![]() |
Faktycznie stadion idiotycznych nie prezentuje sie okazale od srodka.
Offtop: Fortart, nie zabłądziłeś przypadkiem? Nie jestes tu mile widziany, wiec zegnamy. Kazdy Twoj kolejny wpis odbiore jako bezczelną prowokacje. Zmiataj. |
Całkiem zgrabny ten stadionik Pasów. Za te pieniadze i w tym czasie nie wiem czy mozna było zrobic coś o wiele lepszego. Jest dobrze wkomponowany w otoczenie, nie głupim pomysłem było zrobienie nierównych trybun. Mogliby bardziej pobawic sie w ułozenie pasów na trybunach. Ale z tym płotem między sektorami to faktycznie przegiecie :)
|
Niby zgrabny, niby elewacja ładna, dla mnie Krokus na Bora i Tesco na Kapelance ładniej się prezentują :-)
|
Dla mnie to wyglada jak wjazd do części magazynowej supermarketu:
http://www.wikipasy.pl/images/c/cb/2...ebudowa_70.jpg Albo to, brakuje tylko wieży wartowniczej: Z zewnatrz tradycyjna elewacja supermarketowa (nie mylić z np. galeriami) wewnątrz ciasno, niziutko i z kratami. Ale kraty i pasiaki na placu apelowym współgrają ze sobą. Brakuje tylko wspomnianej wieży wartowniczej. http://www.wikipasy.pl/images/2/27/2...ebudowa_25.jpg |
CO do stadonu Cracovii i tych gesto porozmieszczanych krzeselek.
1 mysle ze to jest taki trik jak ten "snieg" na trybunach. Dzieki sniegowi wystarczy ze sie zapelni 3/4 (?) trybuny a wydaje sie ze trybuna cala zapelniona. W przypadku Cracovii trik jest taki ze wystarczy ze zapelnia 3/4 stadionu (a moze i 1/2) a bedzie komplet bo krzeselka s atak blisko siebie ze kazdy jak usiadzie i nie wyprostuje to zajmie dwa :D 2 priblem. Jesli juz zbiora komplet kilkunastu tys kibicow to zapewne na nastepny mecz nikt nie przyjdzie. Dziewczyny sie podusza w tym scisku. Po trzecie jak bedzie goraca pogoda to naprawde fajnie bedzie tak sie ocierac cialem i kisic na tych krzeselkach :D |
Czyli 750-tysięczzne miasto jakim jest Kraków nie potrafi wybudować chociaż jednego porządnego stadionu...
I dobrze, nie zniósłbym gdyby tylko nam Majchrowski s.......ił obiekt... |
Gwiaździsty - nie obrażaj hipermarketów :-) Pewnie na świecie wiele ładniejszych by się znalazło. Zresztą, jest pod Rzymem "fajne" więzienie - długie, szare, Ali Agcę w nim przetrzymywano. Jak zobaczyłem to zdjęcie powyżej, pomyślałem że przez pomyłkę załadowałeś zdjęcie więzienia Rebibbia :rotfl:
A bardziej poważnie - nic mnie ich stadion nie obchodzi. Niech - szybciej i lepiej - kończą nasz. |
Cytat:
do 3. razy sztuka. Czyli nastepny stadion bedzie juz topowy. Albo Rydlowka, albo Suche Stawy. |
a moze hala sportowo-widowiskowa? :D
|
Jeszcze jedno ujęcie od nas http://img576.imageshack.us/img576/1859/20100820367.jpg
|
Kilka wieczornych fotek stadionu Cracovii
http://i34.tinypic.com/2nges80.jpg http://i38.tinypic.com/311rngk.jpg http://i35.tinypic.com/1ruh42.jpg Moim zdaniem jest nieźle. |
Najbardziej śmieszą mnie te kołowroty na zewnątrz, myślałem ze bedą w środku kurnika.
|
ale nie wiem czy tylko mi sie wydaje ze w .... jasniejsze oswietlenie trybuny maja ? u nas tak ciemno z tego co widzialem na fotach z prezentacjii
|
Cytat:
|
Ma ktos jakies zdjecia jak obecnie wyglada nowy stadion we Wrocławiu?
|
Cytat:
|
Cytat:
http://kamera2012.eu/wroclaw1/ w najbliższym czasie powinno to jeszcze lepiej wyglądać jak wszystkie rygle będą dotrą już do Wrocławia http://img819.imageshack.us/img819/4278/dsc05968c.jpg |
A u nas prawdopodobnie nastąpiła lekka kosmetyka sektora gości. Z długiego i wąskiego, prostokąta (wyłącznie trybuna dolna) zrobiono kwadrat (dolna - skrócona do rogu, a nie połowy bramki i górną). I bardzo dobrze :)
http://legia.com/www/galerie/wydarze...a/big/1003.JPG EDIT: A dzisiaj przeczytałem w PS, że mecz otwarcia na Waszym stadionie z Australią będzie rozgrywany w takich warunkach, że będą otwarte dwie trybuny tylko. I tak sobie przypomniałem chichranie się paru forumowiczów, że Legia zrobiła festyn, bo otworzyła stadion z trzema trybunami. Macie więc pole do popisu Chichracze :) |
Meczem otwarcia" kolego" ma być mecz z Legią :)
mecz z Australią jest meczem rozgrywanym na naszym stadionie i nie jest oficjalnym otwarciem stadionu gdyż nie jest on ukończony. Cytat:
|
Cytat:
ale Ty mylisz pojecia... to nie jest oficjalne otwarcie stadionu.. tak jak to bylo u Was, po prostu mecz repry rozgrywany jest na Reymonta przy dwoch trybunach i tyle.. i tak samo OFICJALNYM otwarciem nie jest mecz z Legia, po prostu tak sie zlozylo ze w tym czasie gramy z Wami, a rownie dobrze moglibysmy grac sparing z Chemikiem Bydgoszcz , gdyby w tym czasie stadion byl oddany do uzytku, ale ODDANIE DO UZYTKU NIE OZNACZA OFICJALNE OTWARCIE NA PAPIERZU, OFICJALNE ma byc podczas podczas koncertu kogos tam + mecz z zagraniczna druzyna, albo jedno z dwoch, reszta to domysly i dopiski, jak w Twoim wykonaniu.. |
Cytat:
Cytat:
|
http://www.bieg2012.pl/klik/KlikFile...22sierpien.jpg
No i przyszła pora na kolejne ujęcie z Gdańska. Stadion z miastem w tle 22-08 |
Cytat:
25 września bodajże z Arką mają grać. |
|
Cytat:
|
A jak w Gdansku bedzie sie miala sprawa naswietlenia plyty boiska. Tzn widze ze podobnie jak w Poznaniu dach jest duzy i na gorze pozostaje niewielka szczelina - tak bynajmniej wydaje mi sie patrzac na zdjecie kilka postow wyzej. Tez bedzie slabo naswietlona murawa?
|
http://www.e2012.eu/_img/800/3042.JPG
Czy we Wrocławiu tam z lewej strony stadionu na tej focie jest może budwana autostradoiwa obwodnica Wrocławia (AOW)? Bo jeśli tak to ten stadion będzie miał chyba najlepszy dojazd ze wszytskich budowanych obecnie w kraju. Bo z tego co kojarze to gdzies kiedys wyczytałem, ze mimo, że Wrocław ma opóźnienia (ok 3 m-cy) ze stadionem to jednak w projekcie ma uwzględnione wszytsko wokoło (parkingi drogi dojazdowe itd) a Poznań i Gdańsk nie do końca. A jakby we Wrocławiu to była faktycznie AOW obok stadionu to byłaby bajka i nie był oby kluczenia po mieście przynajmniej ( bo korki i tak pewnie w dniu meczy będą Nieuniknione). |
Tak to jest AOW- Autostradowa obwodnica Wrocławia, to po lewej na zdjęciu. Zresztą do stadionu będzie można dojechać tramwajem, bo linia niedaleko, autem i pociągiem, który też ma stację całkiem niedaleko.:-)
Tutaj masz więcej o samym stadionie: http://www.skyscrapercity.com/showth...03762&page=649 Tu o drogach wokół stadionu: http://www.skyscrapercity.com/showth...769358&page=22 A tu o AOW: http://www.skyscrapercity.com/showth...41312&page=415 Co do stadionu teraz przyjeżdżają rygle, które są na bieżąco montowane, tak więc za kilka dni stadion zmieni się nie do poznania. zdjęcie jednego takiego elementu z transportu: http://img717.imageshack.us/img717/9912/20100824214.jpg |
Mam nadzieję że sie sprzyda... miłego oglądania
http://www.skyscrapercity.com/tags.p...ktura+sportowa |
na tej fotce widać, że Kraków jednak stawia na asfalt czy się mylę?
http://www.wikipasy.pl/Plik:2010-08-...ebudowa_22.jpg |
Cytat:
Mylisz sie.Tam ma byc kostka, byc moze przykryja ja sztuczna nawierzchnia. |
Mała zagadka- jaki to stadion? :lol: :lol: :lol:
http://i35.tinypic.com/w0izwl.jpg Tu narazie jest KARtoflisko*, ale będzie SANfrancisco* |
moze POZnan?
EDIT: A sorry, POZnan* |
Stadion Amiki w Poznaniu?
|
Oni tam tak będą mieli co pół roku. Krótko mówiąc pyrowisko pełną gębą :D
|
Pyrowianka Pyrów
|
a ziemniaki gdzie??
|
Już wykopali
|
To wszystko przez bardzo wysoką koronę dachu.
|
Panowie więcej obiektywizmu przy ocenie stadionu Cracovii!
Na ich możliwości świetny stadion (w sensie wielkości, ale także jakości) Nie gadajcie bzdur, że przypomina supermarket, materiały wykończeniowe (elewacja) są chyba wysokiej jakości, zresztą wiadomo było, że w tym miejscu architektura musi być bardzo zrównoważona i taka jest. Według mnie bardzo przyzwoity stadion choć nie dorównuje w "detalach" (pomijam wielkość) np. Legii |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:09. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl