Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Luźny - reaktywacja (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5012)

sergio 22.12.2008 22:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil (Post 646120)
o zesz w morde :D

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sergio (Post 646121)
No to teraz zablokuj privy bo przecie chłopina nie usnie:lol:


Mowiłem:lol: Od jutra nie pije:lol:

pio 22.12.2008 22:49

hahaha :)
Wiem, że się nie znamy :D zresztą, "...ja nie jestem agresywny, agresywność 1..." :)

Kamil 22.12.2008 22:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sergio (Post 646123)
Mowiłem:lol: Od jutra nie pije:lol:

:foch:no bardzo przepraszam nie jestem tym gosciem co kiedys szukal na forum porad jak poderwac dziewczyne i jeszcze na dodatek podal linka do jej zdjec na fotce:lol:

SZYMEK_TSW 22.12.2008 22:58

Piszecie te privy do tiramisu ze taki przestój teraz ??

Aro1234 22.12.2008 22:59

Tak, ja wysłałem cztery, ale coś mi nie odpisuje... Może jej się skrzynka przepełniła :foch: ?

Tiramisu 22.12.2008 23:00

O so chosi? Sałatka skończona :D. Jeszcze tylko jedna i kluski z makiem. Z pasztecików rezygnuję. Grzyby za drogie.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aro1234 (Post 646131)
Tak, ja wysłałem cztery, ale coś mi nie odpisuje... Może jej się skrzynka przepełniła :foch: ?

Nie kłam! ;)

ps. podeslijcie swoje foty, bo w temacie FOTOzabawa trzeba jakiegoś przystojnego Wiślaka w barwach :P

Aro1234 22.12.2008 23:02

Ja nie kłamię! Prawdomówność i bezpośredniość to dwie moje cnoty kardynalne!!! :P :lol:

A z czego ta sałatka? Bo jak ma być na Sylwku to wiesz.. muszę wiedzieć do kogo się zwrócić jak będą przypadki zatruć.. :D

Kamil 22.12.2008 23:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tiramisu (Post 646132)
Grzyby za drogie.

ja w tym roku w cholere uzbieralem,
moge ci podeslac pudeleczko:D
powiedz tylko kiedy i gdzie :D

:lol:

South 22.12.2008 23:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil (Post 646134)
ja w tym roku w cholere uzbieralem,
moge ci podeslac pudeleczko:D
powiedz tylko kiedy i gdzie :D

:lol:


Guciek się może powoli czuć zagrożony na pozycji Don Juana i Casanovy :-p

sergio 22.12.2008 23:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil (Post 646126)
:foch:no bardzo przepraszam nie jestem tym gosciem co kiedys szukal na forum porad jak poderwac dziewczyne i jeszcze na dodatek podal linka do jej zdjec na fotce:lol:


Trza było dac rade że podchodzisz do laski i mówisz czyść mała chciałabys sie spoć w spocie reklamowym:lol:

Albo podchodzisz do laski i mówisz... zatańczysz? jak powie ze nie! To odpowiadasz:

To spoko potrzymaj mi fajki i piwo:lol:

Aro1234 22.12.2008 23:05

Nie mów nie mów! On Ci wyśle stęchłego karpia! Albo innego śledzia po "zawsze nad wami"... :lol:

Tak , zdecydowanie. Wg mnie Guciek odpada w przedbiegach... :D

Tiramisu 22.12.2008 23:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aro1234 (Post 646133)
A z czego ta sałatka?

Warstwowa z tuńczyka: białka jajek starte na dużych oczkach, tuńczyk, majonez, cebula w kostkę, ogórek konserwowy, kukurydza, tuńczyk, majonez, ser żółty, tuńczyk, żółtka jajek drobno pokruszone. I mieszamy, chu z warstwami ;).

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil (Post 646134)
ja w tym roku w cholere uzbieralem,
moge ci podeslac pudeleczko:D
powiedz tylko kiedy i gdzie :D:lol:

obawiam się, że nawet jakbyś wysłał teraz to nie dotrą na czas ;).

Kamil 22.12.2008 23:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez South (Post 646136)
Guciek się może powoli czuć zagrożony na pozycji Don Juana i Casanovy :-p

\
guciek jest dla mnie niedoscignionym wzorem:lol:

pio 22.12.2008 23:12

Kiedyś uczeń mistrza przegoni, może to jest Twoja życiowa szansa? :lol:
A co na to sama zainteresowana?

SZYMEK_TSW 22.12.2008 23:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil (Post 646140)
\
guciek jest dla mnie niedoscignionym wzorem:lol:

a zjebał mu się wczoraj monitor i zapewne dlatego nie pokazuje teraz swojego kunsztu ;)

sergio 22.12.2008 23:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil (Post 646140)
\
guciek jest dla mnie niedoscignionym wzorem:lol:


Poczekaj jak wróci z randki to da Ci popalić:lol:

Tiramisu 22.12.2008 23:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 646142)
A co na to sama zainteresowana?

Trochę za stara by reagować ;). Zaraz pójdę to ochłoną ;).

Aro1234 22.12.2008 23:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tiramisu (Post 646139)
Warstwowa z tuńczyka: białka jajek starte na dużych oczkach, tuńczyk, majonez, cebula w kostkę, ogórek konserwowy, kukurydza, tuńczyk, majonez, ser żółty, tuńczyk, żółtka jajek drobno pokruszone. I mieszamy, chu z warstwami ;).

O widzisz, o widzisz.. Kupiłaś mnie..

Czy wyjdziesz za mnie? :-P

SZYMEK_TSW 22.12.2008 23:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tiramisu (Post 646139)
obawiam się, że nawet jakbyś wysłał teraz to nie dotrą na czas ;).

Dla Kamila nie ma rzeczy niemożliwych :D

Tiramisu 22.12.2008 23:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aro1234 (Post 646146)
O widzisz, o widzisz.. Kupiłaś mnie..

Czy wyjdziesz za mnie? :-P

Nie skorzystam ;).

sergio 22.12.2008 23:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 646142)
Kiedyś uczeń mistrza przegoni, może to jest Twoja życiowa szansa? :lol:
A co na to sama zainteresowana?

zzapycha sie sałatką:lol:

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tiramisu (Post 646145)
Trochę za stara by reagować ;). Zaraz pójdę to ochłoną ;).

Kobieta jest jak wino....:lol:

Aro1234 22.12.2008 23:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sergio (Post 646149)
Kobieta jest jak wino....:lol:

No i proszę, nawet bogaty bagaż doświadczeń za sobą ma...

Ja dam Ci to Tiramisu, czego on nigdy by Ci nie dał... :lol:

Tiramisu 22.12.2008 23:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sergio (Post 646149)
zzapycha sie sałatką:lol:

Chcesz trochę? :)

Idę, bo się zrobił przeze mnie zastój w temacie :P. Dobranoc :).

sergio 22.12.2008 23:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tiramisu (Post 646152)
Chcesz trochę? :)

Idę, bo się zrobił przeze mnie zastój w temacie :P. Dobranoc :).

A miałaś mnie sałatka poczestowa:p

No i uciekła,pewnie jej Kamil poczte zapchał...:lol:

Ni_Ma 22.12.2008 23:26

o masz poszłam na chwilę do kuchni a tu prawie dwie strony przybyły :)

Aro1234 22.12.2008 23:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sergio (Post 646153)
No i uciekła,pewnie jej Kamil poczte zapchał...:lol:

Mam nadzieję, że jej nie zgorszył... :-P

Ni_Ma - nie warto wychodzić choćby na sekundę :D

Ni_Ma 22.12.2008 23:29

ale mi sie piwa zachciało i szukałam otwieracza... zeszło mi trochę bo nie znalazłam a zapaliniczką nie umiem :)

pio 22.12.2008 23:30

dokładnie, szczególnie, że pozostałaś jedyną kobietą w tym temacie :)

sergio 22.12.2008 23:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ni_Ma (Post 646155)
o masz poszłam na chwilę do kuchni a tu prawie dwie strony przybyły :)

widzisz jak kobiety działaja na ...klawiature:lol:

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ni_Ma (Post 646157)
ale mi sie piwa zachciało i szukałam otwieracza... zeszło mi trochę bo nie znalazłam a zapaliniczką nie umiem :)

zębami spróbuj zębami:lol:

Aro1234 22.12.2008 23:31

Ech.. a telefonu pod ręką nie miałaś? Też się da :lol: a poza tym trzeba było w puszce kupić, problem sam by się rozwiązał :P

Ni_Ma 22.12.2008 23:32

ale ja lubie w butelce... okiem otworzyłam... :)

Kamil 22.12.2008 23:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sergio (Post 646153)
A miałaś mnie sałatka poczestowa:p

No i uciekła,pewnie jej Kamil poczte zapchał...:lol:

przyjdzie i potwiedzi ze nic nie wysylalem:-P
bedziesz jeszcze wykupywal spoty w tv zeby wyglosic przeprosiny za te pomówienia:lol:

pio 22.12.2008 23:33

oczodołem znaczy się? :lol:

Aro1234 22.12.2008 23:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 646164)
oczodołem znaczy się? :lol:

źrenicą...

Ni_Ma 22.12.2008 23:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 646164)
oczodołem znaczy się? :lol:


:rotfl: tak oczodołem.... o kurde ale się uśmiałam ... ciekawe czy to się da :)

nożem powalczyłam trochę wylałam ale teraz w sumie szczęśliwa popijam :)

i oficjalnie ogłaszam - pierdziele dzis prace kuchenne :)

sergio 22.12.2008 23:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 646164)
oczodołem znaczy się? :lol:

ciichoo okiem otworzyła:lol:

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil (Post 646163)
przyjdzie i potwiedzi ze nic nie wysylalem:-P
bedziesz jeszcze wykupywal spoty w tv zeby wyglosic przeprosiny za te pomówienia:lol:

bidny jestem nie stac mnie a zreszta wróci to opowie...jak wogóle wróci:lol:

Kobieta_Wislak 22.12.2008 23:40

ni_ma Kobieto! :-) booska jesteś :) po takim dniu piwko - no przecież, a ja się zastanawiam czego mi się chce :> i jeszcze to tego w literaki pyknę i cuuudnie się dzień skończy :-p

Aro1234 22.12.2008 23:41

Jest i druga laska... =) gdzieś się ukrywała tyle czasu? :P

Ni_Ma 22.12.2008 23:42

też sie zastanawiałam o co mi chodzi... i ze wszytskich rzeczy dostępnych pod ręką wybrałam pifko :) jest ok :) należy się jak nic!!

Kobieta_Wislak 22.12.2008 23:43

brania nie miałam to cicho w kącie siedziałam :foch::> :lol:


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:32.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl