![]() |
Cytat:
|
Mam pytanie z innej beczki: Prawda to, że powstała 3 flaga FC Jaworzno Pogoni? Jeśli to prawda to nawet nie wiem jak to nazwać....
|
Cytat:
A kto tak robi? :lol: |
Cytat:
|
Cytat:
|
|
troche to dziwne że na oczach Kibiców Legii ochrona wyprowadziła ich Gniazdowego i nikt mu nie pomógł. To tak jakby na moich oczach ktoś zaczałby szarpac mojego najlepszego kumpla a ja bym sie odwrócił udajac że nie widze.
Pomijam tu fakt tego okrzyku "jeszcze jeden" bo to było poniżej pasa. |
Na Legii sa troche (czy tylko?) inne realia, tam za stanie nie na swoim miejscu ostatnio dostaję sie zakazy, a co dopiero za walke z ochroną... Zresztą ile starszych osób z Żylety chodzi teraz na Legię? Kilkadziesiąt, kilkaset?
A co do jeszcze jeden to dla mnie nie jest to poniżej pasa i jak patrzę na to co sie dzieje na Łazienkowskiej to jest to dla mnie nawet zrozumiałe. |
Cytat:
Tak jak ktos na legialive.pl w komentarzach napisal, prawdziwa Legie to ta wyjazdowa, bo w Warszawie to jest stado pazi z komora w reku, przychodząca na mecz tylko po to zeby sie na fotce.pl czy nk przylansować(nie mowie oczywiscie o wszystkich). |
Ochrona usuwa z trybun Piotra "Starucha" Staruchowicza, lidera kibiców Legii Warszawa
http://img.interia.pl/sport/nimg/2/m...un_3645964.jpg interia.pl Świat się kończy... |
Tego już ****a za wiele... Jeśli na czas OZSK nie zacznie czegoś robić to prędzej czy później ITI i ta cała banda lansująca światowego Bońka dopnie swego. Będziemy mieć modelowych kibiców w garniakach, GW będzie piała z zachwytu. Po woli zaczynam uważać ze leśne dziadki z PZPN, którzy mają wszystko w dupie i chodzi im tylko o ciepłe posadki to mniejsze zło niż cała ta banda która chce ich wykurzyć... Odejdzie Lato i będziemy mieli modern football z miłym prezesem Bońkiem, ITIPZPN i ekspertów wprost z GW. Będziemy mogli zapomnieć o flagach, spontanicznych akcjach, dopingu. To nie jest akcja przeciw Lacie, tylko akcja przeciwko NAM, bo prawdziwych kibiców nie da się kontrolować, mamy w dupie ich medialną propagandę, zakazy, nakazy, myślimy samodzielnie - to ich najbardziej boli i dlatego chcą się Nas pozbyć.
Na miejscu Legii zorganizowałbym "pokojową" manifestację pod siedzibą TVN, sam bym tam chętnie pojechał... Mam nadzieję, że kibicowska solidarność w tej sprawie nie okaże się tylko sloganem. |
Bardzo ciekawa kolejka. Dużo działo sie w Zabrzu, Kielcach, ładna oprawa ŁKSu i ten skandal na Legii.
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
to tylko nawiazanie do poprzedniej wypowiedzi wiem ze tamat nie ten.
Na przykładzie UNITED to tam było wiele innych aspektów a odbieranie karnetów nie było jedną z głównych przyczyn tego sprytnego ruchu założenia drużyny. Na wyjazdach o ile się nie mylę to goszczą. LOVE UNITED HATE GLAZER - ot co mają na ten temat do powiedzenie kibice MU. |
http://www.legia.net/index.php?typ=galeria&id=887
oglądał ktoś galerie? najlepszy jest małolat nagrywający tą cała sytuacje.. |
A można wiedzieć za co tego gniazdowego na Legii wyprowadzili (czy co mu tam zrobili)?
|
Za okrzyk "jeszcze jeden!", dotyczący śmierci Wejcherta, skierowany do Waltera.
|
Formalnie zdaje się, że za nie zajęcie odpowiedniego miejsca, a później za stawianie oporu ochronie.
http://www.legialive.pl/mecz/441/relacja_z_trybun http://www.legia.net/wiadomosci,3521...i_swiadka.html |
http://www.sport.pl/sport/1,65025,72...ni_kibice.html
Cytat:
|
Cytat:
Tak BTW, kto to jest zapiewajło;)? ----------> http://www.sport.pl/GW/1,75693,72101...ia_gotowa.html |
cala ta sytuacja ze Staruchem bardzo niesmaczna, pomijajac to ITI osiagnelo swoj cel w walce z kibicami(w ich rozumieniu chuliganerią, bandytami, kryminalistami....), zauważcie ile osób stanelo po stonie Starucha i przeciwstawilo sie ochronie, bardzo wątpie zeby z taką reakcją publicznosci spotkalo sie usuniecie gniazdowego z jakiegos innego stadionu. Śmiem twierdzic ze Walter wygrywa te wojne i strach pomyśleć co będzie, gdy ktoś stwierdzi, że skoro w stolycy sie udalo to pewnie w innych miastach też może sie udać.
Straszno i mało śmieszno...... edit: Cytat:
|
A jakby ochrona dostała strzała to wtedy Walter by przegrał?
|
Cytat:
gdyby ochrona 'dostała strzała' to jedyna różnica była by taka że Ci co by przykozaczyli, siedzieli by na dołku a media mogłyby by dodać to do swojego njusa.Dostalibyście pewnie jeszcze + 10 za akcje, od internetowych kozaków:) Teraz jest dupa zbita, będzie nowy stadion ,ale kto na nim zasiądzie?...Ma być euro, będą na bank duże promocje dla 'zjadaczy popcornu' , w miarę dobry zespół i po 3,4 latach Legia będzie polskim Realem jeśli chodzi o atmosferę na trybunach - kompletnie nie życzę Wam tego ale do tego to wszystko zmierza i na 90% to się spełni. |
http://www.weszlo.com/news/3963
Prawie sie z gościem zgadzam. Niestety nie zgadza sie z tym wieksozsc na kibice.net,która od przedwczoraj tlumaczy sobie kto jest bardziej honorowy: Zabrzanie dźgający Widzewiaków, Ruch rozwalający samochody Odry Wodzisław , Legia intonująca "jeszcze jeden" , nasze wiślackie "rachu ciachu", a może Cracovia i jej dźganie Wiślaka na cmentarzu Rakowickim. Generalnie kibice.net niestety schodzą na psy zupełnie już. |
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
Główna ekipa Lecha podobno też olewa Wronki. Troche to dla mnie nie zrozumiałe. "Jesteśmy zawsze tam..."?
|
Myslałem że ich będzie jeździć między 300-500 ale tą 60 tką na ost meczu to złamali mi serce:)
|
Ale co to za argumentacja ze "mamy wyj****ne na mecze w Sosnowcu ,czy Amika na mecze we Wronkach???
Co to kazdy ma to olewac?? Amika wypada i tak dobrze ,ci co olewaja to nie jezdza a inni tak i frekwencje maja ok. natomiast pasiasci skoro nie jezdzi ich ekipa to chyba sa jacys inni ktorzy moga poswiecic swoj czas i jechac za swoja druzyna??? No chyba ze w Sosnowiec ma ma takiej aury ktory by sprzyjała spiewac na okraglo WTSK i jechac nie ma sensu?? |
Nie maja wyjebane tylko po pierwszym pociągu na Arke poszło im x hampli, do tego inne straty, wiec STC stwierdziło ze .......i i nie organizuje a kazdy kto chce jezdzi na własną ręke. jak widac nikomu się nie chce. bo oficjalnego bojkotu chyba nie ogłaszali. (wręcz przeciwnie napinali sie ze zobaczymy jak pojezdzi Wisła z tą rzeszą kibiców sukcesu)
|
Kazdy powod jest dobry zeby nie jechac. Pytanie dlaczego na mecze w Krk nie przychodzili? Mieli wyjebane? Protest mieli? Czy ktos wyrywal krzeselka? Wielka ściema i tyle. Mi kibol Cracovii powiedzial--nie chodzimy na piłke tylko chodzimy na hokej.I kto jest kibicem sukcesu, co?
|
A moze ich zwykly cykor oblatuje ze sie w koncu na nich gdzies tam w Sosnowcu Pogon zasadzi :)
W sumie moglaby sie zasadzic. :/ |
Pogon ma kosę z Sosnowcem jak diabli ... Ale Sosnowiec by sie mógł zasadzić, bo ma z koszernymii kose. I Legia też by mogła(zasadzić sie ;-) . Zresztą kto nie ma z nimi kosy, co?
|
Cytat:
|
Cytat:
co do reszty spraw, masz rację ale to akurat żaden argument. My też mamy długą listę. |
Bo my mamy specjale.A robia je bo nawet na mecze z Piastem jedzie nas wiecej osob niz oni na mecz największą zgodą. Memento Wiślacy: różnimy sie pod względem skali--MY jesteśmy duzi, a koszerni są mali ;-)
Ps.Taka mala parafraza RTSu. |
Cracovii około 100 w Warszawie. Czy mógłby mi ktoś wyjaśnic czemu na meczu swojej zgody (najlepszej zgody?) jest ich kolejny raz tak mało? Mają tam jakieś ograniczenie? Nie napinam się, bo np. do Wrocka pojechało ich ok. 200, do Chorzowa 300 a do Sosnowca ostatnio 100, także możliwości mają.
A na Kamiennej generalnie tłoku nie ma... |
Z tego co mi sie wydaje mieli wstęp na mecz darmowy : ) Musieli sobie zapłacić tylko za dojazd.
Liczbowo to KSP jest od nich lepsze. A to nie lada wyczyn. |
Nie mają żadnych ograniczeń, nawet do Kielc nie wykorzystali puli biletów a mieli wyjazd za 35zł (my 65zł) bo pojechało ich 690. Śmieszny klub - śmieszni kibice, fajnie gdyby zostali jeszcze na sezon w Ekstraklasie bo w końcu będą prawdziwe derby ze sporą kibiców gości, szczególnie na naszym stadionie( o ile wykorzystają pulę biletów :D) a potem życzę im paru lat w niższej lidze żeby spadli na samo dno, bo choć na mecze nie jeżdżą to na mieście ich wciąż sporo :/
|
No faktycznie .. liczby Cracovii równaja do Odry Wodzislaw ale to nie nasz problem ...
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:43. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl