Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Ekstraklasa 2008/2009 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4560)

4fan_player 22.08.2008 16:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szczurek_PB (Post 589977)
no co Ty :D przecież ta parówa Probierz mówił, że Jaga gra o mistrza :D:D:D

Dzięki tej parówie możesz pisać w tym wątku :D

South 22.08.2008 16:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pablooo (Post 589706)



ech paranoja :/

Szczurek_PB 22.08.2008 16:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 4fan_player (Post 589980)
Dzięki tej parówie możesz pisać w tym wątku :D

Raczej dzięki waleczności i ambicji piłkarzy :D Probierz tylko ich dobrze ustawiał :P

ToTylkoJa 22.08.2008 21:42

Cytat:

Młody legionista po przejściach czyli Kamil Grosicki w lutym został wypożyczony do szwajcarskiego pierwszoligowca FC Sion. Wypożyczenie miało trwać do 31 grudnia 2008 roku, Sion miał prawo pierwokupu. Grosicki jednak już teraz wraca do Polski i niedługo ponownie pojawi się przy Łazienkowskiej. Kamil nie będzie jednak zbyt długo trenował z pierwszą drużyną, zostanie wypożyczony do Jagiellonii Białystok.

W Szwajcarii "Grosik" miał dobry kontrakt, dostał niewiele mniejsze pieniądze od tych, jakie mają najlepiej opłacani piłkarze w FC Sion. To pozwoliło na pozbycie się choć części długów, jakie pomocnik ma jeszcze w pamiątce po przygodach z hazardem. Początkowo radził sobie całkiem nieźle. Najpierw strzelał w rezerwach a później nawet zapewniał zwycięstwa pierwszej drużynie Sionu. Niestety ostatnio stracił miejsce w składzie, a kiedy stało się jasne, że Szwajcarzy nie skorzystają z opcji pierwokupu postanowił wrócić do kraju.
http://legia.net/news.php?id=29435

napastnicy u nas nie w formie, a oni chcą go wypożyczyć do Jagi. Idiotyzm

Ogryzek 22.08.2008 21:47

Ruch wiceliderem - kto by się spodziewał:)

Po wyrównanym meczu wyszarpał zwycięstwo z Polonią Bytom.

wtf 22.08.2008 22:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 4fan_player (Post 589950)
Jaga strasznie słaba więc mimo złej formy Legia pewnie wygra z 2-3:0

Patrząc obiektywnie to Jaga gra najgorszą piłkę w lidze, a z tego co wiem to nie zagrają Skerla i Szczot także Legia ma w ręku wszelkie atuty żeby ten mecz lekko, łatwo i przyjemnie wygrać, choć jestem ostatnią osobą na tym forum która by tego zwycięstwa warszawiakom życzyła

Apropos Grosickiego to myślę że bardziej Jaga pomoże jemu niż on Jadze, regularna gra i status bardzo ważnego ogniwa drużyny powinny dobrze zrobić temu chłopakowi, a jeszcze jakby pojechał na przykład do Białowieży i wypił z pół litra miejscowego specyfiku to od razu spojrzałby racjonalniej na świat (wiem po sobie) :)

Pablo84 22.08.2008 23:14

Cóż, też myślałem, że potrafię dużo wypić, dopóki nie spróbowałem śliwowicy:lol:

Szczurek_PB 23.08.2008 07:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 590110)
Ruch wiceliderem - kto by się spodziewał:)

Po wyrównanym meczu wyszarpał zwycięstwo z Polonią Bytom.

Proponuje się dokładnie przyjrzeć bramkom Ruchu. Widać, że obydwie strzelone ze spalonego :/

EDIT: Druga bramka to na granicy spalonego, ale pierwsza to był spalony

Małopolska NH 23.08.2008 17:32

A mówiłem, zeby brać tego Lewandowskiego !!! Znowu ustrzelił - wyrasta nam rywal dla Pawła Brożka

4fan_player 23.08.2008 17:33

ładną strzelił?

Raporter 23.08.2008 17:33

ku...wa za każdym razem jak widzę tego Lewandowskiego to mnie ****ica bierze

Bardzo ładną, nie każdy by strzelił, a właściwie niewielu

e 23.08.2008 17:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Małopolska NH (Post 590478)
A mówiłem, zeby brać tego Lewandowskiego !!


P i e r d o l i s z ?


:lol:

99% tego forum go chciało. Ale on nie chciał.

Lech cisnie.. jak to nie skonczy sie na 3-0 dla Leszka to bede zdziwiony.

jasnyGwint 23.08.2008 17:38

Nie chciał bo nie jest frajerem, poszedł tam gdzie dostał więcej kasy, proste.

rafalek 23.08.2008 17:39

Ja stawialem na remis, ale jak widzę jak Górnik gra to zanosi się na pogrom:(

WrbJohny 23.08.2008 17:51

nie podniecajmy sie Lechem tylko cieszmy sie bo bracia z Wroclawia prowadza 2-0 z Odra!!

South 23.08.2008 17:52

Ile Górnika jest w Poznaniu ? Bo są dobrze słyszalni...



Lech gra ładnie ,ale nie powiedziałbym że lepiej od nas.

Konrad. 23.08.2008 17:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Małopolska NH (Post 590478)
A mówiłem, zeby brać tego Lewandowskiego !!! Znowu ustrzelił - wyrasta nam rywal dla Pawła Brożka

chciał zarabiać tyle samo co Brożek...

WrbJohny 23.08.2008 17:56

a we Wrocku jest juz 3-0:)

igortsw 23.08.2008 17:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WrbJohny (Post 590495)
a we Wrocku jest juz 3-0:)

Jak widać twierdza Wrocław w tym sezonie nie do zdobycia nawet dla pogromców Legii :-D

WrbJohny 23.08.2008 18:03

No i niech tak bedzie,, niech w Ekstraklasie graja kluby z tradycjami i kibicami,,jutro Lechia rozprawi sie z koszernymi:)

tommiyacht 23.08.2008 18:06

ale mi pogrom, 1-0 do przerwy, co nie zmienia przekonania ze kuchenkorz to spotkanie wygra

Ogryzek 23.08.2008 18:08

Śląsk wygrywa 3-0 a Mila zaliczył bramkę i asystę. Czyżby początek reaktywacji Sebastiana? :D

rafalek 23.08.2008 18:37

Tymczasem Śląsk prowadzi już 4:0 z Odrą. Gancarczyk.
Jestem Ciekaw co będzie jak tam Legia przyjedzie:D

Maćko 23.08.2008 18:44

Ślask 4 - 0 Odra
Odra 2 - 0 Legia
Śląsk 8 - 0 Legia, dobrze kombinuję?
No dobra, a teraz na poważnie: Już od dłuższego czasu byłem zaciekawiony tym, co zaprezentuje Śląsk, w sparingach grał bardzo dobrą piłkę... No proszę.
Brawo, brawo.

Żuczek 23.08.2008 18:45

A Lech już 3:0 z Górnikiem...

e 23.08.2008 18:47

No, ale jeszcze cos powinnin strzelic.

WrbJohny 23.08.2008 18:47

Kto strzelił dla Kuchenkorzy te bramki??

e 23.08.2008 18:47

Lewandowski
Bosacki
Murawski

WrbJohny 23.08.2008 18:59

mecz we Wrocku zakonczony pogromem Odry 4-0!!:-D

Maćko 23.08.2008 19:01

Mnie taki wynik cieszy!
Niech się podniecają, a potem znowu dostaną od ŁKSu.
Nie wiem, czego Wy chcecie.
Lider jest w Krakowie, na jedynym słusznym miejscu.

Btw. Ale Hajto będzie szczęśliwy zapewne.

e 23.08.2008 19:07

Dla mnie zdobycia majstra przez Wisle w tym sezonie bedzie mega sukcesem.

Tak patrze na to wszystko i widze dwa fronty
jeden to bardzo mocny Lech. Jada sobie, jada. Technika, dynamika, szybkosc. Mile dla oka. Jesli poprawia skutecznosc bedzie jeszcze lepiej.
drugi to brak zmiennikow w Wisle / kontuzja kogos z 1 jedenastki i po ptakach (jest paru co sie sprawdza, paru za duzo powiedziane, moze mamy 3 wartosciowych zmiennikow na dana pozycje / Brozek jesli odejdzie zima.. to nawet nie chce myslec co bedzie.
Lecha jedenastka nie jest mocniejsza od naszej. Ale w razie czego nie bedzie nikogo na zmiane.

I tego sie wlasnie obawiam.

Lech i Wisla beda walczyc o majstra. To juz pewne.
A kto wywalczy? dopoki Brozek nie odejdzie szanse sa wyrownane z widocznym procentem na nasza korzysc.
Brozek odchodzi zima - kontuzje podstawowych zawodnikow - nie bedzie wzmocnien = majstra bedzie mial Lech.
Ale wierze ze Wisla jako pilkarze i trener pomimo zawirowan kadrowych i chorej polityki transferowej klubu przez ktora nie mozemy sie czuc teraz pewni Mistrza dadza rady i gwiazdki z trenerem nas nie zawioda.


Zle to Bossie rozegrales.

K_2 23.08.2008 19:15

Nie jestem wróżką ,ale jak nie wzmocnimy skladu to mistrzem bedzie Lech. Skorza w zeszlym sezonie mial za zadanie zdobyc mistrza z Wisla , w tym widac ma za zadanie zdobyc mistrza Mloda Wisla.
Nie ma sily sklad sie ebdzie wykruszal ,kartki kontuzje ,potrzebni sa zmiennicy a nie szrot

Arked 23.08.2008 19:16

Lech idzie na mistrza. Ich gra naprawdę robi wrażenie. Ofensywe mają wyraźnie lepszą od naszej. Mam jednak nadzieję, że w całokształcie nie będziemy gorsi i dzięki skuteczności, doświadczeniu naszych piłkarzy i talentowi Skorży będziemy cały czas krok przed nimi.

marcinarsenal 23.08.2008 19:21

Lubię patrzeć na grę Lecha, bo to co oni grają w tym sezonie to naprawdę jak na polskie warunki wirtuozeria. Wisła tak na dobrą sprawę, też nie gra źle, brakuje koncentracji, ale jak na razie dopisuje nam szczęście. Widać, kto tak naprawdę rządzi w polskiej piłce. Majster dla dobra polskiej piłki dobrze, ze zagrożony ;] ale nie ma innej możliwości, żeby nie został w Krakowie!

WrbJohny 23.08.2008 19:23

nie dzielmy po 3 kolejkach skóry na niedźwiedziu,, nasi rozkręcają się z meczu na mecz, a pamiętając metody szkoleniowe Smudy to za jakiś czas może się okazać że kopacze Lecha będą wycieńczeni treningami u Franza,, z takimi ocenami poczekajmy jeszcze kilka dobrych kolejek.

Elendil 23.08.2008 19:24

spokojnie... pograją tak do połowy września i pod "presją" znowu siadną. Na wiosne to będzie tylko cień tej drużyny. A wtedy Legia zacznie gonić, ale nas nie dogoni. Rzekłem.

Ogryzek 23.08.2008 19:28

Nie ma wątpliwości że Lech gra świetnie i w dodatku trafił z formą. Ale trzeba pamiętać że mistrzem zostaje ten zespół kto ogrywa takie zespoły jak Bełchatów, Piast czy Odra nawet po 1-0. Lech zaliczył na razie jedną wpadkę. My jeszcze nie i mam nadzieje że nie dostąpimy tego zaszczytu:) Dlatego nawet bezpośredni mecz miedzy Wisłą, Lechem czy Legią nie będzie najprawdopodobniej o niczym decydować. Do kiedy nie będziemy gubić punktów ze słabeuszami jesteśmy w grze, więc nie ma co panikować:D

Charlie 23.08.2008 19:30

Niektórzy popadają ze skrajności w skrajność. 2 tygodnie temu Lech przegrał z Bełchatowem i od razu wszyscy śmiali się z podopiecznych Smudy i pisali jacy ci są słabi. A teraz Kolejorz stuknął dwóch ligowych średniaków i od razu pisanie, że idą na mistrza i mają większe szanse niż Wisła. Radziłbym trochę wyluzować, bo powody do niepokoju będziemy mogli mieć dopiero w przypadku złego wyniku w bezpośrednim meczu z Lechem.

Maćko 23.08.2008 19:34

"Lech idzie na mistrza", "Lech gra świetnie", itd.
Licytujcie się dalej.
Tabela, tabela.

E:
Charlie_ - otóż to.

Gwiaździsty 23.08.2008 19:35

Defetyści odpocznijcie od komputerów, bo żałość bierze jak sie czyta ...kibiców ...no właśnie kogo ?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:08.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl