Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Obiekty sportowe które powstały,powstaja lub powstaną (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=607)

7 kotów 19.08.2010 07:33

Faktycznie stadion idiotycznych nie prezentuje sie okazale od srodka.


Offtop:
Fortart, nie zabłądziłeś przypadkiem? Nie jestes tu mile widziany, wiec zegnamy. Kazdy Twoj kolejny wpis odbiore jako bezczelną prowokacje.
Zmiataj.

Kaan 19.08.2010 07:47

Całkiem zgrabny ten stadionik Pasów. Za te pieniadze i w tym czasie nie wiem czy mozna było zrobic coś o wiele lepszego. Jest dobrze wkomponowany w otoczenie, nie głupim pomysłem było zrobienie nierównych trybun. Mogliby bardziej pobawic sie w ułozenie pasów na trybunach. Ale z tym płotem między sektorami to faktycznie przegiecie :)

Jot 19.08.2010 07:59

Niby zgrabny, niby elewacja ładna, dla mnie Krokus na Bora i Tesco na Kapelance ładniej się prezentują :-)

Gwiaździsty 19.08.2010 08:31

Dla mnie to wyglada jak wjazd do części magazynowej supermarketu:

http://www.wikipasy.pl/images/c/cb/2...ebudowa_70.jpg



Albo to, brakuje tylko wieży wartowniczej:


Z zewnatrz tradycyjna elewacja supermarketowa (nie mylić z np. galeriami) wewnątrz ciasno, niziutko i z kratami. Ale kraty i pasiaki na placu apelowym współgrają ze sobą. Brakuje tylko wspomnianej wieży wartowniczej.
http://www.wikipasy.pl/images/2/27/2...ebudowa_25.jpg

Jaroo1 19.08.2010 08:54

CO do stadonu Cracovii i tych gesto porozmieszczanych krzeselek.
1 mysle ze to jest taki trik jak ten "snieg" na trybunach. Dzieki sniegowi wystarczy ze sie zapelni 3/4 (?) trybuny a wydaje sie ze trybuna cala zapelniona. W przypadku Cracovii trik jest taki ze wystarczy ze zapelnia 3/4 stadionu (a moze i 1/2) a bedzie komplet bo krzeselka s atak blisko siebie ze kazdy jak usiadzie i nie wyprostuje to zajmie dwa :D
2 priblem. Jesli juz zbiora komplet kilkunastu tys kibicow to zapewne na nastepny mecz nikt nie przyjdzie. Dziewczyny sie podusza w tym scisku. Po trzecie jak bedzie goraca pogoda to naprawde fajnie bedzie tak sie ocierac cialem i kisic na tych krzeselkach :D

WiślakMyślenice 19.08.2010 09:03

Czyli 750-tysięczzne miasto jakim jest Kraków nie potrafi wybudować chociaż jednego porządnego stadionu...

I dobrze, nie zniósłbym gdyby tylko nam Majchrowski s.......ił obiekt...

el Nuero 19.08.2010 09:10

Gwiaździsty - nie obrażaj hipermarketów :-) Pewnie na świecie wiele ładniejszych by się znalazło. Zresztą, jest pod Rzymem "fajne" więzienie - długie, szare, Ali Agcę w nim przetrzymywano. Jak zobaczyłem to zdjęcie powyżej, pomyślałem że przez pomyłkę załadowałeś zdjęcie więzienia Rebibbia :rotfl:

A bardziej poważnie - nic mnie ich stadion nie obchodzi. Niech - szybciej i lepiej - kończą nasz.

7 kotów 19.08.2010 10:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakMyślenice (Post 964152)
Czyli 750-tysięczzne miasto jakim jest Kraków nie potrafi wybudować chociaż jednego porządnego stadionu...

I dobrze, nie zniósłbym gdyby tylko nam Majchrowski s.......ił obiekt...



do 3. razy sztuka.
Czyli nastepny stadion bedzie juz topowy. Albo Rydlowka, albo Suche Stawy.

medyk 19.08.2010 11:34

a moze hala sportowo-widowiskowa? :D

Buziek_LG 20.08.2010 16:46

Jeszcze jedno ujęcie od nas http://img576.imageshack.us/img576/1859/20100820367.jpg

spidey 23.08.2010 13:09

Kilka wieczornych fotek stadionu Cracovii

http://i34.tinypic.com/2nges80.jpg

http://i38.tinypic.com/311rngk.jpg

http://i35.tinypic.com/1ruh42.jpg

Moim zdaniem jest nieźle.

Sylwek1906 23.08.2010 15:10

Najbardziej śmieszą mnie te kołowroty na zewnątrz, myślałem ze bedą w środku kurnika.

DominoForza 23.08.2010 15:13

ale nie wiem czy tylko mi sie wydaje ze w .... jasniejsze oswietlenie trybuny maja ? u nas tak ciemno z tego co widzialem na fotach z prezentacjii

Gwiaździsty 23.08.2010 18:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DominoForza (Post 967106)
ale nie wiem czy tylko mi sie wydaje ze w .... jasniejsze oswietlenie trybuny maja ? u nas tak ciemno z tego co widzialem na fotach z prezentacjii

Przecież to nie była pełna moc oświetlenia. Zostało tylko włączone to co zostało aby zrobić imprezę na budowie, która wciąż trwa. Poza tym oświetlenie trybunek kilkunastorzędowych można urządzić kilkoma jarzeniówkami, a trybun dwupoziomowych dwa razy większych już nie.

Filippo123321 23.08.2010 18:36

Ma ktos jakies zdjecia jak obecnie wyglada nowy stadion we Wrocławiu?

ciacho 23.08.2010 18:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Filippo123321 (Post 967226)
Ma ktos jakies zdjecia jak obecnie wyglada nowy stadion we Wrocławiu?

Chodzi Ci o te parę filarów wystających z ziemi??

Hudy 23.08.2010 19:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciacho (Post 967244)
Chodzi Ci o te parę filarów wystających z ziemi??

opóźnienia mają ale nie przesadzajmy
http://kamera2012.eu/wroclaw1/
w najbliższym czasie powinno to jeszcze lepiej wyglądać jak wszystkie rygle będą dotrą już do Wrocławia
http://img819.imageshack.us/img819/4278/dsc05968c.jpg

0 22 24.08.2010 12:43

A u nas prawdopodobnie nastąpiła lekka kosmetyka sektora gości. Z długiego i wąskiego, prostokąta (wyłącznie trybuna dolna) zrobiono kwadrat (dolna - skrócona do rogu, a nie połowy bramki i górną). I bardzo dobrze :)

http://legia.com/www/galerie/wydarze...a/big/1003.JPG


EDIT:
A dzisiaj przeczytałem w PS, że mecz otwarcia na Waszym stadionie z Australią będzie rozgrywany w takich warunkach, że będą otwarte dwie trybuny tylko. I tak sobie przypomniałem chichranie się paru forumowiczów, że Legia zrobiła festyn, bo otworzyła stadion z trzema trybunami. Macie więc pole do popisu Chichracze :)

PvD 24.08.2010 13:22

Meczem otwarcia" kolego" ma być mecz z Legią :)

mecz z Australią jest meczem rozgrywanym na naszym stadionie i nie jest oficjalnym otwarciem stadionu gdyż nie jest on ukończony.

Cytat:

Pierwszym meczem ligowym, jaki Biała Gwiazda rozegra przy wszystkich otwartych trybunach, będzie pojedynek z warszawską Legią. Będzie to równocześnie mecz otwarcia. Jak poinformował Jacek Majchrowski, planowane jest również koncertowe otwarcie stadionu, jednak nie powiedział, kto będzie gościem specjalnym tego koncertu.

SpoXsteR 24.08.2010 13:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 0 22 (Post 967586)




EDIT:
A dzisiaj przeczytałem w PS, że mecz otwarcia na Waszym stadionie z Australią będzie rozgrywany w takich warunkach, że będą otwarte dwie trybuny tylko. I tak sobie przypomniałem chichranie się paru forumowiczów, że Legia zrobiła festyn, bo otworzyła stadion z trzema trybunami. Macie więc pole do popisu Chichracze :)


ale Ty mylisz pojecia... to nie jest oficjalne otwarcie stadionu.. tak jak to bylo u Was, po prostu mecz repry rozgrywany jest na Reymonta przy dwoch trybunach i tyle.. i tak samo OFICJALNYM otwarciem nie jest mecz z Legia, po prostu tak sie zlozylo ze w tym czasie gramy z Wami, a rownie dobrze moglibysmy grac sparing z Chemikiem Bydgoszcz , gdyby w tym czasie stadion byl oddany do uzytku, ale ODDANIE DO UZYTKU NIE OZNACZA OFICJALNE OTWARCIE NA PAPIERZU, OFICJALNE ma byc podczas podczas koncertu kogos tam + mecz z zagraniczna druzyna, albo jedno z dwoch, reszta to domysly i dopiski, jak w Twoim wykonaniu..

Mario Nh 24.08.2010 14:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SpoXsteR (Post 967615)
i tak samo OFICJALNYM otwarciem nie jest mecz z Legia, po prostu tak sie zlozylo ze w tym czasie gramy z Wami

->

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PvD (Post 967606)
Meczem otwarcia" kolego" ma być mecz z Legią :)

mecz z Australią jest meczem rozgrywanym na naszym stadionie i nie jest oficjalnym otwarciem stadionu gdyż nie jest on ukończony.

Czy stadion Cracovii jest w końcowym etapie budowy? Kiedy ma zostać oddany do użytku?

Buziek_LG 24.08.2010 14:52

http://www.bieg2012.pl/klik/KlikFile...22sierpien.jpg

No i przyszła pora na kolejne ujęcie z Gdańska. Stadion z miastem w tle 22-08

Sylwek1906 24.08.2010 14:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mario Nh (Post 967651)
->



Czy stadion Cracovii jest w końcowym etapie budowy? Kiedy ma zostać oddany do użytku?


25 września bodajże z Arką mają grać.

andalemono 24.08.2010 21:38

http://www.sport.pl/lechpoznan/1,104...eningowe_.html

Arturo Qr2nów 24.08.2010 21:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Buziek_LG (Post 967685)
http://www.bieg2012.pl/klik/KlikFile...22sierpien.jpg

No i przyszła pora na kolejne ujęcie z Gdańska. Stadion z miastem w tle 22-08

Istnieje projekt dostosowania istniejącej bocznicy kolejowej lub jej dobudowania, tak aby mogła obsługiwać kibiców przyjeżdżających na stadion? Na zdjęciu widać, że tory są bardzo blisko stadionu.

Jaroo1 24.08.2010 22:19

A jak w Gdansku bedzie sie miala sprawa naswietlenia plyty boiska. Tzn widze ze podobnie jak w Poznaniu dach jest duzy i na gorze pozostaje niewielka szczelina - tak bynajmniej wydaje mi sie patrzac na zdjecie kilka postow wyzej. Tez bedzie slabo naswietlona murawa?

Mako 25.08.2010 01:58

http://www.e2012.eu/_img/800/3042.JPG

Czy we Wrocławiu tam z lewej strony stadionu na tej focie jest może budwana autostradoiwa obwodnica Wrocławia (AOW)? Bo jeśli tak to ten stadion będzie miał chyba najlepszy dojazd ze wszytskich budowanych obecnie w kraju. Bo z tego co kojarze to gdzies kiedys wyczytałem, ze mimo, że Wrocław ma opóźnienia (ok 3 m-cy) ze stadionem to jednak w projekcie ma uwzględnione wszytsko wokoło (parkingi drogi dojazdowe itd) a Poznań i Gdańsk nie do końca. A jakby we Wrocławiu to była faktycznie AOW obok stadionu to byłaby bajka i nie był oby kluczenia po mieście przynajmniej ( bo korki i tak pewnie w dniu meczy będą Nieuniknione).

63624 25.08.2010 06:57

Tak to jest AOW- Autostradowa obwodnica Wrocławia, to po lewej na zdjęciu. Zresztą do stadionu będzie można dojechać tramwajem, bo linia niedaleko, autem i pociągiem, który też ma stację całkiem niedaleko.:-)
Tutaj masz więcej o samym stadionie:

http://www.skyscrapercity.com/showth...03762&page=649

Tu o drogach wokół stadionu:

http://www.skyscrapercity.com/showth...769358&page=22

A tu o AOW:

http://www.skyscrapercity.com/showth...41312&page=415

Co do stadionu teraz przyjeżdżają rygle, które są na bieżąco montowane, tak więc za kilka dni stadion zmieni się nie do poznania. zdjęcie jednego takiego elementu z transportu:

http://img717.imageshack.us/img717/9912/20100824214.jpg

sergio 25.08.2010 07:07

Mam nadzieję że sie sprzyda... miłego oglądania


http://www.skyscrapercity.com/tags.p...ktura+sportowa

Hudy 25.08.2010 10:26

na tej fotce widać, że Kraków jednak stawia na asfalt czy się mylę?
http://www.wikipasy.pl/Plik:2010-08-...ebudowa_22.jpg

Yaro1984 25.08.2010 11:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Hudy (Post 968040)
na tej fotce widać, że Kraków jednak stawia na asfalt czy się mylę?
http://www.wikipasy.pl/Plik:2010-08-...ebudowa_22.jpg


Mylisz sie.Tam ma byc kostka, byc moze przykryja ja sztuczna nawierzchnia.

simone 25.08.2010 21:09

Mała zagadka- jaki to stadion? :lol: :lol: :lol:
http://i35.tinypic.com/w0izwl.jpg

Tu narazie jest KARtoflisko*, ale będzie SANfrancisco*

Jaroo1 25.08.2010 21:10

moze POZnan?

EDIT:
A sorry, POZnan*

Proud 25.08.2010 21:10

Stadion Amiki w Poznaniu?

crazykaro 25.08.2010 21:18

Oni tam tak będą mieli co pół roku. Krótko mówiąc pyrowisko pełną gębą :D

blanco 25.08.2010 21:20

Pyrowianka Pyrów

Mateuusz 25.08.2010 23:37

a ziemniaki gdzie??

Sylwek1906 25.08.2010 23:39

Już wykopali

Mario Nh 26.08.2010 13:46

To wszystko przez bardzo wysoką koronę dachu.

Marcin(L) 27.08.2010 23:02

Panowie więcej obiektywizmu przy ocenie stadionu Cracovii!
Na ich możliwości świetny stadion (w sensie wielkości, ale także jakości)
Nie gadajcie bzdur, że przypomina supermarket, materiały wykończeniowe (elewacja) są chyba wysokiej jakości, zresztą wiadomo było, że w tym miejscu architektura musi być bardzo zrównoważona i taka jest.
Według mnie bardzo przyzwoity stadion choć nie dorównuje w "detalach" (pomijam wielkość) np. Legii


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:09.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl