Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Ekstraklasa 2009/2010 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5997)

MichauSzczu 23.08.2009 15:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Stavanger (Post 783073)
Cracovia to się bawi z tym Lechem. Kolejarz ich lekceważy, czy oni zmęczeni po Brugge?

Nie zmęczeni, zadne lekceważenie. Lech w tym sezonie tak gra, wyszedł im jeden mecz z Norwegami po stałych fragmentach gry i to wszystko. A ja chce zeby Cracovia wygrała i została w ekstraklasie, bo jak to mówią lepszy swój żydek niż obcy:P Chociaż derby będą. Pozdrawiam.

KuLwIk 23.08.2009 15:14

Gol! Wejście smoka ;p

vabanq 23.08.2009 15:14

haha, pyrki juz dostaja;)

szarkoz 23.08.2009 15:14

Ledwie włączyłem i Cracovia prowadzi 1:0, no proszę. Bardzo ładna akcja.

MCX 23.08.2009 15:17

Jeśli Cabaj nie pomoże Lechowi to będziemy mieli już 6 pkt przewagi :D

arth_ur 23.08.2009 15:18

No to jaja panowie Pasy wygrywają ze swoim "przyjacielem" gramy do końca ... , co mnie niezmiernie cieszy :-)

michal(pl) 23.08.2009 15:18

Ta akcja mogła się podobać

MichauSzczu 23.08.2009 15:19

Brawo Craxa! :D

rafalek 23.08.2009 15:19

Na forum pasów mówią, że bramkę powinni zaliczyć Matusiakowi:D Chociaż trzeba przyznać, ze faktycznie zachował się świetnie..

KuLwIk 23.08.2009 15:20

Orest jednak ma rękę do tego Matusiaka.

A Amica nic nie gra. Katasfrofa.

MaG* 23.08.2009 15:21

Amica idzie na majstra :D

MichauSzczu 23.08.2009 15:21

Piękne derby mogą byc w tym roku :D

wislacki 23.08.2009 15:21

Tak powinno być: Amica ciuła punkty w Europie do rankingu, a w lidze baty od cracovii :D

Ktoś wie ilu widzów na trybunach? W jakiej liczbie kuchenki?

Lysy 23.08.2009 15:22

Ja mam nadzieję, że Lech coś strzeli :-) Remis byłby świetnym wynikiem :) Zarówno Cracovii jak i Lechowi 1 punkt nic nie daje :-)

KuLwIk 23.08.2009 15:23

99 kibiców na stadionie skanduje: "Cracovia! Cracovia!" z relacji Gazety.

Mateuusz 23.08.2009 15:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislacki (Post 783105)
Tak powinno być: Amica ciuła punkty w Europie do rankingu, a w lidze baty od cracovii :D

Ktoś wie ilu widzów na trybunach? W jakiej liczbie kuchenki?

nie wpuszczaja gosci w sosnowcu... a pasiastych na odkrytej wogole. jedynie"vipy" z krytej cos tam podspiewuja:D

Oldpara 23.08.2009 15:24

Lenczyk czyni cuda.
Fachowo, bo jak zauważył jeden z przedmówców lepsza swojska Craxa w Ekstraklasie niż jakieś Piasty czy Odry :)

szlaQ 23.08.2009 15:25

OOOOOOOO już się ciesze na myśl o tej napince na temat "w tym roku derby nasze!!" w wykonaniu parchów :D

Mateuusz 23.08.2009 15:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez element (Post 783098)
Tyle że Paweł odejdzie i prawdopodobnie szybciutko odrobią straty.

Mimo to jest dobrze, nie ma to jak "wejście żyda".

jak narazie Pawel nam tylko jedna bramke strzelil. wiec niema co sie martwic:) i mysle ze jak Brozio odejdzie to kupia nowego napastnika:)

magowski 23.08.2009 15:25

Słyszycie? To powietrze uchodzi z niebieskiego balonika.

MichauSzczu 23.08.2009 15:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KuLwIk (Post 783108)
99 kibiców na stadionie skanduje: "Cracovia! Cracovia!" z relacji Gazety.

Więcej nie może bo nie ma zgody na organizację imprez masowych ( Od 100 osob bodajże:P)

Proud 23.08.2009 15:27

do 200 chyba...

MichauSzczu 23.08.2009 15:28

Kikut i Kasprzik show :D

KuLwIk 23.08.2009 15:28

Ale Kasprzik by Cabaja wpuścił. Haha :D

Mateuusz 23.08.2009 15:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proud (Post 783116)
do 200 chyba...

chyba masz racje bo ostatnio byla ich ponad setka:shock:

KuLwIk 23.08.2009 15:30

Uuuu. Bandrowski.

Craxa za bardzo się cofnęła.

MaG* 23.08.2009 15:31

przez 85 min takiemu Cabajowi nie strzelić haha

KuLwIk 23.08.2009 15:33

Wasiluk. Haha :D

Aż dziw bierze, że tacy zawodnicy mijają Kuchenkorza jak chcą

rafalek 23.08.2009 15:33

Czuję, że Lech wciśnie coś w doliczonym...zobaczycie.

MichauSzczu 23.08.2009 15:33

Trzeba przyznac ze Matusiak niezle wyglada w tym meczu :>

Oldpara 23.08.2009 15:34

Miło popatrzeć, jak wiślacy za Cracovię kciuki trzymają raz na jakiś czas :)

brylant17 23.08.2009 15:35

z relacjii onet.pl zafrasowana mina Jacka Zielińskiego :lol:

edit kur.. 5 minut doliczył o.O Reksio działa?

rafalek 23.08.2009 15:36

sędzia doliczył 5 minut...było aż tyle przerw w grze?

MichauSzczu 23.08.2009 15:36

5 minut doliczone :D

Lysy 23.08.2009 15:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Oldpara (Post 783126)
Miło popatrzeć, jak wiślacy za Cracovię kciuki trzymają raz na jakiś czas :)

Kpisz chyba :-) Nikt tu kciuków za Cracovię nie trzyma.

MaG* 23.08.2009 15:37

Kibice Craxy będą pominik trenerowi stawiać jak wygrają :D :D

tommiyacht 23.08.2009 15:38

zaraz Odra-Legia. Patrząc na wyniki tej kolejki to mozna obstawiac spokojnie 1-0 lub 0-1. oby to pierwsze :)

MichauSzczu 23.08.2009 15:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lysy (Post 783130)
Kpisz chyba :-) Nikt tu kciuków za Cracovię nie trzyma.

Np. ja trzymam :foch: Trzeba powiedziec, że Cracovia daje z siebie wszystko :P

For_FuN_ 23.08.2009 15:39

Co ten sedzia gwizdze? Matko Boska...

julo 23.08.2009 15:40

No i mamy niespodziankę. Czyżby Lech nie miał sił na LE i ekstraklase ? Dla nas nawet lepiej, nich się wykrwawią w LE. Gorzej będzie jak rzeczywiście sprzedadzą tego Lewandowskiego za 5 czy 7 mln euro ale osobiście w to wątpie.

Matusiak nie strzelił sam na sam w 95 min.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:27.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl