![]() |
Chetnie ją usłysze na R22, a propo, kiedy tam zagramy?
|
Cytat:
Nie martw się, majchrowski nie dopuści do tego żebyśmy zagrali na R22 już teraz.. |
Cytat:
|
"....To nie tylko sprawa Wisły. To też kwestia mojego nazwiska. Jestem zdesperowany, by odegrać się za poprzedni sezon..."
"Cieszę się, że kibice rozumieją, iż poświęcam się dla Wisły w stu procentach. Najlepiej będzie, jak się im zrewanżuję wynikami. Wszystko inne to tylko czcza gadanina." "Mam nadzieję, że nie muszę porównywać karier piłkarskich, ponieważ gdybym miał wymieniać moje osiągnięcia jako piłkarza, zajęłoby mi to wiele godzin. Szkoleniowiec naszych przeciwników prawdopodobnie musiałby ponownie się urodzić by to osiągnąć"( o Wdowczyku) "Adam Kokoszka wszedł na boisko, gdyż jest naszym zawodnikiem." Cały Petrescu miejmy nadzieje ze wroci ............ |
http://magazynligowy.interia.pl/wideo/1714/
Oto wspomniany mecz Wisła-Lech pod wodzą Dana. Drużyna pod koniec jego kadencji potrafiła grać, a jeżeli można mówić o braku efektywności - wystarczy zobaczyć na tej powtórce, jak Brożek spierdzielił kilka akcji. Jeżeli przyjdzie Dan, mistrzostwa na pewno nie będzie, przypuszczam że czekała by nas w tym sezonie walka do ostatniej rundy o puchary. Jednak, byłby to doskonały moment żeby spokojnie odstrzelić z drużyny tych, którzy nie nadają się do profesjonalnej piłki i - wnioskując po hasłach na temat dużych, przemyślanych transferów - spokojnie w ich miejsce sprowadzić graczy na poziomie. Wówczas to wszystko miałoby sens. Sprowadzenie twardego trenera wymusza wręcz rewolucję w kadrze - nie da się dalej budować na tym gównie, które przez lata narosło. Jest niczym bagno - wsadzając w nie kilku dobrych zawodników i tak szybko zdołują do poziomu reszty towarzystwa. |
Cytat:
|
Przeglądam posty napisane od rana i co chwilę parskam śmiechem. Jimenez? Petrescu? Ludzie, ogarnijcie się. Hiszpan to facet z innej galaktyki i wątpię, by dane nam było dożyć dnia, gdy szkoleniowcy z tej półki (sportowej i finansowej) będą prowadzić nasze kluby.
Petrescu do drugiej ligi rosyjskiej poszedł dla pieniędzy i to powinno być dla każdego oczywiste. Naprawdę wierzycie, że my mamy środki by go stamtąd wyciągnąć? Po co aż tak ekscytujecie się czymś, co jest bardzo, BARDZO mało prawdopodobne? |
Cytat:
|
Cytat:
Petrescu ruszaj do akcji! IMPO: dlaczego Dan może przyjść do Wisły? - jeżeli jest tak jak piszą szmatławce, że ma dość atmosfery (wódki) w Rosji, może się wypiąć na tą kasę i przyjdzie do Wisły, bo z takiej Wisły łatwiej się wybić. Tam musiałby wprowadzić drużyne do najwyższej klasy rozgrywkowej i później wywalczyć miejsce premiowane udziałem w pucharach. W Krakowie wystarczy wywalczyć miejsce a zna naszą lige i pewnie wie że porządny kop w dupe kilku nieudacznikom i można to nawet wygrać. Potem znów gra w LM znów jest sensacją bo wprowadza klub ubogi i zacofany do elitarnych rozgrywek i wtedy pakuje manatki i nawet nie potrzebuje vizy by udac się do kraju Merkel i Bismarcka lub gdzieś dalej... Przypomnijmy iż z Kubanem zajmuje 1 miejsce w 1 lidze rosyjskiej z przewaga 5 pkt nad drugim i strata 13 bramek to chyba (egzekwo z jakimś klubem ze środka) najmniej straconych. Jak to u Dana - na zero z tyłu. I taka gra na zero z tyłu dałaby nam pewnie mecz z Borussią. |
Cytat:
Z tym Hiszpanem to sie zgodze,facet do tej pory "obcował" w innym swiecie a jak zobaczy nasz typu Brozek i jego przyjecie pilki,zwod Lobodzinskiego ,Kowalskiego na obronie to spitoli stad szybciej niz Speedy Gonzales . bajki ktos pisze a wy je czytacie.... natomiast co do Patrescu to ja mam przeczucie ze on ta sprawe bedzie traktowal ambicjonalnie i pieniadze beda na drugim planie.On wielkkrotnie przy kazdym wywiadzie mowil ze ma cos do udowodnienia ,ze bt wrocil do Wisly...dzis ma do tego okazje,zobaczymy czy skorzysta ,drugiej takiej moze juz nie byc. W kazdym razie kto przyjdzie musi zabrac sie za te panienki,bo zygac sie chce jak sie patrzy jak oni graja. Niechcie ci sie pracowac ,trenowac to wyp****laj --to motto nowy trener powinien powiesci w szatni .koniec zabawy i wakacjii. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Dan wracaj! :D |
Cytat:
Oczywiście trza poznać opinie krążące wśród osób którzy siedzą w temacie, o takim trenerze.Porozmawiać w 4 oczy co Basałaj zapowiedział itp. Jak się trafi na konkretnego człowieka to same plusy - nazwisko mogące otworzyć drzwi dla nas zamknięte, wiadomo że koleś tu nie przyjeżdża popierdzieć w stołek tylko wypromować się więc będzie się starał. Fakt prowadzenia słabszych zespołów sprawi że nie będzie żadnego przeskoku , o czym Wojtas pisał.Łatwiej będzie mu ogarnąć to wszystko;) Trzeba tylko/aż dobrze trafić i na pewno musi to być twardy koleś - najlepiej nie tak 'pojechany' jak Dan ale też nie taka ciotka jak Bakero, któremu właściciel mówi kto ma gdzie grać |
Cytat:
|
Cytat:
|
Ale akurat w Wiśle go potraktowano jak śmiecia, więc możliwe że będzie chciał udowodnić że się Cupiał mylił. Poza tym ma rachunki do wyrównania z Brożkami (o których zapewne bardzo ironicznie w wywiadach się często wypowiadał) i ma swojego kumpla Jarosza wysoko ustawionego.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Ja wiem, że Dan nie jest bystrym facetem, ale chyba był w stanie domyślić się, że zaliczając cztery kolejne mecze bez zwycięstwa i grając w fatalnym stylu może stracić posadę. |
Cytat:
Poza tym coś z tym Danem musiało być grubo nie tak skoro Jarosz i Konieczny podali się miejsca do dymisji. Takiej solidarności z trenerem za czasów Cupiała nie było. |
Powiem tak: za rok jest ostatni sezon w ktorym mamy ulatwiona droge do LM; system prezentowany przez Petrescu - mimo ze toporny i nie ladny dla oka - jest jedyna szansa dla kazdej obecnie polskiej druzyny aby dostac sie do Champions League. Nie mamy pilkarzy ktorzy gwarantowaliby "granie pilka" i wygrywanie w meczach ze sredniakami europejskimi. Wisle do tego trzeba by dokupic ze 3,4 pilkarzy ofensywnych (dobrych!): napastnika, bocznych pomocnikow i ofensywnego pomocnika.
|
Cytat:
Jeśli idzie o dymisje Jarosza i Koniecznego to nie podejmuję się oceny ile w tym było solidarności z trenerem, a ile woli klubu. Odejście Jarosza równie dobrze mogło być zasługą Kapki, który ponoć odpowiadał za zatrudnienie Okuki. Cytat:
|
Cytat:
Partizan, Sparta Praga, FC Basel, Rosenborg, Red Bull Salzburg. Moze i jestem przesadnym optymista, ale przy perfekcyjnym przygotowaniu mentalno-taktyczno-fizycznym z kazda z tych druzyn Wisla jest w stanie nawiazac walke. W optymalnej sytuacji byloby 50:50. Ale do tego potrzebny jest trener - lider. Nie Kasperczak, nie Zielinski i nie Skorza. |
To co mówiłem o Petrescu, że jego taktyka to jest dno. Dzięki , ale ja mam nadzieje, że jednak wybierzemy najlepszą opcje ,a nie najgorszą : ''Jego zespół prowadzi na zapleczu ekstraklasy, ale gra mało efektownie, co nie podoba się fanom. Podczas ostatniego meczu gwizdali i wyzywali Petrescu, więc ten pokazał im środkowy palec.''
|
Chciałbym, żeby Wisła prowadziła w tabeli ale grała mało efektownie. Chyba, że ktoś woli, żebyśmy byli jak stary Lech: emocjonujące mecze po 4-4, a na koniec mistrzem Wisła. Ale to jego sprawa, jakie ma priorytety.
|
jesteś pewien że chcesz żeby Wisła wygrywała nie grając efektownie i ofensywnie? ja jestem co do stylu gry bardzo tolerancyjny ale nie chciałbym widzieć Wisły szarpiącej punkty jak Ruch z Lechią. bardzo irytowałaby mnie gra Wisły w 8 przed własnym polem karnym i dzida. i to jest jedyny argument przeciw Danowi. jak dla mnie rewelacyjnym wyborem byłby Jimenez. wiem że drogi ale jak nie teraz to ****a kiedy?
|
Cytat:
Sorry, ale Wisła z tym składem nigdy nie będzie grać efektownie. Dlatego ja wolę taktykę Petrescu. |
Panowie, moim zdaniem gdyby udalo sie naklonic Dana na powrot to z mila checia przyjme brzydki siermiezny styl jaki preferuje by moc cieszyc sie pozniej z upragnionego awnsu do ligii mistrzow. Jasno trzeba powiedziec ze druga Barcelona nigdy nie bedziemy. A ze taktyka jaka preferuje Dan jest skuteczna przekonalismy sie na przestrzeni ostanich lat.
|
|
Cytat:
Cytat:
|
Jak Dan zostanie naszym trenerem to dam na msze, albo strzele sobie tatuaż z jego podobizną na klacie :P
Dla mnie to spełnienie marzeń. Oby do nas wrócił! |
Dajcie spokoj z Danem. Czy ktos wroci do pracy z ktorej go wyrzucili za 4 x mniejsza kase? Chyba nikt. A dla Petrescu liczy sie kasa. Pokazal to przechodzac z Unirea do Kubania. Sportowo gorzej ale kasa wieksza.
|
Sporo osób wytyka Petrescu ze przegrał z Iraklisem zapominajac że w poprzedniej rundzie przeszliśmy austriacki SV Mattersburg . Jakoś nie wydaje mi się ze w obecnej chwili bylibyśmy w stanie pokonać austriaków . Wtedy dzięki kondycji wybieganiu i woli walki przeszliśmy do następnej rundy.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Ktokolwiek tu przyjdzie - trzymam kciuki za dobry dla Wisły wybór. |
Petrescu pół roku temu był kandydatem na trenera Celtiku Glasgow pewnie za większe pieniądze niż w Kubaniu a teraz miałby przyjśc do Wisły za 5 razy mniejsze pobory niż w Krasnodarze.Nierealne.
http://sport.wp.pl/kat,32272,title,D...wiadomosc.html Za 300 tyś € to ciężko będzie skusic pewnie nawet tego Simeone który już trenował kilka klubów.Już prędzej trafi sie ktoś w stylu Bakero,Costacurty za te kwote. Unirea płaciła Danowi 500 tyś € na rok, za takie pieniądze pewnie zgodziłby sie Jimenez z Sevilli pracowac w Wiśle. |
Dan nie wróci do Wisły. Do klubu bez struktur z szalonym właścicielem, który by go pewnie wywalił po 3 remisach w lidze.
Zauważcie, że Kubań miał w lidze 4 porażki z rzędu. U nas by go po czymś takim nie było. |
Wydaje mi się, że Petrescu zarabia w Kubaniu sporo mniej. Nie 1,5 mln tylko 1 mln i nie euro tylko dolarów.
Z kolei Wisła oferuje grubo więcej niż 300 tys. euro. Więc może się gdzieś po środku spotkają. Jedyne czego bym się obawiał w przypadku Dana, to styl gry. O ile każdemu z nas podobało się jego podejście do pracy, hard work, dobra defensywa, to ciężko tak grającą drużyną przyciągnąć na trybuny komplet widzów. Ale może od czegoś trzeba zacząć. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:56. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl