![]() |
Cytat:
|
Gol! Wejście smoka ;p
|
haha, pyrki juz dostaja;)
|
Ledwie włączyłem i Cracovia prowadzi 1:0, no proszę. Bardzo ładna akcja.
|
Jeśli Cabaj nie pomoże Lechowi to będziemy mieli już 6 pkt przewagi :D
|
No to jaja panowie Pasy wygrywają ze swoim "przyjacielem" gramy do końca ... , co mnie niezmiernie cieszy :-)
|
Ta akcja mogła się podobać
|
Brawo Craxa! :D
|
Na forum pasów mówią, że bramkę powinni zaliczyć Matusiakowi:D Chociaż trzeba przyznać, ze faktycznie zachował się świetnie..
|
Orest jednak ma rękę do tego Matusiaka.
A Amica nic nie gra. Katasfrofa. |
Amica idzie na majstra :D
|
Piękne derby mogą byc w tym roku :D
|
Tak powinno być: Amica ciuła punkty w Europie do rankingu, a w lidze baty od cracovii :D
Ktoś wie ilu widzów na trybunach? W jakiej liczbie kuchenki? |
Ja mam nadzieję, że Lech coś strzeli :-) Remis byłby świetnym wynikiem :) Zarówno Cracovii jak i Lechowi 1 punkt nic nie daje :-)
|
99 kibiców na stadionie skanduje: "Cracovia! Cracovia!" z relacji Gazety.
|
Cytat:
|
Lenczyk czyni cuda.
Fachowo, bo jak zauważył jeden z przedmówców lepsza swojska Craxa w Ekstraklasie niż jakieś Piasty czy Odry :) |
OOOOOOOO już się ciesze na myśl o tej napince na temat "w tym roku derby nasze!!" w wykonaniu parchów :D
|
Cytat:
|
Słyszycie? To powietrze uchodzi z niebieskiego balonika.
|
Cytat:
|
do 200 chyba...
|
Kikut i Kasprzik show :D
|
Ale Kasprzik by Cabaja wpuścił. Haha :D
|
Cytat:
|
Uuuu. Bandrowski.
Craxa za bardzo się cofnęła. |
przez 85 min takiemu Cabajowi nie strzelić haha
|
Wasiluk. Haha :D
Aż dziw bierze, że tacy zawodnicy mijają Kuchenkorza jak chcą |
Czuję, że Lech wciśnie coś w doliczonym...zobaczycie.
|
Trzeba przyznac ze Matusiak niezle wyglada w tym meczu :>
|
Miło popatrzeć, jak wiślacy za Cracovię kciuki trzymają raz na jakiś czas :)
|
z relacjii onet.pl zafrasowana mina Jacka Zielińskiego :lol:
edit kur.. 5 minut doliczył o.O Reksio działa? |
sędzia doliczył 5 minut...było aż tyle przerw w grze?
|
5 minut doliczone :D
|
Cytat:
|
Kibice Craxy będą pominik trenerowi stawiać jak wygrają :D :D
|
zaraz Odra-Legia. Patrząc na wyniki tej kolejki to mozna obstawiac spokojnie 1-0 lub 0-1. oby to pierwsze :)
|
Cytat:
|
Co ten sedzia gwizdze? Matko Boska...
|
No i mamy niespodziankę. Czyżby Lech nie miał sił na LE i ekstraklase ? Dla nas nawet lepiej, nich się wykrwawią w LE. Gorzej będzie jak rzeczywiście sprzedadzą tego Lewandowskiego za 5 czy 7 mln euro ale osobiście w to wątpie.
Matusiak nie strzelił sam na sam w 95 min. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:27. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl