![]() |
Cytat:
|
Cytat:
ech paranoja :/ |
Cytat:
|
Cytat:
napastnicy u nas nie w formie, a oni chcą go wypożyczyć do Jagi. Idiotyzm |
Ruch wiceliderem - kto by się spodziewał:)
Po wyrównanym meczu wyszarpał zwycięstwo z Polonią Bytom. |
Cytat:
Apropos Grosickiego to myślę że bardziej Jaga pomoże jemu niż on Jadze, regularna gra i status bardzo ważnego ogniwa drużyny powinny dobrze zrobić temu chłopakowi, a jeszcze jakby pojechał na przykład do Białowieży i wypił z pół litra miejscowego specyfiku to od razu spojrzałby racjonalniej na świat (wiem po sobie) :) |
Cóż, też myślałem, że potrafię dużo wypić, dopóki nie spróbowałem śliwowicy:lol:
|
Cytat:
EDIT: Druga bramka to na granicy spalonego, ale pierwsza to był spalony |
A mówiłem, zeby brać tego Lewandowskiego !!! Znowu ustrzelił - wyrasta nam rywal dla Pawła Brożka
|
ładną strzelił?
|
ku...wa za każdym razem jak widzę tego Lewandowskiego to mnie ****ica bierze
Bardzo ładną, nie każdy by strzelił, a właściwie niewielu |
Cytat:
P i e r d o l i s z ? :lol: 99% tego forum go chciało. Ale on nie chciał. Lech cisnie.. jak to nie skonczy sie na 3-0 dla Leszka to bede zdziwiony. |
Nie chciał bo nie jest frajerem, poszedł tam gdzie dostał więcej kasy, proste.
|
Ja stawialem na remis, ale jak widzę jak Górnik gra to zanosi się na pogrom:(
|
nie podniecajmy sie Lechem tylko cieszmy sie bo bracia z Wroclawia prowadza 2-0 z Odra!!
|
Ile Górnika jest w Poznaniu ? Bo są dobrze słyszalni...
Lech gra ładnie ,ale nie powiedziałbym że lepiej od nas. |
Cytat:
|
a we Wrocku jest juz 3-0:)
|
Cytat:
|
No i niech tak bedzie,, niech w Ekstraklasie graja kluby z tradycjami i kibicami,,jutro Lechia rozprawi sie z koszernymi:)
|
ale mi pogrom, 1-0 do przerwy, co nie zmienia przekonania ze kuchenkorz to spotkanie wygra
|
Śląsk wygrywa 3-0 a Mila zaliczył bramkę i asystę. Czyżby początek reaktywacji Sebastiana? :D
|
Tymczasem Śląsk prowadzi już 4:0 z Odrą. Gancarczyk.
Jestem Ciekaw co będzie jak tam Legia przyjedzie:D |
Ślask 4 - 0 Odra
Odra 2 - 0 Legia Śląsk 8 - 0 Legia, dobrze kombinuję? No dobra, a teraz na poważnie: Już od dłuższego czasu byłem zaciekawiony tym, co zaprezentuje Śląsk, w sparingach grał bardzo dobrą piłkę... No proszę. Brawo, brawo. |
A Lech już 3:0 z Górnikiem...
|
No, ale jeszcze cos powinnin strzelic.
|
Kto strzelił dla Kuchenkorzy te bramki??
|
Lewandowski
Bosacki Murawski |
mecz we Wrocku zakonczony pogromem Odry 4-0!!:-D
|
Mnie taki wynik cieszy!
Niech się podniecają, a potem znowu dostaną od ŁKSu. Nie wiem, czego Wy chcecie. Lider jest w Krakowie, na jedynym słusznym miejscu. Btw. Ale Hajto będzie szczęśliwy zapewne. |
Dla mnie zdobycia majstra przez Wisle w tym sezonie bedzie mega sukcesem.
Tak patrze na to wszystko i widze dwa fronty jeden to bardzo mocny Lech. Jada sobie, jada. Technika, dynamika, szybkosc. Mile dla oka. Jesli poprawia skutecznosc bedzie jeszcze lepiej. drugi to brak zmiennikow w Wisle / kontuzja kogos z 1 jedenastki i po ptakach (jest paru co sie sprawdza, paru za duzo powiedziane, moze mamy 3 wartosciowych zmiennikow na dana pozycje / Brozek jesli odejdzie zima.. to nawet nie chce myslec co bedzie. Lecha jedenastka nie jest mocniejsza od naszej. Ale w razie czego nie bedzie nikogo na zmiane. I tego sie wlasnie obawiam. Lech i Wisla beda walczyc o majstra. To juz pewne. A kto wywalczy? dopoki Brozek nie odejdzie szanse sa wyrownane z widocznym procentem na nasza korzysc. Brozek odchodzi zima - kontuzje podstawowych zawodnikow - nie bedzie wzmocnien = majstra bedzie mial Lech. Ale wierze ze Wisla jako pilkarze i trener pomimo zawirowan kadrowych i chorej polityki transferowej klubu przez ktora nie mozemy sie czuc teraz pewni Mistrza dadza rady i gwiazdki z trenerem nas nie zawioda. Zle to Bossie rozegrales. |
Nie jestem wróżką ,ale jak nie wzmocnimy skladu to mistrzem bedzie Lech. Skorza w zeszlym sezonie mial za zadanie zdobyc mistrza z Wisla , w tym widac ma za zadanie zdobyc mistrza Mloda Wisla.
Nie ma sily sklad sie ebdzie wykruszal ,kartki kontuzje ,potrzebni sa zmiennicy a nie szrot |
Lech idzie na mistrza. Ich gra naprawdę robi wrażenie. Ofensywe mają wyraźnie lepszą od naszej. Mam jednak nadzieję, że w całokształcie nie będziemy gorsi i dzięki skuteczności, doświadczeniu naszych piłkarzy i talentowi Skorży będziemy cały czas krok przed nimi.
|
Lubię patrzeć na grę Lecha, bo to co oni grają w tym sezonie to naprawdę jak na polskie warunki wirtuozeria. Wisła tak na dobrą sprawę, też nie gra źle, brakuje koncentracji, ale jak na razie dopisuje nam szczęście. Widać, kto tak naprawdę rządzi w polskiej piłce. Majster dla dobra polskiej piłki dobrze, ze zagrożony ;] ale nie ma innej możliwości, żeby nie został w Krakowie!
|
nie dzielmy po 3 kolejkach skóry na niedźwiedziu,, nasi rozkręcają się z meczu na mecz, a pamiętając metody szkoleniowe Smudy to za jakiś czas może się okazać że kopacze Lecha będą wycieńczeni treningami u Franza,, z takimi ocenami poczekajmy jeszcze kilka dobrych kolejek.
|
spokojnie... pograją tak do połowy września i pod "presją" znowu siadną. Na wiosne to będzie tylko cień tej drużyny. A wtedy Legia zacznie gonić, ale nas nie dogoni. Rzekłem.
|
Nie ma wątpliwości że Lech gra świetnie i w dodatku trafił z formą. Ale trzeba pamiętać że mistrzem zostaje ten zespół kto ogrywa takie zespoły jak Bełchatów, Piast czy Odra nawet po 1-0. Lech zaliczył na razie jedną wpadkę. My jeszcze nie i mam nadzieje że nie dostąpimy tego zaszczytu:) Dlatego nawet bezpośredni mecz miedzy Wisłą, Lechem czy Legią nie będzie najprawdopodobniej o niczym decydować. Do kiedy nie będziemy gubić punktów ze słabeuszami jesteśmy w grze, więc nie ma co panikować:D
|
Niektórzy popadają ze skrajności w skrajność. 2 tygodnie temu Lech przegrał z Bełchatowem i od razu wszyscy śmiali się z podopiecznych Smudy i pisali jacy ci są słabi. A teraz Kolejorz stuknął dwóch ligowych średniaków i od razu pisanie, że idą na mistrza i mają większe szanse niż Wisła. Radziłbym trochę wyluzować, bo powody do niepokoju będziemy mogli mieć dopiero w przypadku złego wyniku w bezpośrednim meczu z Lechem.
|
"Lech idzie na mistrza", "Lech gra świetnie", itd.
Licytujcie się dalej. Tabela, tabela. E: Charlie_ - otóż to. |
Defetyści odpocznijcie od komputerów, bo żałość bierze jak sie czyta ...kibiców ...no właśnie kogo ?
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:08. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl