie wcale takiej małej, a czas nadchodzi.komuś tam się palić zaczyna w dupsku:) Ciekaw jestem Waszych spostrzeżeń co do ruchu na południu miasta obecnie |
Kiedy by tego nie zrobili korki i tak by były to pierwsze.
Budowa tego węzła kolejowego będzie trwała chyba cały rok więc zaczynać w czerwcu nie miało sensu bo i tak potrwa to na tyle długo że np w jedne wakacje nie zdążą. Dochodzą te SDM i ogólna sraczka wszystkich służb w koło więc te remonty na Brożka, Zakopiańskiej i kilku innych miejscach są nieuniknione, dziękujcie klerowi. Dużo ludzi to niestety samochodowe ofiary losu które nie dość że nie chcą stać w korku to jeszcze w nim jeździć nie pootrafią ale wizja jazdy tramwajem uwłacza ich Passerratti w TDI który musiał by na nich czekać na obrzeżach. |
Estakada nad Wielicką ma być zamknięta na 3 miesiące chyba,więc ten czerwiec coś zmienia...Byłyby pewnie,ale sam pewnie widzisz różnicę w natężeniu ruchu w lipcu a w normalnym miesiącu ze studentami i szkołą
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:26. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl