![]() |
http://www.xfitnessclub.pl/
o to chodzi prawda? jesli dobrze rozumiem to za 120zl jest k1 + mma 4 razy w tyg. moze teraz ktos wypowiedziec sie jak ucza? tzn czy poprostu warto chodzic akurat tutaj czy moze szukac czegos innego :) |
tak za 120 masz 4razy w tygodniu jednak jak dopiero zaczynasz przygodę to może być trochę dużo.
plusem jest mała grupa (około 15osób) i spoko instruktorzy minusy to moim zdaniem mała sala (jednak dobrze wyposażona) i cena. ja sam szukam czegoś przede wszystkim tańszego (tak żeby 2-3razy w tygodniu wyszło mnie 70zeta) ale jest ciężko. wcale nie muszą to być jakieś oficjalne kluby. gdyby ktoś miał taką informację że coś takiego można zorganizować lub już istnieje to proszę o priv. |
rowniez prosze priv ;) najchetniej bym pochodzil na sambo ale na nowa hute nie chce mi sie dojezdzac.
chodzilem kilka miesiecy na boks tajski, i troche czasu na klubowe treningi typowej naparzanki :) parter lezy calkiem u mnie dlatego ciagnie mnie cos w stylu mma, bjj. jakby byly informacje o tym rowniez prosze priv lub tutaj |
Na Xfitness najlepiej sie oplaca zarzucic 135zl i masz kanrent na silke + 2 razy w tyg trening KB, od wrzesnia ma byc podobno 3 razy w tyg jak treneiro mowil w maju :)
|
Gdzie w okolicach huty polecicie zajęcia kick boxingu?
|
Byłbym zainteresowany treningami kendo gdzieś w okolicach centrum Krakowa. Macie może jakieś namiary? Kiedyś znalazłem coś na Olszy i chyba na św. Jadwigi ale nie wiem czy to jeszcze aktualne?
|
W Hucie kick boxing w "Budostalu" na os. Kościuszkowskim. Treningi prowadził Tomasz Pietraszewski, a towarzystwo raczej wiślackie :)
|
Będę mieszkał od października na Nowej Wsi. Widzę tu 3 siłownie - Cuber, Fit by Step i Hellhound. Może ktoś ma jakieś doświadczenia z którąś z nich i może polecić? (jestem początkującym, a więc przydałaby się pomoc kogoś kto mi tam rozpisze trening, diete itd. ps nie chcę niczego łykać, tylko białko.)
|
Panowie, nie znam się na odżywkach, ale znajomy znajomego...bla bla bla ( więc nie wiem czy to prawda ), w dużym skrócie brał coś takiego ( chyba w tabletach, ale może i w proszku ? ), że miał mniejszy apetyt, i mega power.
Gość chodził dzień w dzień na basen + siłka i bieganie, no i chudł bo mało jadł no i trening robił swoje. Ktoś może z Was wie, co mógł brać ? Nie, nie fete ;-) |
Silna wola w kapsułkach :)
Pewnie brał jakiś spalacz, suplement wspomagający odchudzanie, które powodują obniżenie apetytu. Dużo tego na rynku. Od słabych L-karnityna, Therm Line, Thermo Speed, po mocniejsze reduktory tłuszczu typu Scorch, Lipo-6. Ale na początek polecam zacząć od dobrej zielonej herbaty. Pita kilka razy dziennie między posiłkami skutecznie wspomaga odchudzanie. Później można zacząć od słabszych spalaczy. |
Cytat:
Ona też przeczyszcza nieźle co ? == Wiadomo że na wiki każdy z nas może zrobić edycję i napisać coś, no ale może coś jest na rzeczy jednak ? L-karnityna w handlu[edytuj] Mimo że L-karnityna jest sprzedawana jako substancja wspomagająca odchudzanie, nie ma naukowych dowodów na to, że rzeczywiście pomaga spalić tłuszcz.[4]. Bo tak się zastanawiam co brać ? Bo kasę na karnet mam odłożoną, to przydałoby się coś na brzuszek kupić ;p L-karnityna, coś jeszcze innego ? |
Polecam Killer Bee (klasyk na rynku spalaczy) lub Thermal Pro. Oba produkty bardzo dobre, lecz bardziej sprawdzony chyba killer bee. Produkty możesz dostać w sklepie suple.us lub szukac w polskich sieciówkach/allegro. Uważam mimo wszystko, że najlepiej jest zadbać o brzuch aerobami i dieta, bo od niektórych spalaczy można przelecieć się po zdrowiu. Znam przypadki gdzie po spalaczu były mdłości, biegunki, wysoka temperatura itp. Killera śmiało mogę polecić, więcej możesz poczytać na forum Cybera:
http://cyber-sport.us/index.php?sid=...631bf7c305d061 pozdro. |
A nie lepiej BCAA+ mocne kardio? :D
|
Cytat:
http://www.squash.krakow.pl/?a=page&id=24 Całkiem przyjemnie i chyba nie najdrożej |
@ jakkfk - dzięki wielkie !
@ Małolat - Za 6 dyszek powinieneś juz kupić ; http://allegro.pl/olimp-gainbolic-20...802436367.html Albo osobiście na ul. Brzegowa 21 |
widzę że jesteś zorientowany,co jest lepsze gainer, kreatyna czy białko? na masę oczywiście
|
Gainer podany wyżej przez kolegę to jedynie pamiętaj ze to tylko małe uzupełnienie diety. Od samego picia gainera nie przytyjesz. polecam Ci poczytać jeszcze sporo o diecie i odżywwkach np na SFD, KFD, Imperium Sportu. Wg mnie powinieneś zacząć od dobrej diety zawierającej węgle i białko - odpowiednie przeliczniki znajdziesz na różnych stronach. przede wszystkim panie kolego dieta, a potem uzupełnienie jej tym co potrzeba. czyli dorzucasz odpowiednie odżywki. sam kiedyś byłem młody i niedoświadczony i biorąc się za siłkę kupiłem gainera bo myślałem że będę koksem... jakież było moje zdziwienie gdy po zjedzeniu całej paczki (ok 5kg) ja przytyłem może 1-1,5 kg. Potem więc dopiero popatrzyłem po forach, podpytałem doświadczonych i zacząłem jeść. tyle, że nie zwracałem też często uwagi co jem i tu mój kolejny błąd. i tu chce zwrócić Twoją uwagę byś nie popełnił np. mojego ale myślę że popełnianego przez wielu innych błędu. nie jedz tego co tylko Ci wpadnie w rękę. Jedz z głową, regularnie, mniej a częściej. ja dorobiłem się dosyć sporego "futra"z tłuszczu i teraz muszę to spalać niestety. tu był mój błąd w budowaniu masy.
każdy początkujący powinien wiedzieć że popularne "chodzenie na siłownia" 1 etap - budowanie masy mięśniowej 2 etap - siła 3 etap - zagęszczenie mięśnia 4 etap - regeneracja Te etapy trzeba dokładnie i rozważnie podzielić na pewien okres czasowy Ale wracając do sedna Twojego pytania i powoli kończąc te moje nędzne wywody :D... Zanim kupisz gainera czy białko, spróbuj trochę pojeść i ewentualnie jeśli czegoś Ci w diecie brakuje uzupełnij to gainerem, białkiem czy tam węglami. Oczywiście, na to wszystko trzeba mieć kasę, czas i silna wolę. Ale jeśli myśli się poważnie o przyszłości i chcesz być dobrze zbudowanym facetem to niestety potrzeba w to najpierw włożyć i dać coś od siebie. samo niestety nic nie przyjdzie łatwo i miło. pozdro, zapraszam do dyskusji gdyby ktoś miał jakieś uwagi bądź spostrzeżenia. |
jest ktoś kto trenuje bądź trenował w grapplingu kraków ?
każda informacja jest cenna :) moze byc pw |
Cytat:
L-karnityna jest słaba. Lepiej pić zieloną herbatę. Dużo zdrowsze niż chemia. Tylko herbata jakiejś dobrej jakości. Koniecznie liściasta. A jeszcze lepiej jak jest z herbaciarni. Do tego dieta Low Carb, aeroby i tłuszcz zleci szybciej niż myślisz. Jeśli bardzo się uparłeś na te spalacze, to na początek coś lekkiego. Np. Olimp Thermo Speed Extreme. Ale podkreślam jeszcze raz, że jeśli jest to pierwsza redukcja, to najlepiej zacząć bez spalaczy. Na redukcji warto się zaopatrzyć, tak jak pisze maciekTSW, w BCAA. Nie będzie Ci palić mięśni. Cytat:
PrawdziwośćDlaGry dobrze prawi. Nie ma co się napalać od razu w odżywki. Bo np. taki gainbolic nic wam nie da, oprócz szpanu przed kumplami. Zacznijcie od diety a dopiero później można myśleć o jej uzupełnieniu. |
Czy taki zestaw jak jakaś kreatyna ( mono lub jabłczan + glutamina ), amino BCAA + carbo opłaca się kupić i wspomoże on mój trening ? Ćwiczę od roku, cel to masa.
|
Witam.
Ja jestem mlody lecz już od 1 roku ćwiczę na siłowni. Ja oczywiście jadę zawsze na czysto ponieważ nie chcę sobie narazie nadużywać nerek i wątroby.Zaczynałem jako 14 letni chłopak ponieważ mój starszy brat ćwiczył więc nie chcac być słabszy pykałem jakieś tam ćwiczenia.Z czasem ułożyłem sobie dziennik treningowy.Kolejnym etapem była i jest dieta naturalna.Wszelkiego typu produkty zawierające białko,węgla i inne ważne elementy. Podstawowym składnikiem jest sniadanie które jest najważniejszym posiłkiem oraz systematyczność ćwiczeń. Teraz jestem na etapie ćwiczenia masy co cały czas procentuje. Miłego ćwiczenia i dużych przyrostów |
Cytat:
Wzrost i waga? PrezeS_KrK_, Jestem pod wrażeniem zdrowego rozsądku :) Ćwicz tak dalej, bez żadnej chemii. Powodzenia ;) |
Dzięki i Nawzajem, i jeszcze coś .
Ja jeszcze nie trenuje bardzo mieśni kręgosłupa i nie obciażam bardzo nóg ponieważ jeszcze one rosną i nie chcę dostać jakiś skrzywień czy coś w tym stylu.Może powiecie że przesadzam ale ja wole chuchać na zimno. Pozdro i dużych przyrostów |
Czy HMB sprawdza się u wytrenowanych osób ?
|
HMB ma słabe działanie. Szkoda kasy.
A w jakim celu chcesz je stosować? Jako antykatabolik dużo lepsze jest BCAA. |
Jakie macie opinie na temat DAKO na Ugorku?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Z antykatabolików BCAA będzie dobre. |
A ja polecam Pure w Kazimierzu. Sprzęt i warunki do ćwiczeń są idealne. Jedynym minusem jest duża liczba gości z AW i JG. To taka też mała podpowiedź gdzie można spotkać tych "kolegów".
|
Cytat:
Zgadzam się. Polecam artykuł: http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=7862 |
Nieno Zacznę trenować ale od przyszłych wakacji
Nie jeden na koksie już się ze mną przejechał więc bez napinki |
Cytat:
|
Cytat:
|
prosbe bym mial do was koksy jakbyscie mogli mi wypisac wszystkie cwiczenia na grubosc plecow ktore znacie, pozdo
|
Cytat:
|
Ma ktoś z Was tańszy dostęp do Xpand dynamize ?
Odpalę sporo za fatygę ! |
Cytat:
|
Plecy to tak
ściąganie ciężarów na wyciągu siedząc przodem ściąganie ciężarów na wyciągu siedząc tyłem wiosłowanie sztrugsy ja preferuję takie jeśli chcesz inne zajrzyj http://www.kfd.pl/trening-miesni-plecow-f94.html |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:44. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl