Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Weźcie się do roboty (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=527)

Ewenement 12.08.2011 14:28

http://www.xfitnessclub.pl/
o to chodzi prawda? jesli dobrze rozumiem to za 120zl jest k1 + mma 4 razy w tyg.
moze teraz ktos wypowiedziec sie jak ucza? tzn czy poprostu warto chodzic akurat tutaj czy moze szukac czegos innego :)

wiślak 86 12.08.2011 14:47

tak za 120 masz 4razy w tygodniu jednak jak dopiero zaczynasz przygodę to może być trochę dużo.

plusem jest mała grupa (około 15osób) i spoko instruktorzy

minusy to moim zdaniem mała sala (jednak dobrze wyposażona) i cena.

ja sam szukam czegoś przede wszystkim tańszego (tak żeby 2-3razy w tygodniu wyszło mnie 70zeta) ale jest ciężko. wcale nie muszą to być jakieś oficjalne kluby.

gdyby ktoś miał taką informację że coś takiego można zorganizować lub już istnieje to proszę o priv.

Ewenement 12.08.2011 15:07

rowniez prosze priv ;) najchetniej bym pochodzil na sambo ale na nowa hute nie chce mi sie dojezdzac.
chodzilem kilka miesiecy na boks tajski, i troche czasu na klubowe treningi typowej naparzanki :) parter lezy calkiem u mnie dlatego ciagnie mnie cos w stylu mma, bjj. jakby byly informacje o tym rowniez prosze priv lub tutaj

ManiekTS 12.08.2011 15:59

Na Xfitness najlepiej sie oplaca zarzucic 135zl i masz kanrent na silke + 2 razy w tyg trening KB, od wrzesnia ma byc podobno 3 razy w tyg jak treneiro mowil w maju :)

Zoltan 29.08.2011 20:03

Gdzie w okolicach huty polecicie zajęcia kick boxingu?

miodzio 29.08.2011 20:20

Byłbym zainteresowany treningami kendo gdzieś w okolicach centrum Krakowa. Macie może jakieś namiary? Kiedyś znalazłem coś na Olszy i chyba na św. Jadwigi ale nie wiem czy to jeszcze aktualne?

PenQ 30.08.2011 09:17

W Hucie kick boxing w "Budostalu" na os. Kościuszkowskim. Treningi prowadził Tomasz Pietraszewski, a towarzystwo raczej wiślackie :)

royalmichael 10.09.2011 21:58

Będę mieszkał od października na Nowej Wsi. Widzę tu 3 siłownie - Cuber, Fit by Step i Hellhound. Może ktoś ma jakieś doświadczenia z którąś z nich i może polecić? (jestem początkującym, a więc przydałaby się pomoc kogoś kto mi tam rozpisze trening, diete itd. ps nie chcę niczego łykać, tylko białko.)

labtec 10.09.2011 23:28

Panowie, nie znam się na odżywkach, ale znajomy znajomego...bla bla bla ( więc nie wiem czy to prawda ), w dużym skrócie brał coś takiego ( chyba w tabletach, ale może i w proszku ? ), że miał mniejszy apetyt, i mega power.

Gość chodził dzień w dzień na basen + siłka i bieganie, no i chudł bo mało jadł no i trening robił swoje.


Ktoś może z Was wie, co mógł brać ?


Nie, nie fete ;-)

gianbuffon 11.09.2011 10:45

Silna wola w kapsułkach :)

Pewnie brał jakiś spalacz, suplement wspomagający odchudzanie, które powodują obniżenie apetytu.
Dużo tego na rynku. Od słabych L-karnityna, Therm Line, Thermo Speed, po mocniejsze reduktory tłuszczu typu Scorch, Lipo-6.

Ale na początek polecam zacząć od dobrej zielonej herbaty. Pita kilka razy dziennie między posiłkami skutecznie wspomaga odchudzanie. Później można zacząć od słabszych spalaczy.

labtec 11.09.2011 11:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gianbuffon (Post 1162581)
Silna wola w kapsułkach :)

Pewnie brał jakiś spalacz, suplement wspomagający odchudzanie, które powodują obniżenie apetytu.
Dużo tego na rynku. Od słabych L-karnityna, Therm Line, Thermo Speed, po mocniejsze reduktory tłuszczu typu Scorch, Lipo-6.

Ale na początek polecam zacząć od dobrej zielonej herbaty. Pita kilka razy dziennie między posiłkami skutecznie wspomaga odchudzanie. Później można zacząć od słabszych spalaczy.

poważnie z tą zieloną herbatą ?!

Ona też przeczyszcza nieźle co ?

==

Wiadomo że na wiki każdy z nas może zrobić edycję i napisać coś, no ale może coś jest na rzeczy jednak ?

L-karnityna w handlu[edytuj]

Mimo że L-karnityna jest sprzedawana jako substancja wspomagająca odchudzanie, nie ma naukowych dowodów na to, że rzeczywiście pomaga spalić tłuszcz.[4].








Bo tak się zastanawiam co brać ? Bo kasę na karnet mam odłożoną, to przydałoby się coś na brzuszek kupić ;p







L-karnityna, coś jeszcze innego ?

PrawdziwośćDlaGry 11.09.2011 12:49

Polecam Killer Bee (klasyk na rynku spalaczy) lub Thermal Pro. Oba produkty bardzo dobre, lecz bardziej sprawdzony chyba killer bee. Produkty możesz dostać w sklepie suple.us lub szukac w polskich sieciówkach/allegro. Uważam mimo wszystko, że najlepiej jest zadbać o brzuch aerobami i dieta, bo od niektórych spalaczy można przelecieć się po zdrowiu. Znam przypadki gdzie po spalaczu były mdłości, biegunki, wysoka temperatura itp. Killera śmiało mogę polecić, więcej możesz poczytać na forum Cybera:

http://cyber-sport.us/index.php?sid=...631bf7c305d061

pozdro.

maciekTSW 11.09.2011 13:17

A nie lepiej BCAA+ mocne kardio? :D

jakkfk 11.09.2011 13:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez labtec (Post 1162500)
Panowie, nie znam się na odżywkach, ale znajomy znajomego...bla bla bla ( więc nie wiem czy to prawda ), w dużym skrócie brał coś takiego ( chyba w tabletach, ale może i w proszku ? ), że miał mniejszy apetyt, i mega power.

Gość chodził dzień w dzień na basen + siłka i bieganie, no i chudł bo mało jadł no i trening robił swoje.


Ktoś może z Was wie, co mógł brać ?


Nie, nie fete ;-)


http://www.squash.krakow.pl/?a=page&id=24
Całkiem przyjemnie i chyba nie najdrożej

labtec 11.09.2011 15:53

@ jakkfk - dzięki wielkie !



@ Małolat - Za 6 dyszek powinieneś juz kupić ;

http://allegro.pl/olimp-gainbolic-20...802436367.html


Albo osobiście na ul. Brzegowa 21

Małolat. 11.09.2011 23:20

widzę że jesteś zorientowany,co jest lepsze gainer, kreatyna czy białko? na masę oczywiście

PrawdziwośćDlaGry 12.09.2011 07:10

Gainer podany wyżej przez kolegę to jedynie pamiętaj ze to tylko małe uzupełnienie diety. Od samego picia gainera nie przytyjesz. polecam Ci poczytać jeszcze sporo o diecie i odżywwkach np na SFD, KFD, Imperium Sportu. Wg mnie powinieneś zacząć od dobrej diety zawierającej węgle i białko - odpowiednie przeliczniki znajdziesz na różnych stronach. przede wszystkim panie kolego dieta, a potem uzupełnienie jej tym co potrzeba. czyli dorzucasz odpowiednie odżywki. sam kiedyś byłem młody i niedoświadczony i biorąc się za siłkę kupiłem gainera bo myślałem że będę koksem... jakież było moje zdziwienie gdy po zjedzeniu całej paczki (ok 5kg) ja przytyłem może 1-1,5 kg. Potem więc dopiero popatrzyłem po forach, podpytałem doświadczonych i zacząłem jeść. tyle, że nie zwracałem też często uwagi co jem i tu mój kolejny błąd. i tu chce zwrócić Twoją uwagę byś nie popełnił np. mojego ale myślę że popełnianego przez wielu innych błędu. nie jedz tego co tylko Ci wpadnie w rękę. Jedz z głową, regularnie, mniej a częściej. ja dorobiłem się dosyć sporego "futra"z tłuszczu i teraz muszę to spalać niestety. tu był mój błąd w budowaniu masy.
każdy początkujący powinien wiedzieć że popularne "chodzenie na siłownia"
1 etap - budowanie masy mięśniowej
2 etap - siła
3 etap - zagęszczenie mięśnia
4 etap - regeneracja
Te etapy trzeba dokładnie i rozważnie podzielić na pewien okres czasowy
Ale wracając do sedna Twojego pytania i powoli kończąc te moje nędzne wywody :D...
Zanim kupisz gainera czy białko, spróbuj trochę pojeść i ewentualnie jeśli czegoś Ci w diecie brakuje uzupełnij to gainerem, białkiem czy tam węglami. Oczywiście, na to wszystko trzeba mieć kasę, czas i silna wolę. Ale jeśli myśli się poważnie o przyszłości i chcesz być dobrze zbudowanym facetem to niestety potrzeba w to najpierw włożyć i dać coś od siebie. samo niestety nic nie przyjdzie łatwo i miło.
pozdro, zapraszam do dyskusji gdyby ktoś miał jakieś uwagi bądź spostrzeżenia.

JuskowiakAndrzej 12.09.2011 08:05

jest ktoś kto trenuje bądź trenował w grapplingu kraków ?
każda informacja jest cenna :)
moze byc pw

gianbuffon 12.09.2011 10:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez labtec (Post 1162604)
poważnie z tą zieloną herbatą ?!

Ona też przeczyszcza nieźle co ?
(...)

L-karnityna, coś jeszcze innego ?

Tak, poważnie. Mnie nie przeczyszcza.
L-karnityna jest słaba. Lepiej pić zieloną herbatę. Dużo zdrowsze niż chemia. Tylko herbata jakiejś dobrej jakości. Koniecznie liściasta. A jeszcze lepiej jak jest z herbaciarni.
Do tego dieta Low Carb, aeroby i tłuszcz zleci szybciej niż myślisz.

Jeśli bardzo się uparłeś na te spalacze, to na początek coś lekkiego. Np. Olimp Thermo Speed Extreme. Ale podkreślam jeszcze raz, że jeśli jest to pierwsza redukcja, to najlepiej zacząć bez spalaczy.

Na redukcji warto się zaopatrzyć, tak jak pisze maciekTSW, w BCAA. Nie będzie Ci palić mięśni.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez labtec (Post 1162688)
@ Małolat - Za 6 dyszek powinieneś juz kupić ;
http://allegro.pl/olimp-gainbolic-20...802436367.html

Słaby gainer. Nie polecam.
PrawdziwośćDlaGry dobrze prawi. Nie ma co się napalać od razu w odżywki. Bo np. taki gainbolic nic wam nie da, oprócz szpanu przed kumplami. Zacznijcie od diety a dopiero później można myśleć o jej uzupełnieniu.

Haidar 12.09.2011 16:17

Czy taki zestaw jak jakaś kreatyna ( mono lub jabłczan + glutamina ), amino BCAA + carbo opłaca się kupić i wspomoże on mój trening ? Ćwiczę od roku, cel to masa.

PrezeS_KrK_ 12.09.2011 16:35

Witam.
Ja jestem mlody lecz już od 1 roku ćwiczę na siłowni.
Ja oczywiście jadę zawsze na czysto ponieważ nie chcę sobie narazie nadużywać nerek i wątroby.Zaczynałem jako 14 letni chłopak ponieważ mój starszy brat ćwiczył więc nie chcac być słabszy pykałem jakieś tam ćwiczenia.Z czasem ułożyłem sobie dziennik treningowy.Kolejnym etapem była i jest dieta naturalna.Wszelkiego typu produkty zawierające białko,węgla i inne ważne elementy. Podstawowym składnikiem jest sniadanie które jest najważniejszym posiłkiem oraz systematyczność ćwiczeń. Teraz jestem na etapie ćwiczenia masy co cały czas procentuje.
Miłego ćwiczenia i dużych przyrostów

gianbuffon 12.09.2011 20:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Haidar (Post 1163055)
Czy taki zestaw jak jakaś kreatyna ( mono lub jabłczan + glutamina ), amino BCAA + carbo opłaca się kupić i wspomoże on mój trening ? Ćwiczę od roku, cel to masa.

A jak idzie trening? Są jakieś przyrosty? Modyfikujesz co jakiś czas plan treningowy?
Wzrost i waga?

PrezeS_KrK_,
Jestem pod wrażeniem zdrowego rozsądku :) Ćwicz tak dalej, bez żadnej chemii. Powodzenia ;)

PrezeS_KrK_ 13.09.2011 07:20

Dzięki i Nawzajem, i jeszcze coś .
Ja jeszcze nie trenuje bardzo mieśni kręgosłupa i nie obciażam bardzo nóg ponieważ jeszcze one rosną i nie chcę dostać jakiś skrzywień czy coś w tym stylu.Może powiecie że przesadzam ale ja wole chuchać na zimno.
Pozdro i dużych przyrostów

Kyno 13.09.2011 09:30

Czy HMB sprawdza się u wytrenowanych osób ?

gianbuffon 13.09.2011 09:43

HMB ma słabe działanie. Szkoda kasy.
A w jakim celu chcesz je stosować? Jako antykatabolik dużo lepsze jest BCAA.

Bartosz 13.09.2011 14:57

Jakie macie opinie na temat DAKO na Ugorku?

Kibic1928 13.09.2011 20:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PrezeS_KrK_ (Post 1163352)
Dzięki i Nawzajem, i jeszcze coś .
Ja jeszcze nie trenuje bardzo mieśni kręgosłupa i nie obciażam bardzo nóg ponieważ jeszcze one rosną i nie chcę dostać jakiś skrzywień czy coś w tym stylu.Może powiecie że przesadzam ale ja wole chuchać na zimno.
Pozdro i dużych przyrostów

Zdecydowanie - MITY!!!! Nie będzie siadów i MC, nie będzie ogólnej siły, będziesz koksem na patykach:-)

Kyno 13.09.2011 21:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gianbuffon (Post 1163398)
A w jakim celu chcesz je stosować? Jako antykatabolik dużo lepsze jest BCAA.

Właśnie jako antykatabolik oraz chciałem pomóc sobie w spalaniu tkanki tłuszczowej.

Kibic1928 13.09.2011 21:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kyno (Post 1163682)
Właśnie jako antykatabolik oraz chciałem pomóc sobie w spalaniu tkanki tłuszczowej.

HMB nie działa. Na pewnej str ( priv ) znajdziesz badania to potwierdzające.

Z antykatabolików BCAA będzie dobre.

krakus76 13.09.2011 21:27

A ja polecam Pure w Kazimierzu. Sprzęt i warunki do ćwiczeń są idealne. Jedynym minusem jest duża liczba gości z AW i JG. To taka też mała podpowiedź gdzie można spotkać tych "kolegów".

kris_ 13.09.2011 21:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kibic1928 (Post 1163673)
Zdecydowanie - MITY!!!! Nie będzie siadów i MC, nie będzie ogólnej siły, będziesz koksem na patykach:-)


Zgadzam się.
Polecam artykuł: http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=7862

PrezeS_KrK_ 14.09.2011 14:11

Nieno Zacznę trenować ale od przyszłych wakacji
Nie jeden na koksie już się ze mną przejechał
więc bez napinki

Kibic1928 14.09.2011 16:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PrezeS_KrK_ (Post 1163953)
Nieno Zacznę trenować ale od przyszłych wakacji
Nie jeden na koksie już się ze mną przejechał
więc bez napinki

Ja mówie o wrażeniach "artystycznych" :-)

Kyno 14.09.2011 22:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kibic1928 (Post 1163684)
HMB nie działa. Na pewnej str ( priv ) znajdziesz badania to potwierdzające.

No właśnie. Dlatego pytałem o to. Chciałem się upewnić, bo wiem o jaką stronę chodzi :-)

godzilla 14.09.2011 22:35

prosbe bym mial do was koksy jakbyscie mogli mi wypisac wszystkie cwiczenia na grubosc plecow ktore znacie, pozdo

Kibic1928 14.09.2011 23:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez godzilla (Post 1164278)
prosbe bym mial do was koksy jakbyscie mogli mi wypisac wszystkie cwiczenia na grubosc plecow ktore znacie, pozdo

Wszystkie rodzaje wiosłowań.

labtec 14.09.2011 23:59

Ma ktoś z Was tańszy dostęp do Xpand dynamize ?

Odpalę sporo za fatygę !

Kibic1928 15.09.2011 08:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez labtec (Post 1164301)
Ma ktoś z Was tańszy dostęp do Xpand dynamize ?

Odpalę sporo za fatygę !

IMO Xpand jest ....:-)

PrezeS_KrK_ 15.09.2011 18:33

Plecy to tak
ściąganie ciężarów na wyciągu siedząc przodem
ściąganie ciężarów na wyciągu siedząc tyłem
wiosłowanie
sztrugsy
ja preferuję takie

jeśli chcesz inne zajrzyj

http://www.kfd.pl/trening-miesni-plecow-f94.html

Kibic1928 15.09.2011 18:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PrezeS_KrK_ (Post 1164561)
Plecy to tak
ściąganie ciężarów na wyciągu siedząc przodem
ściąganie ciężarów na wyciągu siedząc tyłem
wiosłowanie
sztrugsy
ja preferuję takie

jeśli chcesz inne zajrzyj

http://www.kfd.pl/trening-miesni-plecow-f94.html

Niech sie skupi na wiosłowaniach (sztanga,pół sztanga, hantla ) - to podstawa, reszta dodatek.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:44.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl